Upe Ņega

cope Ņegā, kādi lomi un uz kā noķerts!
Viss par ņegu!
2.maijs 2011, 15:27 | links
 
Atrodas aiz Ķeguma hesa.
2.maijs 2011, 15:32 | links
 
kas tur pa ziviim iznemot asarus esmu tur bijis bet tur nepatika ?
2.maijs 2011, 17:18 | links
 
Tur ir dažādas zivis līdakas, asari, sami, meža vimbas un vēl citas.
3.maijs 2011, 10:00 | links
 
Varbūt kāds var pastāstīt, kas labs Ņegā ķeras šobrīd? Pats tur biju gadus 10 atpakaļ tad smuki brekši ķērās.
17.maijs 2011, 13:24 | links
 
Biezi turp braucu, bet pagaidām neko neesmu dabūjis.. metaju tikai spiningu.. it kā līdakas tur ir, bet lidz šim neemu neko dabūjis.

Upe tilta labajā pusē navgara un pēc aptuveni kilometra apraujas (strupceļš), bet tiltam labaja pusē pēc aptuveni tā paša 1km ietek Daugavā.Pārsvarā tur dzeki sēž uz gruntenēm, spiningotāji ik pa laikam ko uzmētā, bet reti..
17.maijs 2011, 19:58 | links
 
pa kreisi no tilta braucot uz Jaunjelgavas pusi upe ietek daugavā, pa labi strupceļš.. sorry iepriekš nedaudz pārrakstījos
17.maijs 2011, 19:59 | links
 
Es braucu diezgan bieži uz turieni un nekad nau bijis tā ka nenoķertu, līdakas tur ir daudz draugam draugs bija ar ehalotu skatijies kas tur darās viņs teica ka esot daudz lielu trofeju!!
23.maijs 2011, 13:29 | links
 
Uzrakstat, lūdzu, kurš pēdējā laikā ir bijis ņegā un kā veicās?

Paldies!
6.jūlijs 2011, 12:48 | links
 
Ja kādam ir ņegas dziļuma karte es būtu ļoti pateicīgs.. ja ne, tad varbut kāds, kurš tur bijis ar ehalotu var pateikt aptuveni, kur ir bedres un kur ir lielās līdakas :)
12.jūlijs 2011, 21:26 | links
 
Vakar biju ņegā noķērām smuku asari uz 0.5kg 35 cm garu un divas līdakas bet žēl ka nebija mērā un bija pāris copes. Bijām ielikuši ūdu uz asara no rīta atradām tikai pliku ūdu bez auklas, kas nez tur bija noticis!!!!
24.jūlijs 2011, 13:17 | links
 
kur tadaupe atrodas?
tur foreles dzvio???
24.jūlijs 2011, 16:54 | links
 
tā upe atrodas pāri ķeguma hesam un par forelēm nezinu manuprāt tur nav jo viņa ir par dziļu un par lielu!
24.jūlijs 2011, 17:30 | links
 
kas tad tur ir???
24.jūlijs 2011, 17:35 | links
 
braucot no Rīgas pāri tiltam sēklīti regulāri esmu redzējis plunčājamies virsmēra Foreles, knapāki un iekārojamāki izmēri nav manīti:)
24.jūlijs 2011, 22:58 | links
 
Nikl'vina, kurā vietā ņegā ija tā aktīvakā copē? No Ķeguma puses braucot, tiltam lbajā pusē vai kreisajā? Cik tālu no tilta?
27.jūlijs 2011, 11:48 | links
 
sestdien ir domā ar draugu aizbraukt pacopēt uz turieni. Vai tur nekur nav privātīpašums? Gribās jau no Ķeguma puses griezt aiz tilta pa kreisi, bet skatijos google maps, tur mājas ir saceltas, kā tik neaplaužas ar vietu. iesakiet, ja varat.
paldies
27.jūlijs 2011, 13:51 | links
 
Es parasti tiltam pa labi braucu (no Ķeguma puses), tur var pa meža celiņu aiziet kājām uz pussalu, no kurienes forši uz gruntenēm pasēdēt. Vienreiz biju ar laivu un iznaca ielūkoties, kas notiek tiltam kreisaja pusē un arī tur daži sēdēja ar gruntenēm, bet kā viņi tika līdz tai vietai, nav ne jausmas (drosi vien pa celu pirms tilta pa kreisi- sliktā :)).

Principā upe ir loti maza, bet dzila. Daba skaista un dunduru ar daudz :)
27.jūlijs 2011, 23:36 | links
 
Gribētos uzzināt par bedrēm, jo pašam nav ehalota un bieži tur mēģinu spiningot, bet pagaidām bez rezultātiem.. ticība palēnām sāk zust..
27.jūlijs 2011, 23:38 | links
 
Paldies.
28.jūlijs 2011, 07:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager