Ledus urbji

Ja biezāks vai smags ledus, vajag urbjmašīnu ar rokturi. 20-30 cm biezam viendabīgam, sausam ledum rokturi nevajag. Parasti rokturis ir jaudīgiem aparātiem ar sišanas funkciju.
Ar 2x2Ah akumulatoru var izurbt daudz mazāk nekā ar 1x4Ah vai 1x5Ah.
Pats lietoju Dewalt DCD796, rokturi nopirku Aliexpresā. Urbis man Rapala 115 ar 135mm galvu.
31.oktobris 2023, 13:10 | links
 
IMIS777 [31.okt]: Aizmirsu piebilst ka izmantoju Rapala 155.mm urbi. Iet kā sviestā pat nejūt peipusa dubulto ledu.
manā skatījumā viens no veiksmīgākajiem urbjiem aķenei. arī pats šo lietoju. pirms tam maucu ar mora nova, bet rapala tīk vairāk man
31.oktobris 2023, 13:02 | links
 
Aizmirsu piebilst ka izmantoju Rapala 155.mm urbi. Iet kā sviestā pat nejūt peipusa dubulto ledu.
31.oktobris 2023, 13:01 | links
 
Dadzis12 [31.okt]: Bet tiešām tik ļoti jaudīgs aparāts, kas lauž rokas ārā ir vajadzīgs ledum? Ja ir labs Boris un labi asi naži?
Tur bija mana vaina, urbu zem leņķa, nebija vēl pieredzes. Naži Mora jauni, iet kā sviestā. Jaudīgu ņēmu, lai var laukos smagos celtniecības darbos iznantot.
31.oktobris 2023, 11:14 | links
 
MT9 [50m]: IMIS777 [60m]: Man metabo ar 10 ah baču nevar nosēdināt vienā dienā gribēdams. Intensīvi urbjot meklējot žani vai arī peipusā. Plus metabo ir ka ir drošība pret iesprūšanu ledū,momentāli apstājas bet ar makitu izlaust rokas var ja trāpa dubultajā ledū.Arī lietoju Metabo, bet ar 2 x 5.5 Ah LiHD baterijām. Nekad vēl pat vienu nav sanācis nosēdināt. Bet manam vēl nebija aizsardzība no iesprūšanas un vienreiz to izbaudīju. Likās delna būs lupatās...Bet tiešām tik ļoti jaudīgs aparāts, kas lauž rokas ārā ir vajadzīgs ledum? Ja ir labs Boris un labi asi naži?

Dadzis12, 31.oktobris 2023, 10:53


Dadzis12
Asums nelīdzēs, teiktu gluži pretējs efekts būs, īpaši kad ir plāna augšējā ledus kārta.
Cieņā.
31.oktobris 2023, 11:12 | links
 
130 principā var pat ar vienu roku turēt, tas pie monolīta ledus, 150 caurumu īpaši pie dubultā ledutiņa šuriku piespiežu sev sānā, rokas nelauž ribās iestumj un apstājās. Man SKIL.
31.oktobris 2023, 11:07 | links
 
MT9 [31.okt]: IMIS777 [60m]: Man metabo ar 10 ah baču nevar nosēdināt vienā dienā gribēdams. Intensīvi urbjot meklējot žani vai arī peipusā. Plus metabo ir ka ir drošība pret iesprūšanu ledū,momentāli apstājas bet ar makitu izlaust rokas var ja trāpa dubultajā ledū.Arī lietoju Metabo, bet ar 2 x 5.5 Ah LiHD baterijām. Nekad vēl pat vienu nav sanācis nosēdināt. Bet manam vēl nebija aizsardzība no iesprūšanas un vienreiz to izbaudīju. Likās delna būs lupatās...
Bet tiešām tik ļoti jaudīgs aparāts, kas lauž rokas ārā ir vajadzīgs ledum? Ja ir labs Boris un labi asi naži?
31.oktobris 2023, 10:53 | links
 
4 gadus urbju ar Dewalt DCD 996 5A/h Dienu bez problēmām. 130 Mora Expert
Lai nelauztu rokas:
1. Pareizs satvēriens- spals ar starta pogu nedrīkst lauzt īkšķi, bet rauties no tvēriena.
2. Urbju skrūvēšanas režīmā. Ieregulēju lai pie ķīlēšanas stop.
31.oktobris 2023, 10:44 | links
 
IMIS777 [31.okt]: Man metabo ar 10 ah baču nevar nosēdināt vienā dienā gribēdams. Intensīvi urbjot meklējot žani vai arī peipusā. Plus metabo ir ka ir drošība pret iesprūšanu ledū,momentāli apstājas bet ar makitu izlaust rokas var ja trāpa dubultajā ledū.
Arī lietoju Metabo, bet ar 2 x 5.5 Ah LiHD baterijām. Nekad vēl pat vienu nav sanācis nosēdināt. Bet manam vēl nebija aizsardzība no iesprūšanas un vienreiz to izbaudīju. Likās delna būs lupatās...
31.oktobris 2023, 10:19 | links
 
IMIS777 [31.okt]: Man metabo ar 10 ah baču nevar nosēdināt vienā dienā gribēdams. Intensīvi urbjot meklējot žani vai arī peipusā. Plus metabo ir ka ir drošība pret iesprūšanu ledū,momentāli apstājas bet ar makitu izlaust rokas var ja trāpa dubultajā ledū.
jū, Tavs metabo ļoti labs, uz babes notestēju. mana makita toč vairākas reizes mani aprāvusi riņķī, būtu švakākas rokas, tad izlauztu:)))
31.oktobris 2023, 10:05 | links
 
Man metabo ar 10 ah baču nevar nosēdināt vienā dienā gribēdams. Intensīvi urbjot meklējot žani vai arī peipusā. Plus metabo ir ka ir drošība pret iesprūšanu ledū,momentāli apstājas bet ar makitu izlaust rokas var ja trāpa dubultajā ledū.
31.oktobris 2023, 09:52 | links
 
Makita ddf 486
31.oktobris 2023, 09:46 | links
 
Sveiki copmaņi, padalaties lūdzu ar pieredzīti :)
Skatos sev šuriku priekš šneka, kādu labāk iegādāties priekš aktīvas(meklējot asarus/zandartus) copes?
31.oktobris 2023, 09:29 | links
 
Pārliecināts ka salīdzini vienādu preci?
Orģināls ar ķīniešu OEM kopijām cenas ziņā un kvalitātē parasti atšķiras.

Davis-Di, 27.oktobris 2023, 11:36[/quote]
Runa ir par vienādas kvalitātes preci. Brendi, protams, atšķīrās.
27.oktobris 2023, 12:04 | links
 
Labdien kungi.
Vai kāds ir izmantojis akumulatora skrūvmašīnu PARKSIDE ledus urbšanai? Vai milzīgu skrūvju skrūvēšanai?
bonis99, 26.oktobris 2023, 15:44


Tieši darbā nesen spriedām par triecien skruvjmašīnām, tad man kolēģis savulaik no Vācijas atveda PARKSIDE triecien skruvjmašīnu un ko vēl no tā, kad pie mums tāds LIDL nebija vēl, mājas apstākļos laimīgs, baterijas vēl velk, saka ka PARKSIDE zaļā gala BOSCH ieliekot vienos vārtos tieši uz lielo skrūvju skrūvēšanu, mašīnai riteņiem skrūves arī maucot.
Pats nezinu, neesmu mēģinājis.
27.oktobris 2023, 11:43 | links
 

Es savukārt dārgāku kantori par Stokeri nevaru uzreiz pat iedomāties. Kaut vai piemērs saistībā ar pļaujmašīnu. Siksna, kas citur maksāja 20 eur, Stokerī piedāvājumā bija par 80. Un ir arī tamlīdzīgi piemēri citās preču grupās. Bet nu bagāts dara, kā grib......
Headhunter, 27.oktobris 2023, 08:29[/quote]

Pārliecināts ka salīdzini vienādu preci?
Orģināls ar ķīniešu OEM kopijām cenas ziņā un kvalitātē parasti atšķiras.
27.oktobris 2023, 11:36 | links
 
Headhunter [27.okt]: Es savukārt dārgāku kantori par Stokeri nevaru uzreiz pat iedomāties. Kaut vai piemērs saistībā ar pļaujmašīnu. Siksna, kas citur maksāja 20 eur, Stokerī piedāvājumā bija par 80. Un ir arī tamlīdzīgi piemēri citās preču grupās. Bet nu bagāts dara, kā grib......
Var jau mēģināt šo aķi atrtast pa 60 € :P
27.oktobris 2023, 09:14 | links
 
Bet nu, 35 € par labu aķi liekas biku par maz :)

MT9, 27.oktobris 2023, 06:55[/quote]
Es savukārt dārgāku kantori par Stokeri nevaru uzreiz pat iedomāties. Kaut vai piemērs saistībā ar pļaujmašīnu. Siksna, kas citur maksāja 20 eur, Stokerī piedāvājumā bija par 80. Un ir arī tamlīdzīgi piemēri citās preču grupās. Bet nu bagāts dara, kā grib......
27.oktobris 2023, 08:29 | links
 
bonis99 [26.okt]: 200€?! Cik ah? Makitai 5.0ah 69€. Ņemot 2gab. 135€. BMV.LV
Vēl joprojām tam ir kosmisks cipars, ja to pērk vienu pašu atsevišķi - 189 € (Akumulators 18V / 5,5 Ah LiHD, Metabo). Pēc testiem gan tas savulaik bija sili priekšā pārējiem ražotājiem, jo vienīgajam atšķīrās akumulatora batarejas, tagad gan jau citiem arī viss pamainījies, tomēr pāris gadi pagājuši. Bet nu, 35 € par labu aķi liekas biku par maz :)
27.oktobris 2023, 06:55 | links
 
MT9 [26.okt]: Instruments 80€ +35 aķis +15€ lādētājs. 130€
Ir sānu rokturis. 150nm nevajadzētu būt plastmasas zobratiem.

bonis99, 26.oktobris 2023, 19:21
Pa limonādi. Pačolēju netā testus, jaudīgs jau ir, par ilgmūžību ziņu nav :) Bet, ja tiešām šāds cipars, var riskēt ;) Aķis gan aizdomīgi lēts, kad es savējos pirku, katrs ap 200 stokerītī maksāja (pērkot atsevišķi). Komplektā, protams, tas cipars krietni savādāks.
200€?! Cik ah? Makitai 5.0ah 69€. Ņemot 2gab. 135€. BMV.LV
26.oktobris 2023, 23:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager