Kur ir patiesība?

Centos bazarēt ar tēmas Pirmsākumu :)
8.janvāris 2011, 21:32 | links
 
Tu juties uzrunāc?
Tu kļūdījies :)
8.janvāris 2011, 21:31 | links
 
Sagitario Man parasti trešajā dienā pēc tādas copes paveras filozofiskais :))))
Griezēj tev nav IQ tev pietiek ar Iņu un Jaņu :))
8.janvāris 2011, 21:29 | links
 
Aseiko - drīkst pajautāt, kāpēc tad tu pats iesāki ar stulbiem puišeļu uzbraucieniem???
8.janvāris 2011, 21:27 | links
 
Brālīti- NU TI DAJOŠS- tieši desmitniekā!!! Strēlnieks paliek strēlnieks, šaut prot...
:)))
8.janvāris 2011, 21:26 | links
 
Un diez kā man ar IQ? Vidēji jeb zem?
Jūsu quota?
8.janvāris 2011, 21:26 | links
 
Man patīk domātāji un filozofi :))
Patiesība ir tad kad tu esi darījis pretēji kā tēvs ir teicis, un tad kad esi sapratis ka viņam ir bijusi taisnība .(brālīis)
8.janvāris 2011, 21:23 | links
 
Esmu novērojis ka arī starp normāliem copmaņiem ir tikai tāadi d....sēji kas neko citu sakarīgu nedomā un neraksta jo nav tas IQ VIDĒJĀ LĪMENĪ UN TAD NU RAKSTI PĀRVĒRŠAS PAR FARSIEM. Prieks lasīt kā Bralitis un citi. Paldies ka izteicat savas domas!!!! Elektrība man ir vienmēr un neniecinu cilvēkus kuri dzīvo svādāk vai nabadzīgākā apkārtnē. Tie stulbie puišeļu ''uzbraucieni'' ne vienam neko nedod.
8.janvāris 2011, 21:22 | links
 
Tapēc patiesība dažkārt vnk ir jānoklusē. Bet melot gan nevajag ;)
Un visiem būs smaidīgāk!
8.janvāris 2011, 21:21 | links
 
-meklējot un uzzinot patiesību reizēm saproti ,ka
tu to nemaz negribi zināt....
8.janvāris 2011, 21:18 | links
 
Redz kāc man Iņ / Jaņ sanāca :DDDDDD
Laikam nekļūdījos ;)
8.janvāris 2011, 21:13 | links
 
Tikko beidzu locīt iekšā kraukšķīgos "vēl ne līdz galam izaugušos".. secinājums - nu i nafig šito tēmu :)))))
8.janvāris 2011, 21:12 | links
 
Patiesības nav nekur :(
Absolūtas patiesības :)
8.janvāris 2011, 21:11 | links
 
Copmann plēsoņas ir plēsoņas un viņām viens no galvenajiem plēsoņu dabas likumiem ir - viens nav plēsoņa - jābūt vismaz uz 15m2 vienam plēsoņam- tad sāk strādāt visi dabas likumi,ja dīķī peld viena resna līdaka - tā vairs nav plēsoņa bet parasts gaļēdājs kurai tikai jāpaver mute un zivtiņa pati tur iepeld.Tādai 'plēsoņai" ir sveši plēsoņas medību instinkti.
8.janvāris 2011, 21:11 | links
 
Kaža.
nesatraukājies.ASEIKO ciemā beidzot eļektribu atjaunoja!
:)))
8.janvāris 2011, 21:09 | links
 
Te tev piekrītu Aiseko. Ne reizi ziemā neesmu mērījis lomu kilogramos.Tā dara visi un tas ir loma un paša apliecinājums .Tikai ja kāds paprasa - paskatos zvaigznēs un kaut ko ticamu kilogramos apm pasaku :)) Kas ar mani ir copējuši zin ka es ņemu tikai tik daudz lai būtu pāris pannas ko uzcept.Peipī ar man nafig nevajag to kasti piekrāmēt,,.Sīkas gan atstāju ko zvēriem un putniem ēst uz ledus.Nelaižu atpakaļ mazās,biežāk lielās . Ja labi ķeras tad uzreiz zvanu radiem un kaimiņiem - ja ņems- tad ņemu visas,ja nē tad pusi atpakaļ-pusi zvēriem:))
Raudas vispār neņemu , asari man ļoti garšo,vēdzeles un zandartus visus ēdu nost :)))
8.janvāris 2011, 21:05 | links
 
Tātad, Aseiko, Tu atver šo tēmu ar nesakarīgiem, bezjēdzīgiem tekstiem. Tad priecājies, ka kāds Tev uzraksta ko vairāk par uzdirsienu, un nepasaki nevienu argumentu par labu mazo zivju likvidēšanai.
Vai smu visu pareizi sapratis?
8.janvāris 2011, 21:05 | links
 
NU ES ARĪ ZINU PĒC PIEREDZES KA TĀ OBLIGĀTI DARA..........Zinu dīķi kurā bij miljoniemkarūsiņas bet puikas no upes sanesa mazas līdaciņas un vienbrīd kad biju tur aizbraucis ciemos konstatēju ka nekurkst pat vardes vairs:):):):) Palika lielas karūsas karpas un līņi. Pillns ar laba izmēra līdakām bija!
8.janvāris 2011, 20:59 | links
 
Brālītim:

Runāju pasen par šo tēmu ar vienu dr.,profesoru, labu copmani Xxxxx,viņš skaidroja savu viedokli,kas balstīts uz analizētiem datiem,kur uzrādās,ka plēsoņas klātbūtne mazo zivju dīķī uzrādīja pieaugumu izmēros arī nakamajās paaudzēs...
8.janvāris 2011, 20:55 | links
 
Nu taču nē:):):):):) Bralit..Ne jau tur tā sāls:):):):) Man iespējamas daaudzas azartiskas izklaides jo esmu arī mednieks un ļoooti bieži nešauju jo man nah nevajag:):):):) Bet es tik par tiem raustītājiem kas pievelk pillnu somu ar sīkaļām un vēllielās ka baaaigi kruts loms! Man ņirga ne pa jokam par to.Cepuri nost par večiem kas velk noormālos lomus ziemā!! Tos patiešām cienu! Bet re kur labi ka tag ir tēma par ko patērzēt......
8.janvāris 2011, 20:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager