Iebarošana, barības

tā arī būs, mazākos fasējumos diez vai atradīsi normal cenā un vajadzīgo izmēru, apjautājies līdzbraucējiem vai nevajag, var būt tajā gala otru pusi maisam vajadzēs..., pus maiss aizies
26.augusts 2013, 15:51 | links
 
kur Riigaa iegaadaaties forelju kombikormu? Pagaidaam vieniigais variants ko atradu ir faseets pa 25 kg, kas man buutu taa kaa par daudz..
26.augusts 2013, 15:22 | links
 
Nu katrs pērk cik uzskata par vajadzīgu viņam!Un nejau visi var atļauties pirlt vismaz 100gr un vairāk copei!Skaties ka tik pašam tāda dzīvē situācina nesanāk ka nevarēsi visu nopirkt ko gribēsi un feņiki būs jāskaita!Nav labi pa citiem smieties kam ir mazāk naudas nekā tev pašam!Tici man tev tas viss nāks atpakaļ jo šito gadijūmu tu sen skandini šajjā saitā!
14.augusts 2013, 15:28 | links
 
Tikko bodē ienāca kāds vīrs ar jautājumu:"tārpus pa vienam arī tirgojat, vai tikai bundžās?"
Tas gan ir kaut kas labs.:)))

juliuss, 14.augusts 2013, 12:44
Reiz Salmo Jugla čalis ziemā motili pirka:
Cik maksā?
50ls kilogramā
Tātad grams 5 santīmi?
Nu katrs pērk cik uzskata par vajadzīgu viņam!Un nejau visi var atļauties pirlt vismaz 100gr un vairāk copei!Skaties ka tik pašam tāda dzīvē situācina nesanāk ka nevarēsi visu nopirkt ko gribēsi un feņiki būs jāskaita!Nav labi pa citiem smieties kam ir mazāk naudas nekā tev pašam!Tici man tev tas viss nāks atpakaļ jo šito gadijūmu tu sen skandini šajjā saitā!
Jā!
Nu tad man... (skaita naudu).... divus gramus! Un cēli nomet melnos....

Bet cieņu pārdevējam, nosvēra un pārdeva pāris motiļus!

Bandito, 14.augusts 2013, 13:34
14.augusts 2013, 15:27 | links
 
Paldies!

osco, 13.augusts 2013, 09:46


Vesels ēdis!!!:)))
14.augusts 2013, 14:37 | links
 
Kas tad tagad nepatika pa tām barībām,ka vakardienas un šodienas komentārus nodzēsa? Ka MN sadaļā pavisam muļķi laiž mēnešiem-tad neviens netīra!!

aakkis, 14.augusts 2013, 13:45


Varbūt vecīt mēs ne pa tās firmas podkormku runājām...!!!:)))
Admins jau neko nepaskaidros...hazjain-barin!!!:)))
P.s.Es tikai ākstos,tāpēc dieva dēļ nesāciet neviens ,,uzkurbulēties"!!!:)))
14.augusts 2013, 14:33 | links
 
Kas tad tagad nepatika pa tām barībām,ka vakardienas un šodienas komentārus nodzēsa? Ka MN sadaļā pavisam muļķi laiž mēnešiem-tad neviens netīra!!
14.augusts 2013, 13:45 | links
 
Tikko bodē ienāca kāds vīrs ar jautājumu:"tārpus pa vienam arī tirgojat, vai tikai bundžās?"
Tas gan ir kaut kas labs.:)))

juliuss, 14.augusts 2013, 12:44

Reiz Salmo Jugla čalis ziemā motili pirka:
Cik maksā?
50ls kilogramā
Tātad grams 5 santīmi?
Jā!
Nu tad man... (skaita naudu).... divus gramus! Un cēli nomet melnos....

Bet cieņu pārdevējam, nosvēra un pārdeva pāris motiļus!
14.augusts 2013, 13:34 | links
 
Tikko bodē ienāca kāds vīrs ar jautājumu:"tārpus pa vienam arī tirgojat, vai tikai bundžās?"
Tas gan ir kaut kas labs.:)))
14.augusts 2013, 12:44 | links
 
Paldies!
13.augusts 2013, 09:46 | links
 
Bet pašam patīk, kā smaržo grauzdētas sēklas.To Morbidejs!

Tu vecīt tā prātīgāk...nākamais var iepatikties dūms no kaņepēm...!!!:)))Labāk grauzdē semuškas!!!:)))
24.jūlijs 2013, 11:15 | links
 
Es arī nenoliedzu. Īstajā vietā un laikā pareizi pasniegtas kaņepju sēklas noteikti uzlabo copi.
Bet pašam patīk, kā smaržo grauzdētas sēklas. Vispār jāskatās dabā - kad kaņepju sēklas nobriedušas, tām virsū metas putni, lai uzņemtu barības vielas. Ir dažas aminoskābes(?) kaņepju sēklās, kas nav sastopamas itin nevienā citā produktā, bet ir vienas no neaizstājamām - cilvēkam nepieciešamām.
Jādomā, ka zivīm ir līdzīgi - grauzdētās pievilina ar smaržu un eļļām, bet diedzētās zivīm ir kā barība.

Es neapgalvoju, ka tā ir, sajūtas saka, ka tā vajadzētu būt.
24.jūlijs 2013, 11:12 | links
 
visu laiku bija arī centrāltirgū tantuks, kurš tirgoja dažādas sēklas, arī kaņepju
24.jūlijs 2013, 11:08 | links
 
Pašam nav sajēga par to, kā kaņepju sēklas uzlabo copi.
24.jūlijs 2013, 10:47 | citēt | links To Morbidejs!

Kaut kad te, vai kur citur ir izskanējis,ka kaņepes uzlabo,rosina zivītei apetīti un pēc paņammāšanas viņai griboties uzkost vēl un vēl!:)
Es pagājušogad izprovēju SALMO pirktās gatavās,šķiet SENSAS kaņepes,bet nekādas dižas pārmaiņas nemanīju zivs aktivitātei.
P.s.
Nekādā gadījumā neko nenoliedzu!
24.jūlijs 2013, 11:05 | links
 
Kaut kad interesējos par to, kur var dabūt. Atradu vienu uzņēmumu, kas atrodas, ja nemaldos, kaut kur Āgenskalnā. http://www.hempexport.com/
Ja pērk zem 200 kg sēklas, tad cena 1.5 ls/kg.
Ja nemaldos, minimālais pirkuma daudzums bija 20 kg. Ja izmanto daudz, tad jau sanāk krietni lētāk.

Esmu redzējis, ka diedzētas sēklas izmanto līņu copē. Vienā no Traper brekšu barībām iekšā ir kaņepju sēklas. Pašam nav sajēga par to, kā kaņepju sēklas uzlabo copi.
24.jūlijs 2013, 10:47 | links
 
ņemties jau vari, ja to patīk darīt, bet jūtamu efektu vai izmaiņas zivju uzvedībā nejutīsi, pietam breksis nemaz nav starp tiem lielākajiem kaņepju ēdājiem, karpa, lielā rauda, tās skaitās tās lielākās kaņepju mīļotājas :)

grauzdē līdzīgi kā to dara ar saulespuķu sēklām vaia arahisa riekstiem, ber uz sausas pannas vai cepešpannas un liec uz lēnas uguns, visu laiku ir jāmaisa, sēklām ir jāuzkarsts, jāpaverās vaļā, bet tās nedrīkst piedegt, tad it kā aromāts būs stiprāks, bet garša būs rūgtāka unt as neder
skaties, vienā mirklī sēklas kļūs tādas kā mitras, tas liecina par to, ka sēkals ir uzkarsušas, ik pa brīdim paķer ar pirkstiem kādu sēklu un paburzi starp pirkstiem, kad jūti, ka tā sāk jukt, tad ir ok.

pavariē arī ar sēklu malšanas rupjumu, barībā tas arī dod dāžadu efektu, smalkā vairāk strādās kā aromatizatros un garšas piedeva, rupjāk maltā jeb drupinātā vēl papildus strādās kā irdinātājs un baŗības staba veidotājs, kur tas ir vajadzīgs

ja jau eksperimentē, tad brekšu barībā paeksperimentā arī ar arahisa riekstu grauzdēšanu un malšanu
linsēkals arī ir izcila piedeva un ļoti patīk puikiem
24.jūlijs 2013, 10:37 | links
 
es domāju tās kuras pašam jāgatavo. Ir jau manā kolhozā arī no Dynamite Baits
24.jūlijs 2013, 10:23 | links
 
a kur vispār tādas kaņepju sēklas var izraut?

bazels, 24.jūlijs 2013, 10:19


SALMO ir gatavas lietošanai!
24.jūlijs 2013, 10:20 | links
 
a kur vispār tādas kaņepju sēklas var izraut?
24.jūlijs 2013, 10:19 | links
 
remtes21 taa ir taas baazes teritorija?

dzhi, 24.jūlijs 2013, 09:25


Nu ja ka!:)
Bāze un uzreiz Gints ar kapakmeņiem un copes ,,loriņiem"!:)
24.jūlijs 2013, 09:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager