Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Usi , kas ir Sviesta Zivs??

Esmu redzējis kautkādas svieta zivs filejas tirgū,
no okeāna atpeldēja? :)
3.oktobris 2012, 13:49 | links
 
Katram sava taisnība ir, bet patiesība, kā vienmēr kaut kur pa vidu...

No vienas puses piekrītu VSOP, sienaazim utt., ka radīt papildus ažiotāžu reklamējot labus lomus konkrētās vietās nav pārāk prātīgi...

No tras puse piekrītu karftam, ka tik publiskā vietā kā Rīgas centra akvatorija, slēp vai neslēp, tāpat pressings būs vienmēr... Laivu ir tik cik viņu ir (starp citu joprojām MAZĀK nekā bija "treknajos gados") un pressings šajā posmā ir ievērojams... Kantes/bedres visas zināmas un viņu skaits nepalielinās... Bara instinkts arī strādā... Skaisti jau runāt par to ka kaifs ir atrast savu zivi lepnā vientulībā, taču pat profi sportisti nez kāpēc regulāri ganās "kolhozā"... Acīmredzot vairumam meklēšanas/izkošanas kaifs nobāl pret iespēju PAVILKT... Ja godīgi, tad man arī - nez vai atteikšos no reālas vietas kur zivis ir,un braukšu meklēt ko citu, tikai tāpēc, ka kādam jau labpaticies uz kants nostāties... Zemesgrāmatā kanti neviens nav ierakstījis... Tālāk jau katra paša izpratne par ētiku - cik tālu un kurā pusē drīkst stāties... Ētika arī atškiras no vietas un apstāķliem - ziemā šur tur ētisks attālums ir tad , ja piecērtot ar elkoni blakussēdētājam pa degunu neivelk :)
3.oktobris 2012, 13:48 | links
 
kamēr še ņematies ļauži jau pieskaldijuši kules ar sviesta zivīm, esot pat līdz 1,5kg, vienk gruntene, baltie galā, pie TV torņa
3.oktobris 2012, 13:45 | links
 
Marti

Nēsmu ne tai vietā bijis, nedz braukšu. Pat ja tā būtu zelta bedre. Man ir tuvākas kantis uz kurām es nebraucu jo sogad tur zivju nav un kā jau rakstiju: Daugava man nav prioritāte. Kā zinu... Laivas vietējo nav, tātad ari zivju nav... Ja man savajadzēsies Daugavu, man blakus ir sausā kur var normalus lomus dabūt. + Burtniekam kaut kad ir japaveras + vel sādas tādas copes domas... Un šogad Daugava zivs ir tur, nakamgad citur... Patreiz, ka jau te foruma izteicās šo vietu zin ļoti daudzi kuri pat nezina kas ir nets :D
3.oktobris 2012, 13:33 | links
 
ļoti lielu popularitāti šai vietai šajā gadījumā nodrošina tieši sienāzis ar vsop :) pēc šīm diskusijām sāk pat likties, ka īsta zelta bedre :)))
3.oktobris 2012, 13:18 | links
 
veselīga paranoja ir derīga, bet...vai atceraties, kāda brēka sacēlās, kad viens otrs te sāka foreļupes vārdā saukt :DD

tas tika uztverts apmēram tā - nosauci upi un tur uzlikās porča un foreļu nav vairs... :)
3.oktobris 2012, 13:17 | links
 
Smiekligi... V.S.O.P. Daugavā skalda ja nemaldos visu vasaru. Jūs tiešām neiedomājaties ka tauta nepiefiksē vienu laivu +/- vienā vietā. Piefiksē garam braucot, no krasta copējot u.t.t. Parādas vel kada laiva, kas ko noķer un pastāsta par lomu kaimiņam, tad vel un vel... Bet nu domajiet vien ka pie visa vainīgs ir forums...
3.oktobris 2012, 13:15 | links
 
Nevajag sevi mānīt un iedomāties, ka tautas tur ir tāpēc, ka kāds iepostējis copeslietās infu.

Kraft, tas pienes papildus tautu un daudz.....

Atgādini man ziemā šo lietu un es tev nodemonstrēšu, kā caur virtuālo vidi var sapulcināt masas 100 m2, sevišķi, ja runa ir par copi.....
3.oktobris 2012, 13:05 | links
 
Es saprastu, ja te ķilda būtu par kādu super spotu kādā mazā upelītē vai ezerelī. Bet nu kmon. te runa ir par RIGAS CENTRU principā...

Nevajag sevi mānīt un iedomāties, ka tautas tur ir tāpēc, ka kāds iepostējis copeslietās infu.

Par aprubīšanu gan ir riebīgi. To pirmo reizi kad viens pats Lilupē sāku skaldīt ašukus, ātri vien nemanot savācās tauta, ij virsū slīdēja, ij pa metienam nostājās, bez mazākajajiem sirdsapziņas pārmetumiem. A ko? neba jau forumi vainīgi. Bet paši copmaņi. Laivas aug ģemometriskā progresījā :))


To ka tagad tur konkrētā vietā+/- žoriņs notiekas, liekas zin katrs otrais kas kautcik interesējas par copi. ar vai bez foruma palīdzības.. Pat vecais krievu kaimiņs to man teica un neesmu pārliecināts vai viņs pat zin kas ir interneti un forumi :)
Tā ka... :)
3.oktobris 2012, 12:57 | links
 
Daddy.j, vienīgais uz ko lieku akcentu, ir tavs posts

12 : 10

tas ir arī viss.....

Raksta nu kā kurš prot, dzejnieks nav kurš katrs...
3.oktobris 2012, 12:21 | links
 
PS. savulaik lpr.lv un Ribak.lv bija daudz informācijas, šobrīd šie forumi ir tukši, nav vērts tur iet - neviens neko neraksta vairs. Bet makšķernieku mazāk nav palicis...

t.i. aicinājums rakstīt daiļi un aptuveni, tipa Vienā vēsā vasaras vakarā, nevis Daugavā, koordinātes 57.0.. 24.0.. plkst 16:34... :DD
3.oktobris 2012, 12:14 | links
 
jā, par konkrētām vietām piekrītu, to nevajag īpaši teikt - tad tā vieta ir sačakarēta, izķerta vai vismaz piekakāta.
3.oktobris 2012, 12:10 | links
 
Nu, nu vīri. Esam atkal kur esam. Forums, manuprāt, ir vieta kur padalīties ar informāciju par copi, nevis apd...s viens otru!!! Taisnība ir kaut kur pa vidu. Ja precīzi pateiksi kur, uz ko, protams , ka atradīsies gudrinieki, kas tur arī būs. Ja negribi neko teikt, tad nelien forumā un dzīvo mierā ar sevi. Ir jau tas klusai telefons, kas strādā zibenīgāk par forumu.:D
Runājot par Daugavu - jā, tauta nemaņā. Bet paskatieties, kas notiek apkārt, nekur, nekas labi neķeras, bet šeit kaut ko vēl var noķert un vēl tuvu Rīgai. Sāksies rudens cope un tauta paklīdīs.
Kutis,Arturo - neņemiet galvā, es arī ilgi te neko nerakstīju, jo neredzēju jēgu - nav atskaites par copi, bet tikai plika iršana un aplikšana. Bet tās nu manas domas. Un šis jau nav vienīgais forums, kur tiek rakstītas atskites... :D
3.oktobris 2012, 12:08 | links
 
Daddy.j....iespējams ka maldos, bet kā jau minēju, prieks palasīt Otiņa atskaites.

Tu tak arī zini daudzas vietas, vai tāpēc tās reklamē......

Minēt konkrētas vietas līdz precizitātei +/- 100 metru, tas jau būtu otra vietā sievu tam atrast.....

Arī es rakstīju copes atkaites uz ko, kad, kāpēc, analizēju....bet ne reizi neliku precīzas vietas, kur es to darīju, tik cik aptuveno posmu. No tā arī var daudzko izlobīt.....tiesa vairs nerakstu, jo beigās , kā jau beigās.....

Un nejau būtu žēl, bet zinu, ka vieta būs sajāta, ja to pieminēšu......
3.oktobris 2012, 12:06 | links
 
njā, Sienāzi, VSOP dīvaina jums tā filozofija...forums ir informācijas apmaiņai, makšķerēšanas popularizēšanai...tāpat arīī copes raidījumi...citādi jau tam nav jēgas...rakstīt "Noķēru daugavā daudz zivju" ir puiciska pašapmierināšanās, tad labāk nerakstīt neko.

Par mazajiem zandartiņiem maisā, lomu pārdošanu u.c. ir pavisam cits stāsts un jūs to labi zinat - NAV REĀLAS KONTROLES, ne pār to, ko noķer ne pār to ko tirgo, bet tā nu gan nav ne šīs sadaļas, ne arī šī foruma tēma.
3.oktobris 2012, 11:57 | links
 
Kuti, Emīl, tev neviens te neko nemāca, bet iesaka, raksti, liec, priecājies, iespējams sbrāļosies ar lielajām masām......varbūt arī to vēlies

Ja kādam šķiet, ka savas vietas aizstāvu, tad vajag lasīt, nevis tukši pukstēt, es necopēju Daugavā......

Kuti, tev personīgi, ja tiešām esi vectētiņš, tad žēl, ka savos gados tik sāpīgi uztver elementāru informāciju.....

Arī par laivām taisnība, ka bariņš ap tām veidojas bez visiem forumiem, bet....

Ļoti pareizi KG teica, ka masas sāk spiesties uz Rīgas akvatorijiem dēļ nespējas aizbraukt kur tālāk......

Uzpūsties, sākt meklēt kašķi par ieteikumiem, lai paši varētu copēt sev zināmās vietās, aber lūdzu, tik neredzu jēgu tādā atbildē, kautkādu agresiju, neapmierinātību gan redzu, bet nu lai, kā jau teicu, iespējams gribat rīikot grila svētkus ar pusi Rīgas savā pagalmā pēc copes.....
3.oktobris 2012, 11:43 | links
 
Tā jau ir ....katram sava taisnība :) vienam škiet, ka Daugavā viss no krasta redzams, citam škiet, ka forumā noteikti jāpstāsta, kur un kas labāk ķeras... un svarīgi - uz ko :), nu lai pārējiem vieglāk saskaldīt maisu, pēc tam uz tirgu, pa trīnīti /kg... izdevumus atsist, jauniem vobleriem un downrigeriem naudiņu piepelnīt... veči - vai tā ir cope, atpūta, copes jēga...

Kur palika pašam atrast - kur, uz ko, kā un priecāties par izdevušos copi? Pārdomāt neveiksmju cēloņus?

Nebūtu jau nekāda vaina, ja cilvēkī ķertu sev un ēšanai, tomēr dzīve rāda pretējo, viss maisā un pirksti gaisā. Un katrs posts par labu lomu netā ir signāls tiem pierīgas badmirām, kuri metas virsū jebkura izmēra zivju baram un vaļā nelaiž NEKO!

Aizdomājieties mazliet tālāk... par to, cik zivju būs citu gadu, ja tagad mazos zandarteļus izslānīs... visi nav godīgi, pārsvarā ir citādāk.

Copes inventārs ir attīstījies fenomenāli tā pat kā iespējas izpētīt gultni, atrast zivi... mūsu veikstpēja ir pieaugusi pateicoties inventāram, forumiem un komunikācijas ātrumam, tomēr ir vērts padomāt ko ar katru savu darbību mēs nodaram tam, kas paliek pēc mums, par mūsu bērnu mantojumu. Tikai iedziļinieties mazliet un padomājiet... Ne asakas.

PS tiem, kuri joprojām neko nesaprata laikam ari nebūs vērts neko mēģināt iestāstīt, vai ne ;) galveais taču ir pieslānīt maisu, vai ne?
3.oktobris 2012, 11:01 | links
 
lai atsistu visādus neinteliģentus sprukstiņus, kas iedomājas ķer zivis derīgi visā Rīgas teritorijā ieviest LM , ērtāk protams par šo pakalpokumu maksāt elektroniski.
3.oktobris 2012, 10:56 | links
 
Zēni es uz butēm rīt būs infa varēsiet mani knābāt tālāk heijā...
3.oktobris 2012, 10:45 | links
 
Es lasu šo diskusīju un brīnos par Jums... Nu vismaz V.S.O.P. tak bija jasaprot, ka no tās info ko ieliek šeit copmaņu vairak nepaliek. Copmaņu vairāk paliek, jo kādā konkretā vieta ir vairak par vienu laivu... No krasta, ūdens un citam vietam tas ir labi redzams. Ziemā pretī pasažieru ostai, kad skalda zandartu... No kurienes ir daudz cilveku...? Aizdomajaties! Forumā par to nav info.
Es dzīvoju blakus Daugavai un zināju precīzi kur Jūs tur ķerat zivis, pat tad, kad šeit vispar info nebija... Es nēsmu tur bijis un nebūšu, jo man labak patīk ezeri. Un tādi kā es ir ļoti daudz kuri lasa šo forumu. Tādēļ neuzbrūkiet cilvēkam par neko, jo citadi jau nav jēgas forumam, ja viņā nav info.
3.oktobris 2012, 10:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager