Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
> Emils77
Nezinu vai Tev ir taisnība, jo kaut kas ir jāupurē tautas labā. Citādi MN skatīsimies kā Normunds Zundas kanālā māca iemetiena tehniku utt, arī benzīns ietaupītos. Ja katrs no raidijuma mācītos un to censtos realizēt savā tuvākajā ūdenstilpnē nebūtu nevienam kreņķis, bet kā parasti, vislabāk ķerās pretējā krastā :)
3.oktobris 2012, 23:28 | links
 
Andris ABC,nesāpini :(((,visu ieteku piekakāja :(. Neta toč nebija,bet par velti ar citiem puišeļiem tos 22km ar autobusu jau nekratījāmies :DDD
3.oktobris 2012, 23:14 | links
 
feins forums par copi!! Tik daudz neapmierinātu puišu! Tik daudz gudru domu un ieteikumu! prieks lasīt! Ar jums cienītie gurinieki, mājās nevies nerunā un neuzklausa, ka šeit cenšaties izpausties ar savām gudrībām??? Nāk prātā viens copes raidījums tv, kur viens no šīs diskusijas varoņiem un gudriniekiem visiem atrādīja vienu labu brekshu copes vietu Lielupē. Pēc tam tur bija dzīvā rinda uz vietu pie ūdens! Protams, koordinātes netika nosauktas, bet panorāma ātri vien nodeva dislokācijas vietu un nepagāja ne pārs dienas, kad tur satiksme bija intenensīvaka kā uz Brīvības ielas piekdienas pēcpusdienā!!
3.oktobris 2012, 23:03 | links
 
Aleluja-moderators is risen! Atzīšos,man jau bik garlaicīgi bez tevis sāka palikt:)
3.oktobris 2012, 21:40 | links
 
Skatos, šodien ōpapiem vārds tiek dots:)

Zaļais, tev vēl piens aiz ausīm, bet jau lec deviņdirsu augstumā, tā kā, ir kā Kutis saka. Kaut vai viens piemērs: ,- Kad es vēl strādāju bēdīgi slavenajā kombinātā zive.lv, tas bija kaut kur ap 2005 vai pat agrāk, tad lūk, tur bija viens talantīgs lietotājs zem nikneima „piickotaajs”, kurš regulāri pēc katras kvokošanas Daugavā, demonstratīvi sniedza atskaites jaunajiem censoņiem. Ar to šai nodarbei, varēja teikt, tika pielikts vai uzlikts punkts. Eļļu visam pasākumam vēl pielēja pozēšana CL. Jocīgi, ka tagad viņš ir nesaprašanā

:)
3.oktobris 2012, 21:31 | links
 
Dzīvoju 100m attālumā no Daugavas(bik zem sausās)-laivu varētu uz muguras aizstiept. Bet palasot pēdējās trīs lapas,nu ziniet-nēēē,man to nevajag:)
3.oktobris 2012, 21:26 | links
 
man patīk viedokļu daudzums un tā proporcionalitāte ievietotajām bildēm, atskaitēm un citai foruma informācijai :)

Ir vēl viena priecīga ziņa, vēl pāris gadiņi mums ostā palikuši padraudzēties, sērītes drīz vairs nebūs, tik grāvītis uz metriem 16....+

Tie ar tiem lielajiem motoriem jau kaut kā iztiks, ko darīs tie no sarkandaugavas laivu būdām, kur dripelēs... ja vēl "sūdu bedri" noraks ? Kur tad cemmerēs?
3.oktobris 2012, 20:39 | links
 
man patīk daddy_j versija par tiem lielajiem motoriem :))))
3.oktobris 2012, 18:41 | links
 
Pilnībā priekrītu Andrim
3.oktobris 2012, 16:21 | links
 
Vajag izdot likumu, ka 1 ha ūdens placī drīkst atrasties tikai 10 Rīgas copmaņi. Jo lielā maksķernieku varza un visas nelaimes nāk no Rīgas:))))
Bija kādreiz tāda Dīvajas upītes ieteka Daugavā pie Skrīveriem. Bija tāpēc, ka pēc neatkarības pasludināšanas sakārtots dambis, pārbūvēts tilts un tur vairs neviens kustonītis nedzīvo. Un ja tur vairs neviens nedzīvo, saukt to par upi kaut kā dīvaini būtu. Tais tālajos, sensenajos laikos, kad procesi Dīvajā notikās ierastajā, dabas noteiktajā gaitā, kad internets vēl skaitījās eksotika, pavasaros Dīvajas upītē mēdza nārstot raudas. Un nevis vienkārši raudas, bet raudu tūkstoši. Un kad pienāca nārsta dienas, kur gadījās, kur ne Dīvajas krasti kļuva biezi apdzīvoti. Tik pat biezs, kā Kuldīgā mūsdienās pavasaros vimbu gājiena laikā. Nē, protams starp copmaņiem bija arī pa kādam vietējam, bet nepārspīlēšu, ja teikšu, ka 95% veidoja viesmakšķernieki no galvaspilsetas. Tā ka, manuprāt, internets salīdzinājumā ar draugs draugam ir vistīrākās bērnu spēles. Ir jābūt nedaudz apdāvinātam, lai informāciju par to kur ķeras meklētu internetā. Copmaņu vidū pat gaiss ir piesātināts ar informāciju par lomiem un vietām, copmanis Rīgā nav vientuļa sala...
3.oktobris 2012, 15:25 | links
 
jā Daugavā copesvietas vairs nav, centrā laivu bars , pa klusiem līcīšiem aizdomīgi vientuļnieki ar sāpošām pakaļām:)
3.oktobris 2012, 14:59 | links
 
...un pie tā paša nost ar tiem lielajiem motoriem :DD - es ar maziņo piečunčināšu un izčakarēšu copi 2- nu max 3.5 vietās...

bet cien. zaraza vai vsop ar saviem 100+ lopiem - piebrauc, apmētā un mauc tālāk, un pa vienu dienu var izčakarēt visus - no sausās daugavas līdz slapjajām pļavām un no kalnciema līdz alderiem :DD
3.oktobris 2012, 14:50 | links
 
esteem )))
labs koments, īpaši pēdējais
3.oktobris 2012, 14:44 | links
 
Re kur jau parādās šie īpašie cilvēki ar īpašajām vēlmēm, kā piemēram, usis, kas ielīdīs Tev d**** un vēl prasīs vai es Tev netraucēju, vai piebrauks ar laivu otram klāt un mētās turpat kur Tu.

Nost ar šīm nekauņām.
3.oktobris 2012, 14:30 | links
 
kas tur ko cepties, tu taču brauc izbaudīt makšķerēšanu kā procesu, nu labi , kaimiņi 5 un meitiņa peciņa, dalīts prieks ir dubultprieks:)
kaķis gan briesmīgi, tur piekrītu
3.oktobris 2012, 14:23 | links
 
Jo uzskatu, tas pats ir ar laivu, ja Tu atbrauc kādā vietā makšķerēt pirmais, tad lūdzu nelien viņam klāt un atļauj maksķerēt.

Cieni citus un Tevi arī cienīs, bet citi to laikam nesaprot.
3.oktobris 2012, 14:19 | links
 
Jā, es arī esmu saskāries ar situācijām, kad Tu atbrauc pacopēt (no krasta), gribi izbaudīt vientulību, bet tavā vietā piebrauc vēl viena kompānija, Tu saki, ka te ir aizņemts, lai brauc meklēt citas vietas, bet Tev atbild, ka nekas jau draudzīgi pamakšķerēsim. (Šī kompānija bija vīrs, sieva, dēls, meita, meitas draugs un vēl kaķis).

Tas ir vnk stulbums. Vajadzētu kādu atsevišķu sadaļu izveidot, kur ielikt bildes ar šīm nekauņām, kuriem vispār nepastāv nekādas cieņas.
3.oktobris 2012, 14:15 | links
 
A par vietām piekrītu Kraftam un Sazaanam. Rīgā neko nenoslēpsi - ar vai bez foruma palīdzības. Man teiksim daudzi kaimiņi vienmēr zin kas kur un uz ko tagad ķerās, kaut paši netu nelieto un daži pat paši nemakšķerē. Zivju bariem seko makšķernieku bari un Rīgā makšķernieku ir pietiekami. Pārējais ir katra indivīda audzināšana un saprašana cik tuvu var līst.
Un atskaite, ka Daugavā vai Ķīšezerā ķērās tā un tā un uz to un to neko nedos, tiem kas tiešām forumos meklē tāda veida info.
Va uzrakstīt ļoti baudāmu atskaiti arī bez dzejnieka talanta un bez konkrētas vietas izpaušanas.
Ne asakas visiem!
3.oktobris 2012, 14:15 | links
 
parcopi.lv - ir ir manītas.
pie daugavas paviljonā ir pat visādi kūpinātas :)
3.oktobris 2012, 14:02 | links
 
Sviesta zivs

Tādas Daugavā nav manītas :D
3.oktobris 2012, 14:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager