Kur ir patiesība?

Apsaimniekošana jau neuzliek uzreiz par pienākumu tirgot copes atļauju noteiktā ūdenstilpnē,vienkārši ar tīklu licējiem tad var runāt savādāk!Mums jau tas saimnieciskums sadirsts kā arī visa valsts kopumā!
9.janvāris 2011, 19:07 | links
 
Vai tad es aicinu uz anarhiju!!!?????
Es arī par to, lai vis sakārtojas, pa solītim, pa pakāpienam.
Bet es esmu KATEGORISKI pret komunismu.......
Mēs esam tur kur mēs esam.
9.janvāris 2011, 19:02 | links
 
lai ari kā būtu,pagātnē vienmēr zāle bij zaļāka un saule spožāka!
:DDD
9.janvāris 2011, 19:00 | links
 
patiesība ir tur ārā
9.janvāris 2011, 19:00 | links
 
urmaas- ir, ir sanācis, tikai ja šitā turpināsim, tad vēl pēc 20gadiem varēsim apcerīgu mūli lasīt atmiņu stāstus, kā kādreiz bija :)
9.janvāris 2011, 18:57 | links
 
Gunča
vispirms lai sakārto likumdošanu un visu pārējo uz esošo pastāvošo iekārtu.pēc tam var ari izskatīt citus jautājumus.savādāk tik pieņem likumus dzīvē un paši nezin kā tos piemērot&realizēt.tipa papīrs visu pacietīs.
eMKa
1. pa 20 gadiem Tev LV nav bijis kur normāli izcopēties?
2.vaitad pa šo laiku zivis ir gājušas mazumā?
3.vaitad par maz piegānīto&licencēto vietu?
utt un tā joprojām.
:)))
9.janvāris 2011, 18:53 | links
 
No kurienes nāk lašveidīgais? Kāpēc to var laist un vimbu nē?
Par to jau es arī rakstīju, ka 40% aiziet ZF, kas kaut ko arī atmet zivju mazuļu veidā atpakaļ, bet kur paliek tie 60%- tiešām ir liels jautājums. Tas arī ir viens no negatīvajiem apsaimniekošanas piemēriem.
9.janvāris 2011, 18:52 | links
 
Resumē :)

Komunismu dzīvē :) visi strādājam, visi baudām darba augļus :) Diršam visi virsū visiem, ja kas - gintam(ggint- nesajauc ar sevi un neapvainojies) ir kāds kruts advokāts...

Foršs svētdienas vakars.

PS delfīniem(fliper neapvainojies- tas arī nav tev) brīvību!!!! Zooloģisko dārzu jaucam nost, visus krokšus ķīšezerā, lai varam ķert bez maksas.
9.janvāris 2011, 18:52 | links
 
"Apsaimniekotājs aizmirst uz algas rēķina pielaist zivis- neviens tur nebrauks un pasākums nomirs dabīgā nāvē." - neviens jau nav vimbas laidis, tās nāk no jūras, arī cauru gadu dzīvo upē.
9.janvāris 2011, 18:41 | links
 
Urmas, es par šo jautājumu ar Tevi jau runāju:)))
Un ar daudziem runāju........
Visi saka, nēēēē.....biedrībā, kur pats es komandēju parādi mani neredzēt......davai, lai visiem pieder vis, plus vēl kārtību!!:))))))
Savu variantu gan neviens nepiedāvā.....
Tikai lūdzu nevajag, lai inspektori strādā, tiri piri.........
9.janvāris 2011, 18:39 | links
 
Emka
Man ir vimbu licence kuras neviens nepavairo, no licences 40% aiziet zivju fondam(kur paliek 60 % kas to lai zin), daļēji zivju fonda nauda caur valsts zivjaudzētavu atgriežās Ventā lašveidīgajos kurus es neķeru. Kāda mārutka pēc man jāatbalsta lašveidīgo populācija kuras dēļ man ir visādi debīli liegumi sākot no spiningošanas liegumam līdz pat vispārējai makšķerēšanas aizliegumam?
Neviens jau reāli tos 60% no licenču naudas nezin kur paliek, protams uz papīra atskaitēs smuki viss sanāk.
9.janvāris 2011, 18:39 | links
 
Nekas cits neatliek ka mēģināt nobiedēt , varbūt nobīsies , tāda ir to pie siles stāvošo domāšana , nu nebaidos es , mēģini savu pantu pielietot , tad redzēsi ka nekas nesanāk , jo manis teiktais nav nevienām konkrēti adresēts . Jā gribi mani ar pantiem biedēt , nosauc savu vārdu , uzvārdu , personas kodu , vot tad jā es tos izmantošu , būs gan pamats uztraukumam . Pajautā advokātam . Es pat varu izmantot tavu vārdu un uzvārdu , jā nelietošu personas kodu arī nekas nesanāks , atceries Grinberga lietu ?
9.janvāris 2011, 18:35 | links
 
Mums jau 20gadus ir publiski ūdeņi ar dažiem izņēmumiem, un ne tie labākajiem piemēriem, diemžēl...pa 20gadiem skatos, ka lielai daļai tā arī nav pielecis, ka tas kas ir visiem tas nav nekam un visautļautība sit augstu vilni.
Neaicinu "aizdirsties" līdz Vācijas līmenim, bet vismaz Zviedrijas variants, būtu ļoti piemērots.
Kāpēc kādam liekas, ka saprātīgi un bez lobija (par MK naudu laistas zivis, finansētas no ZF) apsaimniekoti ūdeņi ir kaut kāda "prihvatizācija" ???
Viss tak ir vienkārši- licence maksā kaut kādu X naudu, no kuras daļa aiziet infrastrūktūras attīstībai, daļa apsaimniekotāja algai un daļa resursu atražošanai un vēl kaut kam...
Apsaimniekotājs aizmirst uz algas rēķina pielaist zivis- neviens tur nebrauks un pasākums nomirs dabīgā nāvē.
Nesaprotu, citur pasaulē tas ir iespējams, pie mums nē. Latvietis vidējais skatās, ka tik kāds kaut ko nenopelna vairāk par viņu....neliekas absurds????
Labāk neviens neko nepelna, viss par brīvu, viss parasti gan nekas, jo visiem viss pie lampiņas...cepjamies tālāk un skaitam neesošo naudu citu makos...nožēlojami !!!
9.janvāris 2011, 18:31 | links
 
Es to visu izlasiju,nosmejos no sirds :d
9.janvāris 2011, 18:25 | links
 
Veči,metat mieru,neiekarstiet par daudz ar apvainojumiem,katram savs viedoklis,un pie tā arī paliekat.
9.janvāris 2011, 18:25 | links
 
tere Gunža:)))
lisopēdu izgudrie tie kuri grib prihvatizēt.kāpēc vajag to darīt?neprihvatizējam un miers.
:)
9.janvāris 2011, 18:22 | links
 
g

es nezinu ko tu šovakar pīpē vai dzer, bet par zemāk rakstīto ir pants, vecīt.
citāts:
Būtu mana teikšana , es par ezeru prihvatizāciju un licenzētiem upes posmiem , par domu vien šautu nost , kāpēc viens lubraks var iedzīvoties uz pārējo makšķernieku rēķina , lai izrok savus dīķus , izaudzē tur zivis un tad lai tur licenzē ko grib , ne viss Dieva radītā ezerā uzkundzējās . Ceru ka copmaņi nāks pie prāta un sāks svilināt nost licenzētāju saceltās būdas , tad ātri pāries vēlme licenzēt .
9.janvāris 2011, 18:20 | links
 
VSOP tisās rīgas hes krātuvi prihvatizēt lai jaunatvestajam kuģim plikadīdas pa kājām nemaisās,cik palasu pats gudrākais.DDD
9.janvāris 2011, 18:19 | links
 
Tomēr lielākais vairākums par to, ka lai vis paliek visu!!:))) Tomēr zināms bardaks labāks, par nezināmu kārtību:)))))
Ja jau prātiņš par īsu ļisapēda izgudrošanai, vajag cita ļisapēdu kopēt. Domāju, ka padomu neliegtu:))

P.s. Tā jau 20 gadus mēģinam savu velosipēdu izgudrot:)) Diezi vai sanāks.........
9.janvāris 2011, 18:18 | links
 
Un tas ir viss ko savā uzpūtībā spēji atbildēt ? patiešām skumji .
9.janvāris 2011, 18:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager