Kur ir patiesība?

Copmann tā viena zaļā ar neko nedod.Pierijas un nedēļu guļ,bet karūsas viņai peld gar degunu,viņa paver muti,norij kādas dažas -atkal guļ.Līdaka ar izaug par kropli,,bet karūsas kābij maziņas tā ar paliek. Ir pārbaudīts .
8.janvāris 2011, 20:47 | links
 
Brālītim laikam visvairāk piestāv "iznīcinātājs" ;)))
8.janvāris 2011, 20:45 | links
 
Aiseko gan jau tu ar sāksi ziemā copēt - tad būs kauns par saviem tekstiem:)) Jūtu ka nekad to neesi darījis ziemā. Tur nav svarīgas tas zivs izmērs svarīgi ir izbaudīt to zivtiņu uz auklas - tas ir cits kaifs nekā ar makšķeri - pats maza zivtiņa ir vilkšanas vērta.Tas ir sniegs,tas ir svaigs gaiss ... un to varam izbaudīt tikai mēs -šeit ziemeļos...tādu copi nav lemts izbaudīt citur pasaulē kur nav ledus.Velti tu savu žulti te gāz laukā - tikai sliktu iespaidu par sevi radi.
8.janvāris 2011, 20:44 | links
 
ASEIKO,būtu man pelmeņi,tas ir būtu adminis,tu saņemtu pirmo brīdinājumu,neklājas tā puikam runāt.un aplamas tēmas veidot:)))
8.janvāris 2011, 20:43 | links
 
Jā Brālīti,"The truth is out there";)))

Dīķī var ielaist 1 zaļo smukuli,tas tās karūsas "stiprinās garā un ķermenī..."
8.janvāris 2011, 20:39 | links
 
gaļenieks...
:)))
p.s.tas pēc ASEIKO klasifikācijas!
:)))
8.janvāris 2011, 20:35 | links
 
urmaas, hvz, bet zonā biju Nr. 2 - aiz Ritas!
8.janvāris 2011, 20:33 | links
 
Aiseko dabā iekārtots savādāk.Tu spriedelē nepareizi. Izskaidrojums - dīķī dzīvo 1000 karūsu .Viņas nekad neizaugs lielas - viņām uz visu baru jāsadala ēdamais tik cik viņš ir.Izaug parasti mazas karūsiņas - nesimetriski mazi monstri - ar lielām galvām.Jau otrajā paaudzē zivis nodod pēcnācējiem signālu lielākiem neaugt jo trūkst barības. Samazini dīķī skaitu par 70% - jau pēc trīs gadiem būs kilogramīgas karūsas kas pakāpeniski pieaudzēs savu skaitu bet labi barosies.Tā vispār Latvijā ir liela kļūda ka mazās tiek saudzētas bet vaislinieces un lielas zivis izķertas bez ierobežojumiem.
Un uz tavu tēmu atbilde ir - "patiesība ir kaut kur tur ārā ":))
8.janvāris 2011, 20:32 | links
 
awsz
cik ta šodien Ķīsītī nobendēji???
:)))
8.janvāris 2011, 20:32 | links
 
Smeh bez prichini - priznak durachini
8.janvāris 2011, 20:30 | links
 
Neviens nezin, kur i patiesība?? Sūta puisi, te uz citu tēmu, te pie NG...:DDD
8.janvāris 2011, 20:29 | links
 
Beidzot kāds iedomājās visparastāko patiesību! No kurienes ir ienākusi bļitkošana?????? No nabagmājas krievzemes....(smeju un rādu mēli)::):):):)
8.janvāris 2011, 20:29 | links
 
Man sircapziņa ierunāsies rīt pēc plkst. 13:30
8.janvāris 2011, 20:28 | links
 
labi pierunājāt!:)))
ASEIKO
uzdod šo jautājumu "jautāt ekspertiem".vai precīzāk NG!
:DDD
8.janvāris 2011, 20:28 | links
 
Man palika kauns! Biju domājis iet bļitkot asarīšus, bet ierunājās sircapziņa! :))))
8.janvāris 2011, 20:26 | links
 
Man gan liekas, ka šo jautājumu vajadzētu uzdodt sadaļā "Peipusa ezers"
8.janvāris 2011, 20:26 | links
 
Man vislabāk patika "bļitkotājs=iznīcinātājs" :DDD
8.janvāris 2011, 20:26 | links
 
ASEIKO
uzdod šo jautājumu sadaļā "sacensības"
:)))
8.janvāris 2011, 20:25 | links
 
Līdakai un asarim tiek atņemta paika? Patiešām Tev liekas ka ar tiem miljoniem mikro raudu un pliču nepietiek?
Un vispār pēc sūdigas copes dienas nav obligāti jāatver jauna tēma, kurai pilnīgi nav nekādas nākotnes.
8.janvāris 2011, 20:21 | links
 
Kāpēc jūs nozvejojiet līdaku un asaru barību???
Tad tāpēc mums tik maz lielu līdaku! Tām vienkārši nav ko ēst, jo ziemās visu nozvejo bļitkotāji :(((
8.janvāris 2011, 20:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager