Kur ir patiesība?

Jomelenate!!!!!!..........
Es jums saku ņemiet un apsaimniekojiet, un nevajag bāzt acīs neveiksmīgus apsaimniekošanas gadijumus.
Es par to, ka kaut kas jādara. Vai tiešām grūti saprast.
OK, nav labi!!!!
JŪSU variants.
Vienīgais jūsu variants ir, lai vis paliek pa vecam?
9.janvāris 2011, 20:12 | links
 
Jap.............Tātad....Sākums-sakne ir............Resno mūļu+valdības mafija!!!!
9.janvāris 2011, 20:08 | links
 
ASEIKO
par to jau sen tiek runāts.tik pajemt gatavu lielu peļķi ir vieglāk(na haļavu kak ņi kak)!
9.janvāris 2011, 20:05 | links
 
Valdi!!!!!!!Pareizi!!!!!Lai izrok sev ento hektāru pļeņčku un prasa samaksu par to ko izaudzējis un tur ielaidis!!!!!!!! Nav problēmu vai ne???????
9.janvāris 2011, 20:04 | links
 
Man jau gan labāk patiktu ja tos uzraudzītu.Nuuu teiksim bezpeļņas organizācija kura neliegtu pieeju, neprasītu maksu bet uzraudzītu un pavairotu resursus.Skaisti skan bet dzīvē viss ir galīgi garām un šķērsām.:):):):)
9.janvāris 2011, 20:01 | links
 
Gunča
kādi būs vērtēšanas parametri???
zinot Lettipoisu degsmi,visticamāk būs pēc deguniem!!!:(
:)))
9.janvāris 2011, 20:01 | links
 
Es arī nesaprotu kāpēc teiksim Salacā lai noķertu raudu, teibu vai asari jāpērk licence. Vai tad kāds to raudu tur pavairo, laiž iekšā vai tas ir skaisti izdomāts naudas pumpītis!
Cita lieta laši, taimiņi un varbūt vēl vimbas, kuras arī nav dzirdēts ka kāds pavairotu(laistu iekšā), par ko varētu ņemt naudu.
Kāda mārutka pēc aizliedza copi Mērsraga ostā? Gadiem ir copēts, gadiem tā bija osta, kas pēkšņi mainījās???
Donmāju ka privatizēt var slēgtu ūdens tilpni, kur arī var veikt savu saimniecisko darbību un biznesu nevis upēs. Tur var piemērot pavasara lieguma laikus nevis slēgt brīvai makšķerēšanai.
9.janvāris 2011, 20:00 | links
 
Kāts, klubiem un biedrībām nevajag līdzekļus piešķirt, viņiem jāpiesaista biedri ar biedru naudām. Nobalso, laiž zivis, nobalso, pļauj niedres, nobalso, organizē melioratīvo zveju, nobalso, izsūc sapropeli, fasē, tirgo depo būvbodē.......


P.s. Bļin, kapēc tās vistas nosprāga, man vēl bija tik daudz ideju:))))))
9.janvāris 2011, 19:59 | links
 
Tam gan piekrītu!!!!!!!Taa ir laba doma .......
9.janvāris 2011, 19:59 | links
 
ASEIKO, es ne par to lai kāds privatizē. Es par to, lai nomā, no valsts, un lai arī Tu(un jebkurš) tur piedalies. Un tad, ja neproti, vai negribi apsaimniekot, nomas līgums netiek pagarināts.

P.s. Kur vien paveries, visur ienaidnieki:DDDDDD
9.janvāris 2011, 19:54 | links
 
gunča- klubi, to dibināšana un biedru maksas, tā ir viena lieta, viss notiek kad sākas piešķirto līdzekļu resursu dalīšana. Kuram vairāk tiks un kurš būs apzagts...Vairāk biedrību, lielāks pērkons.
Tas, par tām n-tajām biedrībām... Kādam, redz, ir izdevīgi visus paņemt zem viena jumta, dažiem tas nesanāk un labi vien ir, ka nesanāk. Un jo vairāk nesanāk, jo visiem būs labāk
9.janvāris 2011, 19:49 | links
 
Bet varbūt taisnīgāk būtu ja savā privātajā peļķē lai licenzē kas un ko grib ,bet valsts ūdeņos var iedzīvotājs brīvi makšķerēt un tikt pie katras ūdens krātuves brīvi????? Kāpēc resnie pedāļi noprihvatizē un tad trako piķi par to prasa? Tāpēc ka mūsu resnajiem mūļiem no kautkā ir jāsmeļ.....Kamēr šie nebūs izbungāti tikmēr mēs te tikai spriedīsim: kā būtu , ja būtu.....Mietus rokā un uz priekšu jo sākam jau (viens otrs) domāt kā laupītāji..........
9.janvāris 2011, 19:44 | links
 
Gintsgg, Tu man vari to neteikt, saki to forumā 21.01, vai kad viņš tur būs:))
9.janvāris 2011, 19:37 | links
 
Kāts,
par Ādažu Kaulu, Tērvetes Gredzenu, Nākotnes Čiksti nepiekrītu!!!! Tie komunisti visur durvis ar kāju vēra vaļā. Viņus par piemēru nu gan nevajadzētu likt. Tad jau arī Staļinam kādu margrietinu uz kapa.......
9.janvāris 2011, 19:34 | links
 
Gunža:)
Tevī ir vērojama gaļinieka tieksme!!!
:DDD
man vairāk piekrīt Kātelim!!!
:)))
9.janvāris 2011, 19:33 | links
 
Mjā....incanta doma, esmu biezais privatizēju ezeru:)))))
Vajag tā, lai ikviens var iestāties jebkurā klubā, vienā, divos, trijos, četros.......
Ja copmanis redzēs, ka klubā x ir vis forši, viņš stājas iekšā, maksā biedru naudu un copē. Klubam vairāk naudas, attiecīgi vairāk biedru kuri gribēs piedalīties, attiecīgi vairāk naudas, attiecīgi vairāk biedru, attiecīgi vairāk naudas..........
Tie, kuri nemāk apsaimniekot, piesaistīt, un noturēt biedrus, sūkā ledu. Pie tiem ir komunisms:)))
9.janvāris 2011, 19:28 | links
 
Es Ventā makšķerēju tikai VIMBAS pavasarī! Tieši kā bebrs teica - man pofig jūsu laši un taimiņi. Tātad vajag šķirot naudiņas......
9.janvāris 2011, 19:26 | links
 
tas jau nav ne kāds noslēpums, ka viss efektīvākie rādītāji ir tieši privātā saimniecībā. Bet tas nenozīmē, ka tā nevar saimniekot valsts. Vajadzīgs ir tikai kas kustina. Daudznacionālam saimniecības modelim jau esam gājuši cauri, protams bija izņēmumi, kā Ādaži, Tērvete, Lāčplēsis, kas no tā iznāca paši redziet.

Tur jau tā lieta, ka neripo pa pareizo reni!
Ceļa nodoklis- pa to naudu Latvijai visiem ceļiem bija jābūt piķī.

Vimbas vispār jau tiek laistas. Tam par pamatu jau kalpo audzētavas, kuras tika celtas lai kompensētu Hesu radītos zaudējumus zivju resursiem. Bet laist milj.līdaku kāpurus un stāstīt cik reizes palielināti zivju krājumi, tas var būt tikai izdevīgi audzētavām, nesaimnieciskas darbības rezultāts, kur atbildība ne kāda.

Man tikai gribās..., lai būtu brīva pieeja ūdeņiem, lai es varētu jebkurā laikā aizbraukt un iemest makšķeri, vienalga uz kuru ezeru vai upi, nevienam nelūdzoties un neklanoties, pat arī tad ja tajā mākslīgi netiek pavairoti zivju resursi. Ūdeņi jau nestāv tukši
9.janvāris 2011, 19:25 | links
 
guntarskl , mēs visi esam pret komunismu , bet esam arī pret pie siles stāvošiem taukmūļiem , kuri iedzīvojās uz plikadīdu rēķina , aplaupot plikadīdas , būvē savas lepnās būdas , pērk krutās mašīnas , lidmašīnas , kuterus un jahtas , neaplaupot plikadīdas paši , ar savām rokām , nespēj nopelnīt neko , tāpēc jāpelna aplaupot plikadīdas . Visas iespējas jau ir gandrīz izsmeltas , tad nu jāķerās ūdeņiem klāt , atņemot pēdējo iespēju plikadīdai atpūsties pelnot naudiņu ko taukmūlis varēs nolaupīt .
9.janvāris 2011, 19:22 | links
 
manuprāt apsaimniekošana var būt turīgu, pat bagātu ļaužu izklaide, nu tipa pensijas vecums , viss sakārtots dzīvē, un tad aiziet vismaz kautkas ko darīt, klubi , federācijas utt,jeb arī tīrs biznesa pasākums, pret ko sāk sprēgāt cilvēks parastais:)
9.janvāris 2011, 19:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager