Viss kas no Buma !

Bori- naži -cope -drope Viss ko sirds vēlas

Tādi nu viņi tai Jusmā ir dabonami :DD
3.marts 2011, 08:13 | links
 
Mānekli,es pagājušo 6dien braucot pie Buma uz copi,pl7:30 pieskrāju benzīntankā,dienas atļaujas bija beigušās,paņēmu gada par 10ls,tagad bez bēdu varu braukt kad vien vēlos,iesaku tāpat.
2.marts 2011, 23:51 | links
 
2.marts 2011, 23:49 | links
 
Tūļīt jau sāksies -vēro ledu kā parādīsies putra tā laiks ir pienācis :DDDDDDD
2.marts 2011, 23:39 | links
 
Bums,vai pačukstēsi,kad sāks zanderi copēt,baigi gribās kādu no ļadus izvilkt?
2.marts 2011, 23:38 | links
 
Mānekli-nebzdi- paņemšu uz asti jo piektdien esmu bez kompanjona -solo.Koroče zvani :DDD
2.marts 2011, 23:28 | links
 
U.S varbūt savās recenzijās esmu skarbs un bez pietātes ,bet -būtu liels paldies ja tiešām piezvanītu man kā boris uzvedās.Es pilnīgi saprotu ,ka manta ir jauna un pilnveidojumus gaidoša,kā jau visi Moras izstrādājumi.Tikai ar korektu kritiku var gūt pilnību :DD Re cik labi pateicu :DD
2.marts 2011, 23:26 | links
 
Kā vienmēr liels paldies, tad jau būs ar kasti uz pleca tam baltam kumeļam līdzi jajoņo.;)
2.marts 2011, 23:22 | links
 
Licenzi var nopirkt Usmas benzīntankā vai arī kādā no kempingiem Ja piebrauc inspektors tad palūdziet lai viņš izraksta un pārdod Jums dienas licenzi :)) Ne asakas Tikai no dieva puses neiedomājaties ,ka inspektori brauc pa Usmas ledu ar baltu Ņivu Tas ir Bums asaru meklējumos :DDD Visu gaišu :DD
2.marts 2011, 23:19 | links
 
Es tik tā intereses pēc jautāju, jo tā ir mana radinieka nova, un pilnīgi droši zinu ka līdz šim asināta viņa nebija, tik sapratu ka kkad esot sanācis kkur ieborēt, bet neesot īsti piefiksējis kas un kā, bet atšķirību pēc tam sajutis....Nu un protams salauztā vinde - peipī pie torosa, ieurba un iesprūda, kkā jau ārā bija izčakarējuši..
Vismaz skaidrs pa šito bori tagad.
Kad man palūdza uz ēku nr. 43 aizbraukt savākt novu, bija uzreiz skaidrs, kurš to urbi sariktējis...;)
Ja neaizmirsīšu pajautāt, tad uzrakstīšu kā urbis būs gājis, jo 6dien atkal peipis..
Katrā ziņā paldies!
p.s. nāk. sezonai pats plānoju iegādāties sev urbi un Tu te esi jau sarakstijis un katru dienu ieraksti daudz vielas pārdomām...;)
2.marts 2011, 23:17 | links
 
Bumam pilnīga taisnība par to Nova system urbjiem, domāju vest pie meistara Bumsa, bet kaimiņš pa laimi ātrpirka, protams nedaudz naudas zaudēju visā šajā procesā. Nopirku Rapalu un esmu baigi apmierināts.

p.s. Jautājums, kur Usmā var nopirkt licenzi copei?
2.marts 2011, 23:15 | links
 
Yes of course
2.marts 2011, 23:09 | links
 
Nu raksti, 10.03 - dedlains ;)
2.marts 2011, 23:06 | links
 
Jo Jo- tad to lielo ļembastu Gunča taisa Tevis sagaidīšanai :DDDDDDDDDDDDD Noteikti piedalīšos Man vajg no GB pāris pozicijas Rīt aplūkošu kas ir iestrēdzis pasūtījumos un Tev došu ziņu :DDDD
2.marts 2011, 23:05 | links
 
Klau, Tu man atsūti pm kādas un kādām fišām Tev tās maikstes un špoļes jauneklim interesēja, parevidēšu uzkrājumus, kā jau kādreiz solīju.
Es saprotu, ka guntarskl sazvōnijās ar Tevi par randevū? ;)))
2.marts 2011, 23:01 | links
 
Smilšu naži būs Pašlaik top jauna partija Pusapaļie un no to vidiem iznāks Moras Sand protection Skaits būs ierobežots bet Tev Kilkin zabroņirovano :DDDDDDDDDD
2.marts 2011, 22:57 | links
 
u.s šī jau bija 4 Nova ar daudz maz līdzīgiem defektiem : pēzdīgā nebija no tām sliktākajām Vispār domājat paši Es ar reklāmu nenodarbojos izsaku tikai savu subjektīvu viedokli.Ja manta ir lab tad arī saku ,ka laba Piemēram ļeņingradas boris -labs un lai man iespļauj ģimī ja tā nav, bet ar pareiziem nažiem :DDDDDDDDDD
2.marts 2011, 22:55 | links
 
bumsi, kad Tev uz 12.martu būs tie smilšu naži 130 aisītim? ;)
2.marts 2011, 22:55 | links
 
Kārtējais brīnums no Somijas rīt būs uzpravīts Intresants un ar poti


Nu ir pienācis laiks Mora Nova kritikai
boris glamūrīgiem :DD sprūšanas vieta ir vindas sākuma stiprinājums pie galvas pamatnes Neiztur nekādu kritiku Der plāniem lediem -pie ektremālas borēšanas biezos ledos -atkārtoju ekstremālas- raujas nost kā skābene Rezultātā boris nosprūst Man jau otrais gadījums Rezumē paviršs metinājums vindei ar centrālo stieni /nepieļaujams šai cenu grupai/ sametināts ,bet nenokrāsots :DD

Galva arī neievieš uzticību ņemot vērā ,ka naži der tikai ar indeksu More Nova sistem Ja nemaldos 17 ls par komplektu-Asināšana smalka un neizpildāma flekšu trinējiem -Jūs jau zinat par ko ir runa :DD

Nažu cena ar visu plastmasas galvu 29 ls
Maksimālā cena ko var maksāt par šo izstrādājumu ir 45-55 ls Ja šo produktu salīdzina ar viņa priekšgājēju Mora Ice 110 Priekšroku dodu iepriekšējam :DD Mans viedoklis ir subjektīvs un izvēli neiespaidojošs :DD
2.marts 2011, 22:49 | links
 
Bums, Tu par to novu kuru vajadzēja arī metināt?
Jeb tā ir cita?
2.marts 2011, 22:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager