Lobes ezers

Cope
vajag vienu galu padariit dziljaaku un viss
10.aprīlis 2011, 22:59 | links
 
Es un mani draugi būtu gatavi piedalīties Lobes ezera glābšanā. Jums tur uz vietas zinot problēmas labāk zināms, ko vispār reāli var izdarīt. Palielināt līmeni? Pļaušana jau tāda cīņa ar vējdzirnavām manuprāt. Cik nopļausi - ataugs.
Dod ziņu!
Mēs te paši domājam ko labu izdarīt. Gribas lai zivīm labi! Un bērni arī zinātu kas ir līnis, breksis...
10.aprīlis 2011, 22:50 | links
 
Sapropeļa daudz. Problēmu arī. Zivju maz. Publisks-piekrītu-bet kas to publisko piekops, jo cieši blakus personīgais ar daudzām problēmām. Es par draudzību-par copi-bez problēmām. Viņu būs. Jārisina visiem kopēji. Priekšlikumus lūdzu gaidu, vēlams ar savstarpēju-abpusēju sapratni.
10.aprīlis 2011, 22:45 | links
 
lobesmari! es ne jau par Tavu lieveni runāju ;)
par Tavu zinu, ka viss smuki!
Es par to, ka visas ūdenskrātuves reizē nevar sakārtot un laikam LV nevarēs. Bet par to man jau sāk veidoties labas idejas anekdotiskam blogam.
Tas varētu saukties:
Jaunie makšķerēšanas un sporta makšķerēšanas noteikumi 2012! Tur es smalki varētu izklāstīt apokalipses priekšvakara skatījumu uz LV ūdeņiem. Pamatideja - visas zivis, kuras noķertas publiskajos ūdeņos tiek uzskatītas par nelegāli noķertām un radītais kaitējums ir jāatlīdzina pieckārtīgi un šāds pilsonis ir diskvalivicējams no jebkura veida 53 Latvijas makšķerēšanas federāciju rīkotajiem Latvijas čempionātiem, kā arī no 267 makšķerēšanas klubu rīkotajām sacensībām.
Tā visa lirika ir par to, ka manuprāt LV virzās uz lic. zonu sakopšanu un publisko ūdeņu aizmiršanu. Tajā skaitā arī lieliskais Lobes ezers, kura sapropeļa krājumi un Rīga-Maskava šosejas tuvums nākotnē varētu lieliski papildināt LV IK.

un ja kas - cepumus neesmu lietojis ;)
10.aprīlis 2011, 21:27 | links
 
Sakopts lievenis ir, bet par to atkal maksā. Bez tā lieveņa jūtos atbildīgs arī par pārējo - ... . Xoct ne personīgi, bet vai pašam ir lievenis ? Dažus gadus atpakaļ citi manu lieveni novērtēja kā sakoptāko mūspusē. Varētu par un visu publiski nespriest, nerunāt, bet interesanti vai tā ir labāk? Apsolu tikko sāksies cope , labošos, cope-pārsvarā. Ezerā vēl ledus. Vai paspēs līdz 1.maijam iznārstot ?
10.aprīlis 2011, 21:14 | links
 
pasauli izmainīt nevar un nevajag. vajag sākt ar lieveni! runāt par bardaku un nepareizajām izdarībām var bezgalīgi!
10.aprīlis 2011, 20:46 | links
 
Lobesmāri koķer krenķi - tev tūlīt sāksies sezona ,et par LV tu jau ar esi tādas LV veiotājs kādu tu viņu tagad redzi. Tu ,es, mēs visi esam līdzatbildīgi.Gāji uz vēlēšanām- tātad dabūji ko gribēji .
10.aprīlis 2011, 20:31 | links
 
LV ir strupceļā, mēs gribot vai negribot tiekam virzīti uz (arī) turieni. Ja viss kas kust un ir kaut cik ēdams - ķerams tad ... . Bet ir arī rītdiena, ir kaut kas jāpaliek pēc mums. Atkal par nopietnu. Praktiski vides inspektoru-valsts-nav. Paldies sabiedriskajiem-bet degviela mūsu-nauda arī, bet no tā valsts paprasa 30% atkal sev. Ceļš valsts, bet labo pats. Kur palika ZF ar forumu-vai kaut kas ir mainījies? LV galva lielāka par sarūkušo-nīkstošo rumpi. Pluds paliek smagāks par atsvaru-kāda cope-ja viss grimst. Tas tā- salīdzinoši, bet drūmi. Ālandi-Peipus-Volgas delta-kāpēc tur ? Īrija-Spānija- Norvēgija-un vēl . Tur viss pareizi.
10.aprīlis 2011, 20:00 | links
 
jurčik,kļūdos uz ko,... ka mūsu copmaņi nav azartiski(kāds arī esmu),vai ka fišiņ vajadzētu vairāk,vai biznesa intereses naīt kopā? Vienlaicīgi jāsaprot arī tas tas ,ka pa velti ir tikai siers peļu slazdā...Kopumā atbalstu visus uzņēmīgos čaļus kas ar to nodarbojas....
9.aprīlis 2011, 23:10 | links
 
tonis.20.42-atvaino,tu kļudies..
9.aprīlis 2011, 22:45 | links
 
Jurčik,es neko atražot nevēlos ,jo tas nav mans dīķis ,-tur jau tā probļema ka to sīko daudz kuras protams laiž vaļā,bet lielās ta apēdam...A,ja būtu tās lielās,tās ēstu tās sīkās ,un būtu bioloģiskais līdzvars...Normāls bioloģiskais līdz svars......A,maška pārgudri dir....
9.aprīlis 2011, 22:37 | links
 
tonis,ko vēlies tur atražot?ja ziemā ap 10m2 liela pudura ar sķerseni var izvilkt 11siļkes,bet pavasarī 20,tad man sāk likties,ka ezerā kaut kas nav kartībā,un reāli sāk palikt bail par ašukiem.
9.aprīlis 2011, 22:13 | links
 
Dažreiz jau šitais ar vajadzigs (pašpatēriņam),Zviedrijā ar to nav probļemu...protams nelielos apmēros...
9.aprīlis 2011, 22:06 | links
 
MN nekur nav noteikts pludiņu skaits:)) Likšu daudz auklas, drusk atsvarus, daudz pludiņus, bet āķus nē:)))
9.aprīlis 2011, 21:52 | links
 
Urmās,kāda probļema,-rūtaino daudzpludiņu makšķeri iekšā ..un lieta darīta!
9.aprīlis 2011, 21:49 | links
 
tonis
tās lielās ir daudz.tik viena šaize-šamās ir noēdušās,tāpēc ari negrib jemt.nav iespējams Viskālīti izsmelt.pārāk lieli plašumi!
:)))
9.aprīlis 2011, 21:37 | links
 
urmās,lai būtu tās lielās vajag ar tās mazās ,problēma viena,ka tās lielās nespēj paaugties...un ja arī spēj, tad ātri vien tiek ...apēstas...nu tādi esam.Laikam tas tikums no austrumiem atklejojis ...tāds nu mūsu liktenis.Ar demogoģiju īpaši neaizrajos un to fišiņ ķeru jau no 60-to sākuma,-tā ka būsim korekti.
9.aprīlis 2011, 21:12 | links
 
lobesmari - paldies!
domaju lai viņas izdara štelles un uz maija vidu vai beigām braukšu! ;)
Jo sezonu sākšu Daugavā. Tas nekas, ka iespējams neko nenoķeršu. Gribu Daugavā. :)
Ja kas - raksti šeit kā viņām iet!
9.aprīlis 2011, 21:07 | links
 
Xoct-mans t. 29178229-lūdzu.Par cenu - cik lielu- uz cik ilgu laiku ?
9.aprīlis 2011, 21:02 | links
 
tonis
tā jūsu atražošana ir tikai lielākiem līdaķiem paika.citu labumu nesaskatu.Zivis Lobē ir un būs.ķert vajag,nevis ar demogoģiju nodarboties!
:))
9.aprīlis 2011, 20:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager