Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
YGK G-Soul Egi Metal X4 ir izturīgākā aukla kādu zinu. Ļoti izturīga pret abrazīvu un ilgmūžīga. Bet diezgan stīva un skaļa.
11.marts 2021, 09:51 | links
 
Ja Nr 0.6, tad man ir Varivas Max Power PE X8. Es neesmu pagaidām lietojis labāku auklu - viņa ir perfekti gluda, ļoti labi lido mānekļi un galvenais pluss - vispār neplūksnojas. Tā, ka vispār! Ar Varivas high grade X4 vispār nevar salīdzināt, cita pasaule. Ļoti rekomendēju.

VilnisL, 10.marts 2021, 22:17

Paldies par info! Šī aukla gan īsti neietilpst manā budžetā - gribētos iekļauties ~30 eur. Lielākoties copēju upē, kur daudz gliemežvāku u.c. abrazīva, tādēļ drošības pēc turos pie 4 dzīslu auklām.

dim, 11.marts 2021, 01:19

Es tikai salīdzinoši ar Varivas high grade X4, kas ir 4-dzīslu - tā max power x8 dilst par kārtu mazāk! Kāpēc - nezinu, viņai ir kaut kāds viltīgs slidīgs pārklājums, kas to labi pasargā. Tas gan ļoti jāņem vērā sienot mezglus - ir gadījies, ka parastie mezgli izslīd - jāsien kārtīgi mezgli. Kur parasta aukla tur ar 3-cilpām, te labāk aptīt 5-as...
11.marts 2021, 08:33 | links
 
Ja Nr 0.6, tad man ir Varivas Max Power PE X8. Es neesmu pagaidām lietojis labāku auklu - viņa ir perfekti gluda, ļoti labi lido mānekļi un galvenais pluss - vispār neplūksnojas. Tā, ka vispār! Ar Varivas high grade X4 vispār nevar salīdzināt, cita pasaule. Ļoti rekomendēju.

VilnisL, 10.marts 2021, 22:17


Paldies par info! Šī aukla gan īsti neietilpst manā budžetā - gribētos iekļauties ~30 eur. Lielākoties copēju upē, kur daudz gliemežvāku u.c. abrazīva, tādēļ drošības pēc turos pie 4 dzīslu auklām.
11.marts 2021, 01:19 | links
 
Sveiki!

Šosezon, kad būs jānomaina aukla, vēlos pamēģināt kaut ko nedaudz dārgāku/labāku un skatos uz YGK G-Soul Egi Metal X4 un Varivas Jigging Power Braid x4 (abas 0.6 PE izmērā) - kura no šīm auklām, pēc foruma aktīvistu domām, ir labāka noturības pret abrazīvu un vispārīgi ilgizturības ziņā?

dim, 10.marts 2021, 22:00

Ja Nr 0.6, tad man ir Varivas Max Power PE X8. Es neesmu pagaidām lietojis labāku auklu - viņa ir perfekti gluda, ļoti labi lido mānekļi un galvenais pluss - vispār neplūksnojas. Tā, ka vispār! Ar Varivas high grade X4 vispār nevar salīdzināt, cita pasaule. Ļoti rekomendēju.
10.marts 2021, 22:17 | links
 
Sveiki!

Šosezon, kad būs jānomaina aukla, vēlos pamēģināt kaut ko nedaudz dārgāku/labāku un skatos uz YGK G-Soul Egi Metal X4 un Varivas Jigging Power Braid x4 (abas 0.6 PE izmērā) - kura no šīm auklām, pēc foruma aktīvistu domām, ir labāka noturības pret abrazīvu un vispārīgi ilgizturības ziņā?
10.marts 2021, 22:00 | links
 
MartinsFR [34m]: Hallo mazmānekļotāji!
Nopirku jauno Favorit white bird.. apdegu ar spoles turētāju, tajā protams nelien standarta spoles ar kājiņas garumu 63mm. Kopumā paņemu uzvīleju īsaku uz 53mm un viss notiek, bet gribās citu spoli šā vai tā..
Jautājums sekojoš - iesakiet spoles ar mazāku kājiņas garumu, zem 60mm. Ideāli 53mm.. Pec favorīt tabulas ko netā var atrast, arī dažas pat neder. Varbūt ir kkas no Daiwas 2000 izmērā kura der.? Varbūt pamēram kājiņas lai var piepirkt spoli? :D Kkas tur tam Favorītam nesanāca ar to kātu!! Ne asakas ;)

CAT, 7.marts 2021, 21:55

Sveiks!
Šeit ir izrunāta šī problēma -

https://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/254/?sort=DESC&;;p=5

Īsumā, Favorite atzina ka tas ir ražošanas defekts konkrētajai partijai. Viņu ieteikums ir pievīlēt spoli, vai nest atpakaļ uz veikalu.

Es izvēlējos pievīlēt Ninja 2500.Nu ja.. tur rakstīts ka shimano derot? Principā laikam jaizmet tas kāts ārā, 1 spoli jau pievileju :D bet gribas kko glaunaku no spolēm.

CAT, 8.marts 2021, 12:54



Ja taisies mest ārā, pasaki kur, es savākšu :) :D :))
8.marts 2021, 13:14 | links
 
MartinsFR [08.03.21]: Hallo mazmānekļotāji!
Nopirku jauno Favorit white bird.. apdegu ar spoles turētāju, tajā protams nelien standarta spoles ar kājiņas garumu 63mm. Kopumā paņemu uzvīleju īsaku uz 53mm un viss notiek, bet gribās citu spoli šā vai tā..
Jautājums sekojoš - iesakiet spoles ar mazāku kājiņas garumu, zem 60mm. Ideāli 53mm.. Pec favorīt tabulas ko netā var atrast, arī dažas pat neder. Varbūt ir kkas no Daiwas 2000 izmērā kura der.? Varbūt pamēram kājiņas lai var piepirkt spoli? :D Kkas tur tam Favorītam nesanāca ar to kātu!! Ne asakas ;)

CAT, 7.marts 2021, 21:55

Sveiks!
Šeit ir izrunāta šī problēma -

https://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/254/?sort=DESC&;p=5

Īsumā, Favorite atzina ka tas ir ražošanas defekts konkrētajai partijai. Viņu ieteikums ir pievīlēt spoli, vai nest atpakaļ uz veikalu.

Es izvēlējos pievīlēt Ninja 2500.
Nu ja.. tur rakstīts ka shimano derot? Principā laikam jaizmet tas kāts ārā, 1 spoli jau pievileju :D bet gribas kko glaunaku no spolēm.
8.marts 2021, 12:54 | links
 
Hallo mazmānekļotāji!
Nopirku jauno Favorit white bird.. apdegu ar spoles turētāju, tajā protams nelien standarta spoles ar kājiņas garumu 63mm. Kopumā paņemu uzvīleju īsaku uz 53mm un viss notiek, bet gribās citu spoli šā vai tā..
Jautājums sekojoš - iesakiet spoles ar mazāku kājiņas garumu, zem 60mm. Ideāli 53mm.. Pec favorīt tabulas ko netā var atrast, arī dažas pat neder. Varbūt ir kkas no Daiwas 2000 izmērā kura der.? Varbūt pamēram kājiņas lai var piepirkt spoli? :D Kkas tur tam Favorītam nesanāca ar to kātu!! Ne asakas ;)

CAT, 7.marts 2021, 21:55


Sveiks!
Šeit ir izrunāta šī problēma -

https://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/254/?sort=DESC&p=5

Īsumā, Favorite atzina ka tas ir ražošanas defekts konkrētajai partijai. Viņu ieteikums ir pievīlēt spoli, vai nest atpakaļ uz veikalu.

Es izvēlējos pievīlēt Ninja 2500.
8.marts 2021, 12:39 | links
 
Pārdod lietotu spiningkātu75 eur Major Craft Crostage 7'3'' 0,5-5gr 2,2m. Akcija - fast. Ļoti labi met mānekli. Piemērots sapalu, asaru un foreļu ķeršanai. Ir gadījiies ar šo kātu izvilkt engurē pat 3kg līdaku. Ja interesē, ir arī citi kāti, piem. MJ, L.., vnk prasiet, ko vēlaties. Atrodos Talsos. Zvaniet, SMS 264 66 164.
8.marts 2021, 11:17 | links
 
Man ir pārdošanā nanodžigam japāņu Gossen #0,2, 2,3kg 120m pītā aukla, praktiski nelietota, jo sacensībās vairs nepiedalos. Pirkta par 25 Euro. Pārdodu pa 18 Eur ar visu sūtīšanu. 26466164.
8.marts 2021, 11:14 | links
 
Hallo mazmānekļotāji!
Nopirku jauno Favorit white bird.. apdegu ar spoles turētāju, tajā protams nelien standarta spoles ar kājiņas garumu 63mm. Kopumā paņemu uzvīleju īsaku uz 53mm un viss notiek, bet gribās citu spoli šā vai tā..
Jautājums sekojoš - iesakiet spoles ar mazāku kājiņas garumu, zem 60mm. Ideāli 53mm.. Pec favorīt tabulas ko netā var atrast, arī dažas pat neder. Varbūt ir kkas no Daiwas 2000 izmērā kura der.? Varbūt pamēram kājiņas lai var piepirkt spoli? :D Kkas tur tam Favorītam nesanāca ar to kātu!! Ne asakas ;)
7.marts 2021, 21:55 | links
 
Pēdējā laika aļika hīts - Kingdom Micro fly. Krievu jūtūbā ir jau vairāki apskati.
4.marts 2021, 16:38 | links
 
greenfly [04.03.21]: iesakiet ne dārgu spoli ērtam nanodžigam
Krievi dragā ar tsurinoya fs. Es domāju, ka Daiwas sākot no revros LT arī tiks galā.
4.marts 2021, 15:47 | links
 
greenfly [04.03.21]: iesakiet ne dārgu spoli ērtam nanodžigam
vieglāk būs, ja pateiksi budžetu kādā vēlies iekļauties
4.marts 2021, 13:40 | links
 
iesakiet ne dārgu spoli ērtam nanodžigam
4.marts 2021, 13:28 | links
 
Par auklām runājot - kāds ir mēģinājis šo brīnumu lietot mikro/nano džigam?
Gosen W Mono PE

_EKA, 3.marts 2021, 14:43


Pagaidām mēģināts vēl nav. Varētu būt kut kas līdzīgs Nanofil-am.
3.marts 2021, 18:32 | links
 
Par auklām runājot - kāds ir mēģinājis šo brīnumu lietot mikro/nano džigam?
Gosen W Mono PE
3.marts 2021, 14:43 | links
 
Efektīvi mānekļi mūsdienās ir čupām:
+ minētajiem vēl noteikti jāmin:
fishUp dragonfly, stonefly (abi ir mikro izmēros 0.75"), flit. LJ Hogy Shrimp. Crazy fish nano minnow 1.1", LJ baby rockfish, micro grub utt.
3.marts 2021, 10:45 | links
 
ar super mazajiem mānekļiem ir līdzīgi kā ar kātiem - baigi mazs pieprasījums, vidējs letiņš reti kaut ko mazāku par 2.5" izmanto... mums kā reizi tie mazie ķinķēziņi, kukainīši, tvisterīši ap 1-1.5" pilns no ukraiņu TOIRTAP pilns izpārdošanas grozs mētājas pa 1EUR iepakojums, da vēl maisu savā garāža varu sakasīt :) nu nopērk kāds pa retam, bet reāli jēgas 0 pret aizņemto vietu, līdzko kaut kam jēdzīgākam vietas pietrūks, tā tie kandidāti uz konteineru :D Ir 1.2" nimfiņas no Crazy Fish, arī "eskponāti" uz sienas... Ne tāpēc ka sliktas, a tāpēc ka ieraugot izmēru dabā tauta to nesaprot..
No "biezākām" gumijām, japāņu BaitBreath ir varianti 1-2" diezgan - Micro Grub, tārpi Needle, mazās 1.5" Mosya, visādi IMP un vēl cita eksotika...
3.marts 2021, 10:36 | links
 
No AliExpress varu ieteikt Esfishing Stick40 worm.
3.marts 2021, 09:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager