Kur ir patiesība?

Nu tad jau es viens nebraukšu ar Tevi runāt viens pats:)))) Brussis ar gribēja līdzi braukt, bet liekus 70km, ja nav kvoruma, ta nav....
Brīvdienās Kaut kur Ķegums Tome apkārtnē varēsi ne tikai mani satikt.
24.marts 2011, 15:54 | links
 
es iešu, eMKa uz jautājuma zīmes, zaraza nebūs, pārējie man nav devuši ziņu :(
24.marts 2011, 15:47 | links
 
Šodien uz sapulci kāds ies???
24.marts 2011, 15:45 | links
 
Jurik ieej lūdzu http://test.hunting.lv mājas lapā tur koncentrētāk ir viss par ko mes te cepjamies.
24.marts 2011, 15:42 | links
 
Radās ieteikums. Būtu bezgala jauki, ja foruma tēmām būtu kāda cepure ar konspektu. Savādāk taga neiebraucu vai aizbraucu garām. Tagad nepieciešama vēl viena savienība/federācija / asociācija, kas savedīs nozari kārtībā? Vai kur tā ideja? Dzirdot šādus ierosinājumus vienmēr rodas piegarša, ka kādam radusies ideja kā uz vēl viena bariņa rēķina nopelnīt.
24.marts 2011, 14:57 | links
 
eh Mirtin Mirtin, man jau gan liekas, ka jūs abi ar JST esat pilnīgi vienādi, tikai gadi 30 starpā...., kašķis par kaut ko ir vienmēr un visās nozarēs un organizācijās, kur ir vairāk par 1 cilvēku.
Arī jaunajā SP būs kaškis, būs bļaušanas un pat pa muti solīšanas, bet tā ir normāla darba atmosfēra, ja kādam liekas, ka nupat sanāks vīri pelēkos vadmalas svārkos un teiks viedus vārdus , tad.....
24.marts 2011, 14:43 | links
 
zaraza - tā arī uz bļitkotājiem skatās...kā uz suicidāļiem-neveiksminiekiem...:) apmēram kā tas gudrinieks, kurš no vanšu tilta lēca, bet netrāpīja vis daugavā, bet uz brauktuves un tikai sasitās...
24.marts 2011, 14:19 | links
 
Kādu brīdi atpakaļ "Delfos" viena dulla psiholoģene bija ierakstījusi, ka zemledus makškērniekiem pēc definīcijas ir suicidālas tieksmes un neiroze :) Ta jau pēc statistiskās bīstamības sanāk, ka jebkuram autobraucējs vispār ir totāls šizofrēniskās pašiznīcināšanās sindroms (autiņi ta avarē katru dienu un bojāgājušo skaits ir milzīgs, a uz ledus fatāli tpu.., tpu.., tpu... gadījumi gada laikā ir saskaitāmi uz viena rokas pirkstiem). Tāda ir sabiedrības attieksme :)
24.marts 2011, 14:15 | links
 
šitas gan ir labs - "pajocīgi indivīdi ar suicidālu hobiju" :)))

varbūt ar to arī jāsāk - katram makšķerniekam jāpārliecina viens nemakšķernieks, ka šis hobijs NAV suicidāls... :))
24.marts 2011, 14:11 | links
 
zaraza, tieši tāpēc runāju par birokrātu aprindām. Un tas SP būs izaicinājums manuprāt. Skaidrs ka pagoni būs jāspodrina tā ka acis žilbst :)
24.marts 2011, 14:08 | links
 
mirtin SP sastāv tikai no juridiskām personām, skaidrs, ka es nedomāju lielu kongresu kurā būtu biedru biedri, bet biedru pārstāvju sapulci. Juridiski Tevis minētā padome ir kopsapulce.
Un biedru viedokli mierīgi var noskaidrot interneta vidē. Un izkontrolēt kā organizācijas biedri komunicē savā starpā nebūtu SP uzdevums. Ir viens pārstāvis, un tas runā visu savējo biedru vārdā, citādi būs baiss bardaks.
24.marts 2011, 14:05 | links
 
eergli

"šobrīd nedaudz tiek pārvērtēta makšķernieku problēmu aktualitāte birokrātu aprindās, tie nav lauksainieki ar 100 000 nodarbinātajiem, eksportu, kuru problēmu nerisināšana var būtiski ietekmēt LV ekonomiku"

Viss jau atkarājas kā makšķerēšanas nozares daļibnieki paši spēj sevi nostādīt un kādas "zvaigznes uz pagoniem" sev piešķirt valsts un sabiedrības acīs. PR odnako. Kā saka krievi "Ponti dorože ģeņeg!" Ja makšķernieki tiek pozicionēt kā uz pajocīgi indivīdi ar suicidālu hobiju, bet pārējie ieinteresētie nozares dalībnieki ižšķaidīti pa citā, tirdzniecības/ražošanas/pakalpojumu svērām un negrib uzsvērt savu identitāti kā makšķerēšanas nozares sastāvdaļa, tad tā ir viena lieta. A ja viņi visi saiet kopā un padod balsi, kas argumentēta a skaitļiem, tad tas ir cita lieta. Pie tam var un pat vajag jau pārspīlēt savu nozīmi (katram savs krekls tuvāks!) :) Ar lauksaimniekiem mūs salīdzināt nebūtu korekti, bet pret dižo zvejniecības (iekšzemes) nozari, kurai ir atsevišķa likumdošana sbāze utt., varam konkurēt.
24.marts 2011, 14:01 | links
 
NG-NG - tev tā šķiet:D Tikai paprasi sev, kādēļ notiek kašķi pirms katra pasaules čempionāta. vai tas liecina par to, ka LMSF biedri jūtas uzklausīti un viņiem šķiet, ka jūsu organizācijā lēmumi tiek pieņemti viņu interesēs? Kamēr jums pie varas būs Latvijas demagoģijas tēvs, tikmēr es jūsu pasākumos nepiedalīšos. Ar kurlu (ausīs) cilvēku es māku sarunāties ar zīmēm, ar aklu sirdī... nelīdz nekas....
24.marts 2011, 13:55 | links
 
ērglis - tur jau tā lieta, ka tu uzreiz iedomājies lielo kongresu, kurā sanāk visi. Nē. Ir vajadzīga struktura, piemēram padome, kurā ir pārstāvēti visu SP ietilpstošo organizāciju pārstāvji. Ir iestājušās 20 organizācijas. Sanāk 20 cilvēki. Iestājas 50 organizācijas, sanāk 50 cilvēki. Tur ir tas risinājums, nevis lielais kongress par katru jautājumu. Un katrs organizācijas pārstāvis svarīgos jautājumos prasa savu biedru viedokli un to pārstāv.
24.marts 2011, 13:52 | links
 
piekrītu NG, šobrīd svarīgākais ir apvienot makškerniekus un sākt darbu pie priekšlikumiem,ja tie būs kvalitatīvi un valstij izdevīgi (vai vismaz nepasliktinās esošo stāvokli), tad bīdīšana caur birokrātu aprindām būs reāli izdarāma lieta.
24.marts 2011, 13:26 | links
 
vai valdība pieņems vai nepieņems kaut kādas izmaiņas jau ir cits stāsts, ja priekšlikumi ir kvalitatīvi izstrādāti, visās instancēs iskatīti un apstiprināti, tad nav iemesla nepieņemt, jo makšķernieku ir ļoooti daudz, kā tagad lēš, tqad 23 deputāti ir copmaņi, daži pat ļoti aktīvi..
24.marts 2011, 13:20 | links
 
Piekrītu,izstrādā profesionāļi.Bet,kas notiek tālāk?Tur diemžēl amatus ieņem partiju cilvēki.Par ministru atbilstošām izglītībām var tikai sapņot.Padomus dod radi un draugi.Gala rezultāts būs,sanāca kā vienmēr.
24.marts 2011, 13:09 | links
 
Mirtins - es gan neteiktu, ka LMSF ir pakaļā, vienkārši tu tagad pārstāvi citu karogu, pats ne reizes neesi bijis uz valdes sēdi, lai gan kā kluba pārsytāvim tev ir tāda iespēja, bet runāt runā, tas tā, piebildei
Es vienmēr esmu bijis, esmu tagad un būšu arī turpmāk viedokļa piekritējs, ka NEKAD nav jāļauj lietas darīt tiem, kas to nemāk, kā piemēru minu 1917.gadu Krievijā...., palaid tautu pie lēmumu pieņemšanas un ..... sanāk tas kas sanāk.
Šai SP būtu jāuzklausa maksimāli daudz viedokļu, tas ir fakts, bet Jāni no Pušmucāniem interesē tikai un vienīgi viņa dīķa karūsas, bet Pēteri no Kolkas tikai un vienīgi jūras cope, tāpēc ne viens ne otrs nevar un pat nedrīkst spriest par situāciju Talsu ezerā. Manuprāt tieši SP uzdevums būtu uzklausīt šo abu kungu viedokli par viņus interesējošām tēmām , apkopot to ar daudziem citiem viedokļiem (tajā skaitā ar zinātniekiem, sargiem u.t.t.), saprast situāciju un izstrādāt problēmas risinājuma projektu, kuru tad kādu laiku patur netā, ja vajag ievieš kādu labojumu un dod tālāk valdībā, pietam visu šo melno darbu dara valde vai valdes deliģēti cilvēki.
Vienu vārdu sakot, likumi jāraksta juristiem, mājas jāceļ celtniekiem un maize jācepj maices cepējiem, visi kopā viņi var izrunāt kādu viņi grib redzēt jauno ēku vai jauno maizi, bet lietas jādara profesionāļiem
24.marts 2011, 12:28 | links
 
par biedru informēšanu domāju, ka nevajag izdomāt velosipēdu - e-pasta mailliste vai forums ir OK. Vienkārši organizācijas sekretariāts (vai atbildīgais brīvprātīgais) izsūta visiem būtiskāko lēmumu/problēmu utt. aprakstu ar lūgumu visiem interesentiem (a pieredze rāda, ka tādu, kam būtu aktīvs viedoklis nav pārāk daudz un vairums jautājumi ir interesanti šauram lokam - piem. mušiņotāji diez vai cepsies par karpistu problemātiku, vai zilupieši par Liepājas aktualitātēm). Noteik publiska diskusija e-pasta vai foruma formā un kopsaucēju valde ņem vērā savos lēmumos. Šāda sistēma dabā strādā!
24.marts 2011, 11:36 | links
 
un vēl, man liekas, ka šobrīd nedaudz tiek pārvērtēta makšķernieku problēmu aktualitāte birokrātu aprindās, tie nav lauksainieki ar 100 000 nodarbinātajiem, eksportu, kuru problēmu nerisināšana var būtiski ietekmēt LV ekonomiku. Tieši tāpēc SP darbam būs jābūt daudz filigrānākam un lielāks darbs būs jāiegulda izskaidrošanā.
24.marts 2011, 11:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager