Daugava pie Daugavpils

makšķerniekiem no Latgales
Kāds šogad ir copējis Daugavas posmā ap Daugavpili. Kā ir bijis? Varbūt kāds ir bijis uz nakts copi? Zinu dažreiz veči iet pretī Ruģēļu ūdenskrātuvei uz breksīšiem... un dažkart paliekas pa nakti. Šajā sadaļā varat stāstīt kā ir gājis Daugavā pie Daugavpils.
27.maijs 2011, 02:16 | links
 
forši! :) beidzot tika atvērta šī trakoti vajadzīgā tēma. visu laiku gribēju, bet bij bail, ka nories :D
27.maijs 2011, 07:51 | links
 
arvidss - atverot šādu tēmu, vispareizāk ir vispirms pašam ierakstīt par savu pieredzi. Ja tas ir tikai jautājums, tad diez vai jauna tēma ir vajadzīga.
27.maijs 2011, 09:32 | links
 
Šogad vēl neesmu bijis Daugavā. Gaidu atvaļinājumu, kad varēšu braukt uz D-pili un tad arī laidīšu copē!! Tadēļ par šo gadu neko nevaru teikt! Runājot par pagajušo gadu tad diezgan bieži esmu copējis. Vairāk ir tomēr sanācis spiningot un pludināt uz sapaliem. Pagajušo gad tīri tā neko ar sapaliem gājis, es parasti pludinu lielos sienāžus, bet nu tam vēl nav laiks. :) Šogad gribētos pamēģināt uz breksēniem aiziet
27.maijs 2011, 11:16 | links
 
Ja ir vēlēšanās ar latgaļu broļiem parunāt, tam jau viena tēma ir. tā jau var atvērt arī Daugava zem Daugavpils, Daugava pie Nīcgales, Latgales grunduļi :) palasi, kurās tēmās kas tiek runāts un tur arī raksti. Te Depiliešus vispār uz vienas rokas var skaitīt. I to var kāds pirksts brīvs palikt :)
27.maijs 2011, 11:19 | links
 
Var jau būt, varēja arī tur rakstīt. Īsti nezināju ko darīt vai vērt jaunu, vai rakstīt jau esošajā. Bet nu tik un tā kā es skatījos. Diezgan maz tēmu ir veltītas Latgalei. Un jo īpaši Daugavas posmam kuŗs iet caur Latgales sākumdaļu. Tāpēc nolēmu atvērt jaunu tēmu, jo domāju ka arī atrastos cilvēki kuriem interesētu.


Tēmu esmu atvēris pirmo reizi, tapec īpašas pieredzes nav, kā labāk sākt => kilka
27.maijs 2011, 11:35 | links
 
Daugavā pie Daugavpils ir ķera;)))pārbaudīts un ir pierādījumi,neapstrīdams fakts;)))

Kas notiek Latgalē ir ackaites,liec droši tur, kam vajag izlasīs;)
27.maijs 2011, 12:34 | links
 
Nu, depils tuvumā satiekot kādu copmani, kurš runā latviski, jau pastāv liela varbūtība ka tas ir Copmann, Tontons vai es :) Un no jaunas tēmas forumā mūsu vairāk nepaliks :D
tā ka laipni lūgts Latgales tēmā :D
27.maijs 2011, 13:15 | links
 
Šitādām mazām Latgales tēmām kirdik garantēts. Uzskatu, ka labāk rakstīt vienā lielā tēmā nekā daudzās mazās atsevišķi par katru ūdenstilpni.
28.maijs 2011, 12:25 | links
 
za ribalku !
28.maijs 2011, 18:39 | links
 
Nu,nu,nav jau tik traki,ka daugavpils apkārtnē ir trīš latvieši un vairāk neviens te nelasa.
29.maijs 2011, 19:25 | links
 
poh par tiem, kas lasa. ja sāks arī rakstīt, tad tiks skaitīti par cilvēkiem :)
29.maijs 2011, 19:46 | links
 
Nu ja es jau to sapratu, ka forumaa ir maz copetaju no D-pils apkārtnes. Ja ir trīs latvieši compaņi no D-pils nu tad es esmu ceturtais... :)
Bet nu lai paliek... Rakstām vai nu šeit vai nu lielajā Latgales tēmā. Es šai mājaslapā esmu reģistrēts, pavisam nesen... tāpēc īsti arī nezināju kas šeit īsti notiek... :)
29.maijs 2011, 19:56 | links
 
Tu arvīd esi vienīgais :)) Te nenotiek nekas . Garlaicīgi . BET kad vidzemnieki un Kurzemnieki vakarā ierauj pa graķītim --iet tikpat jautri kā pie jums D-pilī :))
29.maijs 2011, 20:25 | links
 
Ē, Daugavā pie Daugavpils nekas nenotiek?! :)))

Ar saldsērīgām sajūtām lēnām atvados no tik pazīstamajiem Lielupes lejteces ūdeņiem un sāku pētīt, kas notiek Daugavā pie Daugavpils. Biju uz nedēļu Daugavpilī. Uz Daugavu drīzāk devos ekskursijā, nevis copēt. Dažas reizes pa 1-3 stundām. Mans DS nevienu neinteresēja. Vairāk sanāca vienkārši taustīt grunti, skatīties, ko apkārt citi copmaņi dara, kas notiek upē. Izskatās, ka tur ir mežeņu paradīze, jo mazās zivis šķīda visur nepārtraukti. Atbraucot mājās, sameklēju nogrūstos dziļi kastēs bērnība pirktos kastmasterus un slaidos vizuļus. Būs nākamreiz jāmēģina, lai gan ar mežeņu copi esmu uz "Jūs". Bet kā ar zandartiem un ašukiem? Ir vērts peldināt gumijas un meklēt?

Pirmais iespaids par upi labs - interesanta, dzīva, kaut kas man pilnīgi jauns, taču, kā jau ar visiem ūdeņiem, tie ir jāiepazīst. Vienīgi pārsteidza, cik krasti ir piemēsloti. Pat pārspēj Lielupes krastus lejtecē.

Varbūt veterāniem ir kāds padoms? Neinteresē konkrētas vietas, gan jau pats atradīšu, vairāk gan gribu saprast spiningošanas specifiku tur un mērķauditoriju.
2.oktobris 2016, 01:43 | links
 
Morbidejs
Par krastu piemēslotību gan neticēšu. Jo vasarā Nobraucu no buļbašijas robežas līdz D-pilij un biju patīkami pārsteigts par tās puses tīrību pie ūdeņiem. Par pilsētas teritoriju gan nemācēšu stāstīt. Jo no upes izcēlāmies ne pašā pilsētas centrā.
2.oktobris 2016, 07:29 | links
 
Morbidejs
Par krastu piemēslotību gan neticēšu. Jo vasarā Nobraucu no buļbašijas robežas līdz D-pilij un biju patīkami pārsteigts par tās puses tīrību pie ūdeņiem. Par pilsētas teritoriju gan nemācēšu stāstīt. Jo no upes izcēlāmies ne pašā pilsētas centrā.

urmaas, 2.oktobris 2016, 07:29


Pats biju un savām acīm redzēju. Tajā rajonā, kur izrakts līcis zem Katlavāna.
2.oktobris 2016, 10:19 | links
 
Morbidejs
Par krastu piemēslotību gan neticēšu. Jo vasarā Nobraucu no buļbašijas robežas līdz D-pilij un biju patīkami pārsteigts par tās puses tīrību pie ūdeņiem. Par pilsētas teritoriju gan nemācēšu stāstīt. Jo no upes izcēlāmies ne pašā pilsētas centrā.

urmaas, 2.oktobris 2016, 07:29

Pats biju un savām acīm redzēju. Tajā rajonā, kur izrakts līcis zem Katlavāna.

Morbidejs, 2.oktobris 2016, 10:19


urmaas izkāpa pretējā krasta pusē.
Līcīs zem katlavāna mēslains paliek pie palu ūdeņiem.
Katlavāns vasarā visas pilsētas plumale, klāt vasarnīcu rajons, periodiski teritorija tiek sakopta.
Zivis tur ir, plauži, labas raudas, plēsējus no krasta pagrūti dabūt reljefs mainīgs, akmeņains vēl riepas dabja nostiprināšanai ieraktas.

Ar cieņu.
2.oktobris 2016, 11:08 | links
 
Sveicināts, Morbidej!
Būsi laipni gaidīts mūspuses ūdeņos. Sākumā nebūtu par sliktu "pierakstīties", :) Mums te iet diezgan jautri, bet pārsvarā viss notiek Latgales tēmā, citādi, ja izmētā dažādās, tad lēkāšana vien sanāk, daudz objektīvāk un vienkāršāk klabināt vienā. Teikšu uzreiz kā ir, piemēslots ir daudz tajās vietās, kur tauta fiderē vai grunteņo. Kur iebrauc spiningotāji, parasti ir smuki, pagājšnedēļ zem Jersikas stojanočku drusku uzkopu, man tāds niķis bišk ir, ja daudz maz ar copers rezultātu esmu apmierināts, palasu pa krastu dažādu drazu. Piebrauktuvju, pēc manām domām, pie Daugavas pietiek, takšto uz priekšu! Ja kas, rīt kaut kur laidīšu, tik vēl nezinu uz kuru pusi. Ja vēlies ko vairāk uzzināt, raxti droši, mums te naf tik liela lasītāju un nerakstītāju daļa, konkurence uz ūdens tik upes populārākajās vietās. Ne asakas!
2.oktobris 2016, 16:27 | links
 
Sveiki kolēģi!
Man ir tāds jautājums vai Berzjovokā ir kāda kustība, vai tomēr vēl nedaudz par agru. Pats pagaidām strādāju, arī brīvdienās ir jārukā, bet nedēļas vidū var būt kāda diena atbrīvosies, tad gribētos kādu raudiņu nocopēt, savādāk jau pasen copē nav būts. Bet cik dzirdēts no večiem tad kad līmenis sāka atkal svārstīties cope pilnīgi pārstāja. Kur nekur pa kādai līdakmammai noķer vai pa kādam ašukam. Bet dižo lomu nav pagaidām dzirdēts ka ķer kāds.
9.oktobris 2016, 10:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager