Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Vakar Dugavā straume uz otru pusi un rezultāts visumā prognozējams. Protams pāris pannām un zivju zupai salasīju, bet tie tak nav tie KG, kas pagājušās brīvdienās. Šoreiz vairāk nodarbojos ar amnestiju, tik daudz "lielo" sen nebiju savilcis. :D Un arī lejas galā parādījušies jauni tīkli-murdi, kas protams apbēdina, bet tak legālie. Lai dzīvo zinātne!!! :(
8.oktobris 2012, 10:07 | links
 
šodien "savā" Daugavā pie kokneses normālajā pūtienā noslēpos līcīti un biš ieskaldīju dažus āsukus un kādu zandartu. pa ceļam uz Džigvelci ar viens paņēma. Pūtiens tāds, ka knapi mājās tiku, labais! Aber viens trakais pie tornīšiem kvokoja. un tā visu dienu. Skaņa nāca tieši pa vējam, pat no mājas varēja dzirdēt. Laikam lielo Oktobrēnu gaidīja. šītādā jūrā vēl kvokot, nu ij labais! :D
7.oktobris 2012, 20:30 | links
 
Līdz turienei zivis netiek.
7.oktobris 2012, 19:06 | links
 
Huisnim par tiem murdiem cinities ar to ir ts pats kas izsmelt daugavu
Kads ir bijis spinot zem hesa tur kautkas notiek vai tikai vizulu rausana?
7.oktobris 2012, 18:32 | links
 
Tas saucas lašiem būt. Jo tuvāk lielais lašu nāciens, jo vairāk zvejas rīku parādās Daugavā.
7.oktobris 2012, 17:41 | links
 
...tie murdi tak zinātnes mērkiem tur iebazti!!;))
7.oktobris 2012, 16:32 | links
 
Usis
Tai organizācijai ar makšķerēšanu nav nekā kopīga.Tik vien kā tikai skanīgais nosaukums un peļņas kāre.
:)
7.oktobris 2012, 16:22 | links
 
vai tik nebija kāda organizacija ar 1 gada pieredzi,kas teicās mieru, kārtību , taisnību virs zemes iedibināt, termiņi jau nespiež, vēlēšanas ar ne
7.oktobris 2012, 15:49 | links
 
šodien,pēc ilgāka pārtraukuma biju ieskrējis daugavā. Nu vienkārši piebesīja lavierēt starp murdu karodziņiem. Pie krustojuma ar sauso daugavu vispār sabāzti četri murdi. No dolessalas skatoties uz centra pusi izskatās, ka zivis līdz turienei nemaz nevar tikt.No salu tilta līdz dolei kopā stāv kādi 12-14 gabali. Vai tad tas nav biku pa daudz, priekš tik maza akvatorija un vai vispār kāds to kontrolē? Nupat jau izskatās, ka džeki tik krāmē iekšā, tik cik ienāk prātā.
7.oktobris 2012, 15:43 | links
 
Anapurki,tas Daugavas posms nav slikts,bet pēdējā laikā pagalam pieklusis,vismaz pēc maniem copes rezultātiem, un arī konkurentus gandrīz nemana,jo ganos tur diezgan bieži.Pavasara pusē un vasaras sākumā zandarts bija un samērā patīkama izmēra,pēc tam kaut kā pazuda.Par vēdzelēm nepateikšu, to zivi neprotu ķert un neķeru,bet zinu ka vīri brauc un šad tad arī kaut ko noķer.Tā ka mēģināt var un vajag, a ja nu nospīd..;).Un daudz ir atkarīgs arī no hesa,ja sāk bezjēgā raustīt ūdens līmeni, kā tas pēdējā laikā notiek, zivij tas īpaši netīk.Ā, un svinus vajag rezervē jo akmeņu un dolomīta plākšņu tur ir diezgan.
6.oktobris 2012, 19:09 | links
 
laabs
6.oktobris 2012, 18:40 | links
 
Cmuki aprakstiiji, uzreiz atminjas atausa par liidziigaam ainaam;)
6.oktobris 2012, 16:21 | links
 
Vadoties pēc vakardienas redzētā un tā ka pa mūsu ar arturo robiem nav nekādas infas nolēmu no rīta ieslīdēt Daugavā pa kluso bez motora .Liels bija pārsteigums kad ieraudziju tik daudz laivu ,pirmajam atdevu laburītu un paprasīju kā ķeras uz ko man atbildēja [čavo nada],teicu ka nečavo.Arī nākošie divi atbildēja stipri līdzīgi un nolēmu pameklēt kādu jaunu un klusāku vietiņu.Tākā biju bez motora tālu aizbraukt nevarēju ,noenkurojos netālu no robežsargiem kluss un mierīgs.Ehalots rāda smuku kantīti un zivis arī ,pirmais metiens un zaceps ,žēl tvistera tādus šeit dabūt nevar jāsūta no štatiem un krājumā palikuši gaužām maz ,diez vai līdz sezonas beigām pietiks atliek pacelt enkuru un mēģināt atkabināt.Iemests nebija tālu kādi 30 metri ,piebraucu klāt un mēģināju aiz auklas uzmanīgi pavilkt ,itkā izkustējās ,sāku lēnām celt augšā bet tad notika negaidītais mans zaceps sāka iet prom .Nu bija skaidrs ka zaceps nemaz nav zaceps ,atlaidu no rokas auklu un pārgāju uz spini.Bija skaidrs ka cīņa būs ilga ,kas apakšā nav zināms bet augšā pretī bija ultralight spinis ar 7gr testu zauber 2000 spolīte uz kuras 125m nanofils ar 8lb testu un mana pacietība.Mūsu cīniņš ilga vairāk kā pusotru stundu,pa to laiku bija piebraukušas divas laivas un apprasījās čo riba ,saku ņe zacep a šis man togda otrivai tut armatura podņizom ,es saku žalko bļesna iz zolota ,a viņš togda prodolžai možet udassa.Pēc pusotras stundas mēs ieskatījamies viens otra acīs .Manas acis bija plati ieplestas ieraugot tā jaunekļa mazās nogurušas ačeles un garās ūsas ,es paņēmu ar roku aiz auklas lai spinim nebūtu vairāk jāmocās jo tāpat jau godam bija pastrādājis,jauneklis piemiedza aci kā atsveicinoties un ar visu tvisteri pazuda dzelmē.Rokas trīcēja vēl stundu ,apmierināti bijām abi ļoti smuks neizšķirts .
6.oktobris 2012, 15:37 | links
 
varbut kads padalisies ar info,cik zivigs posms ir apmeram 2km no plavinu hesa uz leju?un ka taja posma ar zandartiem,vedzelem?ir doma pasedet ar grunteneem,jo bail ka paraus vala hesu laivu aiznesis lidz skriveriem!
6.oktobris 2012, 12:00 | links
 
Lai zeniem iedot lielaku brivibu brivdienas un netraucet sviest bumbas ar akiem,dodos dzerkot uz Liepajas ezeru,meklet jaunas tochkas.Pec atgriesanas nostucisu.
5.oktobris 2012, 23:55 | links
 
biju nokāpis pie Loču kanāla Daugavā nevienas laivas vai patiešām visi vadījušies pēc arturo vakardienas atskaites ????
5.oktobris 2012, 10:43 | links
 
Par Baltezeru...Lielajā padomju laikos pēdējos gados nedrīkstēja uz salām izkāpt,jo iepriekš atpūtnieki tās izcirta malkai un piemēsloja,tāpēc arī uztaisīja par liegumiem,a tagad...!Tajā līcī,kur smiltiņa uzbērta bija balota no balotām un līcis bija zāļains,bet tagad ,,izkultivēts",lai acij tīkams skats.Kādreiz uz to salu alņi peldēja ietusēt,bet tagad viņi netiek pat padzerties pie krasta!Līnīgs un citām zivīm tīkams bija līcis,kaut arī ziemā Upesciema zvejnieki veica nozveju un ezers bija vienos tīklos...!:)
4.oktobris 2012, 21:10 | links
 
sniper
A kas man sodu samaksāšu...elektrību arī. Galvenais lai visādi banāni nelien ar sviem volframa džigiem,stellām,100 Zs motoriem-vēl sistēmu kas izsit elektroniku vajadzētu ieviest:-).
Tauvas joslu jau arī nedrīkst apbūvēt un ceļus uz salām būvēt(baltezers)....kaut kā nestrādā
4.oktobris 2012, 20:25 | links
 
arturo
Man šovasar arī tāds loms trāpijās, pie kam vienā dienā divi gabali. Tā laikam bija ūdens dieva sodība. Bet es sevi mierinu ar domu, ka izdariju labu darbu un vēl kādam izņemot sevi, devu iespēju ietaupīt uz nenorautiem vobleriem :))
4.oktobris 2012, 20:14 | links
 
labs darbiņš arturo malacis ,man prieks par tevi
4.oktobris 2012, 20:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager