Pretodu līdzekļi

Šie spindzošie nieki var sabojāt visu copes burvību! Katrs ar to tiek galā pa savam. Padalamies ar pieredzi, rekomendējam efektīvākos līdzekļus...
shogad odi tpu tpu tpu man liek mieru paris reizes tik pretodu lidzekli esmu izmantojis -sogad pashvaki taadi - vai ari man veicaas?:D
27.jūlijs 2012, 04:52 | links
 
Šodien iemēgināju šito http://www.aes.lv/index.php?lang=lv&menu=mnu4&partn=10&partn_name=Lybar%20a.s.%20Biolit&prod=166

Likās ka strādā, Mājā ietinu to ielikni plēvē, lai ilgāk neizgaro. Tā kaste ir parasts ventilātors.
27.jūlijs 2012, 00:52 | links
 
Jā un odi mežā audzē sēnes un ogas, lai pievilinātu cilvēkus :)
16.jūlijs 2012, 14:08 | links
 
Odi ir kļuvuši viltīgāki! Pielido pie gultas, nosēžas, bet pēc tam iet kājām, lai tos nedzirdētu...:DDD
14.jūlijs 2012, 15:03 | links
 
Es dodu priekšroku vienam līdzeklim,kurš darbojas un nemaksā naudu...!Es viņus ignorēju!!!DDD!!!
14.jūlijs 2012, 11:18 | links
 
Ergli , to ThermaCell vari ņemt droši , man tāds ir , 100 % darbojās .
14.jūlijs 2012, 11:11 | links
 
Odu ķērājs Predator Dynamic
Īsts plēsoņa! :DDDDD
Interesanti, ko viņš plēš, kukaiņus vai maku? :D
14.jūlijs 2012, 09:53 | links
 
ThermaCell ir ar ĻOTI MINIMĀLU smaku un lieto droši!!!
11.jūnijs 2012, 20:26 | links
 
vairis30 tas darbojas? :D man vajadzētu vienu. Man pašam nu tā, kaut kā nejūtu īpaši to odus, bet ģimenei dārza svētkiem noderētu :))
11.jūnijs 2012, 17:41 | links
 
Nopirku divas tās pretodu rokusprādzes nu nezinu odi tāpat lido klāt un kož varbūt nedaudz mazāk, bet man no tās smakas pat slikti palika. Nu citiem kam arī nepatīk stipra smarža, neiesaku.
11.jūnijs 2012, 17:34 | links
 
Tāpat jau ir parādījušās arī atsevišķi gāzes baloniņi - meklējiet lielākajos makšķernieku un mednieku veikalos!!
11.jūnijs 2012, 15:33 | links
 
Tuvojas Jāņi un kārtējā problēma - ko dāvināt Jānim??? Iesaku ļoti labu dāvanu - odu atbaidītāju, saimniekam un labi pašam arī nekož!!! Komplektā plāksnītes uz 8 stundām.
11.jūnijs 2012, 15:30 | links
 
Bet, kas tās par aprocēm aizsardzībai pret odiem, kuras piedāvā Neo-Shop par Ls 1.99 un darbojas 240 stundas?
3.jūnijs 2012, 23:06 | links
 
to eMKa
Protams, ka dabiskie līdzekļi ir viennozīmīgi labāki par ķīmiskajiem līdzekļiem.
Mans lietotais produkts ir Wilmas Beck Olja
http://www.wilmanaturprodukter.se/

Karstā laikā kopā ar svīšanu un roku likšanu ūdenī ķīmiju vajag daudz un nekā laba tur nav.
3.jūnijs 2012, 22:47 | links
 
bet seja tak nepaliek melna ? :D
3.jūnijs 2012, 16:24 | links
 
Nomads- Zviedrijas odi ir krietni niknāki par mūsējiem un arī vismaz uz pusi (ja ne visas trīs reizes) vairāk. Vismaz ziemeļos. Ja nebūtu pārliecināts par šīs smēres iedarbību un galvenais dabiskumu- pats nesmērētu un citiem nepiedāvātu :)
Lielākā šaize ar ķīmiskajiem preparātiem ir tāda, ka sākot svīst ir bieži nepatīkama kairinājuma sajūta un tajā pat mirklī tā arī beidz savu darbību. Otrais, ja dzīvojies pa džungļiem pietiekami ilgi (te domāju vairākas dienas vai nedēļu no vietas), tad stādaties priekšā- kādu ķīmijas devu saņemat caur ādu???!!!
Ja esat rets dabas apciemotājs, tad varbūt vēl ķīmija ir +/- OK, bet ja tu dzīvo kopā ar odiem diendienā, tad tomēr izvēlos dabiskas un pārbaudītas lietas!
P.S. Vēl var paspēt pieteikties un apmaksāt Wilmas tantes zapti. 10.06. braucu ārā, respektīvi līdz 8-9.06 var pasūtīt/apmaksāt.
3.jūnijs 2012, 15:32 | links
 
tas viss ir pieejams www.odiem.lv. Piegāde ar autopastu pa visu Latviju. Tā kā odi jums nekodīs.
3.jūnijs 2012, 12:23 | links
 
Iesaku BROS želeju, ideāli darbojas. Acīs, ausīs, degunā neiesmērēsi, bet citādi OK, pielido un prom. Smarža arī patīkama. Nemāku teikt cik ilgi darbojas ja svīst.
2.jūnijs 2012, 20:55 | links
 
Atsauksme par eMKas piedāvāto Wilmas Nordic summer:

Vakar tādu iegādājos un izmēģināju. Uz Zviedrijas odiem darbojas. smaržo patīkam nedaudz pēc darvas/dūmiem ar ķimiskajiem līdzekļiem salīdzināt nevar.

Kad atnācu mājās prasīja vai neesmu kurinājis ugunskuru. Smarža attāli atgādina dūmu esenci ko izmanto gaļas marinēšanai/garšas uzlabošanai.
2.jūnijs 2012, 18:41 | links
 
Kā solīju ierakstu savu testu par aplikāciju. Tests sakarā ar lietu un vēju pilnīgi izpalika jo laboratorijas pelītes tā ar neparādījās ne piektdien ne sestdien :)
2.jūnijs 2012, 17:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager