Cirišu ezers un Rušons

Tīko no divdiennieka Rušonā. Rezultātā: 2-0.5, 2 - 150, pārējie pannenieki, kopā 12 gab. Bonusā sporta zandartiņš, kurš atprasījās atpakaļ pie vecākiem. Laikam vairāk neprotu ķert zivis, būs jāpārkvalificējas uz sēnēm un ogām :)
31.augusts 2013, 13:57 | links
 
Vakar vakarā sadomājām noķert kādu zandartu uz dzīvo. Nomainījām kādas 3 točkas, bet zandarta copi tā arī neieraudzījām, toties viens 0.7 bija gan :). Tieši tik svēra asaris, kurš pilnīgā tumsā bija nolēmis pamieloties ar raudiņu. Šorīt no 7 līdz 10 arī tikai sporta asari un viena zemmēra līdaciņa, kura ieelpojusi svaigu gaisu, turpina patrulēt Rušona sēkļu kantes. Copes nebija, par to varēja spriest pēc tā, cik izmīzīgi kolēģi dragāja no točkas uz točku, tikai brekšinieki rāmi sēdēja virs bedres.
18.augusts 2013, 18:56 | links
 
Šorīt Rušona asaris bija neatsaucīgs. Rets un sportiska izmēra. Mājās atbrauca 10 gab., bet arī tikai tāpēc, ka bija diži ierijuši un nebija jēgas laist vaļā. Pēc pārbaudītas informācijas bedrē sācis ņemt breksis.
16.augusts 2013, 21:30 | links
 
Gluži parasts vieglais auto, kam ir āķis, lai piestiprinātu piekabi. Vaina kompleksa, kam galvenais iemesls ir vecums... Mašīnu remontēt jēgas nav, bet ar ejošo laivu aizvest nevar - nav āķa. Tādas tās desas.
2.augusts 2011, 18:49 | links
 
kas par auto un kas kai;s?pm
2.augusts 2011, 16:54 | links
 
Klau, varbūt kāds zinās teikt, vai Rušonā ir kādas iespējas iznomāt laivu? Gribējās aizbraukt ar savējo, bet mašīna, kam iespējams pielikt piekabi, ir galīgi čupā un šķiet, ka šogad dzīvotāja nebūs.
2.augusts 2011, 16:39 | links
 
Divkājainās zivis varētu šos pa kluso paslaktēt. Kā šķiet, šajā ezerā pīles rudeņos šaut drīkst - gan jau mednieki šos salašņas mazliet atšaus.
12.jūlijs 2011, 18:59 | links
 
Kuras zivis tad šos ēdīs? :)
12.jūlijs 2011, 18:25 | links
 
Cirišā agri no rīta līdakas pavalkāt var :)

Savairojies nenormāls daudzums gārņu un kormorānu (uz Ruskuļu ezera pusi redzēju baru - savi 50 bija). Negribas būt pesimistam, taču nešķiet, ka ezera zivīm tas nāks stipri par labu.
12.jūlijs 2011, 09:59 | links
 
nu, kas labs notiek shajos ezeros?
20.jūnijs 2011, 14:53 | links
 
varbūt kādam ir informācija par Rušonas ezeru?Kāds ledus,kā ar zivīm,interesē arī ezera vidū dziļumi 8-9m?
11.janvāris 2011, 20:34 | links
 
es domaju labak uz otru pusi tur ir salina un krasta liela pirts! :)
30.novembris 2010, 15:19 | links
 
uz kuru pusi ieteiktu doties no celja? uz to kur atpuutas baaze (tie Alpi vai kaa tur to sauc), vai uz taas salas pusi (kas 0.5 km no celja)
30.novembris 2010, 15:11 | links
 
ziema razļiva ipasi daudz nesu keris bet vasara tur breksi riktigi keras uz nakts akiem 20-30kg par nakti!

Tur vajaga zinat vietas jo tas Razļivs ir appludinats un tur daudz celmu un zaru!
30.novembris 2010, 14:58 | links
 
runājot par kalvīti. vasarā biju aizbraucis pamakšķerēt uz Aglonas razliviem. Sēžu, cope nekāda, tikai sīkie. Piebrauc džips, un saka, ka pēc pāris stundām atbraukšot ar laivu, un vai nevarēšot palaist uz grunts, jo kur es copēju tur bija viscietākā grunts, citur niedres vai dubļi. es saku ok, jo cope nekāda. Pēc stundām 2 piebrauc 2 lielie land džipi, vienam klāt piesiets kuteris, un izkāp kalvītis un co. Es tak neesmu vietējais, nezināju, ka viņam hes pieder turpat. Palīdzēju iestumt kuteri, jo man bija garie zābaki, kalvītis uzcienā ar smēķiem un aliņu, es viņam prasu, a ko jūs ar tik lielu laivu uz vilci?, a šis man atbild, ka nē, ezers piederot viņam ,un tagad braukšot skatīties vietu kur celt atpūtas māju... :)
30.novembris 2010, 14:08 | links
 
es domaaju to (Kalviisha HES) Cirisha uudenkraatuvi pie Leitaaniem vai kaa to tur vietu sauc uz Shkeltovas pusi... kur celja abaas pusees ezeri ar trubu savienoti, kas tur ziemas laikaa notiek, ziemaa tur neesu bijis, doma 7dien aizbraukt
30.novembris 2010, 13:44 | links
 
ziema normali ja iebaro paris dienas tad ari breksi paradas :) pats dzivoju pie cirisu ezera pagaidam tikai krasti un licisi nosalusi!
30.novembris 2010, 13:18 | links
 
no reezeknes puses nepiebraucot pie pashas aglonas, ir tilts, tur kanala upiite satek ar cirishu. Pagajushaja ziemaa tur arii gandriiz visu laiku seedeeju (vairaak pa kreisi, un uz priekshu 600 m). Asari mazaak, bet vairaak raudas un pusplauzhi (ja tiec uz kjiishiem, tad beedz uz citu lunku.. :))) Cope ir vienmeer, un pie jebkuriem apstaakljiem, iista sportiska zveja.
30.novembris 2010, 13:13 | links
 
kas ziemaa notiek uz Ciriša uudenskraatuves, shajaa vasaraa tur ieptikaas, bet kaa ziemaa?
30.novembris 2010, 13:04 | links
 
kas jauns par siem ezeriem??
30.novembris 2010, 12:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager