Iebarošana, barības

Veci klasiski uz urra cope uz mannas "punkji"" , sudzibu nav, loti leti, erti un ekonomiski, vienigi rokas packajas, un drebes ja tam nevilus pieskaras.
Alternativai pa leto ir grubas, viena edamkarote uz termosu, virsu varosu udeni, pec 45 min, stundas nolejam, bariba copei gatava, slinki, erti, un efektivi.
P.S. LV rekordsapals , 5,3 kg ir nokerts uz vienu grubas graudu, tiesa pasen tas rekords uzstadits.
17.jūnijs 2014, 14:17 | links
 
Ēsma no mannā!
17.jūnijs 2014, 09:04 | links
 
labdien, es veletos uzinat kas ir ta sprice? kur jus iesucat to manna.

anita93, 11.maijs 2014, 16:41


Anita, 20ml šprice no aptiekas būs gana normāla, bet to mannas "baltušku" neiesūksi. Jāizvelk virzulis un jāuzpilda ar kādu irbuli vai pirkstu, tad, vienlaicīgi spiežot virzuli un tinot ap āķi, izveido uz tā mannas bumbiņu. Var iztikt arī bez šprices un mannu uztīt ar kociņu, bet šprice ir ērtāka.
11.maijs 2014, 19:12 | links
 
Aizej aptiekā nopērc sprici ar lielāku tilpumu!
11.maijs 2014, 17:11 | links
 
labdien, es veletos uzinat kas ir ta sprice? kur jus iesucat to manna.
11.maijs 2014, 16:41 | links
 
Peletes
23.aprīlis 2014, 10:25 | links
 
Kaņepju sēklas un saulespuķu sēklas pie līņu barības lieku regulāri arī sezama sekliņas...labs labu nemaitā.
6.aprīlis 2014, 00:30 | links
 
Sakat labāk paldies kad kāds jums parāda kur un kā pareizi izmanto barības, kā pareizi padot ēsmu un kā izvēlēties copes vietu. Tas viss reāli aiztaupa daudz laika un pats galvenais dod savus rezultātus. :)
Man personīgi patīk nevis vienkārši copēt, bet gan katru reizi atklāt ko jaunu priekš sevis un mēģināt pilnveidot savu makšķrēšanas meistarību. Protams es arī ieguldu attiecīgus naudas līdzekļus gan štrumos, gan ēsmās ar barībām. Neesmu no tiem cilvēkiem kam pie upes par visu varu jāatsit ieguldītie līdzekļi uz zivs rēķina. Tad man vieglāk būtu nopirkt gaļu tirgū! :)
Bet par tiem trīslatniekiem bija pateikts precīzi, parasti tā arī ir ...
5.aprīlis 2014, 23:05 | links
 
Gahans- ko Tu ar to gribi pateikt....., kāpēc jāķer zivis tā kā viņas ir noķert grūtāk, ja var viņas ķert daudz vienkāršāk, kāpēc zobi jālabo caur anālo atveri ???
Tas pirmkārt, otrkārt man nav nekādu barību, personīgi es neko neražoju un neko netirgoju.

Protams, ka ar labu inventāru var daudz vairāk un vieglāk , bet īsta copmaņa rokās arī sētas miets pārvērtīsies par makšķeri

Ja gribi kaut ko sakarīgu pateikt, tad saki, ja gribi tikai pakasīties..., tad varam arī pakasīties :):):)
5.aprīlis 2014, 22:28 | links
 
ar tiem tārpiem un rocību ir tā, ka nekad neviens nesmejas par situāciju, kad cilvēkam tiešām nav naudiņas ne inventāram, ne ēsmām, ne barībām, tādiem cilvēkiem gribās palīdzēt, ko arī reizēm daru, ir visādas situācijas dzīvē, bet....

par tiem, kas copējot nopīpē 2 paciņas un izdzer divlitrīgo alu un atbrauc uz copi ar labu auto, bet cope ar 3 latu kātu un bļauj, ka tārpi dārgi u.t.t., par tiem arī izskan tās dzēlīgās piezīmes

arī es bieži vien tādas piezīmes izsaku, jo ikdienā pie ūdeņiem esot to visu var redzēt :):)

NG-NG, 27.augusts 2013, 09:10

reiz viena raidiju Tu teici ka nav nozimes pa cik tev kads,ka ta tagad ir,tie 3latnieki tomer nekur neder?vai vari kadreiz uztaisit copes raidijumu kur Tu makskere bez iebarosanas un neraklamejot savas baribas?bez iebarosanas Tu macetu nokert zivi,piemeram Gauja?
5.aprīlis 2014, 16:04 | links
 
Vai ir kāds mēģinājis barot zivis ar diedzētām kaņepju seklām?
Cik skatos Lielbritānijas makšķernieku filmas, viņiem ir diezgan populāra iebarošana ar kaņepju sēklām, ja dziļums nepārsniedz +/- 2, 2,5 metrus, uzšaujot ar kaķeni ik pa laikam nelielu daudzumu sēklu punktā, kurā tiek copēts.
Latvijas karpu makšķerniekiem diedzētas kaņepju sēklas droši vien nav nekas svešs, bet kā ar raudu, līņu, brekšu, karūsu copi?
Ir vietas, kur klasiskās barības pievilina daudz sīkzivju.

Morbidejs, 5.aprīlis 2014, 11:57

Domājams, ka neko sliktu nenodarīs, bet lielo zivju copē palīdzēs. Ja daudz sīkie - atšķirības maz! Tikai manas domas - maltas grauzdētas dos labāku pievilināmo efektu! bet ar pilnām mazās ātri pierīsies1
5.aprīlis 2014, 13:31 | links
 
Morbidejs, vakar skatījos youtube, kā leiši ķer līņus un tur lika klāt piebriedinātas kaņepju sēklas.. Tā ka esperimentē un dalies ar pieredzi :)
5.aprīlis 2014, 12:05 | links
 
Vai ir kāds mēģinājis barot zivis ar diedzētām kaņepju seklām?
Cik skatos Lielbritānijas makšķernieku filmas, viņiem ir diezgan populāra iebarošana ar kaņepju sēklām, ja dziļums nepārsniedz +/- 2, 2,5 metrus, uzšaujot ar kaķeni ik pa laikam nelielu daudzumu sēklu punktā, kurā tiek copēts.
Latvijas karpu makšķerniekiem diedzētas kaņepju sēklas droši vien nav nekas svešs, bet kā ar raudu, līņu, brekšu, karūsu copi?
Ir vietas, kur klasiskās barības pievilina daudz sīkzivju.
5.aprīlis 2014, 11:57 | links
 
sveiks Edij kam tā bariba domata uzvarot spraukumus.
20.marts 2014, 20:45 | links
 
ar tiem tārpiem un rocību ir tā, ka nekad neviens nesmejas par situāciju, kad cilvēkam tiešām nav naudiņas ne inventāram, ne ēsmām, ne barībām, tādiem cilvēkiem gribās palīdzēt, ko arī reizēm daru, ir visādas situācijas dzīvē, bet....

par tiem, kas copējot nopīpē 2 paciņas un izdzer divlitrīgo alu un atbrauc uz copi ar labu auto, bet cope ar 3 latu kātu un bļauj, ka tārpi dārgi u.t.t., par tiem arī izskan tās dzēlīgās piezīmes

arī es bieži vien tādas piezīmes izsaku, jo ikdienā pie ūdeņiem esot to visu var redzēt :):)
27.augusts 2013, 09:10 | links
 
dzhi- āķim , ja mērcē , 9mm granulas, barošanai 4-6mm, ja taisīsi mīklu, tad 4-6 mm un miers
27.augusts 2013, 08:56 | links
 
Nu katrs pērk cik uzskata par vajadzīgu viņam!Un nejau visi var atļauties pirlt vismaz 100gr un vairāk copei!Skaties ka tik pašam tāda dzīvē situācina nesanāk ka nevarēsi visu nopirkt ko gribēsi un feņiki būs jāskaita!Nav labi pa citiem smieties kam ir mazāk naudas nekā tev pašam!Tici man tev tas viss nāks atpakaļ jo šito gadijūmu tu sen skandini šajjā saitā!

iesacejs50, 14.augusts 2013, 15:28
Neviens nesaka, ka jāpērk kilogramiem un pa 100gr. BET, vai tad ar tiem pāris tārpiem var ko iesākt? Nu ko???
Nevienā brīdī nesmejos par cilvēku rocību, bet par to, vai tas ir lietderīgi! Tā kā nevajag te pārmest par uzpūtību! Man tas likās smieklīgi, patiešām! Ja kāds veikalā sev pērk vienu konfekti, nekad nesmiešos! Bet vienu tārpu hobijam, tas ir smieklīgi!

Bet, ja kādam likās, ka manis teiktais kādu apvainoja, tad ļoti no sirds atvainojos!

Bandito, 26.augusts 2013, 15:57


Varbūt tie tārpi kā kārums dažām badīgām zelta zivtiņām akvārijā? :) Agrāk, kad bija akvārijs, zelta zivtiņām pēc copes iemetu pāris tārpus. Dažreiz, kad sanāca bik pa daudz iemest, ēda un dirsa dzīvus ārā. :))))
27.augusts 2013, 00:02 | links
 
kur Riigaa iegaadaaties forelju kombikormu? Pagaidaam vieniigais variants ko atradu ir faseets pa 25 kg, kas man buutu taa kaa par daudz..

dzhi, 26.augusts 2013, 15:22

Safasē pa 5kg un ieliec tepat sludinājumu.Simpunkt, ka aizies.:)
26.augusts 2013, 16:04 | links
 
Nu katrs pērk cik uzskata par vajadzīgu viņam!Un nejau visi var atļauties pirlt vismaz 100gr un vairāk copei!Skaties ka tik pašam tāda dzīvē situācina nesanāk ka nevarēsi visu nopirkt ko gribēsi un feņiki būs jāskaita!Nav labi pa citiem smieties kam ir mazāk naudas nekā tev pašam!Tici man tev tas viss nāks atpakaļ jo šito gadijūmu tu sen skandini šajjā saitā!

iesacejs50, 14.augusts 2013, 15:28

Neviens nesaka, ka jāpērk kilogramiem un pa 100gr. BET, vai tad ar tiem pāris tārpiem var ko iesākt? Nu ko???
Nevienā brīdī nesmejos par cilvēku rocību, bet par to, vai tas ir lietderīgi! Tā kā nevajag te pārmest par uzpūtību! Man tas likās smieklīgi, patiešām! Ja kāds veikalā sev pērk vienu konfekti, nekad nesmiešos! Bet vienu tārpu hobijam, tas ir smieklīgi!

Bet, ja kādam likās, ka manis teiktais kādu apvainoja, tad ļoti no sirds atvainojos!
26.augusts 2013, 15:57 | links
 
tā arī būs, mazākos fasējumos diez vai atradīsi normal cenā un vajadzīgo izmēru, apjautājies līdzbraucējiem vai nevajag, var būt tajā gala otru pusi maisam vajadzēs..., pus maiss aizies

NG-NG, 26.augusts 2013, 15:51


Kursh ir vajadziigais izmeers? Man kaut ko staastiija par 2. Nr., bet cik tas ir liels vai mazs nav ne mazaakaas sajeegas...
26.augusts 2013, 15:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager