Mormiškas, bez ēsmas mormiškas, čortiki un citi

Dalīsimies pieredzē par šiem mānekļiem
mirtins-pērlītes var iesiet citā auklā un būs Tava vibrācija,tik tālu nēsi aizdomājies
7.decembris 2010, 09:29 | links
 
raigars - knipelētājs ibio. Es jau sen zinājju, ka tu esi estēts. Ir tikai jautājums, kā to resno striķi dabūji cauri mazajām pērlītēm... Izskatās jau reāli seksīgi. Galvenais lai zivīm tā izskkatās. Es vienīgi domāju, ka ja varētu vēl uztaisīt tā, lai pērlītes pa to auklu vēl kustās un rada mikrovibrācijas...

Auklai jābūt cietai? Tobiš kā karbonam?
7.decembris 2010, 09:18 | links
 
6.decembris 2010, 23:18 | links
 
te ir links uz bildēm: pērlītes
6.decembris 2010, 22:51 | links
 
Bildes neparādījās :(
6.decembris 2010, 22:05 | links
 
Es uztaisīju šādus pērlīšu piekariņi - mēģināšu karināt arī uz bļitkas āķiem.
Pērlītes vēru uz paresnas monofīlās auklas un galus piededzināju.
Soli pa solim






6.decembris 2010, 22:00 | links
 
Bums
TU tikkai nekhkhmm ja!
todien šamie gribēja agresīvo.vo ipio!
:DDD
6.decembris 2010, 21:39 | links
 
onslov tev to Urmasu ir jāpielauž lai pamāca tas -bled tā tirina ,ka liekas roka no pleca atrausies :DDDDDDDD
6.decembris 2010, 19:52 | links
 
jurchik to variantu es saprotu bet es domāju vai tā ir pareizi?
6.decembris 2010, 14:48 | links
 
no ZG nieka 200km tikai līdz mājai.+ceļš līdz ezeram&upei!
:)))
5.decembris 2010, 20:13 | links
 
Paldies urmaas, , vai Tavs "ciemos" tālu ? Copēju Alūksnes lake.
5.decembris 2010, 20:06 | links
 
Onslov
to nav tik vnk izstāst't.brauc ciemā,cik zināšu un kā mācēšu izstāstīšu&izrādīšu!
:)))
5.decembris 2010, 20:00 | links
 
Sveicināti ! Šodien pirmo reizi pamēģināju ar čortiku, Līdz galam nesapratu, kā jāizspēlē . Nianses neprasīšu, izstāstiet lūdzu pamatdomu, kā strādā ar čortiku ! Iepriekš paldies.
Cope šodien normāla. Gan ar bļitku, gan ar mormisku, gan ar čortiku. 3 panninieki, un kaudzīte kaķim :)
5.decembris 2010, 19:48 | links
 
nevarēju īsti saprast.bet ja vēlies uzsiet uz pamatauklas,sien vispirms augšējo mormišku,atstājot garāku brīvo galu.pēctam šo brīvo galu izver vēlreiz caur mormiškas aci un piesien otru,apakšējo.
5.decembris 2010, 19:36 | links
 
kā dabūt gatavu sistēmu ar 2 murmuļiem kā video, vienkārši vienu virs otra vai vel kā ar pavadām?
5.decembris 2010, 09:09 | links
 
būs jāpalūkojās :)) jo šodien encēlās rokas likt tārpus tāādāā dubakā.... copēju uz tā saucamā Bolvana.... raudas ķērās!
4.decembris 2010, 21:40 | links
 
kā jau tiku rakstijis-pērlītes var iepirkt floristikas veikalos dažnedažādas!
:)))
4.decembris 2010, 21:32 | links
 
Nezinu,neesmu sen pa Rīgas bodēm skatījies.Tur jau pašam uztaisīt nav ne kādu problēmu.Paņem un ielīmē stieplītes pakaviņu pērlītē.Es pat uzveru uz kaprona diega pērlīti,sakausēju uz liesmas un saspiežu diega vienu galu,tad nogriež garumu sakausē otru galu un uzdur uz āķa.Un uz āķa uzvērtām pērlītēm ir obligāti brīvi jākustās.Katra brīva kustība dod skaņu,viens pret otru kaut kas klaudz-efekts labāks.
4.decembris 2010, 21:05 | links
 
Aaki-a tādas piekaramās pērlītes pie mums var nopirkt :) ?
4.decembris 2010, 20:19 | links
 
Vīri strādā jau labu laiku ar šādiem pēŗlīšu piekariņiem

kombinācijas var būt dažādas,tāpat stiprinājums uz āķa.Attēlā ir stieplītē stiprināts.Es esmu sev uztaisījis ar tievu kaprona diegu.Labi-atklāšu vienu knifu...man pērlītes vietā ir arī uzlikta maza svina skrots,tā pat vieglam māneklim +sē svaru.Uzliekot divas tādas metāla,tās savā starpā sitās-skaņa-asarim spuras gaisā!
4.decembris 2010, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager