Par hokeju

kuriem interese hokejs
balsojam, palidzam musejiem http://www.khlallstar.ru/composition/votes.php

tur balsot var 1reiz diennakti ir jauzraksta uzvards speletaja tuksaja lodzina tad apaksa izmetas speletajs ar tadu uzvardu un uz vinja ir jauzspiez

P.S Sorry es zinu ka sis ir copes portals pats ari copeju karpas un lidakas , bet gan jou veciem ari hokis interese
6.janvāris 2011, 15:01 | links
 
es jau balsoju par ozo galvenokārt, bet tendence tam otram ir pietuvoties, kas zem ozo.
6.janvāris 2011, 15:16 | links
 
mums jau tik viena zvaigzne ir.bet jautajums vai vins pats uz zvaigznu speli grib.pagasgad aizbrauca,bikin paakstijas un pec pirma perjoda aizbildinoties ar traumu vairs nespeleja.
6.janvāris 2011, 15:54 | links
 
baci, nevis aizbildinoties, bet taupoties spēlēm regulārajā....
6.janvāris 2011, 15:56 | links
 
es ari nesmu dzirdejis ka vins aizbildinajas ar traumu......???????
6.janvāris 2011, 16:02 | links
 
Eh ak šie fani..

Ozo ir profesionālis un pats viņs labi zin kas labāk viņam un komandai..

Viņs ir piedalijies nhl zvaigžņu spēlēs un khl pagājšgad..

veselība viņam tagad nav tā labāka.. ko tur mocit sewi...
6.janvāris 2011, 16:32 | links
 
ja ir kaut maza trauma,tad labak lieki nerisket del kaut kada sova! Manuprāt par Miķeli ar varetu balsot,patik man viņa ātrums un tehnika-nevar ne salidzinat ar vecāko brāli
6.janvāris 2011, 16:46 | links
 
man tomer vislabak patik holts
6.janvāris 2011, 17:52 | links
 
ARĪ MAN HOĶIS PATĪK.
6.janvāris 2011, 19:59 | links
 
njā hokejs man arī patīk :D es jau gribēju nobalsot šitajā linkā bet kkā nesanāca :(
6.janvāris 2011, 20:13 | links
 
Tracina šitie balsotāji. Jūs gribat redzēt KHL ZVAIGŽŅU spēli, vai kā mūsējie spēlē!?
Nu būsim tak godīgi, nav mums nevienas baigās zvaigznes vai hokejista kas šosezon būtu paveicis ko ārkārtīgi īpašu, vai ir ļoti rezultatīvs. OK - ozo bija un ir viens no visu laiku labākajiem latviešu hokejistiem, bet viņa gadi ir pagājuši. Jā, ir arī mums tādi ļoti labi hokejisti, teiksim Sprukts - nav nekādas baigās rezultativitātes, BET visos momentos cīnās kā zvērs, liela daļa panākumu ir viņa nopelns turklāt ļoti labs balsts aizsardzībā, mazākumā..arī Dārziņš, Miķelis un tā varētu turpināt ilgi, bet tik un tā, nu nav nekādas lielās zvaigznes mums.
Es uzskatu, ka zvaigžņu spēlē spēlē zvaigznes, t.i. līgas labākie hokejisti, nevis tie, kuru tautieši ir aktīvāki balsotāji.

P.S. Vot par MHL zvaigžņu spēli gan varētu balsot, tur mūsu puikas gan var paspīdēt, ar Gudļevski priekšgalā.
6.janvāris 2011, 21:31 | links
 
dinamo vajag 3 tādus spēlētājus kā JĀNIS SPRUKTS!!!
6.janvāris 2011, 21:43 | links
 
nu vo, beidzot tēma, kur varēsim gudrās hokeja runas parunāt :))
6.janvāris 2011, 21:47 | links
 
Jā,ja Sprukts vēl mācētu golus sist,tad viņš būtu super! Tikai tad viņš nespēlētu RD:))
Nav mums patreiz,kam golus sist-nevienam neiet...Suroviju es pat vairs izturēt nevaru-nu kur var būt tik neveiksmīgs??? Citiem ir tukšie periodi,šitam,izskatās,ir tukšās sezonas...:)) Kamēr nebūs visi savās vietās atpakaļ,tikmēr jācer tikai uz brīnumu. Parīt Atlants, a mums jau Torpedo pakaļā skatās
6.janvāris 2011, 22:02 | links
 
... un Spartaks jau garām! Cerēsim, ka ar visiem traumētajiem ierindā sāks iet labāk! :)
6.janvāris 2011, 22:09 | links
 
Sola jau,ka uz mājas spēlēm būšot ierindā... Grafiks jau nu mūsējiem arī drausmīgs sataisīts-visu mēnesi katru otro dienu. Paskatījos kalendārā-nevienai citai komandai tāda sviesta nav. Laikam negrib krievi,lai atkal kāds miljonāru klubs astotdaļfinālā tiek uzvilkts:)
6.janvāris 2011, 22:14 | links
 
nu nāksies samierināties, tiksim, vai kādam paliksim kāju priekšā ceļā uz kausu, tad jau redzēs, bet nu pleijofā jatiek :)
6.janvāris 2011, 22:42 | links
 
vecaas mainjas izjauktas un jaunas nedot to ko bijam gaidijusi vienigi darzins , mikelis , sprukts ardas dazreiz ari karsums
7.janvāris 2011, 17:54 | links
 
Krishka arī būs!!! Nevienam komandā tādi lubraki nav vajadzīgi. Reāls vecis par kuru balsot ir Kriss Saimons žēl ka nespēlētu pret mums vismaz kāds labuss pa purnu atrautos:D:D:D:D:D
7.janvāris 2011, 18:14 | links
 
kaut kā bišku sāk apnikt šie zaudējumi labās spēlēs ....
8.janvāris 2011, 18:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager