Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Vai tad ir mazums tādu kam ir personīgās tauvu joslas gar sabiedriskām ūdenskrātuvēm ,kāpēc lai nebūtu savs ūdens pleķītis...
4.oktobris 2012, 20:10 | links
 
Sodien biju ieskrejis drusku paraustit jigu un ieraustiju pirmo lielako lomu soruden,vec smirdigs baigi gars braku tikls.Nopi-s gandriz stundu,bet bij ara sanaca pilns kugis.Vieta krani ''tochka'' tira,pliiiz.
4.oktobris 2012, 20:07 | links
 
Jeeska!Var sanākt šaize...!Ja pieslēgsi strāvu žogam un kāds tai pieskaroties dabūs pa nagiem vai vēl sūdīgāk būsi vainīgs!Elektriskais sargs var būt aiz žoga,tobiš iekš teritorijas!!!Kaut kad runājoties ar juristiem uzdevu tādu jautājumu un izrādās,ka tā!:)))
4.oktobris 2012, 19:50 | links
 
Un tīklam strāva jāpievelk
4.oktobris 2012, 19:40 | links
 
Ka tikai drīzumā nav jāsāk domāt par to, ka ir jāprivatizē kāds konkrēts ūdens tilpnes kvadrātmetrs, jāapvelk tam apkārt tīkls, jāsaskaita tur iekšā zivis un no visām pusēm jāustāda peldošie šlagbaumi ar sargu būdiņām :))
4.oktobris 2012, 19:25 | links
 
Duglas, slāni vesels kā redzi es pārmetos uz jūru tur mani saganīt būs grūtāk un tur bez slepeniem ieročiem slānīšana nesanāk to vakar pierādija mans kolēģis kurš pa ceļam to nopirka nekad nebiju domājis ka tas palīdz ķert butes rezultāts viens pret pieci.
4.oktobris 2012, 17:19 | links
 
kutis, osečka tev sanāca, izpļāpājies. Tagad es zinu ka tur kur tu ķer ir Talink līnija. Značit posmā Rīgas osta - Stokholma tie asari ir. Tur vairak vari nebraukt, es no rīta aizskriešu un visus izslānīšu. Vārdu sakot ja kāds redz šai posmā mazu , briļainu studentu asarus slānam lūdzu pa metienam nebraukt, citādi lamāšos leitiski
4.oktobris 2012, 17:07 | links
 
Duglas ,man jau nav žēl bet kā teica arturo kad garām brauca Tallink uzsita tādu vilni ka gps pārlidoja pār bortu un tagad asari nosaka kordinātes kur biežāk krīt enkuri uz galvas jaunu vēl neesmu iegādājies tākā sory.
4.oktobris 2012, 13:31 | links
 
daddy_j
:)) Armijas laikā biju apguvis daudzās valodās lamāties un pat veseliem teikumiem, taču gadi dara savu un tās frāzes kuras aizķērušās atmiņā, šodien vairs nestrādā :)) Jāmācās leišu valoda noteikti, jo ar šiem brāļiem izskatās būs kopīga valoda jāmeklē. Savairojušies kā tarakāni.
4.oktobris 2012, 11:50 | links
 
Solīju ka šodien ielikšu info par copi laigan tā nav par Daugavu jo vakar virs Rīgas bija novilkusies migla un šeit forumā arī tāpēc muku prom cik tālu var kamēr atdūros jūras krastā,bet tākā mēs lasām visu kas forumā tad šoreiz pa butēm.Lai velreiz nenorautos no jūras copmaņiem par atklātām slepenām vietām tad droš paliek drošs labāk šajā lapā.Un tā visu pēc kārtas,kā jau teicu Rīgu bija pārklājusi migla ieejot iekš meteo.lv sapratu ka saulīte spīdēs tikai pie jūras ,ātri meklēju kompanjonus lai nebūtu jāizliek viss budžets par zupu kura jaunībā maksāja sešas kapeikas litrā -hm cik tas varētu sanākt latos pēc kursa maiņas cik nulles aiz kommata būtu nu bet labi lai paliek ,divus atradu trešo ne vienalga lētāk un tā 11.00 startējām.Puss ceļu migla bet ārā gaišs un nav nekāda vaina ,jo dziļak Kurzemē jo skaidrāks pie jūras vispār spīd saule pavēros uz jūru viļņa tikpat kā nav -slikta zīme-cerība ka būs copmaņi arī izgaisa kā migla pa labi viens kādu kilometru no mums pa kreisi divi divreiz tālākā distancē nu skaidrs nekas te nenotiek,bet ja tādu gaisa gabalu ir nobraukts jāprovē.sastelēju pīcku uz viena āķa garnele uz otra reņģe un šāvu iekšā ,kamēr ņēmos ar otru pīcku čoms kliedz iebāz dziļāk rori tev pīcka apgāzās aizeju paceļu a tur galā kautkas raustās kā izrādijās uz abiem āķiem pa butei .Vietu kur ķērām varu aprakstīt precīzi aiz muguras smiltīs bija iedzīti divi mieti jūrā pretī seši kuģi četri lieli divi mazāki pa labi piecas kaijas pa kreisi roņa galva un vēl gar jūras malu pie mums ar pikapu piebrauca inspektors rārbaudīja papīrus un cik torpēdaprātu ir notēmēts uz jūru.Zaļie droši vien viņu noknābatu ka brauc gar jūru bet kā lai viņš pārbauda tos retos dīkdieņus krastā .Par lomu ne vārda ēdīšu trīs dienas laiks fantastisks īsta atvasara un labi ka visi šūmējāties pa Daugavu nebija kas aprubī....
4.oktobris 2012, 09:52 | links
 
emils77.Paldies par sapratni.tauta prasa atskaiti ka tallinks ienaca daugava ar nokavesanu vai bez tas,ka pilots kadu apslakstija un viss beidzot kam kaija uzdirsa.
4.oktobris 2012, 09:48 | links
 
Arturo..
Jābūt pilnīgai kosperācijai, kā īstam makšķerniekam pienākās, savādāk nedod dievs, kāds uzzinās kaut aptuveni, kur vakar tev labi ķērās un uz ko un aizskries un izķers tur visas zivis pārdošanai!! Tad tevi gudrie pamācītāji nories ka maz neliksies!!!
4.oktobris 2012, 09:31 | links
 
Priekskam vajadzigs forums.piedavaju nobendejam so copeslietas.lv,un bus miers.Neviens neko nezina,pats galvenais nevares uzzinat,nez tie lietuviesi ne tie krievi ar savu armiju ne ari tas latvju balelins,pilnigaka konsperacija.Man tada sajuta ka visi ir dzimusi ar makskeri rokas un ir aizmirsusi savus pirmos solus. Palidzet jaunajam makskerniekam dalities pieredze un protams copes kulturai.Par jigu metesanu vienam uz otru,velcetajs pret gruntetaju si stumdisana bus vienmer pie publiskam vietam un ta ir cita tema.Skiet ka te vajadzetu spriest ir cope vai nav,minusi un plusi.Preteja gadijuma es velti tereju laika pogu spiesanai.
4.oktobris 2012, 09:20 | links
 
Vakar asari ķērās teicami! Vieta..Daugava, kaut kur starp Aizkraukli un jūras līci! Cope intensīva.
4.oktobris 2012, 08:59 | links
 
veliks - tātad pa ziemu jāiemācās lamāties lietuviski, jāpalūdz pazīstamam leitim, lai atsūta tādus sulīgākus izteicienus...vai arī ziemā, salakas ķerot, jāuzsēžas kādam leitim uz astes un jāiegaumē, ko viņš teiks :DDD
4.oktobris 2012, 08:56 | links
 
Labas rītas visiem, skatos Daugavas topix pacēlies augstāk ka Saskaņas reitings. Tad es ar te ieķēzīšu.

Var piekrist gan vosp, sienaazis gan citiem kas iesaka uzmanīties ar konkrētu vietu publiskošanu. Pats savlaik ar sirdi gribēju palidzēt jaunajiem censoņām ar precīzām vietam un nu tur vairs var nebraukt. Sienaazis jau mani par to lamāja . Bet šai gadījumā ar kutis nepiekrītu - loču kanāls ir pietiekoši liels un arī Daugava pie rīgas un akvatorija ir pietiekoši liela un zināma lai pasakot "copēju pie locu kanāla" atklātu baigo noslēpumu. Šīs vietas pie Rīgas, tpat kā sēkļus ķīšezerā , juglā , tiltus un sēkļus lielupē kur parasti ķeras (ja ķeras) zina praktiski visi Rīgas copmaņi. Tā nu gan nav informācija kuru baigi jāslēpj. Kutis tak nepateica kurā līcī loču kanālā šis ņēmās. Bet par to sesdienu - bari tagad ir visur jo regulārie copmaņi zina ka septembra otrā pusē zivs sanāk šais rajonos (piem. daugavas akvatorijs) un pagišā sesdiena bija ta kas pēc zvaigznēm , mēnes fāzēm un vinkēršas loģikas vajadfzēja būt copei. Tapēc visi saskrēja. Pie tam tur ir bolderājas guļamrajons pie paša kanāla, kur dzīvo plašas krievu proletariāta masas. Un ar ko nodarbojas krievu proletārijs po vihodnim...? Ja kas tauta šais brīvdienās bija arī citās popularās vietās. Un ne tapēc ka kutis ielika info. Lielākā daļa tur ir krieviski runājošie , kas vispār tadu CL nezina.

Savukārt protams piemēram stāstīt kur tieši ir asaru bedre lielupē kalnciema rajonā nevajag. Un to arī neviens nedara. Bet vispār neko nerakstīt , par copi vai tikai lielīties ar savu spico laivu, kruto motoru, dārgo spoli un kātu - man šķiet tad nafig tas forums vajadzīgs. A tā es izlasu ka kutim Daugavā pie rīgas ķeras , man neķeras un es varu tad domāt kur ir vaina manā copē.

Un vēl - personīgi es vietas meklēju pēc kartes internetā. Piemēram to pašū loču kanālu savulai atradu pētījot ķipa google mapsu. Aplūkojot internetā tur pēc loģikas vajadzēja būt zivīm, tad skatos kur var piebraukt, kur laivu laist iekšā utt. Un neviss pēc atskaitēm internetā.

Piekusu klabināt, jābrauc copēt. Kutis, atgādini lūdzu tās gps koordinātes kur tev tas asars ķērās...
4.oktobris 2012, 08:51 | links
 
Modzha
:) Grūti būtu nepiekrist :) Un domāju, ka lielākā daļa tieši tā arī dara, tikai kauns par to atdzīties.
Es savas copes gaitas uz samiem ar kvoku tieši tā arī sāku, jo nebija ne poņas, kā to pareizi darīt, ne eholota, tik vien kā vēlēšanās un cieša apņemšanās to ārodu apgūt. Sākumā iepeldēju Daugavā ar pūsli un skatijos pa kurām vietām citi braukā un kad tur bija tukš, tad braucu izmēģināt savu laimi. Pirmajā gadā man bija Navigators 3, otrajā gadā jau aizlienēju eholotu un pats sāku meklēt sev vietas, vēl pāris gadus izaugu līdz Outland 360 +benzīna motors un nu varu justies samērā brīvāk. Brauc kur gribi un meklē jaunas un jaunas vietas, Daugava liela un zivju pietiek, ja vien tām ir ņemamās dienas. Bet manuprāt šeit paceļot šo tēmu, kur lien viens otram virsū, vairāk bija domāts par tiem, kuri sēž no krasta un kuriem nav tādu iespēju pārcelties, ja kāds ,,gudrinieks,, nostājs tieši pretīm un sāk mētāt savas gumijas vai vizuļus tieši tur kur tev samestas gruntenes.
Līdzīgs naids ir arī pret velcētājiem, tiem kuri sēž no krasta. Bet tā jau ir cita tēma.
Esmu to daudzkārt izbaudijis uz savas ādas, tāpēc ar info par veiksmīgu copes vietu es būšu diezgan skops turpmāk, tik vien pastāstīšu, kurā baseinā, ja runa būs par Daugavu. Un spriežot pēc pēdējo nedēļu pieredzes, nākošais gads būs ļoti bagāts ar Leišu copmaņiem, kuriem mūsu copes nerakstītie likumi ir pilnīgi nepieņemami. Nedod dievs jums tādas copes dienas, kā man te nācās pāris nedēļas atpakaļ piedzīvot. Nevienam to nenovēlu. Pilnīgi izčakarēts laiks, copes prieks un līdzekļi lai aizbrauktu un atpūstos.
4.oktobris 2012, 02:48 | links
 
Nupat atbraucu no butēm iegāju forumā un skatos jūs zēni te esiet vairāk rāvušies kā es pa jūras krastu ,labāk būtu braukuši ķert to but laigan katrs kaifo pa savam.Varu pateikt Baltijas jūrā zivju nav spriežot pēc mana loma bet ka pazavēros kā mans kolēģis velk dupletus pa puskilo tad žoklis atkārās un sapratu ka šajā jomā esmu profāns tākā būs vien jāatgriežas atpakaļ Daugavā ja nesāks mani medīt ar sūdainu mietu ...atvainojiet par izteicienu.
4.oktobris 2012, 01:26 | links
 
Aiz ziņkāres: VSOP - tu pats to vietu šogad atklāji vai tomēr pēc "norādēm" ? Drīkst arī neatbildēt.
4.oktobris 2012, 00:34 | links
 
Sveiki kungi.Nebiju seit no rita un oh-el,kada seit dirsana.ES sapratu ka neviens sodien no jums copet nav bijis iznemot ''kuti''.
4.oktobris 2012, 00:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager