Limbažu rajona ezeri

Vai kāds nav bijis copē?
25.decembris 2010, 00:11 | links
 
Biju Lielezerā. Baigais tukšums, tikai daži asari. Šķiet ka spiediena ietekmē neņēma galīgi nemaz.
26.decembris 2010, 20:58 | links
 
no 9:30 - 14 Riebezerā šodien pastaigājām. Tikai mazie asari ņēma, bet divi pamatīgi aizgāja arī. Gar krastu pa kādam zemmēram un arī mēram vīriem arī patrāpījās.
26.decembris 2010, 21:14 | links
 
Šorīt no 8:30 - 12:30. Lielezerā pie airēšanas bāzes augšā biju, dziļumā varēju tikai kkādas ruadas atrast. Pie niedrēm gan kkādi asariņi bija. Vislabāk šodien kādu pusmetru no niedrēm. Standartā no 50 - 100 grmaiem, bet vieens 350 gramīgs arī patrāpījās.

Kas notiek Lādē, Auziņā, Augstrozē ?
27.decembris 2010, 12:51 | links
 
Dzymmy.Cik noprotu esi no Limbažiem.Uz Dūnīša nēesi bijis pēdējā laikā?Pēdējo reizi kad tur bijām čomiem bija daudz pīrsingu dēļ pārāk plānām aukliņām.Nomainot makšķerītes tika izvilkti pāris eksemplāri virs 500gr.Par cik makšķerēju uz bļitku man pīrsingu nebija,bet bija asari no 200 līdz 400gr,sīko nebija,droši vien dēļ bļitkas lieluma.Trāpijās viena līdaka 1,5 un viena 900gr kura tika atlaista,jo uz viņām jau rudenī liels presings,katra noķertā pārvēršas proteīnā,bet tas jau laikam visur jūsu pusē,cik nu esmu tur bijis!
27.decembris 2010, 13:33 | links
 
Jā gan, no Limbažiem esmu. Uz Dūnīti kādas 2 nedēļas toč` neesmu bijis, bet pēdējo reizi , kad biju, tad uz bļitku vispār negribēja ņem un uz motili trāpījās tikai mazie asariņi. Bet es pa pirmo placi tikai staigāju. Līdz 3 placim arī ir sanācis aiziet, vai nē ?
27.decembris 2010, 17:00 | links
 
Dūnīti švaki - pagaidām maz ko var salasīt. Labāk lielezerā zem airēšanas trases pie niedrēm - kko jau salasīt var. :)
29.decembris 2010, 16:39 | links
 
kurš ir makšķerējis primā un kliķī?
28.aprīlis 2011, 13:59 | links
 
Augstrozē puņķainie ķīši un mikro asari ķeras gar niedrēm :D

Tālāk kā gar krastu neesmu vel ticis! :)
30.janvāris 2012, 13:21 | links
 
Bijām šajā nedēļas nogalē uz Riebezeru un Lielezeru. Ar ledu abos ezeros švaki. Gar krastu tik var iet un tāpat taustoties. Nedaudz kur uzspiests ūdens var paiet arī dziļāk, bet vispār ar ledu un arī ar zivīm šajā nogalē švaki bija - netiek pie aktīvas meklēšanas. Ierobežots :(
30.janvāris 2012, 22:19 | links
 
Sveiki vīri!Varbūt kāds var ko uzrakstīt par Limbažu Lielezeru.Cik esmu dzirdējis,tad tagad tas paņemts apsaimniekošanā un vajag licenzi!Ja tā,kur tās var iegādāties?Vai vēdzeles kāds pa nakti ķer?
15.februāris 2012, 20:15 | links
 
Jā,ir tada lieta! licenze uz dienu makasa 2ls un uz gadu 20 ls! un laikam 5 ls bija uz meenesi! var nopirkt limbazu copes bodees!

nav dzirdets ka kaads kaadreiz lielezeraa ķertu vedzeles,bet gan jau ieksha kaada ir!
15.februāris 2012, 21:21 | links
 
Paldies cure par info!Par vēdzelēm tādā gadījumā man būs nepareizas ziņas.Bērnībā ar fāteri Lielezerā ķērām raudas un plaudēnus,gadījās pa asarelim ar!
15.februāris 2012, 21:39 | links
 
Kāds neplāno rīt kaut kur doties? Kāds pēdējā laikā ir bijis Dziļezerā? Kā tur ar piebraukšanu?

Šodien biju Lādezerā, pilnīgs tukšums, kādi 5 bļitkas izmēra asarīši, tika mēģināta gan bļitka, gan murmulis!
24.februāris 2012, 20:33 | links
 
Sveiciens Limbažniekiem!
Vai var uzzināt, kāds pašreiz ir ledus, biezums, ūdens uz ledus, kā ar copi?
28.februāris 2012, 09:40 | links
 
Nedēļas nogalē biju uz Lielezeru, Auziņu (sestdien) un Bruņķīti, Dziļezeru (Svētdien) . Ledus biezums vēl ir labs. Ūdens daudzums uz ledus arī bija labs :) Līdz potītēm. Dziļezerā dziļumā ne copes, Bruņķītī tas pats. Auziņā mazais asaris un uz dzīvo līdakas labi atsaucās. Lielezerā barotajos āliņģos plaudēns dzīvojas.
28.februāris 2012, 17:24 | links
 
Sestdien arī biju Dziļezerā, asaris neņēma, pāris mazos gar zālēm dabūju, viena cope uz karodziņa un viena līdaka aizgāja ar visu murmuli - paņēma 6m, biju pievilcis pie āļinģa, paskatījās uz mani un kā rāva, tā prom bija.
28.februāris 2012, 17:35 | links
 
Kur lai rīt aizbrauc, lai beidzot pie kādas zivs tiktu? :D
Citādi pēdējās reizes tikai mikrobi vien.
1.marts 2012, 12:13 | links
 
aizbrauc uz Ladezeru, vismaz vasaraa tur bija tiri labi.
1.marts 2012, 12:13 | links
 
Lādezerā jau tās mērķa zivis parasti ir breksis vai līdaka, breksim man liekas vēl par agru, bet līdakām jau par vēlu ( 1. marts ir klāt). Gribās jau tos asarus, bet nu tagad jau laikam visos ezeros tā cope ir tāda nekāda.
1.marts 2012, 13:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager