Zviedrija

Tur, tur :D šodien asarus atvilkāmies ne pa jokam, nebija lieli, divus puskilogramniekus paņēmu, tādi uz 300gr nejēgā, apnika jau stumt atpakaļ āliņģī :D
17.decembris 2013, 21:21 | links
 
Tā ir,pie kam pie šitā plānā ledus ,tā ir lieka izvirtība...:D
eMKa,Tu vēl tur?
17.decembris 2013, 19:08 | links
 
Vieta tiešām pazīstama :) , bet šitā rīkoties ar gafu...murgs kaut kāds, tāpēc tur tās foreles nereti sadurstītas trāpās...
17.decembris 2013, 18:43 | links
 
Tie paši zviedri vien ir,vācieši tur vēl nav redzēti.Es jau arī pagājušās ziemas beigās domāju, ka tās būs diezgan paretinātas,bet nekā...Šogad vēl lielākas un vairāk kā pagājušogad...:D
17.decembris 2013, 18:30 | links
 
Tie jau izskataas peec Vaacieshiem,kaut kaa liekas ja Vaacieshi apseediis tos Zviedru ezerus,driiz tur var sanaakt ka nekaa vairs nebuus
17.decembris 2013, 10:13 | links
 
Tāda pazīstama vietiņa...Varēja iztikt arī bez gafa...
17.decembris 2013, 09:47 | links
 
17.decembris 2013, 09:32 | links
 
Paldies par rezervācijas apstiprinājumu! ;)
Neesmu bijis ne Rainis, ne žurnālists :D
11.novembris 2013, 08:42 | links
 
Fiskare,
nav problēmu arī ģimenes uzņemt,optimāli divas ,tik vajadzētu laicīgi rezervāciju veikt,lai zinātu kas un kā.
Griezējs,
Nu Tu kā Rainis laid,gadienā nebiji žurnālists?...:)
Jūlija beigas Tev norezervētas!
10.novembris 2013, 15:25 | links
 
Te ir ar visu "kūpiņa aromātu"
http://www.copeslietas.lv/site/blogi/1402-ka-mes-braucam-ziemelnieces-pakerstit-1.htm
9.novembris 2013, 16:02 | links
 
Zviedrijas ziemeļos,- Vilhelmīnā 10 dienas atpakaļ bija uzsalis,vienu nakti pat -17 C.
Kad atbraucām ,līņāja lietus +6 C...
Neskatoties uz atkusni, mazie ezeriņi vēl bija pārklājušies ar 4-5 cm biezu ledus kārtiņu.Uzkāpt varēja,nokāpt arī...:DD.
Biku krakšķēja un sprēgāja,bet vai ta pirmo reizi...:)
Ašuki ap 300-500gr bija ,līdaķi ārī trāpījās...
Ziemas sezona atklāta,bilžu pagaidām naf.
Nopietnāk gan vēl ir ar laiviņām trollēt,ko arī darījām, lielajos dīķos foreļveidīgās jau atmodušās,pāļuki pirms lielajiem pūtieniem ņēma tīri labi....
Vienu bilžu ieliku.
Atpakaļceļā uz prāmja dzirdēju, ka puiķi lielā pūtiena laikā, izlaistītos smalkos dzērienus ar salmiņiem pa grīdu sūkājuši,esot bijis jautri....:DDD
Tagadiņ būs jāaizlaiž uz butēm,bet jau šajā dīķa pušē...:)
30.oktobris 2013, 19:41 | links
 
Edgar. Kā parasti-rakstiņš pa cmuko. ;)
28.oktobris 2013, 19:39 | links
 
Foxu Jānis ievietojis savā blogā vēl vienu daļu no mana ceļojuma apraksta.
http://www.fishing.lv/?e=1241&w=trips#body-anchor
28.oktobris 2013, 19:28 | links
 
Fiskare...

Manuprāt, ģimenes braucieni nav īsti Toņa formāts...
24.oktobris 2013, 14:19 | links
 
Ļ. cien. Toņa kungs!

Man te lasot sāk sieķis tecēt un gribas uz savu bijušo faderland aizbraukt. Jautājumi būtu sekojoši:
1. Cik tas apmēram izmaksā un kas ir iekļauts tajā maksā? Man personīgi mušošana neinteresē un gar upēm upēm vazāties negribas. Man tikai lidakas u.c. plēsēji ezeros interesē.
2. Vai tajā konkrētajā vietā ir ko darīt arī sievai un sīcim vasaras laikā? Cik atceros, tad ziemeļos ezeru ūdeņi neiesilst, bet pasauļoties var gan, ja vien no knišļiem nav bail.
3. Cik ilgi iepriekš būtu jārezervē vieta, ja plānoju laist jūlijā?

Nezinu, varbūt var atbildēt arī publiski, jo gan jau citiem arī interesē, bet ja ne, tad rakstiet personīgi šeit pat copes portālā.
Paldies jau iepriekš!
24.oktobris 2013, 10:35 | links
 
Varēs. Kādā no sekojošajiem turpinājumiem :)
23.oktobris 2013, 15:50 | links
 
Kūpiņa aromātu varēs just?
22.oktobris 2013, 17:33 | links
 
Tur tik pagaidām 1na copes diena ielikta, vēl noformējums nav, un visas saistītās bildes nav ievietotas. Bet gan jau vakarā būs noformēts.
22.oktobris 2013, 17:22 | links
 
Izlasiju un sajutos kā atkal pats tur esmu pabijis. Forši uzrakstīts. :)
22.oktobris 2013, 17:19 | links
 
FoxJānis ir sācis ievietot savā blogā manu aprakstu par Zviedrijas apmeklējumu.
http://www.fishing.lv/?e=1239&w=trips
Visu vēl neesmu sarakstījis, tāpēc ievietos pa daļām. Ja spēšu apdarīt visus no pēcatvaļinājuma iekrājušos darbus, tad nākamnedēļ pabeigšu. Un varbūt arī savā blogā ievietošu.
Tight Lines! ;)
22.oktobris 2013, 16:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager