Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Vakarvakarā Daugavā uz pludiņu pusplaukstiņnieki daudz, uz gruntenēm pārgāju pēc lielajām...pa nullēm, no 2200-0030, ne asakas
14.jūlijs 2012, 13:05 | links
 
Vakar vakara velcīte - rezultāts apaļa 0. Ne piesitiena!!! Sāku domāt par taktikas maiņu :D.
12.jūlijs 2012, 08:46 | links
 
 
Nespēju saprast kur, kādā dziļumā šobrīd meklēt brekšus. ķeru jau kādus vairākus rītus vietā kur dziļums ir ap 4m daugava - nav stāvas kants, kāds jau piesakās bet vairāk par 3 brekseniem lidz 600g nav bijis. Bet dienas 7 iepriekš ķērās vareni, domāju moš bija žors uznācis tajā dienā?

Kādi novērojumi daugavā kurās vietās parasti šie ņem?
Fīderis, daugava pie Lielvārdes.
11.jūlijs 2012, 14:35 | links
 
Pie Jaunjelgavas ar nekas īpašs nenotiek,ja par brekšiem.Tādi atpakaļ laižamie pusbreksīši vien trāpās nu un arī trekni pliči,bet "ēdamais" breksis no kilo uz augšu pagaidām rets viesis.Lai gan varbūt arī ,ka neprotu noķert :).Tāds stāsts par divām četru stundu garuma vakarcopēm 7.un8. jūlijā.
10.jūlijs 2012, 22:26 | links
 
Sveiciens visiem!
kā copē Daugavā? Kādi rezultāti citiem? Vakar pasēdēju starp Rīgas un ķeguma HES, no 14-18 ar grunteni cerībā uz breksēniem, diemžēl pa nullēm, bet labi pavadīts laiks pie dabas :)
ne asakas visiem!
9.jūlijs 2012, 13:32 | links
 
Šodien aizbraucu izlūkos uz Voleriem (ap 12:00) un smuks skats pavērās. Veči gumijenes jau stiepj krastā ar visiem tīkliem. Skaisti, viss notiek. Man jau izskatījās, ka tas večiem ir regulārs darbs.
8.jūlijs 2012, 13:17 | links
 
coj, nekad nevar zināt līdz nepamēģini. :))
5.jūlijs 2012, 00:50 | links
 
butu man tads talants rakstishanaa kaa otinjam,tad es ar daudzko ierakstiitu :)
5.jūlijs 2012, 00:47 | links
 
protams, tikai noteikumi attiecas uz kuģiem, kas lielāki par 2,5 m.
5.jūlijs 2012, 00:34 | links
 
Es runāju par noteikumiem bet tu par demogoģiju....
Vieniem tā kā ir noteikumi kas jāievēro bet citiem to tā kā nav jeb kā to saprast
5.jūlijs 2012, 00:08 | links
 
Daddy , droši vien ka Tev sava taisnība ir , bet ir arī otrā medaļas puse , piemēram es arī esmu kļuvis par tā saucamo lūriķi , lasu kas atskaitēs sarakstīts , bet pats vairs nerakstu neko , man nav vajadzīgs zināt kur ir kādam vieta , man savu vietu pietiek , vienkārši apnika strīdēties ar visādiem mudakiem , dzīves neveiksminiekiem , kuri neko nespēj paši , ne ko noķert , ne ko citu izdarīt , bet toties prot spaidīt datora pogas un visus apdirst . Priekš kam man katra mudaka dēļ tērēt savu nervus un laiku , labāk nerakstīt neko un nebūs ne ar vienu jāstrīdas . Par cik katru dienu tiekos ar daudziem makšķerniekiem , zinu ka daudzi dara tieši tāpat .
5.jūlijs 2012, 00:08 | links
 
Valdi Zarin, un ko lai saka par "ķeglīšiem", kā sarkastiski dažreiz tiek saukti gājēji? Tāds niroks par gājēju uz ūdeņiem vien ir uzskatāms.

Īsāk sakot, dari ko darīdams apdomā galu.
4.jūlijs 2012, 23:59 | links
 
Es nerunāju par mierinājumu bet gan par bezadbildību diennakts tumšajā laikā atrodoties uz ūdeņiem....pa šoseju tak neviens naktī bez uguņiem nemēģina pārvietoties vai vēl trakāk stāvēt šosejas vidū bet uz ūdens tak visu drīkst ??????
4.jūlijs 2012, 23:54 | links
 
Valdi Zariņ taisnība jau Tev ir, bet tad, kad sanāks pārskriet kādam pāri (nedod Dievs), kam vienkārši gaisma noģībusi un šis godīgi uzreiz kūlies krastā, diezvai apziņa, ka esi ievērojis noteikumus īpaši mierinās.
4.jūlijs 2012, 23:48 | links
 
Tie droši vien bij cittautieši,letiņi ir kautrīgi un neuzbāzīgi...
4.jūlijs 2012, 23:32 | links
 
cojs, diemžēl tā ir :) paskaties pats - tēmā "Kā gāja copē (atskaites)" pa 4 gadi - 14 tūkst atbilžu, bet gandrīz 2 miljoni skatījumu. Ko viņi tur skatās? :)))

aizpagājšgad, kad ar kvoku noķēra rekordnieku, plunkšķinātāji braukāja mēnesi no vietas laivas ar 100m intervālu...sami līdz šai dienai tur nav attapušies :))
4.jūlijs 2012, 22:31 | links
 
daddy-taa jau nu te visi to tik vien gaida lai skrietu uz tam vietam kur kads zivi nokeris.
4.jūlijs 2012, 21:41 | links
 
Ar tiem uguņiem ir problēma... Cenšos vienmēr līdz tumsiņai būt ostā... Šad tad tomēr sanāk braukt pa tumsu un tad vienmēr baida varbūtība pārbraukt kādam "Nirokam" kas iebraucis "s načovkoi" un stipri saguris guļ laivā uz enkura vai vienkārši aizmirsis lukturīti mājās... Normālu reflektora prožektoru vajag, bet kaut kā nav uzlicies :(
4.jūlijs 2012, 21:18 | links
 
daddy,nu beiidz,nevar visu gribēt tikai sev,Daugavā tak zivju gana...(pēc BIOR datiem).
4.jūlijs 2012, 21:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager