Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
1:1
:))
19.oktobris 2012, 18:07 | links
 
Par to, ka man ir garāks, nestrīdēšos, bet par to, ka tu esi gudrāks, to es ne kad neapstrīdēšu! :)
19.oktobris 2012, 17:41 | links
 
:))) protams, ka tu eis gudrāks, tev ir garāks un visādi citādi iznesīgāks tu mums esi padevies :)) Vienkārši kruts copmanis :)))
19.oktobris 2012, 16:44 | links
 
Jā, starpcitu....VSOP un Sienāža teorija par to, ka šajā, nu jau visiem zināmajā vietā sabrauks cemmerētāji, tirgotāji, atpūtnieki utt, un metīs enkurus blakus laivās ir izgāzusies pilnībā!! Pēc šo vietu publicēšanas un kašķa par to, esu tur bijis jau 4x. Nav tur nekāda kolhoza, simtiem laivu utt. Biju gatavojies, ka būs jāiekaro savas sen zināmās vietas, kā par to brīdināja profiņi, bet ne kā. Esu apmulsis! :)
19.oktobris 2012, 16:28 | links
 
Tiko no copes Daugavā, visiem zināmā apgabalā. No pl. 10.30 līdz pl 14.30. Vējelis pūta biku. Straume uz Rīgu, neliela. Rezultāts mani pilnībā apmierina. Kopā kādi 30 čalīši (asari) piemānīti. Paņēmu 21 gab. Lielākais 420 gr., mazākie ap 100-150 gr.(tos laidu paaugties). Kopumā cope izdevusies. Zivītes vēl ir un kožās, tik jāmeklē. Var stundu nosēdēt pa tukšo, un tad atrodi kanti un cope paverās. Copēju uz mikrodžigu, garšīgās gumijas.
PS. Loti svarīga ir mānekļa piedāvāšanas metode! Biku pa ātru vai pa strauju un copes nav. Ne asakas visiem!
19.oktobris 2012, 16:17 | links
 
Ieliku vēl bildi!!! Kuti- Zeķēm piķis nepietika , ka tik no ārpuses labi izskatās pārējais ir sū.s:))
Jauku jums dienu!!!
19.oktobris 2012, 14:40 | links
 
Jāizmēģina kārtējā nedēļas nogale zem Ķeguma HES ar grunteni, varbūt, kādu ļurbu arī var sadabūt! Iepriekšējās reizes, klejojošie brekšī un pa kādam ālantam vien, bet kopsummā pēc vakara un rīta copes apmierinoši, tukšā nav bijis.
Nezin kāpēc, mēra zandartu šoruden vēl nav sanācis dabūt?
19.oktobris 2012, 14:30 | links
 
seedoo - zhetons!
19.oktobris 2012, 14:18 | links
 
seedoo, kāpēc nepateici neko par zeķēm vai noslēpums mēs ar grib to mežen ķert.....
19.oktobris 2012, 14:17 | links
 
Kamēr jūs te diršaties, man mežene uz divīti laivā:))) Tas Lielvārdes pusē! Paņēma uz slaidu 18 gr. vizuli tumšā krāsojumā(abu)! Kāts shimano Antares 270 10-30, spolee shimano twin power 2500, aukla HVZ pītā zaļā krāsā, Laiva Terhi 410, dzinējs Yamaha 15hP, Abģērbs siltāks Sundridge, peldošais, kājās īsie gumijnieki, Prada apenes un tās pašas firmas brilles uz pieres, nu kaut kā tā:))
Ne asakas-laiks burvīgs!!!
P.S. līdaķēnu daudz, bet mazi-atpakaļ lai uzaudzē gaļu, satiku čomus- uz džiga trīs smuki zandarti!!!
19.oktobris 2012, 14:09 | links
 
jobcik! čaļi vai tad tiešām dzīve tik sūdīga? pasmaidam!! izskatās, ka dažiem niez mēle un nagi kādus provocēt tai skaitā ar mūžīgi smieklīgo piebildi par to, ka kāds sadošot, ja te atklās ūber slepenās vietas... jau minēju, ka nedz man nedz vienai daļai man pazīstamo pilnībā nav žēl, ka velc... doma bija cita...

p.s. Akmens viesi - trenējies trenējies mačiem :)
19.oktobris 2012, 12:38 | links
 
Duglas visas jau nebūs tikai līdz cūkkūtij ha-ha...
19.oktobris 2012, 11:41 | links
 
raihs, vosp, vot jums abiem pilnīga taisnība. Es bērnībā maz tiku copēt, tapēc vot tāds izaugu kompleksains ziemeļbriedis.

tik viens man nesaprotams, es tak textu savu pēdējo kutim rakstīju, ja jūs personīgi tas neskar nekādi , par ko tad te satraukāties ? Jeb tomēr ...? Ja nu tā tad neķeriet kreņķi, jums noteikti ir par kārtu labāki pričindāļi nekā man, lielākas bumbas un sacīkstē jūs mani saliktu ka gerasims mumu.

bet vēl ārpus tā jābeidz klabināt, jābrauc uz kutis vietām cūkukūts būvēt, tad viš tur vairāk nerādīsies un visas zivis manas
19.oktobris 2012, 11:37 | links
 
V.S.O.P..
Man šķiet, ka tu pats esi viens liels, "pārgudrs" virtuālais d.....! Pēdējā laikā tu to vien dari kā māci un brauc visrsū citiem. Tu parādies tikai tur, kur briest kašķis!:) Nekā sakarīga no tevis nēsu forumā redzējis!!!

Emils77, 19.oktobris 2012, 08:34


Būs jāmācas no taviem sakarīgajiem tekstiem :) Varbūt palasi forumu vairāk kā vienu mēnesi, vai gadu... Vai neesi iedomājies, ka es tikai pasaku savu viedokli? Bet tu to uztver pārāk personīgi un sāc analizēt nevis viedokli, bet mani? Un tas neattiecas tikai uz tevi, tādi šeit ir daudzi. Kad viedoklis nepieņemams, tad notiek personāža "apspriešana".

Akmens_viesi - gan jau, ka tev taisnība... vakar tiešam bija garlaicīgi, īpaši pēc domas, ka šodien... nu tu jau zini...
Bet teiciens - Labie darbi nepaliks nesodīti - ir spēkā praktiski vienmēr un uz visām situācijām :(
Cilvēkiem patīk mācīties no savām ķlūdām.
19.oktobris 2012, 09:42 | links
 
Emil. esmu redzējis, kā VSOP copē un ko viņš no copes saprot... - protams, kadrs ir drusku lecīgs, bet pa lielām bumbām viņam ir vienkārši gar-lai-cī-gi... :)
19.oktobris 2012, 09:10 | links
 
V.S.O.P..
Man šķiet, ka tu pats esi viens liels, "pārgudrs" virtuālais d.....! Pēdējā laikā tu to vien dari kā māci un brauc visrsū citiem. Tu parādies tikai tur, kur briest kašķis!:) Nekā sakarīga no tevis nēsu forumā redzējis!!!
19.oktobris 2012, 08:34 | links
 
V.S.O.P sorry, es zinu,ka tu esi kārtīgs vecis, bet nu biš jau savā episkajā pārgudrībā varēji piebremzēt...


+ Kuri tad būs tie rūķīši kas ziņos par līmeņiem, straumēm utt? Kāds jau uzraksta arī. Mani ieskaitot. Forums ir tirgus, te ir tirgus likumi. Ja kautko no tā visa var sev derīgu "starp rindām" izlobīt, tad labi, ja nē, tad kā jau pats teici - zvans draugam nostrādā vienmēr.
19.oktobris 2012, 00:34 | links
 
labsrīts, kutis, tu tak zini ka jaunākais labais tonis ir neko nerakstīt par copi bet lielīties ar savu lielo laivu , kruto motoru, spico kātu, apzeltīto spoli ... vēl vari uzskaitīt vobleru komplektu, jo garāki un sarežģītāki nosaukumi taviem vobleriem jo saturīgāka diskusija. Vēl vari apspriest copes šmotkas, tikai ja tev tērps ir zem 100 ls labāk paklusē.
Duglas, 18.oktobris 2012, 08:10


Kā KULAKS zem acs!!

otinjsh, 18.oktobris 2012, 08:50


No malas izskatās, ka tāds pats kā citus dēvē...
Lai tev labi zivis ķerās un garšigi gabali rakstās :)
18.oktobris 2012, 21:27 | links
 
Nekas vīri, driz Peipja tēmas tiks cilātas , o kur būs ko redzēt, no sākuma par licencēm pussezonu pērsies, un tad mazs bariņš paliks- kurš spraudīs mutē ar karoti, bet pārējie vēl pļūtīs ka ar spamu bārstās!!! Nu redzēs kādi jaunumi būs šogad:)))
P.S. Rīt iebraukšu pavingrināt roku!!!

Man personīgi- ja kāds ar ne pa copi raksta, jeb bārstās ar jēlībām par vecenēm un cepmu piedzīvojumiem- ir reizes, ka tās uzlabo omu vairāk nekā tās sausās izmēru atskaites!!!

Visiem ne asakas!
18.oktobris 2012, 21:04 | links
 
Labi pateici, Otiņ, pilnībā Tev piekrītu!
18.oktobris 2012, 21:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager