Lādzēnu dīķi

Headhunter [10.feb]: Un jā, ar ūdām var ķert divējādi. Viens - saliec un sēdi visu dienu, otrs, skraidi, urbies, ķer uz bļitkām un balansieriem un pa vidam iekarini ūdu uz pasīvo zivi. Nav ne pasīvi, ne garlaicīgi.
šis visrezultatīvākais veids kā ķert uz ūdām. cik šādi ķerts, nekad tukšā nav būts. bet uz ūdu ķeru ļoti reti
10.februāris 2024, 19:41 | links
 
Un jā, ar ūdām var ķert divējādi. Viens - saliec un sēdi visu dienu, otrs, skraidi, urbies, ķer uz bļitkām un balansieriem un pa vidam iekarini ūdu uz pasīvo zivi. Nav ne pasīvi, ne garlaicīgi.
10.februāris 2024, 19:39 | links
 
Es arī vienreiz sāku štukot, ka nav jau ne vainas SS.COM karūsiņām. Tomēr stulba sajūta, ka apkārt visi atnāk un uzreiz karina ūdas, bet tu kā duraks tricini mormišku. Tomēr godīgais "es" manī pagaidām tur virsroku :)
10.februāris 2024, 19:33 | links
 
Tas vispār ir diezgan ironiski, ka garlaicīgākajai copes metodei tauta vēl mēģina atvieglot procesu ar dzīvajām zivtiņām :D

Abavnieks, 10.februāris 2024, 19:30

Nu, tikt tur pie dzīvās zivtiņas ir diezgan izaicinošs pasākums...
10.februāris 2024, 19:31 | links
 
Tas vispār ir diezgan ironiski, ka garlaicīgākajai copes metodei tauta vēl mēģina atvieglot procesu ar dzīvajām zivtiņām :D
10.februāris 2024, 19:30 | links
 
Tak ļoti daudzi brauc ar saviem karūsu spainīšiem uz ragavām, ko ta Eiņa kungs nekontrolē un neaizrāda.....
10.februāris 2024, 19:28 | links
 
Tieši tā, ar savām ēsmas zivtiņām ir kā ir, mazliet negodīgi pret pārejiem, jo zinot to, kā Lādzēnos var pī....ties pūs dienu un nedabūt sīkas raudiņas.
10.februāris 2024, 18:40 | links
 
einis [10.feb]: Vēl nāk pēdējie copmaņi no ledus, bet jau zinu, no iznākušajiem, ka šī diena ir bijusi zem labu mēra līdaku zīmola. Tas priecē, jo pārsvarā līdz šim bija sports ar zemmēriem.
Viens atgādinājums ūdeniekiem!
Savas, dzīvās zivtiņas citur iegādātas, Lādzēnos izmantot nedrīkst!

Varu piekrist, man šodien arī 3 mēri- (51;55;59). Asaris 450 gr. Aktīvi šāva līdz 12:30.
Raudiņas baigi negribīgi, bet salasīt varēja.
Foto nesanāca....
10.februāris 2024, 18:29 | links
 
Vēl nāk pēdējie copmaņi no ledus, bet jau zinu, no iznākušajiem, ka šī diena ir bijusi zem labu mēra līdaku zīmola. Tas priecē, jo pārsvarā līdz šim bija sports ar zemmēriem.
Viens atgādinājums ūdeniekiem!
Savas, dzīvās zivtiņas citur iegādātas, Lādzēnos izmantot nedrīkst!
10.februāris 2024, 17:40 | links
 
Headhunter [6.feb]: Tā jau ūdenieki patīra ūdeņus, tad vispār būs kirdik.

BrunoL, 6.februāris 2024, 17:00
Lādzēnos līdaku krājumi regulāri tiek papildināti, tā kā nav nekas slikts, ka ir tāda tilpne, kur var vienkārši pasportot uz līdakām gan ar šķērseni, gan ūdu.
Un par to, ka ūdenieki iztīra ūdeņus, vispār var arī pastrīdēties. Ne jau katru dienu uz ūdām ķeras....
Pilnīgi piekrītu!
7.februāris 2024, 08:25 | links
 
Headhunter [6.feb]: Tā jau ūdenieki patīra ūdeņus, tad vispār būs kirdik.

BrunoL, 6.februāris 2024, 17:00
Lādzēnos līdaku krājumi regulāri tiek papildināti, tā kā nav nekas slikts, ka ir tāda tilpne, kur var vienkārši pasportot uz līdakām gan ar šķērseni, gan ūdu.
Un par to, ka ūdenieki iztīra ūdeņus, vispār var arī pastrīdēties. Ne jau katru dienu uz ūdām ķeras....
Pie nosacījuma,ja laiž vaļā mazās līdakas...
Principā tas pats kas ar spiningu.... Vaļējos ūdeņos.
7.februāris 2024, 00:05 | links
 
Tā jau ūdenieki patīra ūdeņus, tad vispār būs kirdik.

BrunoL, 6.februāris 2024, 17:00

Lādzēnos līdaku krājumi regulāri tiek papildināti, tā kā nav nekas slikts, ka ir tāda tilpne, kur var vienkārši pasportot uz līdakām gan ar šķērseni, gan ūdu.
Un par to, ka ūdenieki iztīra ūdeņus, vispār var arī pastrīdēties. Ne jau katru dienu uz ūdām ķeras....
6.februāris 2024, 21:44 | links
 
mirtins [11:28]: Da liekas mierā. Ir pilnīgi vienalga, ko un kā spraust - aiz pakaļas, vai aiz priekšas, vai vērt caur žaunu vāku... ja līdaka ķeras un var izvilkt, tad ir pareizi :)Šas... asarim jāuzspļauj 3x, raudai 2x...plicim un ķīsim var nespļaut, tie tāpat puņķaini... :))

... vajag noslēpumus atklāt, kad zin cik ilgi pa šo zemīti staigāsim...

daddy_j, 6.februāris 2024, 11:42


A kur jāspļauj? Acīs, sānos vai uz usates? :)
6.februāris 2024, 17:36 | links
 
Tā jau ūdenieki patīra ūdeņus, tad vispār būs kirdik.
6.februāris 2024, 17:00 | links
 
daddy_j - vot šito es tev nepiedošu!!! Publiski globālajā tīmeklī atklāt, ka uz ūdas var likt ķīsi un pat neuzspļaut... Visas Lādzēnu līdakas suicidāli metas krastā, izraisot ekoloģisko katastrofu pasaules mērogā :DDDD
6.februāris 2024, 12:53 | links
 
mirtins [6.feb]: Da liekas mierā. Ir pilnīgi vienalga, ko un kā spraust - aiz pakaļas, vai aiz priekšas, vai vērt caur žaunu vāku... ja līdaka ķeras un var izvilkt, tad ir pareizi :)
Šas... asarim jāuzspļauj 3x, raudai 2x...plicim un ķīsim var nespļaut, tie tāpat puņķaini... :))

... vajag noslēpumus atklāt, kad zin cik ilgi pa šo zemīti staigāsim...
6.februāris 2024, 11:42 | links
 
Da liekas mierā. Ir pilnīgi vienalga, ko un kā spraust - aiz pakaļas, vai aiz priekšas, vai vērt caur žaunu vāku... ja līdaka ķeras un var izvilkt, tad ir pareizi :)
6.februāris 2024, 11:28 | links
 
BrunoL [5.feb]: Beidzat skaldīt matus! Ja tās līdakas noķertas ar bļitku vai vibu, cepuri nost un kāju virsū! Visticamāk ūda vulgāris. Šo kaiti izslimoju bērnībā un esmu pārliecināts, ka 99% ūdenieku(manā skatījumā nav makšķernieki) nemaz nezin un neprot pareizi un kvalitatīvi uzlikt galenieku(raudu). Visi sprauž vienādi, kā asari tā raudu.
Tīri veselīga interese par to zivtiņu spraušanu :D
Nu atklāj, lūdzams, kā tad ir jāsprauž pareizi, meistar!
6.februāris 2024, 06:48 | links
 
Beidzat skaldīt matus! Ja tās līdakas noķertas ar bļitku vai vibu, cepuri nost un kāju virsū! Visticamāk ūda vulgāris. Šo kaiti izslimoju bērnībā un esmu pārliecināts, ka 99% ūdenieku(manā skatījumā nav makšķernieki) nemaz nezin un neprot pareizi un kvalitatīvi uzlikt galenieku(raudu). Visi sprauž vienādi, kā asari tā raudu.
5.februāris 2024, 12:06 | links
 
Šodien bija nedaudz švakāk, nu tur, kur nav jābrien caur brikšņiem.



Bebrs, 4.februāris 2024, 22:04

Boris simts punktu neatbilsts līdakas izmēram.
Izskatās pēc Latvijas rekorda.

addd, 5.februāris 2024, 11:42

Tā, kas bildēta ar bori or 9.2 kg, 114 cm, otra 10.8 kg, 113 cm, noķertas šogad. Boris nopirkts par polšu 90-to gadus sākumā, kaut kāds vecs ļeņingradietis, vēl dabūju borim pārurbt naža caurumus, jo tagadējiem barnaul nažiem ir cits attālums. Ar šito es es eju uz līdakām, asariem man ir Mora.
5.februāris 2024, 11:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager