Pretodu līdzekļi

Šie spindzošie nieki var sabojāt visu copes burvību! Katrs ar to tiek galā pa savam. Padalamies ar pieredzi, rekomendējam efektīvākos līdzekļus...
Vislabākais pretodu līdzeklis ir zirneklis?! Derīgs kukainītis, kura darbarīks (tīkls) daudzus nerro.
5.jūnijs 2013, 10:46 | links
 
der gandrīz jebkurš pretodu līdzeklis tikai jāsapūšās tā lai kādu minūti nevar paelpot :D tad uz vairākām stundām ir miers
5.jūnijs 2013, 10:04 | links
 
Thermacell ir paredzēts TIKAI lietošanai ārpuss telpām. Pēc personīgās pieredzes varu teikt, ka lietojot lauka apstākļos, aparāta darbības zonā, izteiktu repelenta zdalīto smaku neesmu jutis, ja nu vienīgi pieleik pie deguna, bet tas jau katra lietotāja ziņā!!!
5.jūnijs 2013, 08:14 | links
 
Tad nu atskaitīšos..:) Ieslēdzu Thermocell odi pazuda pilnībā pēc 30 minūtēm.. Izdomāju izslēgt.. Pēc trim min. atlidoja pirmais, tad pec 4 min. otrs.. pusstundu varēja pasēdēt un tad jau atkal palielinājās odu skaits un ieslēdzu iekšā no jauna! Novietoju to aptuveni sēdvietas augstumā.. Pacēlu to augstāk, odi atkal sāka lidināties, novietoju iepriekšējā vietā un atkal bij ok.. Kad saule norietēja odu daudzums stipri palielinājās, nezinu, gaisa plūsmas ietekmē vai kā.. Bet katrā ziņā kost baigi nekoda, ja kāds arī kož atkauties varēja!:)
Ko varu teikt, nu nepatīk man kad ir jāelpo izgarojums.. ir jocīga sajūta.. Cik veselīgi tas aparāts var padalīties ar info!? ko viņš izdala? Ja jau tik indīga plāksnīte, kad nevar rokā turēt..
5.jūnijs 2013, 00:45 | links
 
Kāda citiem pieredze - atbaida vai piesauc odus?
3.jūnijs 2013, 12:11 | links
 
mjuniors Izskatās ka odi lips pie tevis, bet meža zvēri gan metīs līkumu :)

raivo022, 2.jūnijs 2013, 23:18

ceru kad tu tik vellu dzen.. ;) tpu tpu :))
2.jūnijs 2013, 23:26 | links
 
mjuniors Izskatās ka odi lips pie tevis, bet meža zvēri gan metīs līkumu :)
2.jūnijs 2013, 23:18 | links
 
Ko jus tur nematies ar tadiem,liekas naudas izmesana!! Ja nav kur naudu likt,varat parskaitit uz manu kontu :D

redzkur iista manta http://www.virsotne.lv/?id=339&pid=2879

http://www.gandrs.lv/piederumi-pret-odiem-un-moskitiem/pret-odiem-traveldeet-30/
2.jūnijs 2013, 17:42 | links
 
Termacell dabā es vēl izmēģinājis neēsmu, bet pamēģinājis mājas priekštelpā esmu gan.. pēc kādām 5-10 minūtēm sāka izdalīties dūmi... laikam paejot (30 min.) odu palika mazāk.. bet radās man blakus efekti (iedoma vai kas), bet galva sagriezās.. Intstrukcijā ar bij rakstīt, kad telpās nedrīkst lietot!!! Radās jautājums, kad es sēdēšu medību tornī un nolikšu sev to blakus, sanāk, būs vistiešākais dūmu kontakts ar manu elpošanu.. Tas liek man aizdomāties, ko tad esmu te īsti nopircis :/ .. Kad izmēģināšu medībās noteikti atskaitīšos..
2.jūnijs 2013, 17:18 | links
 
 
Patestēju šodien Thermacell: meža mala, bezvējš, odu ļoooti daudz, testēšanas laiks 1,5h... efekts pilnīga "0". Odi lidinās tieši virs aparāta. Tieši tāds pats rezultāts kā šajā video:
2.jūnijs 2013, 16:44 | links
 
Baidos, tu neesi bijis mūsu pusē..... odu te ir nu ļoti daudz..... 100% iebraucēju atzīst - nekur citur tik daudz nav!

televiks, 28.maijs 2013, 13:58


Nu ko pamērīsimies...!!!:)))
Paskaties pēc brīža manās bildēs!Pagājušopavasar pie manis bija tik...!!!:)))
P.s.ceru ar trīs ,,smailī" pietiek,lai nesāktos cepiens!:)Un tas točna bija pie manis!
28.maijs 2013, 17:53 | links
 
snipiens@, atbrauc uz Lubānu, varēsi saņemt encefalīta imunitāti 3 mūžiem! :)

Wiking, 28.maijs 2013, 14:03


Vienreiz jau nakšņoju pie Ķirsona ,,bašņas"...!!!:)))
28.maijs 2013, 14:09 | links
 
snipiens@, atbrauc uz Lubānu, varēsi saņemt encefalīta imunitāti 3 mūžiem! :)
28.maijs 2013, 14:03 | links
 
Baidos, tu neesi bijis mūsu pusē..... odu te ir nu ļoti daudz..... 100% iebraucēju atzīst - nekur citur tik daudz nav!
28.maijs 2013, 13:58 | links
 
Jāāā...:)!Kuda mir kaķitsja...!:)
Ātrāk cilvēks sāktu lidot kosmosā...tur tādu problēmu nebūtu!:)
Priekš kam ods piedzimst...?
Atbilde:,,Lai tiktu nosists!":)
Lētākais variants ir viņus IGNORĒT!!!:)))Mežā strādājot,ja cirsma trāpās kādā ,,bolotā",tad tur ir ko paciest...Mortelis droši ka zin:)...a te pie pirtiņas...figņā!!!:)))No odu un dunduru kodumiem rodotos imunitāte pret ērču encifalītu!Kad šancēju mežā un firma samaksāja par potēm,tad mediķi tā teica!
28.maijs 2013, 13:17 | links
 
Varbūt Vairis30 var nokomentēt? No viņa arī pirku.
28.maijs 2013, 12:55 | links
 
Nopirku es to Thermacell + papildus plāksnes un baloniņi 48 stundām. Iedarbināju pirts verandā. Odu pilns. Rezultāts šokēja. Odi krīt zemē beigti, jauni lido klāt..... Tas ar tām plāksnem, kas bija komplektā. Tak rakstīts, ka adbaida, nevis nogalina.
Attaisiju vienu plāksni no piepirkta komplekta - pavisam savādāk smaržo..... Varbūt šitās atbaidīs..... Vēl nav sanācis patestēt.....
28.maijs 2013, 12:48 | links
 
Jums jau jauns bizness vajag taisīt ar tiem lielajiem(4000....10000 m/2) aparātiem- bez odu makšķerēšanas laukumi!!DD Varkalī piemēram varbūt baigi ienesīgs pasākums sanāk.Jā,tiem jau nekož-tie visu laiku vicinās,-met,cērt un velk!
22.maijs 2013, 14:51 | links
 
Jēga no tā ķeramā aparāta? Brīdī, kad būs jāizvēlas starp iekost cilvēkam vai ielīst aparātā, ods izvēlēsies pirmo. :)
22.maijs 2013, 11:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager