Kur ir patiesība?

Bums es nēsmu pesimists, es esmu informēts optimists:DDD
Veči, mans uzdevums ir likt jums domāt:)
18.marts 2011, 20:27 | links
 
Gunču vajag uzlāpīt :0
18.marts 2011, 20:27 | links
 
par ko cepiens?ko mans ir palaidis garām?
:)))
18.marts 2011, 20:25 | links
 
Labvakar Urmaas :))
18.marts 2011, 20:24 | links
 
Man patīk zarazas patriotisms, Gunčas cepiens un VOSP doma par iesildītām alām un visbeidzot Mirtina rotējošais vadības piedāvājumu. Īsāk -- es par . Vēl vajag ģērboni un karogu :))
18.marts 2011, 20:24 | links
 
Labvakar.
:)))
18.marts 2011, 20:23 | links
 
guntarskl Tu esi pesimists -šis ir pirmais koments šajā sadaļā :DDDDDDDDD
18.marts 2011, 20:21 | links
 
Muaahhaaahaaaa!!!
Veči, jūs laikam nepazīstat foruma organizatorus... un pat nenojaušat, kas ir diena pēc rītdienas.
Katrā gadījumā vēlu Jums veiksmi un sniedzu atbalstu!
18.marts 2011, 20:21 | links
 
Zaraza, nebiju domājis par "cepšanos" forumā. Šeit tiešām, var cepties uz vella paraušanu:)))
18.marts 2011, 20:18 | links
 
guntarskl

Nezinu ko sākotnēji domāja tie, kas šo cepšanos ar forumu uzsāka... Nevaru ne 100% apgalvot, ka tas bija tīrais biznesa prodžekts, ne arī to, ka tur visi būtu kristāltīri enģeļi... Viena no versijām pat ir, ka sākumā bija biznesa ideja, bet pēc saceltās rezonanses idejai atmeta ar roku un atstāja lai tiešām puikas darās kā grib...
Vienīgais ko es gribētu pateikt visiem, tas ir PIEDALIETIES! Pašlaik ir reāla iespēja kaut ko ietekmēt un mainīt... Mēs te "izvillosimies" pa netu , bet ja nebūs savas pārstāvniecības jaunajā organizācijā, tad paši vien sevi varēsim vainot un pat nebūs otmazkas, ka neviens jau nelaida pie vārda un nepiedāvāja iesaistīties...
18.marts 2011, 20:11 | links
 
VSOP, es kustinu cilvēkus domāt, lai cilvēki neieslīgst eiforijā:DDDD
18.marts 2011, 20:11 | links
 
Gala rezultātā jau savs krekls vienmēr būs tuvāks ,saprptama lieta...
18.marts 2011, 20:06 | links
 
Guntar

Par pirmo daļu, neperetndēju uz JS viedokļa atbilstību, bet domāju, ka dažreiz lētāk un efektīvāk ir uztaišit jaunu, nekā elpināt veco, stagnējošo, kur karts savu alu jau ir iesildījis un tēlo neaizvietojāmu indiešu govi.

Par jautājuma otro daļu - sāc ar šīs tēmas pārlasīšanu no sākuma. Tu kaut kāds naidīgs pesimists esi palicis....
18.marts 2011, 20:03 | links
 
Zaraza, atceries kurš ir šīs idejas ģenerātors, un pajautā, vai viņu ideja un doma bija būt entuziastiem?????:DDDDDD
18.marts 2011, 19:59 | links
 
A, kāpēc nevarētu būt vienkārši-LMB?
18.marts 2011, 19:57 | links
 
Vīri, piektdienas vakars, vai ta nevienam konjaciņš nav atvērts :))))
18.marts 2011, 19:57 | links
 
Ha, zveji noorganizēsies ātrāk, un panāks visas Latvijas apzvejošanas tiesības:DDD
JST jautājums paliek atklāts, ko nevar panākt ar esošo sistēmu????????
Un otrs jautājums, kas mums neapmierina, un kas priekš tā būtu jādara???:)))))
18.marts 2011, 19:55 | links
 
Guntarskl

-------
Vai tiešām būs kāds, kurš par velti strādās, tajā sadarbības padomē, nezinot neko par nākotni??
-------

zini , būs... un vēl iespēju robežās no savas kabatas palīdzēs... vispār šai pasaulē kaut ko pa lielam var uzsākt tikai uz plika entuziasma un pirmos soļus vienmēr izdara padulli īpaņi kam tas ir sirdslieta nevis bizness, un kam pajāt uz stereotipiem... ja "aiziet" tad jau pavelkas citas lietas... NG kā savu raidījumu vairāk kā gadu taisīja? vot ja pasākums tiešām "neaizies" un tam nebūs jēga, tad gan tas sabruks kā kāršu namiņš.
18.marts 2011, 19:55 | links
 
Birzaks noteikti ir gudrs zinātnieks, pēdējais, kuru LV mūsu jomā finansē. Bet tas tomēr nedod viņam tiesības izlikties par visgudrāko visās jomās ;) Un spītības arī navalom, citu taisnību neatzīs neparko ....;)
18.marts 2011, 19:52 | links
 
Nē. Tjipa lai nesanāk ka no sākuma par makšķerniekiem un beigās par citiem mērķiem un ceļiem aiziet.
18.marts 2011, 19:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager