Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Bērzā tapu un sulas jārok zemē!
28.aprīlis 2012, 11:21 | links
 
Nazi-un csdd, kad iesi mašīnai tehnisko apskati,tad arī palūdz,lai dod līdz gada beigām,neviss UZ gadu.,jo ar makšķernieku karti tā ir,vienalga kurā mēnesī pērc.,gads beidzās,un Tavi,mani prieki arī,labi pietiek uiņu dzīt-jāiet izmazgāt treileri,un laivai piepumpēt riepas,un iesitiet bērzos tapas,neatstājiet vaļā,lai nakamgad atkal var tecināt,bļin nu gan sacerēju tautasdziesmu.
28.aprīlis 2012, 11:03 | links
 
Jeska- Ja licencēto sāk organizēt tad nolikumā un noteikumos ir teikts ka stājās spēkā mēneša laikā no publicēšanas dienas. Bet ja nav nogādātas licences tirdzniecības laikā tad tā ir organizētāja nolaidība. tādēļ es saku vajag elektronisko licenču tirdzniecības sistēmu un tas visu atrisinās!

BIOR tiešām dod skaitu ar uzviju to toč pamaniju, es vienkārši domāju ka viss limits ir iztirgots! Sory!
28.aprīlis 2012, 08:31 | links
 
Nazi Tu nesaprati.
Licences ir, bet vai nu organizētājs nav atvedis, vai kāda cita iemesla dēļ....tās nav attiecīgajā tirdzniecības vietā pieejamas. Makšķernieks jau brauc uz konkrēto vietu ar domu ka arī licenci varēs norādītajā vietā iegādāties, bet ja nav.?

Par teim nolikumiem tirdzniecības vietās būs laikam jāpačakarē kāds LM organizētājs:-)

Parasti jau BIOR tos licenču skaitus nosaka ar lielu uzviju.
28.aprīlis 2012, 08:24 | links
 
jeeska- katrai licenču tirdzniecības vietai tiek sagatavots pilns komplekts ar nolikumu, izraksti no nolikuma par ierobežojumiem utt.
Tādēļ jau BIOR nosaka liceču skaitu kuru var tirgot vienā dienā. ja viņas vairāk nav pieejamas tas nozīmē ka licences nav, automātiski ja nav licences tad makšķerēt nedrīkst.
daks- man personīgi ir vienalga cik viņas maksā jo ja jābūt tad jābūt. Es varu atbildēt par licencētajām vietām kuras organizē VAA.
Cits jautājums ir ja nav zīmes pie Ķeguma HESa, un ja makšķernieki vai organizētāji neievēro tos 200m. uzminiet kurš būs cietējs.
Par metramēru tev taisnība, tad arī es palūgšu csdd kad izsniedz man auto vadītāja apliecību lai iedod verificētu spidometru! Tākā būs vien jāmēra ar to ko pats mēri zivis! :D
28.aprīlis 2012, 08:15 | links
 
nau zīmes-nau soda.tik pašam ar vaig nobildēt,un 30 dienu laikā pārsūdzēt,tiesa ilgs kādus 3 gadus(šajā laikā sods nau jāmaksā),parādi kāut vienu ceļa policistu kurš skraida ar foķiku un liek maksāt sodu,jo kādreiz šeit ir bijusi zīme,bet vandāļi nolauzuši,bebri nograuzuši.utt. Nazis,jau visu pateica-zīmes ir dārgas un negribas izdot lieku kapeiku.,ja nevar nodrošināt zīmes,vaig klapēt to bodi ciet,nevis pašiem izdomāt jaunus likumus.ja nesanāk nauda zīmēm,tad pie licenzes jādod klāt metramēru.
28.aprīlis 2012, 07:44 | links
 
Jā un vēlviena lieta.
Nolikumos ir licenču tirdzniecības vietas, BET, ja uz doto brīdi tajā nav nopērkama licence....es taču neesmu pārkāpējs? Ar šito saskāros pagājušajā nedēļā Salacā.:-)
28.aprīlis 2012, 07:41 | links
 
Nazi
Tāda profesionāla interese.
Uz licences parasti tiek rakstīts "ar LM noteikumiem esmu iepazinies" un paraksts. BET vai katrā licenču tirdzniecības vietā ir iespēja apskatīt pilnu nolikumu?
28.aprīlis 2012, 07:30 | links
 
Neprofs- pirmāmkārtām LM organizētājs sodus neliek un protokolus neformē, bet kontrolē gan.
otrām kārtām- :) LM organizētājam nav izdevīgi ka nav zīmju jo tad nav informācijas par to ka tur ir LM.
Zīmes nav nemaz tik lētas, bet uzstādīt vajag. tas ir manas domas!
28.aprīlis 2012, 00:55 | links
 
Pēc Naza skaidrojuma par zīmēm nedaudz izklausās ka LM organizētāji grib gūt papildu ienākumus no soda naudu iekasēšanas. LM organizētājs uzliek zīmi, nofotografē to un tad pats novāc un saka ka vandāļi vainīgi. Un pēc tam tvarsta tos, kuri nav tādi speciālisti lai uz aci noteiktu, kur tas km beidzas.

Un salīdzināt kanālus ar LM zonu arī ir galīgi garām, jo cik zinu tad par makšķerēšanu kanālā nav jāmaksā. Vai licenžu ieņēmumi tiešām ir tik mazi, ka organizētāji nevar atļauties izvietot (un atjaunot) zimes?
28.aprīlis 2012, 00:47 | links
 
vitenahemots- LM organizētājam pietiks ar to ka būs bildes par to ka uzstāda zīmes ja kāds nolauž tad viņu nav! Ja nēsi pārliecināts ka tur nedrīkst makšķerēt tad nedrīkst. Vai visiem kanāliem ir zīmes ka tie ir kanāli, vai tur ir visās maliņās ir rakstīts ka līdz 30 aprīlim tur nedrīkst makšķerēt? Tur visam klāt ja tik labi pārzini likumus un noteikumus pastāsti man mudakam ko nozīmē frāze "atrasties tiešā ūdens tuvumā". Tu saskati organizētāja pienākumus, bet vai Tu zini makšķernieka pienākumus? un nezināšana nav attaisnojums. Starpcitu arī nolikuma pielikumi ir neatņemamā sastāvdaļa, un tur ir shēmas, viņas ir diezgan saprotamas. Un LM nolikumu pieņem kā saistošos noteikumus. tātad tavs pienākums ir zināt šos noteikumus, nekur taču nestāv zīmes ka suņi ir jāreģistrē un jāmaksā nodoklis, ja nedari tad maksā sodu. Nākošā tēma ir tāda ka inspektors uzrakstīs protokolu uz Tava vārdiņa un ko tad? Ja godīgi ir bijuši ļoti daudz gadijumi ka bļaustās par to ka tas nav likumīgi jo nav zīmju utt. Tur tā lieta ka protokolā raksta ka makšķerēja tādā un tādā vietā, Ja pie HESiem tad norāda arī attālumu un kordinātes, tad Tu vari tur pārplīsti, ja nav licences ir ziepes!
28.aprīlis 2012, 00:05 | links
 
Neesu nekad daugava copejis.
27.aprīlis 2012, 22:02 | links
 
Vai kads nevar pateikt kadu labu vietu kur pie keguma var pacopet. Doma pirmo reizi aizbraukt rit uz daugavu pie keguma.
Jau ieprieks paldies par info.
27.aprīlis 2012, 22:01 | links
 
pie tam, tikai ar MK, bet līdz 11.-tajam;)
27.aprīlis 2012, 22:01 | links
 
urmaas!!! - pēc loģikas sanāk tieši tā:))) LM zona sākas tik no 11.maija! No 1.maija var mēģināt ganīt līdakas:D
27.aprīlis 2012, 21:58 | links
 
jeeska
Šajā gadījumā nedarbojas nezināšana, šajā gadījumā svarīgāk ir Likumā, vai uz tā pamata izdotajos noteikumos- vai citā normatīvā aktā tieša norāde!
Piemēram:
"9. Licencētās makšķerēšanas organizētāja pakalpojumi un pienākumi.

9.1.Licencētās makšķerēšanas organizētājam ir šādi pienākumi:

9.1.1. Sadarbībā ar pašvaldību sniegt informāciju, likuma noteiktā kārtībā, par licencētās makšķerēšanas kārtību Ķeguma HES lejas licencētās makšķerēšanas zonā , kā arī nodrošināt atbilstošu norādes zīmju izvietošanu.
Ja nav izpildīti likuma, vai uz tā pamatojuma izdotā normatīvā akta nosacījumi, likums, kā arī noteikumi nestrādā!
Nevajag strīdēties par juridiskām kategorijām, it sevišķi, ja tās nepārzin, vajag, vienkārši izpildīt savus pienākumus, lai normālam copmanim ar licenci nav jāiebrauc šajā murgā!
27.aprīlis 2012, 21:29 | links
 
Spoks
Nezināšana neatbrīvo no soda:-)
27.aprīlis 2012, 18:14 | links
 
Es, piemēram, arī nesaprotu, kā es varu zināt, ka šeit nedrīkst ķert bez licences, ja nav zīmes? Es taču neiesu mērīt tagad uz vietas, kur tur ir 1km :D
27.aprīlis 2012, 18:03 | links
 
Nazis
"Par zīmēm ir tā ka Jūs pērkat licenci parakstaties par to ka esat iepazinušies ar nolikumu, tātad arī pielikumus Jūs arī esat skatijuši."- diezgan juridiski nekorekti! Ja Likumā, vai uz likuma pamata izdotos noteikumos, vai citā normatīvā aktā ir noteikts, ka jābūt norādēm, tad tām ir jābūt, un nekāds paraksts būtību nemaina! Pretējā gadījumā noteikumi nedarbojas. Par zīmju formātiem nepoteikšu, bet ja labi pameklē, iespējams var atrast, kādam, pareizi ir jābūt zīmes formātam. Par zīmju bojāšanu nezinu, bet iepriekš, biežāk tika ievērots, ka zīmes, vienkārši netika uzstādītas. Tai pat laikā bija "futbols", starp pašvaldību, VVD un piemēram, "Mēs zivīm" par pienākumiem un noteikumu izpildi!
27.aprīlis 2012, 16:59 | links
 
Tieši tā, bet jāievēro MK noteikumi un attiecīgi 700m lieguma zona. Ne asakas.
27.aprīlis 2012, 14:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager