Jerkbait

Es ieteiktu Jerkam tomēr ņemt atsevišķu kātu, Man laigan augums ir pie 2m, tomēr ar neko garāku pa 2.1 nevaru kvalitatīvi padžerkot.
Pašlaik Sportfiskē G2 Medium Jerkam 160g ir diezgan laba atlaide.
Un gumijām ņemtu pēc iespējas garāku vismaz 2.5m un lai būtu vismaz 150g,bet ieteiktu labāk uzreiz 180g.
7.marts 2024, 13:11 | links
 
Daudzi jau izvēlās 2x vai pat 3x kātus:
1. Džerkam
2. Bigbait līdz ~150gr
3. Bigbait 200gr vai pat vairāk.

Ja skaties universālu vari aci uzmest
BFT instinct vai instinct reloded 7,10" H, Tournament Pike -130g
Būs ~2,39cm, bet man šķiet būs atsaucīgāks par Gator explorer 140gr un džerkot būs vieglāk.
Tiks galā arī ar 23-25cm gumijām, gigant pigšads 26cm ar āķiem + pāris grami svina būs pārslogojums, bet es teiktu ka tiks galā arī ar to.
7.marts 2024, 12:28 | links
 
MT9 [7.mar]: TK111 [10:46]: Kuru kātu pats izmanto kā universālo kareivi? :)Ui, man šo lomu joprojām godam pilda 7 gadus vecs, lēts, bet man dikti tuvs draugs - spinings Fox Rage Prism X Pike Cast 230cm 40-120gr :) Dikti daudz līdaku noķerts, ieskaitot manu pirmo metru. Šogad tikai vienu gredzenu nomainīju un varēs turpināt dzenāt zaļsvārces :)
Paldies Tev par info :)
7.marts 2024, 11:52 | links
 
TK111 [7.mar]: Kuru kātu pats izmanto kā universālo kareivi? :)
Ui, man šo lomu joprojām godam pilda 7 gadus vecs, lēts, bet man dikti tuvs draugs - spinings Fox Rage Prism X Pike Cast 230cm 40-120gr :) Dikti daudz līdaku noķerts, ieskaitot manu pirmo metru. Šogad tikai vienu gredzenu nomainīju un varēs turpināt dzenāt zaļsvārces :)
7.marts 2024, 11:47 | links
 
MT9 [7.mar]: Par kāta garumu džerkošanai piekritīšu, ja tas tiešām ir 2.46 cm, tad par garu. Džerkot var, bet man būtu nedaudz nekomfortabli. Man universālais kāts ir līdz 120g un 230 cm garš. Paredzēts tieši mānekļiem līdz 110g. Var jau būt, ka tu esi gara auguma vīrs ar spēcīgu miesasbūvi un garāks kāts tev neradīs diskomfortu :))
Diemžēl, 2m augums man nebūs un jā, tieši smagākās versijas garums nedaudz biedē abu tehniku noklāšanai ar vienu kātu.
Kuru kātu pats izmanto kā universālo kareivi? :)
7.marts 2024, 10:46 | links
 
Davis-Di [7.mar]: 140gr versija ir 2,46m
Džerkam nav tā ka nevar, bet būs pagrūti, ja neesi 2m garš, papildus prasīsies džerkam ko vieglāku un drusku īsāku, kaut 10cm. Protams mūsdienās var izvēlēties džerkus, kas paši ļoti labi glaido un kustību nevis ar kātu veido, bet ar spoles ietīšanu, tad arī 2,46m kāts būs ok.
Paldies par komentāru!
7.marts 2024, 10:44 | links
 
Par kāta garumu džerkošanai piekritīšu, ja tas tiešām ir 2.46 cm, tad par garu. Džerkot var, bet man būtu nedaudz nekomfortabli. Man universālais kāts ir līdz 120g un 230 cm garš. Paredzēts tieši mānekļiem līdz 110g. Var jau būt, ka tu esi gara auguma vīrs ar spēcīgu miesasbūvi un garāks kāts tev neradīs diskomfortu :))
7.marts 2024, 10:39 | links
 
140gr versija ir 2,46m
Džerkam nav tā ka nevar, bet būs pagrūti, ja neesi 2m garš, papildus prasīsies džerkam ko vieglāku un drusku īsāku, kaut 10cm. Protams mūsdienās var izvēlēties džerkus, kas paši ļoti labi glaido un kustību nevis ar kātu veido, bet ar spoles ietīšanu, tad arī 2,46m kāts būs ok.
7.marts 2024, 10:31 | links
 
TK111 [7.mar]: Sveiki kolēģi. Uz sezonas sākumu uzticamo XLNT3 līdz 100gr gribētu nomainīt uz augstāku galu, attiecīgi, vai varat pakomentēt savu pieredzi ar Gator Explorer 110gr/140gr, kāta plusiem un mīnusiem, kā arī atbilstību norādītajam testam? Kāts sezonā principā tiek izmantots 50% džerki/ 50% gumijas, pagaidām līdz 23cm. Varbūt varat ieteikt vēl kādu alternatīvu, kuru būtu vērts izsvērt šajā cenu kategorijā? Paldies jau iepriekš.
Ja vēlies izmantot šo kātu gan džerkiem, gan cūkām līdz 100g, tad es no šiem diviem variantiem izvēlētos jaudīgāko (140g), lai būtu neliela testa rezerve. Pašam ir big bait paredzētais Gator kāts līdz 180g, bet man ar to komfortabli plivināt mānekļus svarā līdz 160g.
7.marts 2024, 10:19 | links
 
Sveiki kolēģi. Uz sezonas sākumu uzticamo XLNT3 līdz 100gr gribētu nomainīt uz augstāku galu, attiecīgi, vai varat pakomentēt savu pieredzi ar Gator Explorer 110gr/140gr, kāta plusiem un mīnusiem, kā arī atbilstību norādītajam testam? Kāts sezonā principā tiek izmantots 50% džerki/ 50% gumijas, pagaidām līdz 23cm. Varbūt varat ieteikt vēl kādu alternatīvu, kuru būtu vērts izsvērt šajā cenu kategorijā? Paldies jau iepriekš.
7.marts 2024, 09:53 | links
 
Sorry, bet ja par asaris7 jautājumu, Curado 150, 200 pamatā atšķirsies ar kasetes dziļumu, bet multam nevajag lieku auklu, tā tikai samīkstina apakšējo slāni, dod lieku svaru, pūdē auklu. Ideālā gadījumā izvēlas savu auklas diametru un līdz 50 m ir ļoti laba darba distance, pieliekam klāt rezervi un 75 m ar atliektiem galiem, vienīgi, auklas kasetei IR JĀBŪT PILNAI, 1-2 mm līdz kantei, to prasa ierēķinātais bremžu spēks. Tādēļ spoles ar dziļo kaseti ir tāds jokains stāsts. Par cik ir domāts darboties virs gramiem 60, es teiktu, ka no LV sortimenta Curado 300/301 tam tiešām būs lielāks korpuss. Tatula 300. Ja par lielu, derēs arī 200 ar HD apzīmējumu. Biezāk būs Zillion HD.

Vigulis, 8.maijs 2023, 12:09


Pēc visa spriežot un noliekot kaut kādas velmes malā, tad Tatula 200 HD varētu būt tas uz ko skatīšos. Ar darba svariem tad pamatā rēķinos 30g-60g. Paldies par info arī par auklām, noteikti ņemšu šo faktoru vērā!

asaris7, 8.maijs 2023, 13:34


Sveiks! Pirms sezonas sākuma iegādājos 300.TATULU. Pirms tam pieredzes ar multu nebija. Nosēdēju laivā 2 dienas, izmētājos atliektiem galiem. Protams, treniņiem vēl ir vieta, bet izvēli nenožēloju. Jāiemanās bremzi saregulēt, bet tas nekas sarežģīts. Tiku laikam pie 1 bārdas, kura 10 sekunžu laikā tika atrisināta. Viss forši pagaidām.
8.maijs 2023, 14:54 | links
 
Tieši tā! Liekais backings deformējas, piemirkst, slodzē dod iespēju ieķīlēties auklas virsējiem slāņiem un rada nevajadzīgu rotējošu masu.
8.maijs 2023, 14:26 | links
 
Laikam jau par to negāja runa
8.maijs 2023, 13:40 | links
 
Sorry, bet ja par asaris7 jautājumu, Curado 150, 200 pamatā atšķirsies ar kasetes dziļumu, bet multam nevajag lieku auklu, tā tikai samīkstina apakšējo slāni, dod lieku svaru, pūdē auklu. Ideālā gadījumā izvēlas savu auklas diametru un līdz 50 m ir ļoti laba darba distance, pieliekam klāt rezervi un 75 m ar atliektiem galiem, vienīgi, auklas kasetei IR JĀBŪT PILNAI, 1-2 mm līdz kantei, to prasa ierēķinātais bremžu spēks. Tādēļ spoles ar dziļo kaseti ir tāds jokains stāsts. Par cik ir domāts darboties virs gramiem 60, es teiktu, ka no LV sortimenta Curado 300/301 tam tiešām būs lielāks korpuss. Tatula 300. Ja par lielu, derēs arī 200 ar HD apzīmējumu. Biezāk būs Zillion HD.

Vigulis, 8.maijs 2023, 12:09



Pēc visa spriežot un noliekot kaut kādas velmes malā, tad Tatula 200 HD varētu būt tas uz ko skatīšos. Ar darba svariem tad pamatā rēķinos 30g-60g. Paldies par info arī par auklām, noteikti ņemšu šo faktoru vērā!
8.maijs 2023, 13:34 | links
 
paiks [8.mai]: Interesanti, kādēļ man nevienai spolei (bezinercenei) , kurai uztīti 200/300 m. auklas, tā nav sapuvusi, pat copējot vairākas sezonas..
Priecājies par to:)
Ja kaut cik piedomā un parūpējās lai aukla pēc copes izžūst, tad viss kārtībā. Ja uz ziemu pamet mitrā garāžā vai pagrabā, tad sapūst.
8.maijs 2023, 13:20 | links
 
Interesanti, kādēļ man nevienai spolei (bezinercenei) , kurai uztīti 200/300 m. auklas, tā nav sapuvusi, pat copējot vairākas sezonas..
8.maijs 2023, 12:57 | links
 
Par Curado 200 DC, no lietošanas viedokļa noteikti viss būs ok un par vieglāku mānekļu mētāšanu arī nebūs jāuztraucas. Jautājums par ilgmūžību, lietojot tos svarus virs 60 g, bet modelis relatīvi jauns, neviens baigi nepastāstīs. 30 g un 80 g pēc feņšuja tās ir divas dažādas spoles.
8.maijs 2023, 12:25 | links
 
Sorry, bet ja par asaris7 jautājumu, Curado 150, 200 pamatā atšķirsies ar kasetes dziļumu, bet multam nevajag lieku auklu, tā tikai samīkstina apakšējo slāni, dod lieku svaru, pūdē auklu. Ideālā gadījumā izvēlas savu auklas diametru un līdz 50 m ir ļoti laba darba distance, pieliekam klāt rezervi un 75 m ar atliektiem galiem, vienīgi, auklas kasetei IR JĀBŪT PILNAI, 1-2 mm līdz kantei, to prasa ierēķinātais bremžu spēks. Tādēļ spoles ar dziļo kaseti ir tāds jokains stāsts. Par cik ir domāts darboties virs gramiem 60, es teiktu, ka no LV sortimenta Curado 300/301 tam tiešām būs lielāks korpuss. Tatula 300. Ja par lielu, derēs arī 200 ar HD apzīmējumu. Biezāk būs Zillion HD.
8.maijs 2023, 12:09 | links
 
Tik lūdzu nepārprotiet mani.
Bezinercene svariem līdz 30g.
Smagajam galam viennozīmīgi mults.
8.maijs 2023, 10:42 | links
 
Vigulis [8.mai]: Kuri sportisti? Mūsu , japāņu vai USA?
Mūsu un ne tikai, visā postpadomijā. Pat tik augsta līmeņa mačos kā PAL.
Japāņi un USA nē, tur ar multu met visu.
8.maijs 2023, 10:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager