Jerkbait

Kāds ir mēģinājis jerku iesmērēt ar mega strike?
vai tas ko dod?
30.augusts 2012, 11:12 | links
 
vot nezinu kamdēļ, bet big bandīts nav nesis labus lomus, lai arī busters ar tādu pašu krāsu ir killers, bet bandīts zemmērus tik kacina! Nez varbūt ticība nav max levelī :P
30.augusts 2012, 11:09 | links
 
No savas pieredzes ar džerku ja ieķerās doņos vai citās zālēs vai zacepos tiek izvilkts diezgan brutāli ārā - so pēc šādiem gājienaim pāris ir vienozīmīgi jāpārsien mezgls!

Ar 0.35 drusku rezervēti izturos jo man ir arī līdz 100gr mānekļi un tiem ir cita slodze, ja būtu tikai salmopl un strike pro busteri, bez bandītiem uc smagajiem domāju ka sen jau būtu pārgājis.

Un ja runā par iepriekšējo tēmu pa ražotājiem - tad man Fox ražojumi nav nesuši panākumus - lai arī spēle dažiem no viņiem laba!
30.augusts 2012, 09:42 | links
 
0,35 jebšu 65Lb Power pro un nav ne vainas! Esmu varbūt aizmetis kādus 2, bet palielam pašā sākumā, kad muļķiks bija pavisam jauns rīks! Tagad jau pie iemetiena īkšķis ir virs kasetes un ja cilpas jau sitas pret īkšķi, tad stopēju nost!
30.augusts 2012, 09:28 | links
 
To otinjsh

Tev tiesa par to pretvēju - un ja uzmetās cilpa gaisā + mezgls nav sen pārsiets ir ass belziens un māneklim ir lielas iespējas iestāties lidotājos!
30.augusts 2012, 08:51 | links
 
Aukla 0.4 pītā, tagad Salmo - agrāk Spider uc. ražojumi tika mēģināti. 75gr uzskatu ir normāla auklas un svara attiecība :) Esmu domājis mēģināt pāiet uz 0.35.

Problēma ir tajā, ka intensīvi strādājot - tai skaitā pa zālēm - mezgls savelkās ļoti cieši un ja laicīgi nepārsien tad viņš sevi pārspiež!
Šī problēma ir veca kā mūžība.
30.augusts 2012, 08:47 | links
 
Mans ar ir pāris reizes aizpidžinājis mānekli prom uz mājām. Lai gan strādāju es vieglajā klasē, nu līdz 50gr, ar 0.18, tobiš ar samērā "smalkiem" verķiem, bet tas nav noticis bieži.
Mani novērojumi:
1.) Ja izdara pārāk "rezku" iemetienu. Tam tomēr jābūt līganākam.
2.) Ja met visu laiku pret vēju, tad ar māneklim lidojot, tas iztin to nevienmērīgi no spoles, jeb spoles kasete griežas a māneklis vairs nevelk un pēc pāris reizēm aukla ir tā ļoti dīvaini pārklājusies, ka uzmetas cilpas. Lai no tā izvairītos, es pāris metienus iežvidzinu pa vējam, un ta jau atkal var apstrādāt vēja pusi.
o.
30.augusts 2012, 08:44 | links
 
To Davis-Di
Neviens jau nepretendē uz meistara titulu! 8)
Bet aizlidināt mānekli ik pārcopes īsti pareizi nav vis. Iespējams, ka attiecība mānekļa svars/aukla nav proporcionāli pareizi izvēlēta. Vai spices riņķis čakarē auklu.
Man reiz uz copi čoms līdzi izbrauca. Pēc kāda sestā aizlidinātā mānekļa, viņam nācās aizdomāties...
29.augusts 2012, 22:48 | links
 
... ir gadījies nopirkt strike pro krutku
29.augusts 2012, 22:27 | links
 
Nu nesaksim meistarus telot. Tas ir normali ja pa paris reizem kads maneklis aizlido :D :D Man arii pariitis aizlidojis ir. Protams savas vainas delj. Neko citu vainot nevar.
29.augusts 2012, 22:02 | links
 
To Davis-Di
Kādu auklu Tu lieto? Pats uztinu 80 un 100 lbs katru uz savas spoles... pirms četriem, pieciem gadiem sieto cilpu pavadas stiprināšanai vēl neesmu pārsējis.
29.augusts 2012, 20:10 | links
 
Kads ir tas krasojumu super duper ? Intreses pec var paakstiities !
29.augusts 2012, 10:24 | links
 
NJā Busteriem ir izteikti mānekļu krāsojumi, kuri izteikti šancē lietus laikā! Man pesonīgi vieni no rezultatīvākajiem ir tieši CWC komanads speciālo krāsojumu Busteri - kuri arī ir sagādāti visos tipos cruisers/shallow/sink ! AGAT ir noteiktu ūdenstilpņu killeri, un vairāk uz rudeni pierādījuši sevi, jo spēli var veikt ļooti gausu, āķi gan jāmaina uzreiz!
29.augusts 2012, 09:12 | links
 
BTW no StrikePro BusterJerk vienu krāsojumu kurš izņemts no ražošanas - speciāli sūtiju no somijas par 22EUR + shipings - Dēļ tā ka tas ir vienkārši killers rudenī un duļķainā ūdenī!!!

Nezinu kā citiem bet man ik pa laikam sanāk aizsviest kādu pa gaisu - pats jau vainīgs pavadu pārsienu ~1x copē tikai - bet lidinu no sirds :)
29.augusts 2012, 01:25 | links
 
To: BUKS
StrikePro ir Latvijas top nr.1 popularitātē jau gadus 7. - un vislabākais ar ko sākt - bet ja džeko tur kur ir liela slodze - rezultāti var pieklibot!
SalmoPL ir pāris modeļi kas strādā bet jāpiešaujās - ne katram sanāk!
AGAT - labi/patīk - bet rezūltāts pieklibo!
Pārējie + noname ir jau cits stāsts - bet baigais $$$ meklējoties + protams liela daļa kam nepietiek laika izstrādāt tehniku vai nestrādā!

Visu cieņu Latvijas bāleliņiem, bet par 8
29.augusts 2012, 01:17 | links
 
To: jamikus
Tikai netā, meklē googlē vai tml. - http://www.salkinlures.se vairs izskatās nav pieejams.

http://www.swedishlures.com/profil/Salkin

Vari mēģināt rakstīt
kontakt@salkinlures.se

vai telefons bet pieliec zviedrijas kodu:
Telefon:
0739377727
29.augusts 2012, 01:07 | links
 
Silstar katus ir kaads kkur redzejis ?
28.augusts 2012, 23:37 | links
 
Lai kādi džerki navmēģināti, tomēr Strike Pro gandrīz vienmēr ir izrādījušies visrezultatīvākie!Ar visu to, ka ilgu laiku biju baigais Savage gear fans:)....
16.augusts 2012, 21:09 | links
 
Davis-Di! Kur var nopirkt Salkin? Ļoti gribu iegādāties kādu Salkin Fenix (mēnesi atpakaļ viena Usmas zobainā aizpeldēja ar visu mānekli).
16.augusts 2012, 20:30 | links
 
Broman O Dell, brand cena ir liela, patreiz ar finansēm ir kā ir bet domāju pa kādam džerkam no šiem ražotājiem iegādāties:
AAD DAM
Salkin
Senaste
16.augusts 2012, 15:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager