Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
Balansieris ,,pievilina"
stipri vien labāk, tas arī būtu loģiskāk. Vienīgi tas ka viņu bieži vien negrib ņemt.
Kamerā var redzēt, stāv aplī un blenž. Tanī mirklī kad esi ieinteresējis zivi nolaid mormeni ar pāris motiļiem, to kampj ar apetīti.

RaimisD, 12.janvāris 2024, 08:18

Bija domāta ēsmas un bezēsmas mānekļu salīdzināšana. Par balansieri un bļitku viss skaidrs, būs reizes, kad asaris tos neēdīs. Parasti tuvāk pavasarim, kad uz punčuku spiež lielais ikru apjoms, copmaņi sāk sajust, ka strīpaiņi (arī lielie) krietni vien labāk atsaucas uz sīkiem mānekļiem. Nav tur nekā sarežģīta ar tiem bezēsmas jokiem, daudz video ir pieejami, var ātri iemācīties. Jārēķinās gan, ka būs daudz švakas copes reizes, bet tas bieži notiek arī izmantojot tārpus.
12.janvāris 2024, 10:31 | links
 
MT9 [11.jan]: Ar motili var sēdēt uz vietas un pievilināt zivis no liela attāluma,
Balansieris ,,pievilina"
stipri vien labāk, tas arī būtu loģiskāk. Vienīgi tas ka viņu bieži vien negrib ņemt.
Kamerā var redzēt, stāv aplī un blenž. Tanī mirklī kad esi ieinteresējis zivi nolaid mormeni ar pāris motiļiem, to kampj ar apetīti.
12.janvāris 2024, 08:18 | links
 
Willy [11.jan]: ...tikmēr uz dzívo!:)
Beidzot,kas normāls...
Copmanim ,visu cieņu.
Zivis ir jāēd...
11.janvāris 2024, 23:00 | links
 
MT9 [11.jan]: MT9 [40m]: Kā no kautuves ;)Jā,jā!..tavā lauciņā noķēra!;))

Willy, 11.janvāris 2024, 21:28
Nu vo, nav brīnums, ka man lielākas par 10 kg neķeras :D
Un pinkiem mēģini!;DDD
11.janvāris 2024, 21:46 | links
 
MT9 [40m]: Kā no kautuves ;)Jā,jā!..tavā lauciņā noķēra!;))

Willy, 11.janvāris 2024, 21:28

Nu vo, nav brīnums, ka man lielākas par 10 kg neķeras :D
11.janvāris 2024, 21:39 | links
 
MT9 [11.jan]: Kā no kautuves ;)
Jā,jā!..tavā lauciņā noķēra!;))
11.janvāris 2024, 21:28 | links
 
Izskatās ka azotē slēpis
11.janvāris 2024, 21:06 | links
 
Kā no kautuves ;)
11.janvāris 2024, 20:59 | links
 

...tikmēr uz dzívo!:)
11.janvāris 2024, 20:44 | links
 
MT9 [11.jan]: Biju domājis- izvēlies bezēsmu vai to pašu diskobumbu ar pinkiem un motili.

RaimisD, 11.janvāris 2024, 19:58
Ar motili var sēdēt uz vietas un pievilināt zivis no liela attāluma, ar bezēsmu es meklēju zivi kā ar bļitku vai balansieri. Motilis kā tāds man nepatīk, jo speciāli pirms copes jābrauc uz bodi, bet zivi noķert vienkāršāk, vismaz iesācējam :)
ar motili ir vienkāršāk, tur piekrītu
11.janvāris 2024, 20:13 | links
 
Biju domājis- izvēlies bezēsmu vai to pašu diskobumbu ar pinkiem un motili.

RaimisD, 11.janvāris 2024, 19:58

Ar motili var sēdēt uz vietas un pievilināt zivis no liela attāluma, ar bezēsmu es meklēju zivi kā ar bļitku vai balansieri. Motilis kā tāds man nepatīk, jo speciāli pirms copes jābrauc uz bodi, bet zivi noķert vienkāršāk, vismaz iesācējam :)
11.janvāris 2024, 20:12 | links
 
RaimisD [11.jan]: MT9 [34m]: Nekādus motiļus un pinkus nelietoju ne iebarošanai, ne uz mānekļa, savādāk tā vairs nav "bezmotilka" :)Biju domājis- izvēlies bezēsmu vai to pašu diskobumbu ar pinkiem un motili.
bezmotilka+vībotne= asarim pipec:))
11.janvāris 2024, 20:03 | links
 
svens76 [11.jan]: baigi svarīgi ar to spēli "izdročīt" smadzeni. ar bezmotilku tik treniņš, vairāk jau nekas.
Bišķi pieredze ir, bet
,, izdročīt" smadzeni nesanāk.
Pa pasīvo zivi man, tomēr tas motilis ar 1,5mm skroti ir efektīvāks kā tā pati mazā nagliņa bezēsmā.
11.janvāris 2024, 20:03 | links
 
MT9 [11.jan]: Nekādus motiļus un pinkus nelietoju ne iebarošanai, ne uz mānekļa, savādāk tā vairs nav "bezmotilka" :)
Biju domājis- izvēlies bezēsmu vai to pašu diskobumbu ar pinkiem un motili.
11.janvāris 2024, 19:58 | links
 
RaimisD [11.jan]: Labi asaris, kad tas ir barā var grābt da jeb ko, bet ar bezēsmu veiksmīgi ķer arī balto.

Kā Jūs mērķtiecīgi uz raudu ejot darbiniet bezēsmu vai, tomēr barošana, divi pinki viens motilīts :)
tā ir. ja ir barā, kā teiksim pēdējās reizēs peipī, tad kaut ķīša priekšādu laid lejā, visu ņems. bet pasīvaj zivij baigi svarīgi ar to spēli "izdročīt" smadzeni. ar bezmotilku tik treniņš, vairāk jau nekas. nav jau tā cope tik sarežģīta padarīšana:)
11.janvāris 2024, 19:29 | links
 
Kā Jūs mērķtiecīgi uz raudu ejot darbiniet bezēsmu vai, tomēr barošana, divi pinki viens motilīts :)

RaimisD, 11.janvāris 2024, 19:16

Es ar garo sardziņu ķeru pārsvarā tikai, kad izmantoju velniņu, jo to darbinu ar lēnām kustībām. Visādiem "gvozdekubiki", "gvozdešariki", "skudras" u.c. līdzīga tipa mānekļiem, lietoju īsos sardziņus, kuri nav tik puņķaini un var ātri izdriblēt mānekli. Nekādus motiļus un pinkus nelietoju ne iebarošanai, ne uz mānekļa, savādāk tā vairs nav "bezmotilka" :) Bet maksimāli cenšos ķert ar bļitkām, balansieriem, jo gūstu baudu nevis no sardziņa aizliekšanas, bet sitiena pa pirkstu galiem... :)
11.janvāris 2024, 19:29 | links
 
Labi asaris, kad tas ir barā var grābt da jeb ko, bet ar bezēsmu veiksmīgi ķer arī balto.

Kā Jūs mērķtiecīgi uz raudu ejot darbiniet bezēsmu vai, tomēr barošana, divi pinki viens motilīts :)
11.janvāris 2024, 19:16 | links
 
svens76 [11.jan]: man vienai no bezmotilkām kā reiz šāds virsū tik bik pārveidots
Man ar šo sardziņu smalkais dribls šķiet nesanāk, nu katrā ziņā zivīm nepatīk.
Skatoties kamerā murmulis vispār nekust, visu tirināšanu sadzēš garais sardziņš.

Kā jau biju teicis bezēsmu man nesanāk apgūt arī ar citiem sardziņiem :)

Tamdēļ arī ir šie mani meklējumi.
11.janvāris 2024, 19:10 | links
 
RaimisD [11.jan]: sidla5 [16:52]: paši tur no metāla griež un ražo:)Jā tie tur baigi iespringst, slīpē pulksteņa atsperes vajadzīgajā platumā un biezumā, lai panāktu to vienīgi pareizo ,,kaijas spārna" izliekumu.

Man šķiet, ka šādi metāla sardziņi bezēsmai ir pietiekoši labi arī bez īpaša čakara.
Var protams nomainīt to mega gumijas kluci pret kādu silikona, termoizolācijas caurulīti, bet tas jau copi īpaši nemaina, vairāk jau tas ka pašam patīkamāk rokā turēt.
man vienai no bezmotilkām kā reiz šāds virsū tik bik pārveidots
11.janvāris 2024, 18:28 | links
 
sidla5 [11.jan]: paši tur no metāla griež un ražo:)

Jā tie tur baigi iespringst, slīpē pulksteņa atsperes vajadzīgajā platumā un biezumā, lai panāktu to vienīgi pareizo ,,kaijas spārna" izliekumu.

Man šķiet, ka šādi metāla sardziņi bezēsmai ir pietiekoši labi arī bez īpaša čakara.
Var protams nomainīt to mega gumijas kluci pret kādu silikona, termoizolācijas caurulīti, bet tas jau copi īpaši nemaina, vairāk jau tas ka pašam patīkamāk rokā turēt.
11.janvāris 2024, 18:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager