Pretodu līdzekļi

Šie spindzošie nieki var sabojāt visu copes burvību! Katrs ar to tiek galā pa savam. Padalamies ar pieredzi, rekomendējam efektīvākos līdzekļus...
Izskatās jau ļoti labs, bet noteikti ir jāņem ar CO2 balonu, tad ir pilnīgi cits efekts. Bet kā ar cenu, jo ja sūtīsi no ASV, tad tomēr ir pirkt tepat. Varu piedāvāt uz 10.000 kv/m un cena ir 1000 EUR ar PVN
22.maijs 2013, 10:15 | links
 
Lūk, atradu es te vienu odu iznīcinātāju
Mosquito Magnet® Patriot, līdzeklis pret odiem ir izstrādāts lietošanai mājās Jūsu pagalmā, lai aizsargātu līdz pat 4000 kvadrātmetru lielu laukumu... Cena lv ap 350ls.. Ir kādam, kādas atsauksmes?
22.maijs 2013, 09:43 | links
 
Ar izmisīgi meklēju variantu kā tikt no odiem vaļā.. vismaz kādā stūrītī... kur var pasedēt utt..doma kaut ka saķert utt.. bet nu saprotams pielidos klāt vēl.. varētu tādu savācēju, bet kā redzams video lielie taurinji ar tiek.. sava veida ēsmas ieguves aparāts :D, bet vai tas ir vajadzīgs, un kāda iedarbība!?
20.maijs 2013, 23:04 | links
 
ko tev vairi naktstauriņi nodarījuši?
20.maijs 2013, 22:04 | links
 
Moryeli, asinot zāģi vari droši pamēģini to pašu ThermaCell, tu jau sēdi uz vietas un viņam darbības zona ir 21 kv/m
20.maijs 2013, 21:41 | links
 
Šodien nofilmēju lielā aparāta darbības rezultātu - IESPAIDĪGI!!!!!




Vairis30, 20.maijs 2013, 17:26



Žēl ka mežā zaģējot nevar pieslegt pie zāģa,un ķedi asinot :D butu baigi labs,a ta zb viņi jau ed dzīvu nost...
20.maijs 2013, 20:31 | links
 
Lietoju ThermaCell, ja nemaldos, jau divus gadus, varu pateikt, ka cena pilnībā atbilst kvalitātei! izmantoju copei, piknikiem un ikdienā, lai pasargātu bērnu no odiem! super manta, iesaku, Paldies Vairis30.
20.maijs 2013, 20:09 | links
 
Šodien nofilmēju lielā aparāta darbības rezultātu - IESPAIDĪGI!!!!!
20.maijs 2013, 17:26 | links
 
Bandito, bet vai tev apmaksājas no ASV (ja nu vienīgi radi brauc pa jūru, jo sūtīšana vien izmaksā 1 kg - 20 laši), jo rezwrves paloniņus nedrīkst sūtīt pa gaisu, bet tikai pa sauszemi vai ūdens ceļu!!

Vairis30, 19.maijs 2013, 11:23

Man tur choms... :) Viss ir ljoti leeti un labi! ;) Bet, ja nevareetu un zinot, cik kruti - pirktu arii sheit!
19.maijs 2013, 12:46 | links
 
Vairi,piekritīsi,ka labāka par ,,sano,,nebūs.Cena atbilst solītajam,mani pilnībā apmierina.Šogad neesmu meklējis,jo pagājušajā gadā iegādājos pietiekami.
19.maijs 2013, 12:10 | links
 
Bandito, bet vai tev apmaksājas no ASV (ja nu vienīgi radi brauc pa jūru, jo sūtīšana vien izmaksā 1 kg - 20 laši), jo rezwrves paloniņus nedrīkst sūtīt pa gaisu, bet tikai pa sauszemi vai ūdens ceļu!!
19.maijs 2013, 11:23 | links
 
Pats Therma cell mediibaam un copee lietoju gadu! Protams, LV nepirku, bet gan ASV, kur maksaaja 1/3 no LV cenas. Arii papildus uzpildaamos arii suutu no turienes!

Labaakas lietas NAV!!! Veel var sacensties tikai DEET100%! Bet tas nav labs aadai un odi taapat siic pie aadas!
Vieniigi miinus veejaa, bet tad lieku pa veelam, un ir OK!
19.maijs 2013, 11:10 | links
 
Ups, nesanāca
19.maijs 2013, 10:54 | links
 
Arī ASV armijai paredzēts, es viņu lietoju arī pasīvajai copei, tobiš, kad sēžu ar fīderi un no odiem ir miers, bet katrs protams dara kā viņam šķiet labāk un izdevīgāk.
Ja nāk līdz urbjmašīnai, tas ir jauki, jo katrs tirgo kā māk. Viņš ir sertificēts, savādāk jau LV nedrīkst tirgot.
Te reāls video:
19.maijs 2013, 10:53 | links
 
Es jau tā pat nepirkšu,un netaisos kasīties!Štrunts ar tiem maiņas komplektiem,...tikai visa tā reklāma nav korekta;pats ThermaCell MR-G=23.95Ls,bet vēl jau + soma=~8Ls atsevišķi!Es jau kad pērku rokas urbjmašīnu-man jau dod visu komplektu pa to naudu!!
Vēl • CE Sertificēts. Testēts un Iekļauts NATO, ASV armijas uzkabē !! Bet vai tad tie kurus Tu izplati ir ASV armijas vajadzībām ražotie? Neticu!
19.maijs 2013, 10:39 | links
 
Tā jau ir, ja neesi slinks, vari arī pakasīties!! Bet ja nopietni, tad baloniņš ar 3 reaģenta plāksnīta ar 1 baloniņu maksā 5 laši un tas ir 12 st miera no odiem. Ja ņem lielo reaģenta koplektu, tur jau 48st miera no odiem un tas maksā jau 15 laši. Tad saki, kā to var salīdzināt ar 50l balonu?, Thermacell gāzes kvalitāte (sastāvs) pilnīgi atsķiras no mums ierastā butāna gāzes un atsķirība ir tur, ka šeit deg ar mazāku liesmas karstumu, lai nebojāju plāno alumīnija plāksnīti, kas silda reaģentu.
Tava atsauce uz Freewolf mājas ir ļoti korekta, jo es tieši ar šo firmu sadarbojos ThermaCell izplatīšanā!!!
19.maijs 2013, 10:17 | links
 
Uz lūri Tu pāris reizes mēnesī ej-tad jau to var atļauties! Es uzskatu ka Pretodu līdzekļi ThermaCELL un viņu maiņas komplektu cenas ir uzliktas nenormāli.Ja mazais baloniņš maksā vienādi ar 50l gāzes balonu-kur loģika.
19.maijs 2013, 09:38 | links
 
Viennozīmīgi jā, ja nebūtu viņš, es uz lūri laikam vairs neietu:-)))))))))
18.maijs 2013, 22:01 | links
 
vairi saki atsauksmes par termalcell!!! ir tā vērts?
18.maijs 2013, 21:51 | links
 
Odi klāt, vajadzētu jau sākt domāt par viņu aizbaidēšanu:


vai iznīcināšanu:

šo viņs savāca pa vienu nakti
18.maijs 2013, 21:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager