Pretodu līdzekļi

Šie spindzošie nieki var sabojāt visu copes burvību! Katrs ar to tiek galā pa savam. Padalamies ar pieredzi, rekomendējam efektīvākos līdzekļus...
Tā melnā smēre atgādina pretmošku līdzekli ko filmā "Ščastļivie ļuģi" Sibīrijā gatavoja no bērzu izaugumiem.
3.jūnijs 2011, 10:16 | links
 
indiāni kā siu kri asinboinismērājās ar lāču kakām.
3.jūnijs 2011, 10:08 | links
 
Leopold :)) Apskaties foreļu čempja bildes, vai tad, kāds tur izskatās pēc indiāņa :)), protams, ka uzsmērējot neko neredz :)
3.jūnijs 2011, 10:03 | links
 
Jā tieši tas pats, balts ar zaļu strīpu. Uzvelk uz plikas meisas un tad pa visru kaut ko plānu un odi klāt netiek. Vismaz mugurai.
2.jūnijs 2011, 20:14 | links
 
Pēc skata tāda melna kurpju smēre:) Kāds viņš ir kad viņu uzmērē, eMKa?
Tb vai jāstaigā kā indiānim, vai tomēr ir causpīdīgs kad uzsmērē?
2.jūnijs 2011, 18:38 | links
 
vildboy baltais ar zaļo strīpu?
2.jūnijs 2011, 18:26 | links
 
Norim koments vietā, tiešām nepieminēju, ka šī ziede arī moškai naļauj sūkties...
Sulla, es tomēr izvēlos kreklu, kam cauri nevar izdurties :) var iet arī pliks pa krūmiem, bet vai vajag to darīt pamatojoties uz karstumu :)
2.jūnijs 2011, 14:42 | links
 
Lai plānam apģerbam nekostu cauri odi, ļoti labi noder armijas termokrekls, vēlāk ielikšu bildi, karsti arī tādā nav un odu snuķīši ir par īsiem.
2.jūnijs 2011, 14:42 | links
 
eMKa> vo tas dabiskums mani arī ieinteresēja, un tas ka pietiek pāris sezonām. Bet vot tā smērēšana ar pirkstu tik liek padomāt, un uz apģērba jau to ar nevar uzzieķēt? Ja karstā laikā plāns krekls, tās maitas garsnuķes tak kož cauri! Tad jau jānozieķē viss rumpis :D
2.jūnijs 2011, 14:16 | links
 
Sulla, protams sintētiku lietot jau var, bet emka nepieminēja pašo galveno, vilma darbojas arī uz moškām, pēdējos divos braucienos Ziemeļos es tā arī pretmošku sietu neizpakoju!
2.jūnijs 2011, 14:15 | links
 
Sulla, man kā forelistam ar nemierīgu garu, kas kustas, lien un visādi citādi aktīvi darbojas, pietiek uz 2-3h, pēc tam tikai jāuzlaiž kontrolslānis un viss OK. Kā jau minēju, tas nav nekāds brīnumlīdzeklis, bet strādā labi, nerada nekādu alerģiju un ir pilnībā uz dabiskiem produktiem veidots, kas arī ir lielākais +
2.jūnijs 2011, 14:11 | links
 
eMKa> cik sapratu tā smēre tāda bieza vaskveida, jāzieķē ar pirkstu? Tas tā nav visai ērti, a cik ilgam laikam (h) ar vienu "smērējumu" pietiek? :)
Es dažus gadus lietoju šo:

Ērti un lēti, nopērkams praktiski visur, pārāk neož un neveido traipus uz apģērba. Uz ādas var uzpūst sek laikā, uz 2-3h miers, tad jāatkārto.
2.jūnijs 2011, 14:06 | links
 
Es kamēr pētīju citas krāsas bundžu,jau paspēja ielikt!
2.jūnijs 2011, 13:54 | links
 

,tāda?
2.jūnijs 2011, 13:53 | links
 
aiviss, thanks :)
2.jūnijs 2011, 13:50 | links
 
Palīdzēšu tuč tuč;) Bilde šeit:
2.jūnijs 2011, 13:46 | links
 
Izbraucu 08.06., atpakaļ būšu 18.06. Tad arī var dabūt.
2.jūnijs 2011, 13:44 | links
 
Kad var dabūt.
2.jūnijs 2011, 13:39 | links
 
Rekomendēju autentisko ziemeļzviedrijas ziedi : Wilmas Nordic Summer. Šī smēre ir pilnība dabiska, nekādas ķīmijas. Kā pamats tiek izmantota bērza darva, ziemeļbriežu tauki un vēl x sastāvdaļas, kas netiek izpaustas.
Smērīte sevi ir pierādījusi, to var apstiprināt arī lietotāji. Puišiem, kas bija foreļu čempī bija izdevība pārbaudīt.
Līdzeklim nav EU sertifikāta, tamdēļ brīvi nopērkams tas ir tikai ziemeļos, protams, ir dažādas interneta vietnes un veikali, kur to var iegādāties.
Par cik regulāri braucu uz ziemeļiem, tad piedāvāju atvest šo ziedi.
Biznesa te nav nekāda, bet arī žēlsirdīgais samarietis neesmu- cena 9Ls.
Ar šo bundžiņu, atkarībā no lietošanas intensitātes pietiks vismaz 2 gadiem. Manā uztverē galvenais arguments ir- nekādas ķīmijas un strādā perfekti, pat ziemeļu odu Eldorādo.
Ja ir interese, tad uz PM
Āķus siekstā!

Sorry :) bildi ielikt nemāku :) , bet iesitot mātē googlē ziedes nosaukumu, to ir viegli atrast :)
2.jūnijs 2011, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager