Pretodu līdzekļi

Šie spindzošie nieki var sabojāt visu copes burvību! Katrs ar to tiek galā pa savam. Padalamies ar pieredzi, rekomendējam efektīvākos līdzekļus...
Cik esmu novērojis tad copējot no laivas odu nav :D vispār :) ir citi knišļi bet ne odi kas uzbrūk, pārējie netraucē. Man jau liekas kad uz ūdens jau odu nav, jo cik ir makšķerēts tad nekad nav izmantots neviens līdzeklis! :)
31.maijs 2012, 13:04 | links
 
Kam tur tā kož?Es šogad vispār tikai vienu reizi esmu smēri lietojis,un pie ūdeņiem esmu pat ļoti bieži.Vispār jūniju aukstu sola,reti kurā dienā līdz Jāņiem būs virs +15*C.Pēdējos rītus vispār nevienu odu nemana,tāpēc jau cope ar tāda vājāka!Nav odu-nav cope!!DD
31.maijs 2012, 12:52 | links
 
Tās aplikācijas ir fufelis, nekož tikai pašam telefonam.
30.maijs 2012, 16:36 | links
 
Marelis, ja nekas nenobruks šo piektdien ievērtēšu :)) Tad jau solos ielikt atsauksmi par Tevis norādīto Appu :) PS. Drošības labad paķeršu ar kādu pūšamo, savādāk vēl nebūs kas atsauksmes raksta :D
30.maijs 2012, 16:26 | links
 
ir kāds noprovējis android telefoniem domatu appu Mosquito Repellent?? playstorē pa freju var dabūt:)) komentos raksta ka esot iedarbigs
30.maijs 2012, 15:49 | links
 
Thermacell ierīces un maināmās komponentes pieejami arī visos SIA "Purnavu muiža" veikalos:
Mārupes novada "Mārtiņmuižā",
Saldū, Kalna ielā 22,
Valmierā, Lilijas ielā 4.
29.maijs 2012, 11:24 | links
 
Rxq Tevis parādītais liekas stipri interesantāks, jo maksā daudz lētāk, ar vienu komplektu strādā daudz ilgāk. Es arī lietoju līdzīgu elektrisko mājā un kalpo uz goda gan pilsētā gan meža mājā ar lielāku odu koncentrāciju.
29.maijs 2012, 09:25 | links
 
Es jau vairākus gadus laukos, koridorī lieku šo: http://www.pirkumins.lv/index.php?part=7&part2=17&part3=565&part4=4484&lng=lv Tiem var likt spilventiņus, bet ir arī škidruma flakoniņš. Lasu ka ir arī portatīvais: http://www.pirkumins.lv/lv/Biolit_portativais_fumigators_pret_odiem/t1/3/t2/1/t3/1/4547 un tam tāds pats darbības princips, tikai uz baterijām. Smarža mazliet jūtama, bet patīkama, tā kā sieviešu smaržas... Domāju ka portatīvais strādās tāpat kā speciālais, iepriekš reklamētais.
29.maijs 2012, 08:36 | links
 
Ja nemaldos, tad Stokker veikalā arī redzēju (Liepājā).
28.maijs 2012, 23:55 | links
 
Paldies, Vairi! Nezināju, ka veikals Lielā ielā saucās SIA "ieroči". Kādu dienu būs jāpiestaigā paskatīties.
28.maijs 2012, 22:07 | links
 
Liepājā ir jābūt SIA"Ieroči" Lielā iela 12, ja nav dod ziņu.
Vēl SIA"Ieroči":
Dobele, Brīvības iela 1b.
Balvi, Ezera iela 3a.
Ventspils, Lielais prospekts 9.
Rīga, Daugavgrīvas iela 31a
Talsi, Rīgas iela 15.
Daugavpils, Kr.Valdemāra 39/41.

Vēl:
SIA "SALMO"
SALMO_Daugavgrīvas, Daugavgrīvas iela 31a, Rīga;
Tidzniecības centrā SPICE HOME, Lielirbes iela 29
SALMO_Deglava, A. Deglava iela 50, Rīga;
SALMO_JUGLA, Brīvības gatve 434b;
SALMO_Maskavas, Maskavas iela 256b


Drīz būs (nākošo nedēļu):
DOMO sistēmas veikalos:
Cepurīšu iela 5, Kuldīga
Biķernieku iela 120a, Rīga
Kūrorta iela 1, Kandava
MOLS, Krasta iela 46, Rīga
Druvas iela 5, Ogre
28.maijs 2012, 18:11 | links
 
Emkas piedāvāto Vilmas smēriņu vienu kārbiņu var dabūt pie manis par taisnīgu samaksu 10 ls.
28.maijs 2012, 14:37 | links
 
Kur Liepājā varētu šo thermacell ar visu somiņu apskatīt un aptaustīt? Kuršos nebija un citur arī neesmu manījis.
28.maijs 2012, 14:29 | links
 
eMKa
Nosūtiju ziņu.
28.maijs 2012, 13:10 | links
 
Ar kustību nu būs kā būs, jo šis aparāts ar plāksnītes palīdzību izdala smaržu un ejot diemžēl tā smarža tev paliks aiz muguras, ja nu vienīgi tu viņu turi izstieptu rokās :-)))). Nu tas ir tāpat kā smēķējot, kad ejot izpūt dūmus, viņi taču paliek aiz muguras.
24.maijs 2012, 07:58 | links
 
MRK iesaka, līdzekļus, kuru sastāvā ir DEET. Lasiet instrukcijas uzmanīgi, un konsultējieties ar farmaceitu.
24.maijs 2012, 00:42 | links
 
23.maijs 2012, 23:12 | links
 
Vairi, šo verķi var lietot arī pārgājienos - nu kad esi visu laiku kustībā? Vai tad nespēs līdzēt?

Viņam ik pa 4h jāmaina plaksnītes + ik pa 12h balons? Vai reāli darbojas ilgaku/īsāku laiku?
23.maijs 2012, 23:04 | links
 
Ir speciāls maciņš, ar kuru vari droši stiprināt pie rokas, kājas, pie jostas. ja lieto bez viņa, tad skaties lai tiek gaiss klāt arī no otras puses.
MR-G ierīces maks. Kompakts, izturīga auduma maks Tumši zaļā „Olīvu” krāsā. Paredzēts ievietot MG-G ierīci lai to varētu piestiprināt pie ķermeņa vai cita priekšmeta. Papildus kabatas rezerves maiņas gāzes baloniem un plāksnītēm. Ērti stiprinās ar klipšu siksnas palīdzību. Cenai ir jābūt 10.00 LVL
23.maijs 2012, 22:22 | links
 
vairis30 kā ir ar to termacela piesiešanu pie kājas vai siksnas? var vai nevar viņu tad darbināt, pēc instrukcijas uz maciņa tā īsti nevar saprast un uz kastes ar nekas pratīgs nav pateikts
23.maijs 2012, 21:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager