Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Nibiru, kur tad tika izvilkts(samelis)?
23.maijs 2012, 21:20 | links
 
vakar pirmais samelis....9kg....zel...bet ne man.....bet prieks ka kolegim un arí uz Bulldawg
23.maijs 2012, 13:54 | links
 
Letinsh, Archey
Vakar uz pāris stundām biju pie sūknētavas (nedaudz aiz, no Ikšķiles puses), copes ik pa 2-3min, 2 tīri simpātiskus pličus dabūju. Vēl 3 reizes auklu pārrāvu - kaut kur tur ķeras aukla - visas 3 reizes bija cope (vēl vienreiz pavadu pārrāvu un reizes 2-3 norāvās), dabū piecirst, biki pavelc, bet tad aukla aiz kaut kā aizķerās un viss... škrobe. Bet priekš 2 stundu copes - prieks pilnas bikses.
Būs jāmēģina pirms sūknētavas, ķēru tikai uz balto, un āķi mazāku uzliku - 14 nr. uzreiz vairāk realizētas copes.
23.maijs 2012, 11:45 | links
 
Paldies par info, veči ... būs kādu vakaru jāpiebrauc jāpastaigājas pa to dambi, "jāaposta" gaisotne :D
22.maijs 2012, 15:29 | links
 
Nu meegini!
Padod zinju kaa gaaja. Mani protams interesee ja Tu izmantosi makaronus - daudz par to teemu esmu dzirdeejis, bet pats neemu meeginaajis, mosh toch pilniigi cita dziesma :-)
22.maijs 2012, 15:19 | links
 
Paldies par info - būs jāmēģina kaut ko noķert
22.maijs 2012, 15:13 | links
 
Tu zini par makaronu es Tev neko nemaaku pateikt, jo es tikai uz balto copeeju... vienreiz meeginaaju uz sliecinju, arii bija interesanti, bet tad vairaak kaut kaa raudas...
22.maijs 2012, 15:08 | links
 
Cik es saprotu, tad tas ir pretī salai, kas pirms pašas Saulkalnes (no Ikšķiles puses)??

Varbūt šodien vai rīt būs jāmēģina ar fīderi pasēdēt - cik saprotu ejošākā ēsma - baltais, baltais+makarons?
22.maijs 2012, 15:05 | links
 
Ar to piebraukshanu man liekas, ka nekas nesanaak.. es gan neesu meeginaajis piebraukt, iespeejams, ka liidz kaut kaadam slagbomim var piebraukt pie taas pashas suukneetavas. Nezinu... tikai filozofeeju.
a suukneetavas ir divas - viena pashaa Ikskilee, kur netaalu ir laivu iire un tad ir otra Saulkalnes galaa, es to biju domaajis....
22.maijs 2012, 14:57 | links
 
Archey - copēju ar fīderi pretī saliņai - copes ik pa kādām 2 min, ne īpaši stipras, 2x kaut kas norāvās, beigās viens plicis drusku lielāks par plaukstu, bet copītes ir visu laiku

letinsh - pie sūknētavas var tā tuvāk ar mašīnu piebraukt??? Vai labāk atstāt kaut kur pie laivu bāzes un iet ar kājām?
22.maijs 2012, 12:28 | links
 
Var... tikai nu visur laikam nav jeega meeginaat, ej vairaak uz Saulkalnes pusi, tur ir suukneetava jau no Ikskiles aaraa, vot tur ir dzilums, un bedre - tur var droshi mochiit.
22.maijs 2012, 12:10 | links
 
Sveiki,

Vai kāds var pateikt kaa ar copi ikšķilē no betona plāksnēm? ar fīderi var kko dabūt?

paldies
22.maijs 2012, 10:31 | links
 
Ruu, kāda tev pieredze, kuros mēnešos un kurā laikā novērojama viss labākā samu cope?
21.maijs 2012, 23:07 | links
 
Šļakstēs.
21.maijs 2012, 21:19 | links
 
Jā darīs to šteli,ka šļaksrēs:)))
21.maijs 2012, 21:18 | links
 
sami tulinj juunija saakumaa naarstos
21.maijs 2012, 21:03 | links
 
Kuto. Ja makšķeres būs līdzi tad bez zivs nepaliksi. Nu protams būtu labi iebarot breksi jau dienu iepriekš, dziļums līdz 13m kā kur un ķeguma hes dara savu. Seklumā tās svārstības baigi jūt. Paralēli iemet grunteni uz samu uz doto brīdi šie jau labi kustas.
21.maijs 2012, 21:00 | links
 
copēt ir forši, arī tad ja ķeras tikai mailes. :)
21.maijs 2012, 15:38 | links
 
Sveiki! Jau daudzus gadus braucu uz daugavu, bet tā īsi vēl nav izdevies atrast labu samu vietu, kurā zini, ka aizbrauksi tad arī pāris samus noķersi!
Varbūt kāds var ietekt kādu labu vietu no rīgas hesa līdz ķeguma hesam(var arī augstāk) kur var aizbraukt un zini, ka 2-3 samukus dabūsi!? Nevajag jau obligāti milžus, kautvai tādus 1,5-5kg, galvenais lai cope aktīva!
21.maijs 2012, 15:38 | links
 
man piedāvā braukt copēt uz daugavu
Kreisais krasts pretīm lievārdei. nekad neesmu copējis likteņupē - tur ir jēga braukt? Breksi vēlme ķert.
21.maijs 2012, 15:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager