Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Frenk, varbūt CSDD akcijas par satiksmes drošību arī sasniegušas vardes? :D
4.jūnijs 2012, 12:44 | links
 
2.06
No 5 -12
Kaut kas šodien galiigi šreijā. . .1gab 60cm un vissssssssss
3.jūnijs 2012, 22:32 | links
 
Jā , vardes pēdējos gados ir daudz mazāk . Varbūt pie vainas ir stārķi? Stārķi Latvijā ir savairojušies ļoti daudz. Pat ārzemju tūristi , kuri atbraukuši pie mums ekskursijās, brīnās par lielo stārķu daudzumu.Agrāk , kad vardēm pavasaros sākās kurkstēšanas laiks , visi ceļi bija pilni ar dzīvām un sabrauktām vardēm. Tagad reti kādu vardīti uz ceļa pavasarī redz.
2.jūnijs 2012, 09:41 | links
 
01.06
No 19-22.30,kamēr nesacēlās vējš bija ok,tad kā ar nazi,izdžerkojos ar visu arsenālu,bet njēma tikai uz Savager Bely up Faiertiger Perch un Buster Pike.
16 gab,lielākā 59cm,tā uz pannas,pārējās meklē vecvecākus:)
2.jūnijs 2012, 00:20 | links
 
Viss drīzāk Par tām vardēm iet runa ka aizsargājamās ir koka vardes un citas mazās vardes.Skatoties Krivijas raidījumuspar Samu ķeršanu vardes tiek izmantotas uz ''Urāā''.
Starp citu bebri arī ir sarkanajā grāmatā!? Vai šī gramata ir atjaunota viss vel vecais stāv no padomju laikiem.
1.jūnijs 2012, 12:29 | links
 
VSOP. Tevis pieminētajā linkā varde vispār ir tikai 1 - kokvarde. Toties ir daudz aizsargājamu zivju, kuras MN neaizliedz izmantot par ēsmu un neregulē to loma daudzumu un garumu (populārākās - kaze, spāre un repsis, bet ir arī citas). Neglīti patiesībā. Kaut aiz cieņas pret Latvijas Sarkano grāmatu un Latvijas Republikas Ministru Kabinetu vajadzēja kādu atsauci ielikt...tipa noteikumos neminētās Sarkanā grāmatā ierakstītās zivis...bla bla bla...
1.jūnijs 2012, 08:55 | links
 
man laukos ezera krastaa dziivo purva vardes,taas es saprotu,bet varde parastaa.Kaut kur lasiju ka kaut kaadas seeniites deelj vardes visaa pasaulee izmirstot
31.maijs 2012, 23:34 | links
 
VARAM pārstāvis teica, ka attiecas uz visām vardēm, Eiropā vardes ir aizsargājamas :) smīnēja visi, bet likums tāds esot. Pie izdevības pajautāšu - kur to var izlasīt.
31.maijs 2012, 21:58 | links
 
liegums tachu neattiecas uz parasto bruuno vardi?
31.maijs 2012, 21:51 | links
 
Ar vardēm uzmanieties. Ir regula, kur aprakstīti visi EU aizsargājamie radījumi. Tad lūk - vardes tur ir iekļautas. Vai visas? Nezinu. Kad runājām ZMZD par vēžošanas brīvlaišanu, tad VARAM pārstāvis jautāja - KĀ MĒS PLĀNOJAM IZVAIRĪTIES NO VARŽU LIETOŠANAS PAR ĒSMU....
Pēdējā sēdē nolēmām, ka par ēsmām MN neko nerakstam, nevajag pārspīlēt ar cilvēku biedēšanu, tomēr informāciju izplatīt vajag. Trāpīsiet uz kādu pavisam traku dabas draugu - var sanākt ziepes. Uz ātro atradu tikai šo saiti, bet tur vrades nav daudz. http://latvijas.daba.lv/aizsardziba/augi_dzivnieki/dz_tabula.shtml VARAM pārstāvis teica, ka visas nedrīkst izmantot par ēsmu....
31.maijs 2012, 21:50 | links
 
Šodien daugavā uz velci pilnīgi nekā Skrīveri līdz velladobe, bet uz tviču man 5 asari un 1 līdaka (1,2kg;58cm) vēl viena aptuveni divniece netrāpīja pa vizuli pie pašas laivas, un vēl k-kāds mērs norāvās, stīgu labi salocīja, čomam arī 5 asari ,bet 2 knapmēra līdaciņas ( 51; 52cm) un 1zemmērs, un viss pilnīgi uz tviču... :)
31.maijs 2012, 21:30 | links
 
Paldies nemsu vera.Sodien laikam laizam uz Aizkraukli zem hesa.
31.maijs 2012, 16:00 | links
 
Vardi vajag lielu un āķi lūpā, lai viņa ir dzīva.
31.maijs 2012, 14:23 | links
 
Taurus.Es biju zem hesa kadus 1.5 km.Cik esmu meginajis uz vardi.nrko neesmu dabujis.
31.maijs 2012, 14:06 | links
 
Spriditis
Augspusee vai leja HES?
naktstarpu liec vai ja var tad vardi
30.maijs 2012, 20:28 | links
 
Varat padalities ar info par samiem pie Aizkraukles? Pagajuso nedel uz trijiem divi samini. Ko iesakat uz aka likt?
30.maijs 2012, 19:49 | links
 
Nav kāds bijis pēdējās dienās pie Pļaviņām-kāds tur ūdens līmenis?
29.maijs 2012, 20:36 | links
 
Archey
Par tiem, ķērājiem - bija domāts 50m aiz sūknētavas un tad vēl pie tā stabiņa, kas nedaudz tālāk - pašā bedrē it kā nevajadzētu būt. Es ar vakar tik uz baltajiem, bet ņemot vērā, ka labi iebaroju, tad rezultāts pašvaks, izskatās, ka vajadzēja slieku arī pamēģināt...pārāk maz kopumā copes bija - kādas 7-8 pavisam.
varbūt tavam kolēģim āķis biki par lielu - es nomainīju no 10. uz 14 un iznākumā ir diezgan daudz realizētu copīšu (vismaz bija daudz tajā dienā kad vairākas sistēms uz ķērājiem pazaudēju)
25.maijs 2012, 11:06 | links
 
to Paiks
paņēma uz melnu galvu ar dzeltensarkanu asti...56grami....salidzinoši mazo...
Tur labi strādā arī Fire Tiger krāsojums....
vakar 2atā-6 copes gar kantēm...3 realizetas,bet visas zemmēra...uz Strike pro līdaku Buster un uz mūdža pod raudiņu....
25.maijs 2012, 10:50 | links
 
Jaa, biju no tevis pa labi, vakar paliku pilniigi tukšā, ~7 vaajas copiites un viss ... es kjeeru uz balto, bet koleegjis tikai uz slieku, tam copes bija nonstopaa, bet izvilka tikai vienu brekseenu ... laikam siikaljas. Es ar kko dzirdeeju par to bedri pret staaviem krastiem no juusu sarunas ar "samu" vīrinju ... bet cik sapratu tur ir lielas izredzes paciiniities ar kokiem vai pat armatuuru, ja paveicas :D gan jau ka kaadu vakaru veel atbraukshu paproveet, varbuut tiksimies ... Daudzi saka ka breksis pilns ar ikriem, vairaak domaa par naartsu nekaa par taarpu, bet uudens temperatuura neļauj .... bet maajaas noseedeet to nevar :(
25.maijs 2012, 10:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager