Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Aizstāvēšu SHIMANO sektu. DAIWA ir pamatīgu bardaku sataisījusi savos modeļos ar visādiem X LT, V LT, EX LT, vienkārši LT un tagad jau 21-modelis-LT utt. Vairāki modeļi praktiski pārklājas. Shimano ir saprotamāk, loģiskāk ar savu modeļu klāstu rīkojusies. Pēdējo 2,5 gadu pieredze: Ultegra FB - nav bijusi neviena problēma ar kaut mazāko bārdu vai kādas tehniskas problēmas strādājot pat ar 30-35 g. dropā. Daiwa Ninja pēc pusgada jau bija nelietojama dēļ milzīga brīvgājiena ručkā, Caldia LT regulāri taisa bārdas pat labos laikapstākļos bez vēja. Varbūt tikai man tā nav paveicies. Nezinu.

_EKA, 17.marts 2021, 21:12

Par "bardaku" var piekrist, bet drīzāk ne dēļ nosaukumiem, bet dēļ cenām, kuras bija reāli neloģiskas starp Exceler un Fuego, kad šīs spoles maksāja vienādi, bet Fuego bija galvas tiesu pārāks. Tagad ar 20' modeļiem viss puslīdz sastājies loģiski.

LEGALIS LT no EXCELER LT atšķiras tikai ar vienu, bet diezgan būtisku. lietu, roktura konstrukcija screw-in. A Fuego = Exceler+MagSealed+1 extra gultnis


Tikai par minēto Ninja un Caldia, ja uzskati ka defekti un nav 2 gadi pagājuši tad kāda mazohistiska mārrurka pēc neprasīt garantiju?! DAIWAi ar to viss solīdi notiek, pa lielam, mīļā miera labad, ja nu nav galīgi no galvas izdomāts šizofŗenisks defekts, tad samainīs. Ja "aļikā" pirkts, tad gan uz paša risku...

JIG.LV, 17.marts 2021, 21:32
Tātad ar Ninju stāsts vienkāršs - nopirku uz akciju. Nebija žēl izmest. Tādu brīvgājienu rokturī nebiju redzējis nevienai spolei. Otru tādu negribējās. Ar Caldia LT sarežģītāk, jo pirku no rokas mazlietotu JDM versiju - 2500 bez D. Tā viss super - viegla gaita utt, BET regulāri uztaisa cilpu kasetes augšā tā kā aizķeroties spraugā starp kaseti un bremzes regulāciju. Iedevu Bumam, kurš uztaisīja apkopi/pārbaudīja. Tehniski viss ok - neko pierādīt/parādīt, ja arī būtu čeks. Bums teica, ka tā gadoties. Piedāvāja nopirkt rezerves daļām, jo esot labs noiets. :) Tā kā nebija aizvietotājspoles vieglajā galā, tad uzliku stīvāku auklu YGK egi metal un ir labāk, bet nomainīšu uz Shimano pie pirmās iespējas. :)

_EKA, 18.marts 2021, 16:19


Ietektu paskatīties vai auklas uztinējrullītis griežas viegli un varbūt glābj situaciju plāns paplāksnis zem kasetes.
18.marts 2021, 16:31 | links
 
Aizstāvēšu SHIMANO sektu. DAIWA ir pamatīgu bardaku sataisījusi savos modeļos ar visādiem X LT, V LT, EX LT, vienkārši LT un tagad jau 21-modelis-LT utt. Vairāki modeļi praktiski pārklājas. Shimano ir saprotamāk, loģiskāk ar savu modeļu klāstu rīkojusies. Pēdējo 2,5 gadu pieredze: Ultegra FB - nav bijusi neviena problēma ar kaut mazāko bārdu vai kādas tehniskas problēmas strādājot pat ar 30-35 g. dropā. Daiwa Ninja pēc pusgada jau bija nelietojama dēļ milzīga brīvgājiena ručkā, Caldia LT regulāri taisa bārdas pat labos laikapstākļos bez vēja. Varbūt tikai man tā nav paveicies. Nezinu.

_EKA, 17.marts 2021, 21:12

Par "bardaku" var piekrist, bet drīzāk ne dēļ nosaukumiem, bet dēļ cenām, kuras bija reāli neloģiskas starp Exceler un Fuego, kad šīs spoles maksāja vienādi, bet Fuego bija galvas tiesu pārāks. Tagad ar 20' modeļiem viss puslīdz sastājies loģiski.

LEGALIS LT no EXCELER LT atšķiras tikai ar vienu, bet diezgan būtisku. lietu, roktura konstrukcija screw-in. A Fuego = Exceler+MagSealed+1 extra gultnis


Tikai par minēto Ninja un Caldia, ja uzskati ka defekti un nav 2 gadi pagājuši tad kāda mazohistiska mārrurka pēc neprasīt garantiju?! DAIWAi ar to viss solīdi notiek, pa lielam, mīļā miera labad, ja nu nav galīgi no galvas izdomāts šizofŗenisks defekts, tad samainīs. Ja "aļikā" pirkts, tad gan uz paša risku...

JIG.LV, 17.marts 2021, 21:32

Tātad ar Ninju stāsts vienkāršs - nopirku uz akciju. Nebija žēl izmest. Tādu brīvgājienu rokturī nebiju redzējis nevienai spolei. Otru tādu negribējās. Ar Caldia LT sarežģītāk, jo pirku no rokas mazlietotu JDM versiju - 2500 bez D. Tā viss super - viegla gaita utt, BET regulāri uztaisa cilpu kasetes augšā tā kā aizķeroties spraugā starp kaseti un bremzes regulāciju. Iedevu Bumam, kurš uztaisīja apkopi/pārbaudīja. Tehniski viss ok - neko pierādīt/parādīt, ja arī būtu čeks. Bums teica, ka tā gadoties. Piedāvāja nopirkt rezerves daļām, jo esot labs noiets. :) Tā kā nebija aizvietotājspoles vieglajā galā, tad uzliku stīvāku auklu YGK egi metal un ir labāk, bet nomainīšu uz Shimano pie pirmās iespējas. :)
18.marts 2021, 16:19 | links
 
Aizstāvēšu SHIMANO sektu. DAIWA ir pamatīgu bardaku sataisījusi savos modeļos ar visādiem X LT, V LT, EX LT, vienkārši LT un tagad jau 21-modelis-LT utt. Vairāki modeļi praktiski pārklājas. Shimano ir saprotamāk, loģiskāk ar savu modeļu klāstu rīkojusies. Pēdējo 2,5 gadu pieredze: Ultegra FB - nav bijusi neviena problēma ar kaut mazāko bārdu vai kādas tehniskas problēmas strādājot pat ar 30-35 g. dropā. Daiwa Ninja pēc pusgada jau bija nelietojama dēļ milzīga brīvgājiena ručkā, Caldia LT regulāri taisa bārdas pat labos laikapstākļos bez vēja. Varbūt tikai man tā nav paveicies. Nezinu.

_EKA, 17.marts 2021, 21:12


Par "bardaku" var piekrist, bet drīzāk ne dēļ nosaukumiem, bet dēļ cenām, kuras bija reāli neloģiskas starp Exceler un Fuego, kad šīs spoles maksāja vienādi, bet Fuego bija galvas tiesu pārāks. Tagad ar 20' modeļiem viss puslīdz sastājies loģiski.

LEGALIS LT no EXCELER LT atšķiras tikai ar vienu, bet diezgan būtisku. lietu, roktura konstrukcija screw-in. A Fuego = Exceler+MagSealed+1 extra gultnis


Ar līdzīgiem nosaukumiem starp kardināli dažadām spolēm arī Shimano grēko, piemērām, Stradic un Stradic Ci4, nu galīgi nav līdzīgi koncepti, viena spēka spole, otra light. Bet jā, ir tāda lieta, pie modeļu maiņas Daiwa vienmēr ir bardaks un slikti ir tas, ka konsekventi nesaglabā pat būtību, piemēram 15' Freams bija riktīga spēka spole, a Freams LT vidējs light utml.
Par persoņigo pieredzi, jā, protams, ka tā ir svarīga, kā jau minēju man savulaik Twinam locinš pārlūza,attiecīgi nosliecos par labu Daiwa AirBail "trubām", toč nēpārlauzt :D Tikai par minēto Ninja un Caldia, ja uzskati ka defekti un nav 2 gadi pagājuši tad kāda mazohistiska mārrurka pēc neprasīt garantiju?! DAIWAi ar to viss solīdi notiek, pa lielam, mīļā miera labad, ja nu nav galīgi no galvas izdomāts šizofŗenisks defekts, tad samainīs. Ja "aļikā" pirkts, tad gan uz paša risku...
17.marts 2021, 21:32 | links
 
Un kad jig.lv varētu parādīties shimano spoles, vai arī tas princips- tikai Daiwa? P.S. Jums labs veikals un ik pa laikam pie Jums iepērkos!
pienef, 17.marts 2021, 19:58

Personīgi es esmu DAIWA sektā, bet nu tā diezgan liberāli bez fanātisma, neskraidu apkārt bļaujot "Stella sū..." un uzskatu SHIMANO par līdzvērtīgām spolēm, man tādas ir bijušas, bet pašlaik esmu uzsēdies uz DAIWA un, ja nebūs kādi sū... (nu pārlūza man Twinpoweram lociņš savulaik, trauma tak :D) tad mainīt netaisos... Nu vienkārši tā sanācis patīk/nepatīk :)
Tas personīgais... A no biznesa viedokļa vismaz līdz šim tas bija tīri konkurētspējas jautājums... Kāda jēga tirgot SHIMANO, ja nevari būt cenu un sortimenta ziņā konkurētspējīgs? Konkurētspēju (labāku cenu sev un attiecīgi arī klientiem) panāk ar apjomiem, investīcijām, lojalitāti, sakariem utt. a ar iepreikšējo Shimano dīleri "Normark" mums tā visa nebija, bija tirgotāji kam bija labāki noteikumi, jo strādāja ar tiem jau sen pirms mēs tirgū uzradāmies. A DAIWA tā nopietni atklātā tirgū ienāca tad, kad mēs jau bijām tirgū, uzlikām uz to "kārti", tur esam solīdi lieli partneri Latvijas mērogā, attiecīgi mums ir sortiments un konkurētspēja. BET no šī gada viss gan mainījās, Normark vairs nav Shimano līguma, pārņēma visu jauna kompānija, paša Shimano Polijas struktūrvienība, un it kā noteikumi visiem līdzīgi. Tā kā vvz, nekad nesaki nekad, varbūt arī Shimano tirgosim, bet nu redzēs... Lai pienācīgi nosegtu saprātīgu sortimenta apjomu investīcijas vajadzīgas nopietnas, spoles nav gumijas... A nenopietni nav jēgas muļķoties. Jebkurā gadījumā DAIWA ir un paliek mūsu prioritāte šosezon, bet ideju par Shimano tirgošanu domājuši esam.

JIG.LV, 17.marts 2021, 20:27

Aizstāvēšu SHIMANO sektu. DAIWA ir pamatīgu bardaku sataisījusi savos modeļos ar visādiem X LT, V LT, EX LT, vienkārši LT un tagad jau 21-modelis-LT utt. Vairāki modeļi praktiski pārklājas. Shimano ir saprotamāk, loģiskāk ar savu modeļu klāstu rīkojusies. Pēdējo 2,5 gadu pieredze: Ultegra FB - nav bijusi neviena problēma ar kaut mazāko bārdu vai kādas tehniskas problēmas strādājot pat ar 30-35 g. dropā. Daiwa Ninja pēc pusgada jau bija nelietojama dēļ milzīga brīvgājiena ručkā, Caldia LT regulāri taisa bārdas pat labos laikapstākļos bez vēja. Varbūt tikai man tā nav paveicies. Nezinu.
17.marts 2021, 21:12 | links
 
Paldies par izsmeļošo atbildi.

Un kad jig.lv varētu parādīties shimano spoles, vai arī tas princips- tikai Daiwa? P.S. Jums labs veikals un ik pa laikam pie Jums iepērkos!
pienef, 17.marts 2021, 19:58

Personīgi es esmu DAIWA sektā, bet nu tā diezgan liberāli bez fanātisma, neskraidu apkārt bļaujot "Stella sū..." un uzskatu SHIMANO par līdzvērtīgām spolēm, man tādas ir bijušas, bet pašlaik esmu uzsēdies uz DAIWA un, ja nebūs kādi sū... (nu pārlūza man Twinpoweram lociņš savulaik, trauma tak :D) tad mainīt netaisos... Nu vienkārši tā sanācis patīk/nepatīk :)
Tas personīgais... A no biznesa viedokļa vismaz līdz šim tas bija tīri konkurētspējas jautājums... Kāda jēga tirgot SHIMANO, ja nevari būt cenu un sortimenta ziņā konkurētspējīgs? Konkurētspēju (labāku cenu sev un attiecīgi arī klientiem) panāk ar apjomiem, investīcijām, lojalitāti, sakariem utt. a ar iepreikšējo Shimano dīleri "Normark" mums tā visa nebija, bija tirgotāji kam bija labāki noteikumi, jo strādāja ar tiem jau sen pirms mēs tirgū uzradāmies. A DAIWA tā nopietni atklātā tirgū ienāca tad, kad mēs jau bijām tirgū, uzlikām uz to "kārti", tur esam solīdi lieli partneri Latvijas mērogā, attiecīgi mums ir sortiments un konkurētspēja. BET no šī gada viss gan mainījās, Normark vairs nav Shimano līguma, pārņēma visu jauna kompānija, paša Shimano Polijas struktūrvienība, un it kā noteikumi visiem līdzīgi. Tā kā vvz, nekad nesaki nekad, varbūt arī Shimano tirgosim, bet nu redzēs... Lai pienācīgi nosegtu saprātīgu sortimenta apjomu investīcijas vajadzīgas nopietnas, spoles nav gumijas... A nenopietni nav jēgas muļķoties. Jebkurā gadījumā DAIWA ir un paliek mūsu prioritāte šosezon, bet ideju par Shimano tirgošanu domājuši esam.

JIG.LV, 17.marts 2021, 20:27
17.marts 2021, 20:31 | links
 
Nesteidzaties pirk vecos atlikumus vietējo pārdevēju veikalos! Jaunā Ultegra 2021 ir tai pašā cenu kategorījā, bet ir stipri foršāka

EdgarsLiel, 17.marts 2021, 17:21

Interesanti kā Daiwas 20' modeļi, kas reāli dabā pārādījās 2021, var būt "vecie atlikumi"? Ninja LT ok, tas "vecs" modelis, bet jaunie LEGALIS, FUEGO, EXCELER ir pilnīgi "svaigi", reāli maksā attiecīgi modelim 79-102.
Par Ultegru zināms, ka kataloga ieteicamā cena ir ~135-145 (dabā varbūt jau ķads tirgos lērtāk lētāk), bet nu tomēr īsti par vienu klasi to vairs
nosaukt un salīdzināt nevar. A tā jā, noteikti ka na slikta spole, bet tīri ja brutāli ņem pamata parametrus, tad FUEGO tā zaudē i gultņu skaitā, i svarā, i drag ŗadītājā itd. Protams ka katram ražotājam ir savi inženiertehniskie risinājumi, mazliet atšķirīgas tehnoloģiskās pieejas, ne labākas/sliktākas bet vienkārši savādakas, tur aiziet daudz subjektīvu patīk/nepatīk un mūžīgais Shimano sektantu vs Daiwa sektantu neasmierināmais pretnostādījums :DDD

JIG.LV, 17.marts 2021, 18:24

Viss tur ir ok ar jaunu Ultegru - pareizie gultņi pareizās vietās. Var arī ārti uzlabot ar pāris gultņiem. Saliktas labas lietas, kuras Shimano nav bijušas šajā cenu līmeni. Svars ir tika pluss, jo visi necopē ar dārgajiem super vieglajiem kātiem.
https://www.youtube.com/watch?v=asIL7xTzUFI&t=3s
17.marts 2021, 20:29 | links
 
Un kad jig.lv varētu parādīties shimano spoles, vai arī tas princips- tikai Daiwa? P.S. Jums labs veikals un ik pa laikam pie Jums iepērkos!
pienef, 17.marts 2021, 19:58


Personīgi es esmu DAIWA sektā, bet nu tā diezgan liberāli bez fanātisma, neskraidu apkārt bļaujot "Stella sū..." un uzskatu SHIMANO par līdzvērtīgām spolēm, man tādas ir bijušas, bet pašlaik esmu uzsēdies uz DAIWA un, ja nebūs kādi sū... (nu pārlūza man Twinpoweram lociņš savulaik, trauma tak :D) tad mainīt netaisos... Nu vienkārši tā sanācis patīk/nepatīk :)
Tas personīgais... A no biznesa viedokļa vismaz līdz šim tas bija tīri konkurētspējas jautājums... Kāda jēga tirgot SHIMANO, ja nevari būt cenu un sortimenta ziņā konkurētspējīgs? Konkurētspēju (labāku cenu sev un attiecīgi arī klientiem) panāk ar apjomiem, investīcijām, lojalitāti, sakariem utt. a ar iepreikšējo Shimano dīleri "Normark" mums tā visa nebija, bija tirgotāji kam bija labāki noteikumi, jo strādāja ar tiem jau sen pirms mēs tirgū uzradāmies. A DAIWA tā nopietni atklātā tirgū ienāca tad, kad mēs jau bijām tirgū, uzlikām uz to "kārti", tur esam solīdi lieli partneri Latvijas mērogā, attiecīgi mums ir sortiments un konkurētspēja. BET no šī gada viss gan mainījās, Normark vairs nav Shimano līguma, pārņēma visu jauna kompānija, paša Shimano Polijas struktūrvienība, un it kā noteikumi visiem līdzīgi. Tā kā vvz, nekad nesaki nekad, varbūt arī Shimano tirgosim, bet nu redzēs... Lai pienācīgi nosegtu saprātīgu sortimenta apjomu investīcijas vajadzīgas nopietnas, spoles nav gumijas... A nenopietni nav jēgas muļķoties. Jebkurā gadījumā DAIWA ir un paliek mūsu prioritāte šosezon, bet ideju par Shimano tirgošanu domājuši esam.
17.marts 2021, 20:27 | links
 
Un kad jig.lv varētu parādīties shimano spoles, vai arī tas princips- tikai Daiwa? P.S. Jums labs veikals un ik pa laikam pie Jums iepērkos!

Nesteidzaties pirk vecos atlikumus vietējo pārdevēju veikalos! Jaunā Ultegra 2021 ir tai pašā cenu kategorījā, bet ir stipri foršāka

EdgarsLiel, 17.marts 2021, 17:21

Interesanti kā Daiwas 20' modeļi, kas reāli dabā pārādījās 2021, var būt "vecie atlikumi"? Ninja LT ok, tas "vecs" modelis, bet jaunie LEGALIS, FUEGO, EXCELER ir pilnīgi "svaigi", reāli maksā attiecīgi modelim 79-102.
Par Ultegru zināms, ka kataloga ieteicamā cena ir ~135-145 (dabā varbūt jau ķads tirgos lērtāk lētāk), bet nu tomēr īsti par vienu klasi to vairs
nosaukt un salīdzināt nevar. A tā jā, noteikti ka na slikta spole, bet tīri ja brutāli ņem pamata parametrus, tad FUEGO tā zaudē i gultņu skaitā, i svarā, i drag ŗadītājā itd. Protams ka katram ražotājam ir savi inženiertehniskie risinājumi, mazliet atšķirīgas tehnoloģiskās pieejas, ne labākas/sliktākas bet vienkārši savādakas, tur aiziet daudz subjektīvu patīk/nepatīk un mūžīgais Shimano sektantu vs Daiwa sektantu neasmierināmais pretnostādījums :DDD

JIG.LV, 17.marts 2021, 18:24
17.marts 2021, 19:58 | links
 
Akal vecie pāteri - kam Tev tos 10-12kg max.drag nepieciešams? svarīgāka ir to atbilstība spoles jaudai un paredzētajiem PE auklas diametriem.
Gultņu skaits ir otrs grāvis - labāk mazāk, bet kvalitatīvāk un dot iespēju tos uzstādīt nepieciešamajās vietās.
Jaunais Exceler patiesi izskatās pārliecinoši.
17.marts 2021, 19:54 | links
 
Nesteidzaties pirk vecos atlikumus vietējo pārdevēju veikalos! Jaunā Ultegra 2021 ir tai pašā cenu kategorījā, bet ir stipri foršāka

EdgarsLiel, 17.marts 2021, 17:21


Interesanti kā Daiwas 20' modeļi, kas reāli dabā pārādījās 2021, var būt "vecie atlikumi"? Ninja LT ok, tas "vecs" modelis, bet jaunie LEGALIS, FUEGO, EXCELER ir pilnīgi "svaigi", reāli maksā attiecīgi modelim 79-102.
Par Ultegru zināms, ka kataloga ieteicamā cena ir ~135-145 (dabā varbūt jau ķads tirgos lērtāk lētāk), bet nu tomēr īsti par vienu klasi to vairs
nosaukt un salīdzināt nevar. A tā jā, noteikti ka na slikta spole, bet tīri ja brutāli ņem pamata parametrus, tad FUEGO tā zaudē i gultņu skaitā, i svarā, i drag ŗadītājā itd. Protams ka katram ražotājam ir savi inženiertehniskie risinājumi, mazliet atšķirīgas tehnoloģiskās pieejas, ne labākas/sliktākas bet vienkārši savādakas, tur aiziet daudz subjektīvu patīk/nepatīk un mūžīgais Shimano sektantu vs Daiwa sektantu neasmierināmais pretnostādījums :DDD
17.marts 2021, 18:24 | links
 
Nesteidzaties pirk vecos atlikumus vietējo pārdevēju veikalos! Jaunā Ultegra 2021 ir tai pašā cenu kategorījā, bet ir stipri foršāka
17.marts 2021, 17:21 | links
 
Ja nav no lētā gala tad budžeta un+ gan Shimano gan Daiwa būs labas izņemot, ja sāksiet perversijas un zero ligt ar multiem!
Kādu laiku atpakaļ bija FB diskusija kurā piedalījās Zaraza, Stikuts un vēl tauta, uz sitiena linku neatradu.

Davis-Di, 17.marts 2021, 00:39


Man uz parastās Ninjas (ne LT) ir uzlikts #0.4 un pilnīgi nekāda vaina - vispār nav kur piesieties.
17.marts 2021, 12:56 | links
 
Ja nav no lētā gala tad budžeta un+ gan Shimano gan Daiwa būs labas izņemot, ja sāksiet perversijas un zero ligt ar multiem!
Kādu laiku atpakaļ bija FB diskusija kurā piedalījās Zaraza, Stikuts un vēl tauta, uz sitiena linku neatradu.
17.marts 2021, 00:39 | links
 
Līdzības nesalīdzini tikai pēc svara, pilnīgi dažādas spoles.

Paskaties uz to pašu ultegru 2000s. Saprotu, ka ieciklējies uz tām Daiwām, tad arī ņem to. Copēsi jau Tu pats, ne kāds cits. Patīk- ņem ciet.

No Daiwām exceler, fuego un freams būs principā tehniski vienādas spoles.


Mikram paskaties soare bb 2000sspg lēnais pārnesums 4:3 džigam kā kulaka uz acs.. cena arī pieņemama! Var sūtīt no ebay pa kādi 120 eur vai LV arī nopirkt. Ir vēl lētākas no shimano- tas pats nasci, ultegra utt, bet iesaku ņemt one bail arm lociņu.. jo hroms nāks nost un plēsīs auklu. Daiwām šī slimība gan nav... bet es izvēlos shimano. Katram savs

Es laikam par to Fuego iedegos, jo tās cena ir salda - ap 80 eur. Un šķita, ka tagad ekonomiskais spoļu gals Daiwām ir krietni pielicis kvalitātē un tādam copmanim, kas necopē 3x nedēļā pilnīgi pietiekams.

Protams, ja kādam ir uz tirgošanu laba augstākas klases 2000 izmēra Daiwa vai Shimano spole līdz 185 gramiem max., labprāt izskatītu variantus.

sigi, 16.marts 2021, 21:28

pienef, 16.marts 2021, 21:37



Paldies, tā Soare līdzīgā cenā Shimano Stradic CI4 + C2000S, kuru arī izskatīju, kā variantu, ja nāktos palielināt budžetu. Starpība 160 grami vai 200 grami. Tā Soare laikam ir kaut kas līdzīgs Daiwa 18 Freams LT2000S (ap 190 grami) - speka spole.

sigi, 16.marts 2021, 21:45
16.marts 2021, 22:04 | links
 
Paldies, tā Soare līdzīgā cenā Shimano Stradic CI4 + C2000S, kuru arī izskatīju, kā variantu, ja

sigi, 16.marts 2021, 21:45[/quote]

Soare ir laba spolīte.Ir 2 gab un kalpo jau kādus 5 gadus.
Pluss ir tas,ka seklā kasete.
Spēka spole nebūs.
16.marts 2021, 21:55 | links
 
Mikram paskaties soare bb 2000sspg lēnais pārnesums 4:3 džigam kā kulaka uz acs.. cena arī pieņemama! Var sūtīt no ebay pa kādi 120 eur vai LV arī nopirkt. Ir vēl lētākas no shimano- tas pats nasci, ultegra utt, bet iesaku ņemt one bail arm lociņu.. jo hroms nāks nost un plēsīs auklu. Daiwām šī slimība gan nav... bet es izvēlos shimano. Katram savs

Es laikam par to Fuego iedegos, jo tās cena ir salda - ap 80 eur. Un šķita, ka tagad ekonomiskais spoļu gals Daiwām ir krietni pielicis kvalitātē un tādam copmanim, kas necopē 3x nedēļā pilnīgi pietiekams.

Protams, ja kādam ir uz tirgošanu laba augstākas klases 2000 izmēra Daiwa vai Shimano spole līdz 185 gramiem max., labprāt izskatītu variantus.

sigi, 16.marts 2021, 21:28

pienef, 16.marts 2021, 21:37




Paldies, tā Soare līdzīgā cenā Shimano Stradic CI4 + C2000S, kuru arī izskatīju, kā variantu, ja nāktos palielināt budžetu. Starpība 160 grami vai 200 grami. Tā Soare laikam ir kaut kas līdzīgs Daiwa 18 Freams LT2000S (ap 190 grami) - speka spole.
16.marts 2021, 21:45 | links
 
Mikram paskaties soare bb 2000sspg lēnais pārnesums 4:3 džigam kā kulaka uz acs.. cena arī pieņemama! Var sūtīt no ebay pa kādi 120 eur vai LV arī nopirkt. Ir vēl lētākas no shimano- tas pats nasci, ultegra utt, bet iesaku ņemt one bail arm lociņu.. jo hroms nāks nost un plēsīs auklu. Daiwām šī slimība gan nav... bet es izvēlos shimano. Katram savs

Es laikam par to Fuego iedegos, jo tās cena ir salda - ap 80 eur. Un šķita, ka tagad ekonomiskais spoļu gals Daiwām ir krietni pielicis kvalitātē un tādam copmanim, kas necopē 3x nedēļā pilnīgi pietiekams.

Protams, ja kādam ir uz tirgošanu laba augstākas klases 2000 izmēra Daiwa vai Shimano spole līdz 185 gramiem max., labprāt izskatītu variantus.

sigi, 16.marts 2021, 21:28
16.marts 2021, 21:37 | links
 
Es laikam par to Fuego iedegos, jo tās cena ir salda - ap 80 eur. Un šķita, ka tagad ekonomiskais spoļu gals Daiwām ir krietni pielicis kvalitātē un tādam copmanim, kas necopē 3x nedēļā pilnīgi pietiekams.

Protams, ja kādam ir uz tirgošanu laba augstākas klases 2000 izmēra Daiwa vai Shimano spole līdz 185 gramiem max., labprāt izskatītu variantus.
16.marts 2021, 21:28 | links
 
bite77 [16.03.21]: sigi [Vakar]: Tā, esmu ticis pie ļoti viegla ap 90gr kāta asariem un šobrīd meklēju spoli un auklu. Paldies popperam par kātu un padomiem.

1. Labāk 0.4# Varivas Light Game vai kādu labu 0.6# astoņdzīsleni asariem?

2. Un kāda Daiwas vai Shimano 1000šais spoles modelis būtu pats minimums uz ko skatīties, kas tiktu gala ar šo auklu bez bārdam utt.

Doma par Fuego (ir viena uz smagāku galu un pagaidam ļoti patīk). Vai tomēr skatīties uz lietotu Caldia vai Stradiķi?

Paldies!Sveiks..kādu kātiņu iegādājies..?

Les70lf2.. Laikam custom made..
16.marts 2021, 21:22 | links
 
Ar ko Luvias 2500 izmērs atšķiras no piemeram 2506?

bio-r, 16.marts 2021, 16:52

"vecajos" DAIWA modeļos ar tiem cipariem 04,06, 08 apzīmēja dažāda dziļuma un modifikāciju seklā tipa kasetes. Tagda gan jaunajiem laikam praktiski uz visu apzīmējumus ir nounificējuši uz burtiem - S=shallow (sekls), D=deep (dziļš), a ja vienkārši 00 bez burta, tad tipa vidējs standarts, ne dziļš, ne sekls.

P.S. Replika par tēmu vispārēji - nu godīgi nevaru saprast pašreizējo diezgan lielo pieprasījumu pēc seklā tipa kasetēm, manuprāt tā ir ne ar ko īsti nepamatota, vienkārši japāņi iesāka, krievi automātiski līdzi un panesās... A reāli ta japoškām to vajadzēja savulaik priekš foreļu copes, kur tradicionāli auklām liek 75-100m, vairāk pilnīgi nekādas praktiskas jēgas tam nav, drīzāk mīnusi.. To "seklumu" jau nepanāk atvieglojot kaseti, bet taisni otrādi, pieaudzējot klāt biezāku spolīti, līdz ar to seklās kasetes spoles parasti ir 5-10g smagākas. Arguments "negribu tīt bekingu" protams pastāv, bet tikpat tā lai 100% precīzi trāpītu ar auklas ietilpību kaut seklā kaut dziļā ir retums, vai nu bekings vai nu nākas griezt auklu, par kuru nauda maksāta :) Otrkārt, monofila bekings tas ir arī sava veida dempferis, kas amortizē un "nospriego" mitru deformētu auklu, lai strauji žūstot tā nedeformētos, neveidotos nevienmērīgas "šķirbas" utml.

JIG.LV, 16.marts 2021, 19:00


Spoles ar dziļo kaseti vispār vairs nepērku, jo izmantoju vienīgi PE auklas tās kasetē saraujas tāpat kā izmantojot seklo kaseti. Kopējais svars auklas kasetēm izlīdzinās, jo seklajai nav jātin n-tie metri bekinga un līdz 2500s izmēram [ieskaitot] bremze sastāv no 2 paplāksnēm ļaujot smalki noregulēt bremzi, kas ir milzīgs pluss izmantojot plānas pītās auklas [0.1#-0.6#]. Arī otreizējā tirgū spole ar seklo kaseti kotējas augstāk. 4000s kasetē var uztīt 150m 1.5# PE, kas ir ar atliektiem galiem lietošanai iekšējos ūdeņos.
16.marts 2021, 20:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager