Kur ir patiesība?

SIA protams ir problēma. viena iemesla pēc, MOSP var nebūt makšķernieku organizācija. Ja būtu SIA Apvienības tad ok. bet pliki SIA man arī liekas dīvaini. :))
7.aprīlis 2011, 10:25 | links
 
mirtin, par SIA jautājums nav izdiskutēts līdz galam, kāpēc domā, ka tas novedīs neceļos?
7.aprīlis 2011, 10:22 | links
 
eerglis - vai tiešām MOSP dibinās arī SIA? Tu taču saprotu, kur tas novedīs?
7.aprīlis 2011, 10:19 | links
 
jst izsūtītā epasta adresātu saraksts ir daudz garāks un katrs var nākt ar savu SIA. CERAMS, daudzi tā darīs.
7.aprīlis 2011, 10:14 | links
 
Revidentu būs jāpieaicina no malas...,varbūt -Sudrabu?
7.aprīlis 2011, 10:12 | links
 
8 dalībnieki,viss?Tad jau sanāk tikai,prezidents,vietnieki, valde un kasieris[atbilstošiMOSP statūtiem]Mja.
7.aprīlis 2011, 10:06 | links
 
Es uz MOSP dibināšanu drošības pēc paņemšu arī kāda SIA pilnvarojumu, lai nesanāk tukša runāšana, ja nu kāds likuma punkts nosaka, ka vnk pp nav balsstiesību...
7.aprīlis 2011, 10:05 | links
 
Brusis paši jau mēs vien vainīgi ka nomuļļājām tik ilgi. Būs ok šā vai tā bet gan jau savu roku pieliksim.

pirms mēneša uz sapulci bija šādas organizācijas:

VAA (VSOP)
Mēs zivīm (diemžēl vārdu neatceros)
MK Pasaule (Simsons, varbūt startēs ar kādu citu jur personu)
SIA Māris Olte (varbūt pārstāvēs kādu citu organizāciju)
Suguldas mušiņmakšķernieku klubs (Bērziņš)
SIA Salmo (NG)
RMMB (JST)
Ventspils makšķernieku līderis (eMKa)
un topošais MRK (eerglis, zaraza, aiviss)

piedodiet ja kādu aizmirsu
7.aprīlis 2011, 09:46 | links
 
Es arī domāju, ka pārdevējus,tīklu licējus un copmaņus vienā maisā likt nevajadzētu ,tās intereses bieži vien ir pretējas...
7.aprīlis 2011, 09:45 | links
 
Kaut kur var iepazīties ar šo MAKŠĶERNIEKU ORGANIZĀCIJU plānoto sarakstu?Cik vispār starp šiem pārdevējiem,prihatizatoriem,licenzatoriem,tīklu licējiem ir tīri makšķernieku intereses pārstāvošu organizāciju?Kādas ir proporcijas?Varbūt lai uzreiz maina nosaukumu-Nemakšķernieku organizāciju sadarbības padome.;)
7.aprīlis 2011, 09:38 | links
 
Domāju ka nav tik traki,galvenais šodien to nodibināt un parakstīt dibināšanas protokolu-de fakto,de jure būs kad piereģistrēs.
7.aprīlis 2011, 09:32 | links
 
Guntar tas bija aicinājums uz apspriedēm. MOSP dibināt varēs tikai juridiskas personas.
7.aprīlis 2011, 09:27 | links
 
Nēsmu apstiprinājis nekādus MOSP statūtus:)
Visi kuri piedalījās pirmajā forumā es domāju ir aicināti, jo saņēmu e-pastu, un parakstījāmies par dalību jau tad.....
7.aprīlis 2011, 09:25 | links
 
MOSP statūtos, Guntar :D
7.aprīlis 2011, 09:22 | links
 
Kur teikts, ka nevar piedalīties individuāli???
7.aprīlis 2011, 09:19 | links
 
zaraza mana doma ir tāda aiziet uz dibināšanas kongresu, ja radīsies iespēja, izteikties aizstāvot mūsu statūtu redakciju.

Iestāsimies organizācijā vēlāk. Valdes sēdes ir atklātas, un būs jākrīt uz nerviem ar priekšlikumiem un ierosinājumiem, tajā pašā laikā bez jebkādiem pienākumiem kā valdes locekļiem. skatīsimies uz nagiem un darbosiemies ārštatā.

Ja nu notiek brīnums un paspēj noreģistrēties, tad jāpacenšas tikt valdē un tur jāstrādā ar visu atbildību.

Kā rezerves variants es varēt mēģināt būt dibinātājs kā SIA :)
7.aprīlis 2011, 09:18 | links
 
eerglis...

Liekas, ka mēs visdrīzāk neuzspējam piereģistrēt MRK līdz 13.04., kas automātiski nozīmē, ka mēs nevaram būt MOSP dibinātājos. Ko darām? Izskaidrot jst situāciju un ierosināt pārcelt datumu?
7.aprīlis 2011, 09:11 | links
 
pēdējās ziņas par MOSP.

06.04.2011. 13. aprīlī 14:00 Rīgā Zemkopības ministrijas ēkā, atbilstoši LMF izvirzītajiem mērķiem un tālākajās sarunās panāktajām nostādnēm, notiks biedrības ar nosacītu nosaukumu "Makšķernieku organizāciju sadarbības padome" dibinātāju konference, kurā aicināti piedalīties visi interesenti (juridisko personu vadītāji vai pārstāvji ar pilnvarojumu parakstīt dibinātāju sapulces protokolu), kuri gatavi kļūt par jaunās organizācijas dibinātājiem. Organizācija tiek veidota tikai ar vienu mērķi - nodrošināt iespējami plaša makšķernieku sabiedrības viedokļa pārstāvniecību kontaktos ar institūcijām, kuras Latvijā pārzin makšķerēšanas jomu. Detalizētāku informāciju var saņemt pa tel. 29517507

Dibinātāju konference būs pilntiesīga, ja tajā piedalīsies vismaz divi dibinātāji. Ar dibināmās biedrības statūtiem, kuri tiks piedāvāti dibinātājiem, saistītajām diskusijām un piedāvāto izmaiņu variantiem var iepazīties iepriekšējā raksta ietvaros.
7.aprīlis 2011, 08:55 | links
 
precīzi nezinu, bet pieņemu. piekraste ietekmē Baltijas jūru un tās zivju resursus. Attiecīgi sava interese ir ES un citu valstu zvejniekiem. A ko te iekšzemē kāds dara, tas nevienu ārpus LV neinteresē.
6.aprīlis 2011, 11:11 | links
 
http://bizness.delfi.lv/lauksaimnieciba/piekrastes-zvejas-licences-vares-sanemt-tikai-zvejnieki-ar-noteiktu-ienakumu-apjomu.d?id=37819823

Zvejnieciņiem skābekli piegriež... Acīmredzot parēķinājuši, ka ar tiem skaitļiem ko zvejnieki officiāli uzrāda pat tīklus salāpīt nevar... Tikai neskaidrs kāpēc aiztiek tikai piekrastes zvejniekus bet iekšzemes bezpriģelu izliekas neredzam...
6.aprīlis 2011, 11:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager