Kur ir patiesība?

eerglja statuutos ir gan vienprātības princips, gan iespēja noraut priekšniekus, bet lai statūtus pieņemtu ir vajadzīgs atbalsts. elementāri imo.
7.aprīlis 2011, 11:20 | links
 
VSOP darīsim ko varēsim.
7.aprīlis 2011, 11:06 | links
 
JST bija arī viens no dibinātājiem LMA. Statūti ļoti līdzīgi patreizējiem,[vai tik nav ar vienu roku rakstīti]Rezultātu visi zina paši.Un tagad atkal,kā sapratu cierē uz vadoņa amatu.Dalībnieku sastāvs,jau tagad uztaisīts tā ka atbalsts nodrošināts.Valde jau būs ievēlēta,lēmumi izkārtoti,un jaunpienākošie biedri drīkstēs skaļi applaudēt.
7.aprīlis 2011, 11:04 | links
 
V.S.O.P. - nav tiesa, esmu ļoti pozitīvi tendēts cilvēks, kurš uzskata, ka pamatos cilvēki ir labi un neviens negrib otram nodarīt neko sliktu. Ja tu konkrēti par Jst... nu komon... viņš neprot sarunāties... prasi jebkuram kurš ar viņu ir par kaut ko diskutējis:DDD
7.aprīlis 2011, 11:00 | links
 
aiviss - pirmajā forumā izteicu to, kam, manuprāt bija jākļūst par MOSP pamatu. Tas tika momentā atsviests kā nederīgs, lai gan pat tik pieredzējis cilvēks kā Ārijs Ūdris apgalvoja tieši to pašu... Pieminēšu tikai divas lietas - priekšnieku rotācija un lēmumu pieņemšana pēc konsensus principa. Pašlaik izskatās, ka neviens no MOSP dibinātājiem neuzskata, ka šie principi būtu jārealizē:D Es savukārt uzskatu, ka bez šiem diviem stūrakmeņiem, MOSP aizies pa skuju taku, vai arī kļūs par atsevišķu personāžu privāto interesū lobiju. Neredzu iespēju, panākt, lai šos divus principus iestrādātu MOSP statūtos:D Bez tiem, es šajā organizācijā kāju nesperšu:DD
7.aprīlis 2011, 10:59 | links
 
Fsjo, vakarā tiekamies. Mēs pie šī jautājuma vēl atgriezīsimies. Tagad dodos iekarot Rīgu:)))))
7.aprīlis 2011, 10:58 | links
 
Tikai neapvainojies, bet žurnālistu marasms reizēm no tevis "tak i prjot" :))) Labo domu trūkst.
7.aprīlis 2011, 10:56 | links
 
V.S.O.P. - es taču neķengāju nevienu:D Tas ka Jst neprot sarunāties ar citādi domājošajiem nav nekāds jaunums. Pret Salmo un NG man nekādu pretenziju nav. Gluži pretēji, viņus var tikai paslavēt par to, kā viņi prot izbīdīt sev svarīgas lietas un pat itkā neejot pa to ceļu, pa kuru bija iecerējuši, nonākt pie tā rezultāta, kuru gribēja panākt. Tas jau nav nekas slikts. Pašlaik izskatās, ka MOSP lielākā koalīcija būs tieši vairāk vai mazāk saistīta ar Salmo. Tā kā izņemot Salmo kluba pārstāvi, neviens nav skaidri pateicis, ko vēlas sasniegt. Sprist par viņu mērķiem un vēlmēm ir grūti... atliek tikai vākt druskas no viņu izteikumiem. Tas jau vien nav forši, ka cilvēki, kuri uzņēmušies galveno iniciatīvu, nepauž skaidru un gaišu redzējumu uz ko viņi grib stūrēt:DDD
7.aprīlis 2011, 10:54 | links
 
Vai tāpēc, ka nav skaidrības nav jāiet? Man nav žēl A4 lapas un nedaudz pulvera, lai nodrošinātos gadījumam, ja nu kas. Es nezinu, kas un kā būs, bet gribu būt max gatavs.
7.aprīlis 2011, 10:54 | links
 
Aivi, nevienam nav nekādas skaidrības.
Statūtu nav, par to tikai lems.
Dienas kārtība nav zināma.
Un tas pasākums būs dibinātāju konference. Vai konferences ietvaros var pieņemt statūtus, dibināt organizācijas???
Tiek aicināti visi interesenti, priekškam???? Vai, ja pieņems statūtus, tad intresentus izraidīs no zāles???
7.aprīlis 2011, 10:51 | links
 
Gribētu visiem interesentiem tomēr atrast iespēju piedalīties dibināšanas sapulcē. Patlaban joprojām nav skaidrs - vai SIAs varēs būt biedri vai nē. Turpināšu aizstāvēt viedokli, ka lēmumu ietekmēšanas vēlmei ir jānāk caur pirmo soli - jānodibina biedrība vai jāatrod biedrība, kuru pārstāvēt. MOSP nevajadzētu kļūt par SIA asociāciju.

Mirtin - vēsture rāda, ka bez dalības NEKĀDA ietekme nerodas. Ar vienu runu neko panākt nevar, ja gribi ko mainīt - ir JĀDARA.

Bebram bija labs teiciens par to, ka bez faktiem ķengāt nevajag.
7.aprīlis 2011, 10:48 | links
 
mirtin, biku nesaprotu:( Esmu par statūtiem eerglja redakcijā(pats biju klāt pie koriģēšanas). Lai tos apstiprinātu vēlams lielāks atbalsts it īpaši ja pastāv risks, ka MRK nepaspēj izveidot? Kas Tavuprāt ir nepareizi un ko Tu nevari ietekmēt?
7.aprīlis 2011, 10:46 | links
 
Es principā ar SIA problēmu neredzu, bet ja vairākums vienojas, neiebilstu kritērijam par ar copi saistītām SO. BET tagad dibināšanas kongresā tieši to lemsim, cmon ļaudis, ir iespēja izteikt viedokli un ietekmēt procesus. Vēlētos lai tā arī paliek, ka "lemsim" nevis "lems".
7.aprīlis 2011, 10:40 | links
 
aiviss:D - o jā... tur tu trāpīji naglai uz galvas. Esmu kūtrs un slinks. Diemžēl šajā pasākumā nepiedalīšos, jo neredzu iespēju mainīt jaunveidojamās organizācijas statūtus tā, lai šajā organizācijā būtu jēga stāties. Nedrīkstu izmantot iespēju, pārliecināt lielu sabiedrības daļu, ka pašlaik pieņemtie statūti novedīs pie šķelšanās, nevis vienošanas. Jo tādējādi nonākšu interešu konfliktā. Diemžēl tā nu tas ir. Mans darbs nepieļauj aktīvu politisko un sabiedrisko darbošanos. Līdz ar to varu paust tikai savus uzskatus, un piedalīties vēlēšanās aizejot nobalsot. Un ne vairāk. Bet izmantot savus darba resursus, nē.... Tādēļ palikšu aiz strīpas, jo negribu, lai kāds savas privātās intereses īsteno slēpjoties aiz mana vārda - kā tas bija ar LMA, kas paziņoja, ka makšķernieki paši vēlas, lai makšķerēšanas karšu cena tiek paaugstināta:DDD Pašlaik neredzu nevienu iemeslu, lai notiktu savādāk. Vienīgā cerība uz eergli. Ja šis puika spēs pacelt masasa, tad spēs:D
7.aprīlis 2011, 10:40 | links
 
Precīzi Mirtin,es par to pašu.Proporcijas organizācijā-makšķernieki,un makšķernieki kā peļņas avots.
7.aprīlis 2011, 10:34 | links
 
eerglis,domā-MRK būs tas lielais maksātājs?
7.aprīlis 2011, 10:33 | links
 
Hmm, bet tad lūdzu kolēģi - uz priekšu, katram savs SIA paīrītis zobos un lemjam pēc būtības, nevis čīkstam, ka neko nevaram ietekmēt. Vnk negribam, esam kūtri un slinki?!
7.aprīlis 2011, 10:32 | links
 
un vēl Sijām ir tirgotāju asociācija, rūpniecības kamera un vēl visādas nevalstiskās apvienības....
7.aprīlis 2011, 10:30 | links
 
Nu skaiti kā gribi:D Dibināšanas sapulcē piemēram piedalīsies 10 organizācijas. Viena no tām būs LMSF (Jst,Salmo), Otra Rīgas mednieku makšķernieku biedrība (Jst, Salmo), Trešais makšķernieku klubs "Salmo" (Pats par sevi, ka "Salmo"), SIA "Salmo" (NG), plus vēl 2 - 3 sadraudzības organizācijas un kā tev šķiet, kas tiks savēlēts MOSP valdē :DDD Un kas pēc tam pieņems lēmumus? Jautājums tikai - kādus, vai tos par kuriem runāja "Salmo" kluba pārstāvis, vai bikli ieminējās Jst... - tikt pie Makšķerēšanas karšu naudas dalīšanas? Tas ir mērķis? Vai rosināt ūdeņu atdošanu klubiem - iespēja izcirst Babīti un vēl vienu otru ūdeni? Es nezinu, kādi ir viņu mērķi... tiešām nezinu. Bet izskatās, ka pašlaik ir klusums pirms vētras:DDD s esmu par ūdeņu nodošanu klubiem, taču ne jau šādi. Bet gan pārliecinot ar pozitīviem piemēriem.
7.aprīlis 2011, 10:28 | links
 
bet līdz ko būs jāsāk maksāt biedra naudas tad visi SIA kuriem tur īsti nav ko darīt nozudīs. domāju, ka SIA ir vairāk tikai sākuma bezmaksas posma dīvainība :D
7.aprīlis 2011, 10:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager