Iebarošana, barības

Sveiki.
Kā jūs domājat, ir jēga iegādāties, par pieņemamām cenām šādas lietas
saulespuķu spraukumus, rapšu spraukumus, kukurūzas graudus vai kukurūzas putraimus. kviešu graudus/miltus? Ko ir vērts ņemt?
Lai no tā pēc tam izveidotu barību un jauktu kopā ar kādu veikala salmo barību? Vai tomēr jāizmet tas no galvas? (Mērķa zivs, plaudis, līnis).

Visas uzskaitītās lietas ir OK, tikai ar rapsi jāuzmanās, jo tā ir baigā līme. Jāpievieno mazās devās, bet pa lēto lopbarības bodēs tirgo mega iepakojumos.

aldis64, 14.aprīlis 2015, 23:00


Ja par labu cenu, es pirktu kukurūzas putraimus un saulespuķu spraukumus. Var uztaisīt ļoti labu pamatu jebkurai barībai. Ņem putraimus aplej ar verdošu ūdeni un uzbriedini. Tad paņem un piejauc labi daudz saulespuķu spraukumus. Putraimi tev būs pamats, saulespuķu spraukumi - irdinātājs. Piemeklējot proporcijas, būs pavisam labi. Sataisot irdenu miksli būsi 100% ieguvējs. Tam visam piešauj klāt kādu izteiktu aromātiku - vai nu gatavo barību, vai aromātus. Un viss notiks. Breksim, karpai būs ļoti ok. Tikai - pats izdomā proporcijas eksperimentālā ceļā.

mirtins, 15.aprīlis 2015, 09:11


Kukurūzas putraimus atsevišķi apliet ar vārošu ūdeni es gan neieteiktu - tur sanāk liels dzeltens nešķīstošs mīklas klucis:)
Savukārt, ja pie maltajām saulespuķu čaumalām (krieviski - luzga) pieber vienu piektdaļu to kukurūzu un uzplaucē visu kopā, tad sanāk tīri labs baroklis, kurš der tikai makšķerējot straumē. Stāvošā ūdenī kukrūza neizirs. Es labāk ņemtu rīvmaizi un samaisu ar saulespuķi, piešpricē dabīgo aromātu (ķiploks, koriandrs, anīss, vanilīns) un piemaļ grauzdētas lobītas sēmuškas un visi brekši manējie. Lobītas sēmuškas maksā ap 1EUR/kg. Luzga lielā maisā maksā ap 0,35EUR/kg. Barības vidēja cena svārstās ap 0,60EUR/kg.
19.aprīlis 2015, 00:15 | links
 
Varbū kāds zin kāpēc MILO veikalā nevienu nevar sazvanīt.
17.aprīlis 2015, 11:40 | links
 
...
A tu nezini, Agris ir beidzot barības atvilcis? Vai joprojām jāturpina knapināties?

mirtins, 15.aprīlis 2015, 09:31


Vēl jau nav, tā kā nedaudz vēl jāpaciešas. Man gan vēl kādu laiku pietiks ar pagājušā gada iepirkumu. :)
15.aprīlis 2015, 09:39 | links
 
Labi,labi gudrie!! Traper Marcipāns? Kas ir Marcipāna pamatā?--60% mandeles.Es nopērku mandeles,nu tur paciņa maksā~2€ un samaļu kafijas dzirnaviņās,saberu slēgtā traukā. Pat cāļu barību bez lieka laika patēriņa piešaujot normas robežās šo pulveri uztaisu pa Marcipānu. Nerunāšu nemaz pa cukura,sāls utt. efektu pievienojot barībai.
Katram savs,barojiet pēc sirds patikas ar savu izvēlēto barību. Jā, mirtins--"kolhozos" necopēju,ciest nevaru pat tuvumā tiem copēt!
15.aprīlis 2015, 09:32 | links
 
...
Sensas.... nu nesaprotu es tās barības... lai gan esmu guvis ļoti labus lomus ar Sensas... laikam nesaprotu es to cenas un kvalitātes kombināciju:D

mirtins, 15.aprīlis 2015, 09:07

Ja Tu ne tikai gatavotos piedalīties sacensībās, bet to arī darītu, tad ar Sensas "cenas un kvalitātes kombināciju" problēmu nebūtu. Lai gan Milo barības ja arī nav labākas, tad noteikti nav sliktākas par Sensas. :)

Jaaniss, 15.aprīlis 2015, 09:27


Pavisam cita aromātika... Tādēļ man arī proble'mas ar Traper. Esmu sācis savu barokļošanos ar Gutmix, tad Bruds, tad Milo - visas ir "maigās" dabīgās aromātikas. Sensas un Traper ir baisa ķīmija. Nesaku, ka slikta, nesaku, ka nestrādā, bet ... ja man ikdienas copē jāstrādā ar Sensas, vai Salmo, labāk paņemu Salmo:DDD Nav runa par sacensībām:D

A tu nezini, Agris ir beidzot barības atvilcis? Vai joprojām jāturpina knapināties?
15.aprīlis 2015, 09:31 | links
 
...
Sensas.... nu nesaprotu es tās barības... lai gan esmu guvis ļoti labus lomus ar Sensas... laikam nesaprotu es to cenas un kvalitātes kombināciju:D

mirtins, 15.aprīlis 2015, 09:07


Ja Tu ne tikai gatavotos piedalīties sacensībās, bet to arī darītu, tad ar Sensas "cenas un kvalitātes kombināciju" problēmu nebūtu. Lai gan Milo barības ja arī nav labākas, tad noteikti nav sliktākas par Sensas. :)
15.aprīlis 2015, 09:27 | links
 
Sveiki.
Kā jūs domājat, ir jēga iegādāties, par pieņemamām cenām šādas lietas
saulespuķu spraukumus, rapšu spraukumus, kukurūzas graudus vai kukurūzas putraimus. kviešu graudus/miltus? Ko ir vērts ņemt?
Lai no tā pēc tam izveidotu barību un jauktu kopā ar kādu veikala salmo barību? Vai tomēr jāizmet tas no galvas? (Mērķa zivs, plaudis, līnis).

Visas uzskaitītās lietas ir OK, tikai ar rapsi jāuzmanās, jo tā ir baigā līme. Jāpievieno mazās devās, bet pa lēto lopbarības bodēs tirgo mega iepakojumos.

aldis64, 14.aprīlis 2015, 23:00



Ja par labu cenu, es pirktu kukurūzas putraimus un saulespuķu spraukumus. Var uztaisīt ļoti labu pamatu jebkurai barībai. Ņem putraimus aplej ar verdošu ūdeni un uzbriedini. Tad paņem un piejauc labi daudz saulespuķu spraukumus. Putraimi tev būs pamats, saulespuķu spraukumi - irdinātājs. Piemeklējot proporcijas, būs pavisam labi. Sataisot irdenu miksli būsi 100% ieguvējs. Tam visam piešauj klāt kādu izteiktu aromātiku - vai nu gatavo barību, vai aromātus. Un viss notiks. Breksim, karpai būs ļoti ok. Tikai - pats izdomā proporcijas eksperimentālā ceļā.
15.aprīlis 2015, 09:11 | links
 
Es putnu,trušu barības neplaucēju.Man izliekas ka tad viņas nav tik irdenas,tādas ķepīgas.Ja vajag lai straume tik ātri neaiznes-tad okei!
Un pa tām Salmo barībām,....nu nav viņas 2.5x labākas teiksim par Dragon! Salmo man jāpērk 1kg.=tuvu 3eirām,bet dragon es pa 3.45 nopērku 2.5kg. paku! Piešprices lieku visām paikām!

aakkis, 14.aprīlis 2015, 23:27



Salmo barības ir labākas par Dragoon vismaz 3X. Taču kā vienmēr, viss saprotams, tikai salīdzinot. Ja tu copē vietās, kur zivis netiek barotas ar labu barību, tad baro kaut vai ar putru un viņas pienāks. Ja blakus, vienādos apstākļos un vienādi gudri copētu divi copmaņi, viens ar dragoon, viens ar Salmo, tad esmu 110% pārliecināts, ka Salmo iekabinātu dragūnam vienā setā:D Taču ja tev ķeras ar Dragoon, ķer ar to:))) Problēma jau nav ne barībās, ne ēsmās, ne makšķerēs, bet makšķerniekā. Ja makšķernieks zina, kur ir zivis, pareizi sagatavoi un pasniedz barību, piedāvā attiecīgo ēsmu, tad zivij ir maz izredžu. Taču vietā, kur zivju koncentrācija nav liela, un dienā, kad tās nav sevišķi aktīvas, es priekšroku dotu Salmo, nevis Dragūnam.

P.S. Mana mīļākā barība ir Milo River

P.P.S. No Salmo barībām man vislabāk patīk Universālā.

P.P.P.S. Trapers man kādreiz ļoti nepatika, bet pagājušajā sezonā sāku izkopt patiku pret karpu barībām.

No agrākām dienām ļoti labas atmiņas palikušas par Gutmixu un Brudu.

Sensas.... nu nesaprotu es tās barības... lai gan esmu guvis ļoti labus lomus ar Sensas... laikam nesaprotu es to cenas un kvalitātes kombināciju:D
15.aprīlis 2015, 09:07 | links
 
ESMA bāzes barībām ar cena laba, tur kur es copēju strādā labi bāze + piparkūku garšvielas. 1 kg. bāze + paciņa garšvielu
Galvenais jau ir nevis pabarot bet pievilināt ....
Kombikorms ir zivju barība - zivis paēd un nav aktīvas ,+ tas mēsls pūst ūdens tilpnē ja zivis neapēd
15.aprīlis 2015, 08:45 | links
 
Barības ļoti labas ! Pēdējo gadu pārsvarā tikai ar Traperu! Atraksti ,kur var dabūt pa šo ciparu?
15.aprīlis 2015, 07:21 | links
 
Kādas atsauksmes par Traper barībām? Vienkārši ir iespēja iegādāties 1 kg pakas, katru pa 1.8€, diezgan izdevīgi man liekas.

ilmars638, 15.aprīlis 2015, 00:06



padalies kur! p.s. pats gan vinas neesu lietojis, bet esot ok
15.aprīlis 2015, 06:39 | links
 
Kādas atsauksmes par Traper barībām? Vienkārši ir iespēja iegādāties 1 kg pakas, katru pa 1.8€, diezgan izdevīgi man liekas.
15.aprīlis 2015, 00:06 | links
 
Es putnu,trušu barības neplaucēju.Man izliekas ka tad viņas nav tik irdenas,tādas ķepīgas.Ja vajag lai straume tik ātri neaiznes-tad okei!
Un pa tām Salmo barībām,....nu nav viņas 2.5x labākas teiksim par Dragon! Salmo man jāpērk 1kg.=tuvu 3eirām,bet dragon es pa 3.45 nopērku 2.5kg. paku! Piešprices lieku visām paikām!
14.aprīlis 2015, 23:27 | links
 
Nemocies. Paņem par pamatu Dobeles dzirnavnieku, uzplaucē un liec klāt veikala barību.
Kviešu graudi - copei neder, var barot karpas savā dīķī
Milti - pankūkām
Saulespuķu spraukumi - ne visām zivīm der
Rapšu spraukumi - var likt attiecīgā daudzumā klāt, bet parspīlēt nevajag
Kukurūzas graudi(sausie) - nez vai pareizi mācēsi apstrādāt, tāpēc labāk nē
Kukurūzas putraimi - attiecīgā daudzumā der.
14.aprīlis 2015, 23:09 | links
 
Sveiki.
Kā jūs domājat, ir jēga iegādāties, par pieņemamām cenām šādas lietas
saulespuķu spraukumus, rapšu spraukumus, kukurūzas graudus vai kukurūzas putraimus. kviešu graudus/miltus? Ko ir vērts ņemt?
Lai no tā pēc tam izveidotu barību un jauktu kopā ar kādu veikala salmo barību? Vai tomēr jāizmet tas no galvas? (Mērķa zivs, plaudis, līnis).

Visas uzskaitītās lietas ir OK, tikai ar rapsi jāuzmanās, jo tā ir baigā līme. Jāpievieno mazās devās, bet pa lēto lopbarības bodēs tirgo mega iepakojumos.
14.aprīlis 2015, 23:00 | links
 
Kolēģi, varbūt varat padalīties ar ziņām, kur par vislabākajām cenām pirkt barības? Vairāk interesē Salmo un Ng mix (breksis; lielais breksis). Labprāt nopirktu kilogramus 20-30, ja cena būtu draudzīga.

zivjuviirs, 14.aprīlis 2015, 09:18

Par NG-Mix nepateikšu. Bet vispār, ja ir vēlēšanās barību iepirkt par sakarīgākām cenām kā veikalā, to pasūta savlaicīgi.
14.aprīlis 2015, 09:25 | links
 
Kolēģi, varbūt varat padalīties ar ziņām, kur par vislabākajām cenām pirkt barības? Vairāk interesē Salmo un Ng mix (breksis; lielais breksis). Labprāt nopirktu kilogramus 20-30, ja cena būtu draudzīga.
14.aprīlis 2015, 09:18 | links
 
kukuruzas putraimi, saulespukju spraukumi un kanjepju spraukumi ir laba lieta
9.aprīlis 2015, 20:08 | links
 
Sveiki.
Kā jūs domājat, ir jēga iegādāties, par pieņemamām cenām šādas lietas
saulespuķu spraukumus, rapšu spraukumus, kukurūzas graudus vai kukurūzas putraimus. kviešu graudus/miltus? Ko ir vērts ņemt?
Lai no tā pēc tam izveidotu barību un jauktu kopā ar kādu veikala salmo barību? Vai tomēr jāizmet tas no galvas? (Mērķa zivs, plaudis, līnis).
9.aprīlis 2015, 19:41 | links
 
Birznieka - Upīša ielā, netālu no stacijas, blakus troļuka pieturai, dzīvnieku paikas un copes veikals.
17.februāris 2015, 12:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager