Iebarošana, barības

Neviens Tev nebrauc virsū,bet jautā...un tieši tāpēc,ka reizēm par citiem izsakies ar tipa skatu no augšas,kaut arī kādreiz esi pats staigājis pufaikā,copējis ar alumīnija kātu utt.(tas piemēram)!Mani jau Tu vari saukt kā gribi un naudiņas pieļauju,ka man arī ir drusku vairāk kā Tev,bet kādreiz Tevī nejutās tās bravūras...un tas ir ņe po ģelu attiecībā pret ierindas copmaņiem!!!


izpūšam gaisu :):):) un turpinam par copi... :):)
Tieši tā un lai Tev veicas un ne asakas!!!

snipiens, 17.jūlijs 2013, 11:41


Tas NG-NG!!!
17.jūlijs 2013, 11:44 | links
 
ko es gribeju pateikt. neesiet vergi un nomainiet vergu domasanu. tas nav normali dzivot no algas lidz algai un razot nakamas vergu paaudzes. tiem, kam ir naudina, tie sapratis. protams, ja nebus vergu, nebus ari biezo. kurs ta stradas. ta ir ekonomika. lai kads labi dzivotu, vinam ir japaverdzina daudz citi. tas ta ir vienmer bijis, ir un bus.
17.jūlijs 2013, 11:42 | links
 
Neviens Tev nebrauc virsū,bet jautā...un tieši tāpēc,ka reizēm par citiem izsakies ar tipa skatu no augšas,kaut arī kādreiz esi pats staigājis pufaikā,copējis ar alumīnija kātu utt.(tas piemēram)!Mani jau Tu vari saukt kā gribi un naudiņas pieļauju,ka man arī ir drusku vairāk kā Tev,bet kādreiz Tevī nejutās tās bravūras...un tas ir ņe po ģelu attiecībā pret ierindas copmaņiem!!!


izpūšam gaisu :):):) un turpinam par copi... :):)
Tieši tā un lai Tev veicas un ne asakas!!!
17.jūlijs 2013, 11:41 | links
 
ne pa temu, bet par tam naudam. ja dzivo viens bez gimenes, tad vajag vismaz 150 (sudigs 2istabas) + 100 (komunalie) + 100 (paika) + 50 (copei) + 100 (benzinam) + 100 (sudigai masinai) + 50 (nabadzigam celojumam) + 50 (smotkas) + 50 (tusiniem) => 750 ls menesi

tads nabags, kas ruka no algas lidz algai bez dzimenes dzivojot nod***sta 2istabnieka kada no Rigas mikrorajoniem. ja vel sporto un staiga uz zali, tad vel 100 ls (abonements ar proteiniem).

rezultata, kamer strada, viens vari izdzivot. lidz ko jauniba aizies un vairs nenems neviens vergturis tevi darba, sukasi iksi. nerunaju pat par to, ka agru vai velu bus jaliek jauni zobi jaunas ma6inas vertiba un vel operacijas vecumdienas.

tauta, ja uz vienu pieauguso nav vismaz 1k uz rokas, tad seit nav ko darit. :) eiropa nedrikst dzivot no algas lidz algai. seit nav kina. pietiek vergot! mainiet domasanu un nerazojiet nakamas vergu paaudzes.

mailite, 17.jūlijs 2013, 11:24
Ha-ha-ha... Nu, puikiņ, cik Tev gadu???
Kārtējais jocīgais īpatnis!
Nu paņem un tos ikmēneša 50Ls nabadzīgam ceļojumam un 50Ls nabadzīgam tusiņam un EJ MĀCIES kaut ko! Moš nebūs jānes ķieģeļi stroikā, bet varēsi normāli strādāt. Paņem un dzīvokli uz 1istabas nomaini, ja reiz viens. Un ar sabiedrisko biežāk pabraukā! :D

A to - štuku mēnesī viņam vienam nepietiek... :D :D :D

Bandito, 17.jūlijs 2013, 11:29


ceru, ka sefs nelasis. sen jau vairs neesmu puikins. emu sacis dzivot riga irejot vienu gultas vietu kojas. tagad dzivoju 3istabas ar 80m2 sava ipasuma un liekas mazs. maja renoveta - teika. par naudam. labak Tev nezinat. :) pabeigti fizmati LU un paldies Dievam ir palaimejies ar darbu.
17.jūlijs 2013, 11:35 | links
 
Da latviešu tauta ir stulba un ļauj sev dirst uz galvas!tas jau no laiku galiem ir bijis ja paskatas uz eiropu kā piemēram Francijā gribēja paaugstināt pensija vecumu par 2gadiem hops uzreiz streiki un pur Francija nobloķēta bet Latvijā kas paaugstina nodokļus cenas ceļas un visi tik Pohujā dzīvo tālāk nu tas jau ir normāli!Jeb vienkārši aizbrauc uz UK jeb Iriju!Visam jau sen ir cenas cēlušās bet algas nifiga!!Latvija ir banānu valsts ne pa velti cietumnieki sūdz valsti Eiropas tiesā un vinnē prāvas par cilvēktiesību pārkāpumiem!
17.jūlijs 2013, 11:34 | links
 
ne pa temu, bet par tam naudam. ja dzivo viens bez gimenes, tad vajag vismaz 150 (sudigs 2istabas) + 100 (komunalie) + 100 (paika) + 50 (copei) + 100 (benzinam) + 100 (sudigai masinai) + 50 (nabadzigam celojumam) + 50 (smotkas) + 50 (tusiniem) => 750 ls menesi

tads nabags, kas ruka no algas lidz algai bez dzimenes dzivojot nod***sta 2istabnieka kada no Rigas mikrorajoniem. ja vel sporto un staiga uz zali, tad vel 100 ls (abonements ar proteiniem).

rezultata, kamer strada, viens vari izdzivot. lidz ko jauniba aizies un vairs nenems neviens vergturis tevi darba, sukasi iksi. nerunaju pat par to, ka agru vai velu bus jaliek jauni zobi jaunas ma6inas vertiba un vel operacijas vecumdienas.

tauta, ja uz vienu pieauguso nav vismaz 1k uz rokas, tad seit nav ko darit. :) eiropa nedrikst dzivot no algas lidz algai. seit nav kina. pietiek vergot! mainiet domasanu un nerazojiet nakamas vergu paaudzes.

mailite, 17.jūlijs 2013, 11:24


Nu tu pārspīlē,ja dzīvo viens. Ja labi grib var atrast dzīvokli Rigas centrā normālā stāvoklī

Gadus 4 atpakaļ īrēju pa 80 ls + komunālie vienistabu dzīvokli ( 42 kvadrātmetri)
Un ne sū.u

silpeiv, 17.jūlijs 2013, 11:31


Ps.Alga bija 300 ls.Ne badā sprāgu + vel meičas varēju kur aizvest :P
17.jūlijs 2013, 11:32 | links
 
ne pa temu, bet par tam naudam. ja dzivo viens bez gimenes, tad vajag vismaz 150 (sudigs 2istabas) + 100 (komunalie) + 100 (paika) + 50 (copei) + 100 (benzinam) + 100 (sudigai masinai) + 50 (nabadzigam celojumam) + 50 (smotkas) + 50 (tusiniem) => 750 ls menesi

tads nabags, kas ruka no algas lidz algai bez dzimenes dzivojot nod***sta 2istabnieka kada no Rigas mikrorajoniem. ja vel sporto un staiga uz zali, tad vel 100 ls (abonements ar proteiniem).

rezultata, kamer strada, viens vari izdzivot. lidz ko jauniba aizies un vairs nenems neviens vergturis tevi darba, sukasi iksi. nerunaju pat par to, ka agru vai velu bus jaliek jauni zobi jaunas ma6inas vertiba un vel operacijas vecumdienas.

tauta, ja uz vienu pieauguso nav vismaz 1k uz rokas, tad seit nav ko darit. :) eiropa nedrikst dzivot no algas lidz algai. seit nav kina. pietiek vergot! mainiet domasanu un nerazojiet nakamas vergu paaudzes.

mailite, 17.jūlijs 2013, 11:24



Nu tu pārspīlē,ja dzīvo viens. Ja labi grib var atrast dzīvokli Rigas centrā normālā stāvoklī

Gadus 4 atpakaļ īrēju pa 80 ls + komunālie vienistabu dzīvokli ( 42 kvadrātmetri)
Un ne sū.u
17.jūlijs 2013, 11:31 | links
 
ne pa temu, bet par tam naudam. ja dzivo viens bez gimenes, tad vajag vismaz 150 (sudigs 2istabas) + 100 (komunalie) + 100 (paika) + 50 (copei) + 100 (benzinam) + 100 (sudigai masinai) + 50 (nabadzigam celojumam) + 50 (smotkas) + 50 (tusiniem) => 750 ls menesi

tads nabags, kas ruka no algas lidz algai bez dzimenes dzivojot nod***sta 2istabnieka kada no Rigas mikrorajoniem. ja vel sporto un staiga uz zali, tad vel 100 ls (abonements ar proteiniem).

rezultata, kamer strada, viens vari izdzivot. lidz ko jauniba aizies un vairs nenems neviens vergturis tevi darba, sukasi iksi. nerunaju pat par to, ka agru vai velu bus jaliek jauni zobi jaunas ma6inas vertiba un vel operacijas vecumdienas.

tauta, ja uz vienu pieauguso nav vismaz 1k uz rokas, tad seit nav ko darit. :) eiropa nedrikst dzivot no algas lidz algai. seit nav kina. pietiek vergot! mainiet domasanu un nerazojiet nakamas vergu paaudzes.

mailite, 17.jūlijs 2013, 11:24

Ha-ha-ha... Nu, puikiņ, cik Tev gadu???
Kārtējais jocīgais īpatnis!
Nu paņem un tos ikmēneša 50Ls nabadzīgam ceļojumam un 50Ls nabadzīgam tusiņam un EJ MĀCIES kaut ko! Moš nebūs jānes ķieģeļi stroikā, bet varēsi normāli strādāt. Paņem un dzīvokli uz 1istabas nomaini, ja reiz viens. Un ar sabiedrisko biežāk pabraukā! :D

A to - štuku mēnesī viņam vienam nepietiek... :D :D :D
17.jūlijs 2013, 11:29 | links
 
ne pa temu, bet par tam naudam. ja dzivo viens bez gimenes, tad vajag vismaz 150 (sudigs 2istabas) + 100 (komunalie) + 100 (paika) + 50 (copei) + 100 (benzinam) + 100 (sudigai masinai) + 50 (nabadzigam celojumam) + 50 (smotkas) + 50 (tusiniem) => 750 ls menesi

tads nabags, kas ruka no algas lidz algai bez dzimenes dzivojot nod***sta 2istabnieka kada no Rigas mikrorajoniem. ja vel sporto un staiga uz zali, tad vel 100 ls (abonements ar proteiniem).

rezultata, kamer strada, viens vari izdzivot. lidz ko jauniba aizies un vairs nenems neviens vergturis tevi darba, sukasi iksi. nerunaju pat par to, ka agru vai velu bus jaliek jauni zobi jaunas ma6inas vertiba un vel operacijas vecumdienas.

tauta, ja uz vienu pieauguso nav vismaz 1k uz rokas, tad seit nav ko darit. :) eiropa nedrikst dzivot no algas lidz algai. seit nav kina. pietiek vergot! mainiet domasanu un nerazojiet nakamas vergu paaudzes.
17.jūlijs 2013, 11:24 | links
 
klausies tu , pipeļuzvan ....., pirms kādam brauc virsū vispirms padomā, pirmkārt Latvijā ir ļooooti daudz pietiekoši pārtikušu cilvēku, kuri ir mācējuši sakārtot savu dzīvi tā, lai galva nesāpētu par ikdienas pārtiku un daļa no viņiem ir copmaņu
otrkārt , ja tas uzbrauciens bija tieši uz mani, tad es sevi diemžēl nevaru pieskaitīt pie šiem pārtikušajiem, man pārāk daudz sanāk domāt par naudu :):), tad kad bija jāmācās man bija šņabis jādzer, tāpēc tagad dzīvoju no algas līdz algai un vismaz trešdaļu, ja ne pusi savu ienākumu iztērēju copei...

Es jau te ne reizi vien esmu rakstījis, ka ar savu nabadzību nav jālielās ..., sevišķi, ja esi aktīvajā , darbaspējīgajā vecumā, rokas un kājas tev ir , veselība ir un tad tu nevari sev nopelnīt pietiekamu iztikšanu, nu, tad dzīvo tā kā dzīvo...., bet vismaz nepārmet citiem, kuri negrib bisu dzīvi iekšu Super neto iepirkties....

ja nepietiek naudas, tad ir vairāk jāstrādā..., pats dzīvoju pēc tāda principa un arī savam puikam mēģinu to iemācīt, ka ja cilvēks ļoti grib kaut ko, tad to noteikti var sasniegt, vienkārši mērķtiecīgi uz to ir jāiet...

atgriežoties pie barībām, paskaiti vien cik izmaksā pašgatavotas barības uzražošana, ne prastās putras, bet barība kas strādā vienmēr un strādā labāk par putrām, arī nebūs lēti, to jau te daudzi ne reizi vien ir pārliecinājušies..

, pietam bieži vien daudz svarīgāk par to ko tu iemet ūdenī ir tas kā tu to dari un kur tu to dari, pareiza barības pasniegšana , pareiza barības konsistence, svars, bumbu citums u.t.t., pareiza barošanas vietas izvēle ir svarīgāki par pašu barības sastāvu, es teiktu, vismaz pusē gadījumu.

izpūšam gaisu :):):) un turpinam par copi... :):)
17.jūlijs 2013, 11:01 | links
 
nauda... nu par to vairāk uztraucas tie kam tās nav :):),To NG-NG!

Oooo...jā!Visu cieņu Tavai copētprasmei,bet vai Tev nav kas sakāpis par daudz galvā!?
16.jūlijs 2013, 23:26 | links
 
:):):) blin, gadus padsmit to visu skaidroju un rakstu CL un ari šeit, bet jūs te super atklājumus tagad taisat :):),
protams, ka tukšā vietā tu iedod zivītei da jebko un tasstrādās, vietā, kur vairāk copmaņu un visi pa vienkāršo baro vajag jau biki biki labāku, stiprāku barību u.t.t.
pie mums tādu super pārbarotu ietu ir maz, piemēram rudenī un pavasarī Salacas lejtece, ādas vietās Sensas , ja to vēl pareizi pasniedz :):), izģērbj visus vienos vārtos....

ir jau vēl viens stāts, gatavās barības ir ērtākas, iemeti mašīnā un viss, var braukt copēt, nauda... nu par to vairāk uztraucas tie kam tās nav :):), bet ir gana daudz cilveku, kuri vairs negrib atgriezties pie putrošanas

lai saprastu kas ir kas ir arī jāpaputrojas reizi pa reizei, nevar noliegt, ka tas viss reizēm nostrādā, tāpat kā manna vai grūba vai makarons ēsmai, strādā perfekti, bet ne vienmēr un ne visur, tieši tāpat ir ar putrām :):)
16.jūlijs 2013, 21:08 | links
 
Man čoms karpu dīķī piebarojot ar ,,putru",kurai smaržai pievienota gatavā karpas barība (viņam pietiekot četrām reizēm) citreiz izvelk vairāk kā boilinieki.Es pagāšgad līņus iebaroju ar maltiem kviešu graudiem,kurus noplaucēju un nedaudz pievienoju gatavo.Skaisti un ērti jau ir tās gatavās,bet vai labāk strādā...strīdīgs jautājums.Šogad manis noķertie līņi sarijuši pilnus punčus ar iebaroto (saulespuķu spraukumi,kuri aplieti ar verdošu ūdeni...ne ezera,bet no dziļurbuma...un kuriem pievienota NG līnis-karūsa,bet ja bodē nav,tad universālā vai karpa).Brekšiem arī punči pilni bija ar to tipa līņu barību.Reiz lasīju rakstu par Niku Matvējevu,kurš copē ar ,,lazdukātiem" un piebaro ar baltmaizi...velk zivītes!Uz cilvēku nostrādā reklāma,smukais iepakojums,apraksts utt.,bet vai zivītei tas ir no svara...domāju ka nē,galvenais jau laikam ir olbaltumvielas,kuras satur dažādi graudi.Iespējams kļūdos!
16.jūlijs 2013, 17:13 | links
 
vel man tada doma prata. nu ir ta uber kruta sensas. pagarsoju - nu sviests. panemu putru, kukuruzu, miklu, kukuliti - o, priimaa. ko ta zivs ir stulbaka?
p.s. neiesim galejibas un nesaksim runat par sasliku, vai cepumu, kas garso. tas zivei neiet pie sirds. :)
p.s.2.gatava bariba smarzo specigak, bet vai garso labak? par to es kaut ka saubos. jataisa putra un smarzai jamet klat gatava paika. naks uz smaku un edis putru.
16.jūlijs 2013, 16:24 | links
 
Sveiciens vīriem barotājiem!

Es ar' no viena iezemieša nedzaudz paskatījos. Ezers neliels, bet toties zivis lielas.

Baroja ar uzbriedinātiem miežu putraimiem + vaniļas cukurs.

Pa vienu vakara cēlienu šamais izbaroja pāris saujas copes vietā, nu tā kā sējas laikā. Copēja uz goda.

Ir ko paknibināt pa grunti, smāķis ar' patīkams.

Galvenais neiekrist galējībās. Tas par spaiņiem runājot.

o.

P.S. Vienā palielā ezerelī riktīgu traktora lieluma bumbu pārlidināju turpat pār bortu. Sīko daudz. Pēc h no paikas nekā pāri nepalika. Hmmm!? Tas par lielajām peļķēm. Tā ka tur barošanai cita intensitāte un sastāvs. Tjip, iebaro saujiņu un pēc h atnāk glumais, smaka ir a ko ielocīt nav. Blje un notinās. Pēc 2h pat smaka nepaliek.
Ar intimākiem tilpumiem gan savādāk, man domāt.
16.jūlijs 2013, 16:11 | links
 
NG, vini sedeja ar fiderisiem. nemetaja iegsa ar kaudzem. katram bija pa divam sistemam ar diviem akiem. kaut kas taja putra ir/bija labaks, ka gatava bariba. pie tam, putrai gandriz nekadas smakas nebija. putra, ka putra.
16.jūlijs 2013, 16:04 | links
 
ar līni ir tā, ka ja viņi staigā pa vienam, tad viņam no tās vienas paikas bumbas pietiek trijām dienām :):), padomājiet cik jūs iemetat :):), reāli vietās, kur ir maz līņu, barot vajag tikai pa saujiņai rupja maluma barības, kā to dara purtrinieki, paber pa saujai un sēž, neticu, ka ķer tie, kas sagāž pus spaini putras ...
16.jūlijs 2013, 15:56 | links
 
ja bus labs laiks pa weekendu, pameginasu ar putru un jau gatavo baribu.
p.s. iet runa par liniem un ja paskatas sen seno NG raidujumu, kad vins copeja Lielupes gravjos un nenokera nevienu, bet blakus onka ar putram vismaz kaut ko, tad ir viela pardomam.
16.jūlijs 2013, 15:49 | links
 
visadas smensas, triperi un mixi ... mans nokera vienu glumo, bet vietejie sezot blakus 5 un 10 m attaluma ar putru no vissletakiem putraimiem 9 gab.! bus jasak pareju no darga gala uz leto!

mailite, 16.jūlijs 2013, 13:11

Sliktam dejotājam.... Man pieredze pilnīgi cita. Pirmo reizi aizbraucu uz Daugavu. Ar fīderi. Ar fīderi copēju otro reizi mūžā! Atradu vietu kur piebraukt un abās pusēs vietējie - gruntenes, pludi... Barībā putras! Es ar STIL un fīderi nespēju breksēnus (mazus gan) vilkt, vietējie meta arvien tuvāk un tuvāk... bet nekā....
16.jūlijs 2013, 15:39 | links
 
visadas smensas, triperi un mixi ... mans nokera vienu glumo, bet vietejie sezot blakus 5 un 10 m attaluma ar putru no vissletakiem putraimiem 9 gab.! bus jasak pareju no darga gala uz leto!
16.jūlijs 2013, 13:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager