Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Daugava LV ir 350 km gara...ir vairākas nomas vietas, kazankas vairāk uz augšu, pellas pa vidu, bet lejtecē var nomāt pat kuģīti "misissipi" :DD
14.jūnijs 2012, 09:23 | links
 
Kāds zina laivu nomu Daugavā? Ideāli būtu Kazankas vai lielās Pellas.
13.jūnijs 2012, 21:39 | links
 
Gribētu zināt, kā fīderistiem vai tiem, kas sēžu uz grutenes sokas ar zivīm Tomes rajonā Daugavmalā. Gribēju šajā nedeļas nogalē doties, bet neiznāca.. Vai ir vērts? Pagājušajā gadā atsauksmes bija sliktas..
12.jūnijs 2012, 15:02 | links
 
Pagājušo nedēļ biju un pirku pa 1 Ls
12.jūnijs 2012, 11:22 | links
 
Kāds nevar pateikt cik patreiz maksā tā licenze zem Ķeguma hesa??
12.jūnijs 2012, 11:04 | links
 
Licences tirgo Rutku mājā kreisais krasts no tilta 1,2 km, līdz 23.00 un no paša rīta. Laikam jau var teikt ka cauru diennakti. t 28658293
11.jūnijs 2012, 22:30 | links
 
Līdz cikiem strādā Ķegumā tas veikaliņš kur licences makšķerēšanai pie hesa var nopirkt? Vai tā ir vienīgā vieta kur tirgo?
11.jūnijs 2012, 21:50 | links
 
Tas pats Jelgavā pie dzelceļa tilta. Tur ir tik daudz copmaņu un arī labas zivju vietas, bet.. miskaste ir neiedomājama.. Zinu, ka pašvaldībai ir daudz un dažādu rūpju, bet, zinot, kur tauta pulcējas, varēja jau izveidot vienu lielu miskasti vai ko tādu un salikt zīmes tiem, kas nesaprot. Zinu, ka lielai daļai arī tas nepalīdzēs, bet tomēr, tas parādīs, ka pašvaldībai rūp sava teritorija.

Tāpat apzinos, ka visur jau miskastes nenoliksi, bet.. atliek nedaudz pastaigāt apkārt kājām, lai redzētu, kur tauta visbiezāk apgrozās un kur šādas miskastes būtu nepieciešamas.
11.jūnijs 2012, 14:31 | links
 
Atkritumu daudzuma intensitate ir arī atkarīga no vietas. Es reizēm braucu pie Ķeguma hesa copēt, bet tur viss krasts vienos stiklos, bundžās utt. Pat nevar pateikt vai copmaņi pie vainas vai vietējie, kas uz turieni dodas tusēt. Laikam jau abi varianti.
11.jūnijs 2012, 14:27 | links
 
es tāpat daru! savācu atkritumus savā copes vietā un 95% nav mani! un tur 99% slāvi makšķerē!
11.jūnijs 2012, 14:05 | links
 
nu jaa, ir jau arii letini stulbi.
11.jūnijs 2012, 13:24 | links
 
Tomel , tev nav taisnība , pats redzēju kā no kutera , kurā runā latviski , un kurā ar visu ūdens slēpotāju dragā pāri copmaņu pludiņiem un 5 metri no velcētāju laivām , lido pāri bortam viss , kas ir iztukšots , visi apdzērušies un tik vareni , vienreiz jau Brusis viņiem bļāva , ka nākam reizi uz copi ņemšot bisi līdzi . Tā ka ar to derēšanu uzmanīgi , vari arī zaudēt .
11.jūnijs 2012, 12:32 | links
 
Piekrītu Gintsg, vai tad tiešam atvest pārtiku sev un zivīm var līdz Daugavmalai, bet iepakojumus un tukšās pudeles aiz sevīm savākt ir pa grūtu? Cik reizes pagājušo gad braucu uz gruntenēm un vienkārši pēc copes savācu savus un citu atkritumus iepirkumu maisos un aizvedu uz mājas atkritumiem - man likās, ka tas nav ne grūti, ne neiespējami. Varbūt kāds varēja pacopēt nepiedrazotā vietā.
11.jūnijs 2012, 12:16 | links
 
Gint un varu sadereet ka tie kas met tas pudels ir tie pasi "matj tvaju" utt. ciest nevaru.
11.jūnijs 2012, 11:10 | links
 
varu gan pievienoties V.S.O.P. gan gintsgg. Visi gribam izbaudīt hobiju, bet ievērojam spēles noteikumus... vienīgi man īsti nepielec kapēc muņiki var aktīvi ņemt priekšā peldpūšļus kuriem nav riņķis apsiets ap muguru, jo laivā vietas nav, bet nečeko kādas un cik zivis ir laivā! vairāki pazīstami esot šajās brīvdienās uzrāvušies par riņķi.
11.jūnijs 2012, 09:03 | links
 
Es varētu tikai papildināt , vai tiešām esam tādi cūkas , ka aiz sevis neko nevaram savākt , vakar pilna Daugava bija piemētāta ar tukšām plastmasas alus pudelēm , pus laivu pielasījām . Paši taču tur copējam , vai tad nebūtu patīkamāk copēt tīrā upē ?
11.jūnijs 2012, 08:28 | links
 
Veči, padomājiet par savu attieksmi.

Sestdien Daugavas grīvā, liegumā, copēja vairākas laivas. Muņiki atbrauca un izdzina, bet sodus neuzlika. Tikko MP aizbrauca, tā laivas atpakaļ liegumā un ķer tālāk.

Vai tas nenozīmē, ka makšķernieks bez soda noteikumus nesaprot? Turpmāk sodīs uzreiz un pirkstus nekratīs, tad būs par ko žēloties....
11.jūnijs 2012, 08:04 | links
 
No 08.06. 21:00 līdz 09.06. 17:00 tikai viens breksis un viens asaris... Kaut kā vēl brekši neķerās.
9.jūnijs 2012, 22:19 | links
 
AndrisABC,esdaudzus gadus uz tās salas šaurāko galu braucu ,jo tur bija normālas vietas, kur ar mašīnu piebraukt pie upes,laivu ielaist, ugunskura vieta.Braukāju tur samus kvokot. Tos gan ķēru vairāk uz HESa pusi. Man tur patika, Vai tagad, kas mainījies uz slikto pusi?
9.jūnijs 2012, 21:48 | links
 
Izlēmām vakar vakarā braukt uz Daugavu noķert kādu breksi, un moška kādu samu.

Daugavā bija būts 2 reizes - abas tukšās, uz šo reizi ar labu sagatavošanos un lielām cerībām uz zivīm braucām !

Nolēmām ka vieta pie Skrīveriem (baznīcas) būs OK, tur arī braucām. Katram pa 1 gruntenei uz breksi un 1 uz samu, atradām vietu - nobāzējāmies , barība ap 8kg pūlkstenis ir 01:30 - nu tik būs ! Pickas iekšā, zvanus virsū, samu copene ar kaudzi naktiniekiem iemesta - gaidam !

05:00 - neviena cope, ūdens ap 02:30 kkur pazuda un ap 05:00 bija atpakalj uzpludināts, nomainam vietu uz 400m tālāk ar jaunām cerībām, un 07:00 1 breksis (~300g) ! Nu tik būs - sākās , davai - acis vaļā/cerības +++ , bet līdz 13:00 nekas nav , arī līdz 17:00 neviena piesitiena , arī samu picka neko nedod !

Tagad ilgi domāju, jomajo, moška kkas tomēr nepareizi tiek darīts - nepareizajā laikā, nepareizajā vietā - par ēsmu tika likts gan baltais gan slieka/kombinācija ! Copes kalendārā sarkanais datums. Samu savu mūžu nēesmu noķēris, kā arī breksi lielāku par 300-350 g.

Ja ir kādam laiks, varbūt pakonsultējiet kur nākamreiz aizbraukt, kā pareizāk darīt .

Paldies , es eju gulēt ! Čau
9.jūnijs 2012, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager