Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Lucky: Zoneravskijs ir atvasinājums no vārdiem - Zonders, stiklacis, vampīrēns, kaula ģimis...
2.jūlijs 2012, 10:12 | links
 
Duglas
Kas tā par zivi zoneravskuju ? Ja asaris, tad tā varētu arī būt, citu zivi tā arī nemanīju. 9:30 jau notinos jo tādu sutoņu bez auksta alus nepanesu ! :D
2.jūlijs 2012, 09:38 | links
 
sodien noskatījos ģeduki centrā pie akmens un salu tiltiem bija vesels sters sabraukuši upes vidū ar laivām laikam zoneravskuju ķerstīja pa visu sutoņu.
1.jūlijs 2012, 20:34 | links
 
Vakars pēc darba, velce, atkal 2 līdakas, bet šoreiz jau krietni mazākas, bet atkal divas :D:D:D
29.jūnijs 2012, 08:39 | links
 
Es iznomaju laivu plavinas... kazanka...jo es divas nedelas stradaju un divas ir brivas bet ari ka majas esmu var sarunat... ja interese rakstat...leti...
28.jūnijs 2012, 20:55 | links
 
Atvaļinājums, jēe, Linde - Dzelmes, velce un mētāšana, ducis zemmēra, buč un lai paaugās, bet pārsteidza tīkli oficiālie ar karogiem pie Kaibalas, tjipa ar MK noteikumiem noteiktajā dabas liegumā, kur tīklu likšana ir traktētā kā kriminālnoziegums,,, bet laikam krīzē pēc zivīm izbadējušiem ir savas privilēģijas... bet vispār, cope forša, kaut arī paliku bez loma.
28.jūnijs 2012, 12:19 | links
 
Vispār jau jocīgi, vienu reizi biju iegājis blakus veikalā un tur vispār neko nemācēja pateikt. Kāpēc nevarētu noorganizēt lai benzīntankā tirgo? Tad vispār nebūtu problēmu ne nopirkt ne atdot. Kur ir jaunās telpas un kāds darba laiks? Pie durvīm par šito ziņu ar tak varēja piespraust.
28.jūnijs 2012, 12:02 | links
 
"Kastanis'' nau ciet,bet atrodas citās telpās.
28.jūnijs 2012, 11:56 | links
 
Kastanis ir ciet, man šķiet, ka Ogrē makšķernieku veikalā pie Jaunogres tirgus arī varēja nopirkt.
28.jūnijs 2012, 11:18 | links
 
to Naits - paldies.
28.jūnijs 2012, 11:18 | links
 
Vēl veikalā "Kastanis", ja nemaldos, bet tas tik līdz 18.00 strādā.
28.jūnijs 2012, 10:42 | links
 
Domāju ka nē, bet tās var dabūt kreisajā krastā mājās "Rutki" tur arī kādu gumiju un kātu pat var nopirkt, ja kaut kas salūzt. Māja ir mazliet virs kilometra no HESa Rīgas virzienā pašā ceļa malā.
28.jūnijs 2012, 10:41 | links
 
Labrīt, vai kāds varētu pateikt vai Rīgā ir iespējams nopirkt licenzes priekš Ķeguma HES ?!
28.jūnijs 2012, 09:09 | links
 
Nu jā tagd pas'tījos - līmenis no 16. jūnija kad pēdējo reizi biju Daugavā sacenēs kāpis par visiem 40 cm :0
26.jūnijs 2012, 10:58 | links
 
Daugavā tagad līmenis kā pavasarī, pat vietējais grāvītis pārplūdis un izpleties par 2 metriem, tā ka pie savas vietas netieku klāt, domāju ka neddēļas beigās būs zemāks līmenis, bet ja būs lietus tad h.j viņu zin..
26.jūnijs 2012, 10:54 | links
 
Vakar vakarā biju noskrējis līdz Daugavais stiklaci palūkot. Upē straume trakāka kā pavasarī, laikam visi gaņģi bija parauti vaļā. Rezultāts - 0.
26.jūnijs 2012, 08:50 | links
 
Esmu laivojis no Krāslavas pa Daugavas lokiem,lai gan ne līdz Depilij un tādus dziļumus nenovēroju,kuri tiek pieminēti iepriekš!Viss jau skaisti tur,bet vējš zēģelē ne pa jokam,lai arī no kuras puses pūstu,jo sanāk kā trubā,ieleja.Uz tā rēķina jau arī laikam ar zēģelēm dūra pret straumi uz iekšzemi.Vakaros meženes tur vandījās nepajokam.Vietām trollingošana ne švakāk,kā Lielupē,bet cik novēroju tikai pret straumi.Gabals no Līvāniem līdz Jēkabpilij vispār vietām atgādina Babīti,jo upes vidū meldru puduri un dziļums sausās vasarās līdz ceļiem.Kā tur zēģelēja kādreiz...!
22.jūnijs 2012, 18:21 | links
 
daddy_j droši vien taisnība par posmu krāslava-d-pils, tur neesmu copējis.
22.jūnijs 2012, 17:06 | links
 
blēņas, Daugavas lokos dziļums nav lielāks par 4-5m, ij ta tikai dažās vietās.
21.jūnijs 2012, 10:13 | links
 
geos
tur ir vietas, kur ir arī vairāk par 30, vai ir vairāk par 40, - nezinu, bet pieļauju, ka var būt
21.jūnijs 2012, 10:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager