Akvāriji

a asari, raudas, pličus ir kāds meiģinājis šitā turēt?
16.marts 2011, 21:51 | links
 
Man akvārijā dzīvo karūsas-baltās un dzeltenās,kā arī dažas mailes.Nekādi sildītāji nav,tikai gaisa pumpis un filtrs.Ēd visu ko dod .Vēl neviena nav nosprāgusi.Ui,gandrīz aizmirsu-ir divi mini samiņi.Tie tīra stiklus un akmeņus.
16.marts 2011, 21:35 | links
 
pastāstiet kam ir akva ar Latvijas zivīm!
ar ko barojat? kāda temperatūra? utt...
16.marts 2011, 21:24 | links
 
vispār nesen te veica izpēti un salīdzināja krāna ūdeni no Aizsardzības akadēmijas Ezermalas ielā un venden! varat 2 reizes minēt kur bija labāks ūdens...
16.marts 2011, 19:26 | links
 
pag kā viņam dzīvo eksotiskās zivis kopā ar asariem?
16.marts 2011, 19:25 | links
 
Paņemiet "Venden" un būs čikeniekā.Man darba kolēģis ar to ņemās jau 10-15 gadi(kopš pastāv 'VENDEN"tā nav reklāma).Gadā pāris buteles ielaj un kārtībā(butele 18,9L).Zivis aug i veikalā pirktas un ķīsīti ķerti asarīši.Jā un akva viņām 80L.
16.marts 2011, 19:15 | links
 
man jau ir maziņš ap 60L. palikušas tik skalārijas.
jā, to gaismu tagad tik ieslēdzu vakarapusē, pabaroju un pēc pāris h ārā! padienu tāpat jau gaišs.es zinu ka man ļoti sūdīgs ūdens
16.marts 2011, 19:08 | links
 
picekers kas par akvu un iemītniekiem?
phu man paldies dievas man nav traki ar aļģēm! daudz atkarīgs no tā cik daudz un ilgi gaisma ir ieslēgta un spīd!
16.marts 2011, 18:58 | links
 
picker, man saakumaa bij ok, tad panneemu no ccoma zivis ar visu uudeni un saakaas ssaize. zb un paardevu + bij bails, ka nesapliist un kaiminniem rtemonts nav jaataisa :))))
16.marts 2011, 18:50 | links
 
es jau ilgu laiku laiku cīnos ar aļģēm. stikli apaug, grunts arī mazliet!baigā ķēpa!
16.marts 2011, 18:48 | links
 
nu jā. tapēc doma ūdeni vest no ezera! šitas Rīgas ūdens galīgi garām! šodien tik forši mini ašuki un raudas ķēras! eh žēl ka vēl nav otrs! savādāk ja ielaistu 26grādus siltā šie no šoka nomirtu :D un mazās gūpijas izrītu!
kam vēl ira akva?
16.marts 2011, 18:44 | links
 
man bija 120 l, paardevu ar visiem augiem un iemitniekiem.
Ļoti atkarīgs, kāds ūdens krānā. Ja ok, problēmu nav, ja ne, tad jau jākļūst par ķīmiķi, nekāda prieka, visu laiku jātīra.

Ielaidu divas upes karūsiņas, tās jutās visu laiku ne savā ādā.
16.marts 2011, 18:29 | links
 
nu tā... šodien copējot iedomājos ka šitā padarīšana cieši saistīta ar copi!
šeit varētu apspriest,mainīties ar zivīm un augiem! izteikt savas domas par šo tēmu! domāju ka daudziem te ir akvas un lai nebūtu jāpērk piemēram augi , ja kāds ravē akvu var atdot!
šobrīd man ir 200l akva , bet tuvākajā laikā startēšu vēlvienu 100l , bet tur tiks ielaistas Latvijas upēs un ezeros dzīvojošas zivis! tākā ja kāds ravē kavu dodiet ziņu!

16.marts 2011, 18:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager