Makšķernieku teltis

Peipusniek tieši tādas es pagāšgad ar nopirku . Izgriezu grīdu,ar maniemizmēriem man laba jurta, bet kājau teicu pie vēja 5 m/s viņajaulocījās līdz zemei . Nav patīkami iekšā .
3.decembris 2010, 21:04 | links
 
biju tur un pa 56 ls nepirkšu toč.
3.decembris 2010, 21:03 | links
 
... piebildīšu vēl, ka Madonā tā telts Ls 14,60
3.decembris 2010, 21:00 | links
 
Skrejejs, es pirms nedēļas Madonā pirku 1,5 x 1,5 ar grīdu automātisko telti. Pat es tur varu brīvi ielīst :-))) Vienīgais mīnuss - grīdai nav cauruma, bet šķēres taču mājās ir.
3.decembris 2010, 20:58 | links
 
Bračka - kad TU sāksi teltis ražot?? Iebrauc uz ledus ar Tavām ragutiņām, iesēžās tajās iekšā, parauj šnorīti un ffflopsss - atverās telts virs galvas, lai ir arī lodziņš, vēl sildītājs ieslēdzās.... Mmmm... Feini, ne? ;))
3.decembris 2010, 20:35 | links
 
Man patika tā ar lietussarga mehānismu iekš Salmo bodes. Man ir ar atsperi - apaļā . Biju kaut ko vairāk no viņas gaidījis.BET lielākā vējā ( pagāšgad peipī) viņu plivina un iznāk no iekšpuses viņu stutēt.Takaja ribalka mņe ņenužna !!! Dārzā kur bērniem ālēties ok. Telti vajag lai noslēptos no vēja ,tātad vajag spēcīgu rāmi - nevis tādu kas pie 5 m/s jau plīvo. Ir doma par to lietussarga tipa telti.Jāņem protams vērā ka mehānisms un visas detaļas ir no plastmasas - izskatījās diezgan trausls pasākums - bet pagaidām labākais pieejamākais variants .
p.s. tā nebij salmo reklāma. Ja bij tad polšs no salmo:))
3.decembris 2010, 20:32 | links
 
usis..Paldies tagat kur lētāk nopirkt.
3.decembris 2010, 20:23 | links
 
2x2m, var 2 ielīst, ja viens nav gints:)
3.decembris 2010, 20:19 | links
 
usis,Klau vajadzētu tā lai divatā sēdētu,un vēl vieta zivīm:))kronšteini nelūzt viņām.
3.decembris 2010, 20:13 | links
 
man ir holiday easy ice, nekādu kreņķu nav bijis, vasarā stāvēja dārzā, sīkajam kur no saules nolīst, izturēja gan vētru , gan sīko baru
:)
3.decembris 2010, 20:11 | links
 
Vispār es domāju par telti kurā var divatā sēdēt , aizbrauc pie upes vēdzelēs lietainā laikā , samet gruntenes , sēdi teltī kopā ar kolēģi , uzkod cepumu , esi sauss , nu kas var būt labāk par šo !
3.decembris 2010, 20:08 | links
 
Tiešī tā,doma ir par Holiday.Ko sakāt.
3.decembris 2010, 20:04 | links
 
Domāju, ka būs interesanti ne tikai ziemas, bet arī citādas teltis aprunāt.:)
3.decembris 2010, 20:02 | links
 
Padalaties ar pieredzi,Vīri.
3.decembris 2010, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager