Pretodu līdzekļi

Šie spindzošie nieki var sabojāt visu copes burvību! Katrs ar to tiek galā pa savam. Padalamies ar pieredzi, rekomendējam efektīvākos līdzekļus...
Vakar pabūts Ičā, nu teikšu tā odi jau sāk uzņemt apgriezienus, nebūtu līdzi aerosola, būtu auzas :), tā ka arī viņiem sezona nu jau ir atklāta
16.maijs 2012, 13:27 | links
 
Ja ir vējš, tad nafig to aparātu vajag...
16.maijs 2012, 11:47 | links
 
> Naits: ja ir vejs, tad to struntu var mest ara. tatad izdari secinajumus pats. :)
16.maijs 2012, 11:29 | links
 
Vairis30,tas odu atbaidošais aparāts ir ok,bet pie mums viņš maksā 25 ls,un pa cik tavā pusē bļeķo.
16.maijs 2012, 10:59 | links
 
Interesē tāds pretodu aparāts kā lietotāja Vairis30 bildēs, Cik saprotu lieta laba, bet nu mazliet dārgāka par pūšamajiem. Kādas ir eksplotēšanas izmaksas? Cik ilgam laikam kas pietiek? Kurš no tiem diviem bildē redzamajiem ir nepieciešams, pārsvarā tiktu izmantots sēžot krastā ar feederi vai pludu. Nu un protams kur vislabākās cenas šim brīnumam.
Paldies jau iepriekš.
16.maijs 2012, 09:22 | links
 
Laikam vakar visiem trāpija no odiem..... Man ar vakar pirmais iekoda..... Vēl nodomāju: laba zīme labai copei....
13.aprīlis 2012, 08:07 | links
 
Dzeerve> nu tās ir pārziemojušās mātītes, bet ne jau baros kā tās jaunās odenes kas maijā izkūņojas no stāvošiem ūdeņiem.
12.aprīlis 2012, 21:29 | links
 
vairis sāk strādāt :D tad jau odi ar drīz būs klāt :)
12.aprīlis 2012, 21:23 | links
 
man ar pirmais šodien iekoda...
12.aprīlis 2012, 21:19 | links
 
Vairis30> tu te nelej? :) Nekad nebiju manījis ka odi izlido pirms maija. Pa kādam izlūkam jā, bet ne jau masveidā.
12.aprīlis 2012, 20:58 | links
 
Nezinu kā pērējiem, bet vakar jau dabūju šo aparātu slēgt iekšā, odi sāka krist uz nerviem!!
12.aprīlis 2012, 19:50 | links
 
Ja ielej ribās 3 tādus putainos, tad tas pa kreisi vairs nav vajadzīgs, jo odi pārvēršas par nebūtisku sīkumu, lai jau žužina melodiju :)))
13.marts 2012, 13:56 | links
 
Ja vajag, protams varam sarunāt!!
13.marts 2012, 13:49 | links
 
tas putainais dzēriens nāk komplektā?
13.marts 2012, 13:47 | links
 
Nu tas brīdis jau sāk tuvoties, sāks mosties visādi mošķi un atkal būs nepieciešamība pēc šādiem verķiem!!!

Vēl ir palikuši vecie verķi par pagājušā gada cenu.
13.marts 2012, 13:30 | links
 
Vai kāds nezin, kur ir pazuduši OFF pretodu līdzekļi? Man viens zapasā no seniem laikiem, spec., priekš foreļu copes stāv un Magu izmantoju, kad vieglāks odu presings. Cik esmu pamanījis, OFFam darbības termiņš divreiz ilgāks nekā MAGAm un ož patīkamāk, tikai viena bēda - pazuduši no Latvijas veikaliem :(
30.jūlijs 2011, 09:24 | links
 
Par baloniņiem, jā, diemžēl šobrīd var nopirkt tikai kopā ar reaģentiem, bet jau ar nākošo sezonu jau ir padomā piedāvāt arī baloniņus atsevišķi. Šī sezona jau pamazām iet uz beigām, tāpēc drusku ir jāpaciešas.
29.jūlijs 2011, 21:45 | links
 
Man ir tads siceklis mazins nopirkts, AA baterijas lieluma, piesprauzams, ja vinja dikti ieklausa vins loti smalki iid un laikam odam tas nepatik
Cena bija laikam5 ls.
29.jūlijs 2011, 15:54 | links
 
Škiet, ka 'remkomplekti' tirgojas tikai kopā - baloniņs un 3 plāksnītes. man pirmais komplekts būs nolietojies ar tukšu baloniņu pret 2 plāksnītēm :( arī labprāt gāzes baloniņus atsevišķi nopirktu.
29.jūlijs 2011, 14:40 | links
 
Vai ThermaCell ir iespējams iegādāties atsevišķi gāzes baloniņus? Vai uzpildīt... Problēma ir tāda, ka baloniņi izlietojas ātrāk nekā plāksnītes (izmirst izslēgt utt.)
29.jūlijs 2011, 14:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager