Jerkbait

C4 labs variants.. ir bijušas divas. Bet ja godīgi japaska, tad atšķirību starp 2x lētāko BCX un c4 neredzu un pagaidām nejūtu pēc 2 sezonām :D

Jurcik, 7.decembris 2015, 18:01


uzsuutiiju jau BCX :))
8.decembris 2015, 20:44 | links
 
Laikam parliecinajat :)
tomeer laikam skatiishos uz abu c4
arii palasiju atsauksmes diezgan labas par vinju,
tomeer neveelos peec sezonas vai pat aatraak pirkt jaunu multiplikatoru :D

copmans22, 5.decembris 2015, 15:03

C4 nav ne vainas. Kārtīgs darba zirgs. Nebīstās pārslodzes-cik ilgi nepateikšu. Jo esošā jau pāris gadus strādā ari ekstremālosd apstākļos.
7.decembris 2015, 18:54 | links
 
C4 labs variants.. ir bijušas divas. Bet ja godīgi japaska, tad atšķirību starp 2x lētāko BCX un c4 neredzu un pagaidām nejūtu pēc 2 sezonām :D
7.decembris 2015, 18:01 | links
 
Laikam parliecinajat :)
tomeer laikam skatiishos uz abu c4
arii palasiju atsauksmes diezgan labas par vinju,
tomeer neveelos peec sezonas vai pat aatraak pirkt jaunu multiplikatoru :D
5.decembris 2015, 15:03 | links
 
Būšu klišejisks, bet ņem veco labo Abu C4. Iepatiksies džerks, tāpat nopirksi sakarīgu spoli.
5.decembris 2015, 12:51 | links
 
Es jau vairākas reizes esmu rakstijis, ka var ņemt droši BCX5601 vai ari SX5601. Budžeta klase, kas tur slodzi.
Sazaans labi pateica pārējo.
5.decembris 2015, 10:26 | links
 
sveiki jerkotaji, ko sakaat par Abu Garcia budzeta multiplikatoru Abu Garcia Ambassadeur Black Max BMAX2-L
varbuut kaads ir jerkojis ar taadu kaadas atsauksmes??
pa ziemu gribu nokomplekteet iesaaceeja komplektu
vell varbuut kaadam ir naacies straadaat ar okuma budzeta spoleem,jo stostos starp Abu un Okuma.
paldies...

copmans22, 4.decembris 2015, 17:42
Abu viennozimigi bus labaks par Okumu. Vienigi Tava izveleta spole nav paredzeta dzerkosanai. Es Tava vieta apskatitu, ka iespejamo variantu, Abu Garcia Ambrassadeur S 5501. Nedaudz dargaka, bet si spole bus piemerota sakuma komplektam.

Bet cik zinu daudzi ar ziepiniekiem dzerko un nesuudzaas;)

Sazaans, 4.decembris 2015, 19:50

copmans22, 4.decembris 2015, 20:48


Protams ka džerko arī ar ziepju traukiem. Vienīgi cenas un kategorijas līmenis ir cits. Lai normāli džerkotu ar ziepju trauku, tā cenai ir jāsākas ar 300EUR +, jo startā ziepju trauki nav paredzēti džerkam. Tas ir tā pat, kā Tu spiningotu lašus ar mikrodžiga spoli. Tevis pieminētais Abu Garcia Black Max ir paredzēts vairāk pludam, der uz Pērnavu, bet ne džerkam. Džerkam vari sākt skatīties ar Abu Garcia Revo Toro sēriju, bet vai to vajag...
5.decembris 2015, 06:09 | links
 
sveiki jerkotaji, ko sakaat par Abu Garcia budzeta multiplikatoru Abu Garcia Ambassadeur Black Max BMAX2-L
varbuut kaads ir jerkojis ar taadu kaadas atsauksmes??
pa ziemu gribu nokomplekteet iesaaceeja komplektu
vell varbuut kaadam ir naacies straadaat ar okuma budzeta spoleem,jo stostos starp Abu un Okuma.
paldies...

copmans22, 4.decembris 2015, 17:42
Abu viennozimigi bus labaks par Okumu. Vienigi Tava izveleta spole nav paredzeta dzerkosanai. Es Tava vieta apskatitu, ka iespejamo variantu, Abu Garcia Ambrassadeur S 5501. Nedaudz dargaka, bet si spole bus piemerota sakuma komplektam.

Bet cik zinu daudzi ar ziepiniekiem dzerko un nesuudzaas;)

Sazaans, 4.decembris 2015, 19:50
4.decembris 2015, 20:48 | links
 
sveiki jerkotaji, ko sakaat par Abu Garcia budzeta multiplikatoru Abu Garcia Ambassadeur Black Max BMAX2-L
varbuut kaads ir jerkojis ar taadu kaadas atsauksmes??
pa ziemu gribu nokomplekteet iesaaceeja komplektu
vell varbuut kaadam ir naacies straadaat ar okuma budzeta spoleem,jo stostos starp Abu un Okuma.
paldies...

copmans22, 4.decembris 2015, 17:42

Abu viennozimigi bus labaks par Okumu. Vienigi Tava izveleta spole nav paredzeta dzerkosanai. Es Tava vieta apskatitu, ka iespejamo variantu, Abu Garcia Ambrassadeur S 5501. Nedaudz dargaka, bet si spole bus piemerota sakuma komplektam.
4.decembris 2015, 19:50 | links
 
sveiki jerkotaji, ko sakaat par Abu Garcia budzeta multiplikatoru Abu Garcia Ambassadeur Black Max BMAX2-L
varbuut kaads ir jerkojis ar taadu kaadas atsauksmes??
pa ziemu gribu nokomplekteet iesaaceeja komplektu
vell varbuut kaadam ir naacies straadaat ar okuma budzeta spoleem,jo stostos starp Abu un Okuma.
paldies...
4.decembris 2015, 17:42 | links
 
Par auklu, man resnāku par 0'33 neprasās. Man čaļi lieto 0,28. Vienīgi kas man patīk, skatos lai aukla ir mīksta, man liekas ka man liekas ka labāk no kasetes noslīd.
22.oktobris 2015, 22:27 | links
 
Man tagad ir Ron Thomson kāts lidz 90gr un letaka Abu 5601 bcx. Komplekts lēts un labs. Manā ipashuma ir bijushas gan c3, c4, JB un kādi 3 kāti. Bet tagad ar salīdzinoshi letaku komplektu jutos labāk.
22.oktobris 2015, 20:55 | links
 
sveiki tauta esmu noleemis iegaadaaties inventaaru prieksh jerk varbuut varat ieteikt kaadu kaatu labaak kaadu multiplikatoru,cik biezu piito.
kam buutu japieveersh uzmaniiba komplektejot jerk kaatu..

copmans22, 22.oktobris 2015, 18:44



Tagad lietoju Agat kātu, lidz 100 gr, ir Ok. Pirms tam bija Berkly, likās pa cietu. Bet nu vislabāk protams pataustīt veikalā. Spole- klasika C4 abu. Ja tagad būtu jāizvēlas, ņemtu zemprofila, cipars gan būtiski atšķirsies.
22.oktobris 2015, 18:53 | links
 
sveiki tauta esmu noleemis iegaadaaties inventaaru prieksh jerk varbuut varat ieteikt kaadu kaatu labaak kaadu multiplikatoru,cik biezu piito.
kam buutu japieveersh uzmaniiba komplektejot jerk kaatu..
22.oktobris 2015, 18:44 | links
 
Belis, nekādu problēmu. Arī multiplikatori ir pieejami gan labajai rokai, gan kreisajai. Man ir spole ietīšanai ar kreiso roku un viss okei...nev jāpārmācās.
30.maijs 2015, 15:35 | links
 
Ar kuru roku turi spiningu ar to ari turēsi džerka kātu... ja viss normāli.. zinu ka citi maina rokas. bet tas retuma.

Ieej veikalaa un paņem kātu rokas tad sapratisi ko Tev vajag.
29.maijs 2015, 15:29 | links
 
Sveiki vīri . Man ir svarīgs jautājums. ;) Gribu sākt džerkot bet nezinu kā īsti izvēlēties pareizo inventāru . Spinigu mētājot kātu turu kreisajā rokā un spoli tinu ar labo, bet izvēloties džerku nezinu vai man būtu janem spole ar rokturi uz labo roku vai uz kreiso ? Varētu kāds padalīties ar savu pieredzi pārejot no spiniga klasiskā un džerkbaitu ;)
29.maijs 2015, 15:06 | links
 
Kas jauns džerkotājiem? šosezon mēģināsu zviedra Svarzonker gumijas.. Pārītis jau nopirkts. Pēc skata un taustes liekas labas līdaku gumijas.

PS. kāds var būt ir testējis salmo "jaunos" džerka kātus.. ELITE 80, 1,95m?? Cena laba uz tausti likas baigi ok.
28.marts 2015, 11:29 | links
 
Vispār, ja kāds vēl domā tīrīt savas kastes, tad labprāt nopirktu kādu Buster Jerk II.
No Jerka inventāra esmu atbrīvojies jau kādu sezonu atpakaļ, bet uz smagā tviča kāta BJ II ietu pašā laikā.
12.novembris 2014, 19:11 | links
 
Garums 1,7m. Manuprāt par īsu...bet Jums jāpalasa, kā izvēlās jerk špininga garumu... Tests??? Jā, daudzās vietās 50-250gr. Ir arī uzrādīts citur 80 grami. Šā vai tā, der Jūsu vajadzībām no svarnesības viedokļa. 250gr- nozīmē ka nelūzīs, tādu svaru metot.... Bet ar mazajiem muļķikiem labāk izvēlēties spiningu līdz 100gr, jo tas būs mīkstāks, un demferēs- izlīdzinās sitienu spēku , un neļaus tā lauzt spoli...
12.novembris 2014, 13:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager