Makšķernieku teltis

Padalaties ar pieredzi,Vīri.
3.decembris 2010, 19:49 | links
 
Domāju, ka būs interesanti ne tikai ziemas, bet arī citādas teltis aprunāt.:)
3.decembris 2010, 20:02 | links
 
Tiešī tā,doma ir par Holiday.Ko sakāt.
3.decembris 2010, 20:04 | links
 
Vispār es domāju par telti kurā var divatā sēdēt , aizbrauc pie upes vēdzelēs lietainā laikā , samet gruntenes , sēdi teltī kopā ar kolēģi , uzkod cepumu , esi sauss , nu kas var būt labāk par šo !
3.decembris 2010, 20:08 | links
 
man ir holiday easy ice, nekādu kreņķu nav bijis, vasarā stāvēja dārzā, sīkajam kur no saules nolīst, izturēja gan vētru , gan sīko baru
:)
3.decembris 2010, 20:11 | links
 
usis,Klau vajadzētu tā lai divatā sēdētu,un vēl vieta zivīm:))kronšteini nelūzt viņām.
3.decembris 2010, 20:13 | links
 
2x2m, var 2 ielīst, ja viens nav gints:)
3.decembris 2010, 20:19 | links
 
usis..Paldies tagat kur lētāk nopirkt.
3.decembris 2010, 20:23 | links
 
Man patika tā ar lietussarga mehānismu iekš Salmo bodes. Man ir ar atsperi - apaļā . Biju kaut ko vairāk no viņas gaidījis.BET lielākā vējā ( pagāšgad peipī) viņu plivina un iznāk no iekšpuses viņu stutēt.Takaja ribalka mņe ņenužna !!! Dārzā kur bērniem ālēties ok. Telti vajag lai noslēptos no vēja ,tātad vajag spēcīgu rāmi - nevis tādu kas pie 5 m/s jau plīvo. Ir doma par to lietussarga tipa telti.Jāņem protams vērā ka mehānisms un visas detaļas ir no plastmasas - izskatījās diezgan trausls pasākums - bet pagaidām labākais pieejamākais variants .
p.s. tā nebij salmo reklāma. Ja bij tad polšs no salmo:))
3.decembris 2010, 20:32 | links
 
Bračka - kad TU sāksi teltis ražot?? Iebrauc uz ledus ar Tavām ragutiņām, iesēžās tajās iekšā, parauj šnorīti un ffflopsss - atverās telts virs galvas, lai ir arī lodziņš, vēl sildītājs ieslēdzās.... Mmmm... Feini, ne? ;))
3.decembris 2010, 20:35 | links
 
Skrejejs, es pirms nedēļas Madonā pirku 1,5 x 1,5 ar grīdu automātisko telti. Pat es tur varu brīvi ielīst :-))) Vienīgais mīnuss - grīdai nav cauruma, bet šķēres taču mājās ir.
3.decembris 2010, 20:58 | links
 
... piebildīšu vēl, ka Madonā tā telts Ls 14,60
3.decembris 2010, 21:00 | links
 
biju tur un pa 56 ls nepirkšu toč.
3.decembris 2010, 21:03 | links
 
Peipusniek tieši tādas es pagāšgad ar nopirku . Izgriezu grīdu,ar maniemizmēriem man laba jurta, bet kājau teicu pie vēja 5 m/s viņajaulocījās līdz zemei . Nav patīkami iekšā .
3.decembris 2010, 21:04 | links
 
Makšķernieku teltis,priekš ziemas copes....
Tēmai jau,šķiet,nebūtu nekādas vainas,bet johaidī-vai tiešām kaut vai pamatskolu beidzis cilvēks nav spējīgs gramatiski pareizi un labskanīgi uzrakstīt vismaz tēmas virsrakstu???
3.decembris 2010, 21:06 | links
 
Kilka ja kas man jau projekts 2 gadus tādām ir izfunktierēts .Bet ir probļema - izmēri un un pieprasījums :(( Jau arī to esmu izpētījis.
3.decembris 2010, 21:07 | links
 
Bralitis, vai tad kāds ir teicis, ka uz ledus vējš nepūš...? Tad jau dari kā reiz dzirdēju par "aktieriem" uz Peipusa, kas vecam zapītim grīdā izgriezuši caurumu. Būs tad gan siltums, gan stabilitāte, gan muzons, gan arī meiteni uz aizmugures beņķa noliksi. Tikai kājas gan pa logu laukā...
3.decembris 2010, 21:11 | links
 
raihs..Sory,ja tevi aizvainoju:)
3.decembris 2010, 21:13 | links
 
Tu uzražo pārīti, nodemonstrē biedrīšiem, reklāmas izbraucienu-ziemas copi uztaisi, ar buljonu, pīrādziņiem, piparkūkām, karstu upeņu sulu - gan jau interesanti saradīsies ;)) Tā teikt - reizēm labāk vienreiz apčamdīt, nekā 100x pafantazēt ;)
3.decembris 2010, 21:13 | links
 
Lai es vienu uzražotu man tas sanāk pārāk dārgi.Jāuztaisa forma -kas izmaksās ar divām nullēm ,mechanisms ,telte , utt. Kaut gan ir vērts riskēt. Bodē nopētīju to amerikāņu variantu ar telti ( cena ja nemaldos vilka pāri 500Ls) Parēķināju ,piemetu anķi pie deguna,ja ļoti labas kvalitātes tādu taisu - varētu būt interesanti. Gģe sponsor :)))
3.decembris 2010, 21:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager