Lādzēnu dīķi

Raimi, Lādzēnos ir caurtekošs ūdens. Dažreiz starp dīķiem ir pamatīgas straumes un ir vietas, kas ziemā neaizsalst.
20.janvāris 2024, 20:30 | links
 
Enkur... Humors kādreiz ar jāsaprot, citādi visu laiku būs satīra :)
20.janvāris 2024, 20:28 | links
 
Enkurs40 [20.jan]: mirtins [18:38]: Enkurs... Pfff aizvilkties copēt uz vietu, kur iet tikai tie, kas neprot citviet ezerā noķert, un salasīt šitos sūdiņus .... Ar šitādiem es varētu lielīties, jo no copes neko nejēdzu. Profiņiem, kas prot iztirināt Peipusa cienīgu lomu no kanalizācijas grāvja šitais loms ir aplauziens :)))))Tu takā būtu tas profiņš???
Vairāk izklausies pēc daiļdi.....ja...
Ja Tev ir kas sakāms tad uzraksti man personīgi, nepiegāni lapu, ar savu bezjēdzīgo ņaudēšanu...
Neapkauno sevi, ja nespēj uztvert rakstīto..
20.janvāris 2024, 20:22 | links
 
mirtins [20.jan]: Enkurs... Pfff aizvilkties copēt uz vietu, kur iet tikai tie, kas neprot citviet ezerā noķert, un salasīt šitos sūdiņus .... Ar šitādiem es varētu lielīties, jo no copes neko nejēdzu. Profiņiem, kas prot iztirināt Peipusa cienīgu lomu no kanalizācijas grāvja šitais loms ir aplauziens :)))))
Tu takā būtu tas profiņš???
Vairāk izklausies pēc daiļdi.....ja...
Ja Tev ir kas sakāms tad uzraksti man personīgi, nepiegāni lapu, ar savu bezjēdzīgo ņaudēšanu...
20.janvāris 2024, 20:17 | links
 
RaimisD [20.jan]: Sandrix [19m]: Man šodien izšāva 68cm.Labs.
Vispār brīnos par labu līdaku aktivitāti. Esmu uzskatījis ,ka šamās ir visai jūtīgas pret skābekļa deficītu. Šajā periodā ,kad mēdiji ziņo par zivju slāpšanu, dīķos tā ir īpaši izteikta problēma.
Lādzēnos taču nestāv aerātori.
Es biju plašumā,6 karogi 3mazas un 2tukšie.,nākot atpakaļ pa kanālu,neviens baigi nelielijās,esot mazās gana daudz šāvušas.
20.janvāris 2024, 19:58 | links
 
Sandrix [20.jan]: Man šodien izšāva 68cm.
Labs.
Vispār brīnos par labu līdaku aktivitāti. Esmu uzskatījis ,ka šamās ir visai jūtīgas pret skābekļa deficītu. Šajā periodā ,kad mēdiji ziņo par zivju slāpšanu, dīķos tā ir īpaši izteikta problēma.
Lādzēnos taču nestāv aerātori.
20.janvāris 2024, 19:52 | links
 

Man šodien izšāva 68cm.
20.janvāris 2024, 19:37 | links
 
tajfun [20.jan]: Šodienas mēriņš.
Apsveicu. Process tas galvenais, bieži vien svarīgāks par rezultātu.
20.janvāris 2024, 19:27 | links
 
mirtins [20.jan]: Tajfun! Super... Puikam galvenais lai process ievelk. 20 karogi ir forši!!!!!
Paldies, puika bija pirmo reizi Lādzenos ziemā. Baigā sajusmā no procesā!!!
20.janvāris 2024, 19:14 | links
 
Šodien normāla ikdiena. Cope kā parasti un saucās: kā kuram. Laikam lielākais ziemas asaris. 48cm. Jopcik, man svariem batereja nomira. Sen nebija darbināta, jo tādus ap 400-700gr vairs nesveram. Nu ne ko......:((((Varbūt cilvēks mājās nosvērs. iebildēs un atrādīs.....:)))) Drīzāk, gan šķiet, ka nē.:)))) Sargeņģeļu, Lādzēnu dīķiem, pietiek. :))) Pateikšu vienu jaunumu.
10.02 zemledus mači "Lādzēnu kauss". Sacensību nolikums būs mazlietiņ pēčāk. Balvu fonds pirmajām 6 vietām un pārsteiguma balvas, bet kā jau rakstīju, ka nolikums tūlīt nākamajās dienās.
20.janvāris 2024, 18:50 | links
 
Tajfun! Super... Puikam galvenais lai process ievelk. 20 karogi ir forši!!!!!
20.janvāris 2024, 18:39 | links
 
Enkurs... Pfff aizvilkties copēt uz vietu, kur iet tikai tie, kas neprot citviet ezerā noķert, un salasīt šitos sūdiņus .... Ar šitādiem es varētu lielīties, jo no copes neko nejēdzu. Profiņiem, kas prot iztirināt Peipusa cienīgu lomu no kanalizācijas grāvja šitais loms ir aplauziens :)))))
20.janvāris 2024, 18:38 | links
 

Šodienas mēriņš.
20.janvāris 2024, 17:46 | links
 
Šodien ar dēlu copējām tikai uz ūdām. Rezultātā ap 20 copēm, 7 līdakas ārā. Viena aizbrauca mājās 53cm.
Labāk koda līdz 12:00.
20.janvāris 2024, 17:45 | links
 

Drusku jāsaprot, kas jādara....
20.janvāris 2024, 16:17 | links
 
Neesmu kūdītājs, bet to, ko dzird apkārt, tad līdz pusdienām pašvaki. Man šodien darbs, tādēļ šādas ziņas priecē :DDDD
20.janvāris 2024, 13:56 | links
 
Kāda aktivitāte asarim?
20.janvāris 2024, 13:51 | links
 
Brīvdienu ikdienas skats Lādzēnu dīķos. Jārēķinās ar to faktu, ka ja atbraucam uz plkst.9+, tad mašīnas būs jāatstāj kalniņā.
Līdz ar to līdz ezeram jāveic papildus 50+ metri!
20.janvāris 2024, 11:41 | links
 

Šodien viss notika....
14.janvāris 2024, 18:22 | links
 

Nja... nu šitādu bilžu man šodien mārrutkaini daudz :)))
14.janvāris 2024, 17:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager